Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
RASPBERRY KETONE
 
peedu 01. detsember 2012, kl 00.45
http://www.raspberryketonesforte.com/ee/

Purk maksis 38€ kui osta kaks korraga odavam,kolm veel odavam jne
esimest korda elus proovin täna esimene tablett eks paistab kas mõjub.
 
lootusetu 01. detsember 2012, kl 23.55
jään jälgima,endal ka tulemas see,loodame :D
 
Ida 02. detsember 2012, kl 06.10
appi, kui lollid ikka inimesed olla võivad!!!! Kas te enne kui ostma hakkate, ikka foorumitest loete ka teiste kasutajate kogemusi?????? KÕIK ju kirjutavad, ka siin, et see vaid üks suur pettus ja mitte midagi alla ei lähe kaalust. Uskumatud idioodid.
 
Inx 03. detsember 2012, kl 07.08
See tõesti suur pettus.Mul 3 nädalat võetud ja grammi ka pole maha saanud.hakkasin isegi vesiaeroobikas käima,et pühadeks kilosid 5 maha saaks.Maha visatud raha
 
Merliiss 03. detsember 2012, kl 11.31
Just, lugege ikka enne foorumitest teiste kogemusi, kui tormate neid "imetablette" ostma... Oleks muidugi tore kui need ka aitaks, aga kurb tõde on see, et tegemist ON petistega ja keegi meist ei taha ju et sellised sead meie kulul rikastuks :(
 
KK 21. jaanuar 2013, kl 10.52
Tellisin ka omale.Ootan põnevusega.Kes on neid veel võtnud ja kuidas on mõjunud?
 
rrrrr 21. jaanuar 2013, kl 11.48
Need eestikeelselt lehelt ostetud tabletid ei aita, seda on korduvalt räägitud, need on väga lahjad 100mg-sed. Tuleb osta välismaalt vähemalt 500mg. ketoone sisaldavad tabletid.
 
sipsik 21. jaanuar 2013, kl 16.29
andke teada kui keegi raha on ka tagasi saanud ,aga see on väheusutav !!!
 
caplis 24. jaanuar 2013, kl 08.36
Ostsin ka suure hurraaga vaarikaketoone, paraku mulle see preparaat ei mõju. Ostsin 3 purki, leian et mul pole mõtet rohkem neid võtta ja seetõttu soovin 2 ülejäänud maha müüa. Hinnaks 19 eurot purk, üks kapsel sisaldab 297 mg vaarikaketoone ja 200 mg rohelise tee ekstrakti, võtta üks päevas hommikusöögi ajal koos rohke veega. Purgis 30 kapslit. Tallinnas võimalus ka järgi tulla (kesklinn), saadan ka postiga või smartpostiga, aga siis lisandub postikulu. caplis@hot.ee
 
mammamiia 25. jaanuar 2013, kl 19.15
võtan ka kolmandat päeva seda "imerohtu". pole senini midagi muutunud , paistab, mis edasi saab.
 
Kai 26. jaanuar 2013, kl 12.33
Hei,
kuna Eestis on palju inimesi, kes on huvitatud sellest kurikuulsast imerohust, mis on lausa Dr Oz-i poolt heaks kiidetud siis läksin ka mina selle "odava" reklaami orki. Tellisin siis endale need kallid 38 eurot maksvad tabletid, imekiiresti tulid kohale. Kasutasin nii nagu tarvis, muutsin lisaks ka toitumist (mis polnud reklaami põhjal üldse vajalik) ja tulemus oli kahe nädala peale 0. Niisiis otsustasin, et aitab lolli mängimisest ja oma organismi mingi tundmatute tablettide toppimisest. Lisaks kirjutasin sinna ettevõttesse kirja, et soovin teie reklaamitud garantiid saada, kuna toode ei toimi. Vastuseks sain, et tuleb veel oodata 2-3 KUUD, enne kui raha kätte saab. Seega jah, viimane kord, kui mingit imerohu jurajuttu uskuma jään.
 
info ketoonide kasutajatele 26. jaanuar 2013, kl 12.35
kes pole olnud rahul ja tunnevad et neid on PETETUD seoses vaarika ketoonide - Strawberry Ketons ja eelmise imerohu Caralluma kapslite müügiga internetis ja Eestis, palun saatke mail omapoolse infoga pealtnagija@err.ee aadressil, saame ehk Pealtnägija abiga pettureid Eestis ja internetis vähemaks ning aitame tõsta teadlikkust teha paremini vahet pettuse ja õige asja vahel :) päikest!
 
Airi-Margarethe 26. jaanuar 2013, kl 13.48
Tere Miki,

Kas 500 mg. Ketoonid veel saadavad ja palju purk/pakk maksab??? Kas original kaup või on see teadmata?
Kirjuta mulle.
 
h 26. jaanuar 2013, kl 15.03
üldse teate, misasjad need ketoonid on??
 
Ketoon 26. jaanuar 2013, kl 16.03
Tere. Kas siin neid ka ,kes ostsid Cherryst need "imerohud"-Raspberry Ketones+Green Tea? Ise võtnud neid juba üle nädala(teen trenni ka) ja tulemust ei misngisugust:(
 
usu hundi juttu 26. jaanuar 2013, kl 16.11
uskuge jah kõike mida ozz räägib. kui vähegi aruraasu peas ja mõnda aega ozi vaadanud oled, siis ei ole võimalik tema jutust enam sõnakestki tõsiselt võtta. igal jumala õhtul uued ja uued imerohud, teed, mis kõik imesid teevad. igasugu hirmujutud bakteritest, mis kõik maha tapavad jne, jne. ma ei saa küll aru, kuidas kõik ameerika arstid selle klouni vastu midagi ette ei võta. kui kaua võib ilma mingi vastutuseta lihtsameelseid tädikesi lollitada.
 
dr oz oziks 26. jaanuar 2013, kl 19.56
paljud kes on tellinud, on ju tegelikult langenud väga peene pettuse ohvriks, juriidiliselt tohib seda toodet müüa, aga ostjat ei tohi petta eksitava reklaamiga, nii on ka seadustes öeldud.. kahjuks on ka see raspberry vastaste rong juba vist läinud, paljudel raha tagasi saamata ja müüjatel pappi taskud täis - fb st on reklaamid juba kadunud ning sama juhtub varsti buduaari ja ilm.ee saitidel olevate reklaamidega. kuid mõelge nüüd natuke - saavad ju sellest ka väga hea kasumi needsamad kes müüvad reklaami oma saidi päitses ja näiteks ka cherry.ee kes ütleb et ka tema on heauskne müüja ega tea asjast midagi.. olen ise sama toodet paarile tuttavale hankinud läbi eBay keskkonna, seal on toote kirjeldus hoopis teine ja hind muidugi olematu.. kuuskümmend kapslit strongi maksab seal alla 10 naela (ca 12 €)
http://www.ebay.co.uk/itm/Raspberry-Ketones-Plus-Triple-Strength-capsules-weight-loss-fat-burners-/290823041224?pt=UK_Health_Beauty_Vitamins_Supplements&var=590090756235&hash=item43b66770c8
ja cherry müüs seda 38 euroga
https://cherry.ee/forum/topicView.jsp?tPtr=mxdhk9o&deal=jogzl0k#details
äri on äri, kuid arvan et klientide suhtes on see räige pettus ja ühinen ühe ülevalpool kirjutanuga, et soovitada neile kes tunnevad end petetuna jagama infot pealtnägijaga, aeg oleks ikkagi sellise ebaeetilise äri tagamaad päevavalgele tassida ja selleks sobib pealtnägija saade väga hästi, edu!
 
Kristlin 28. jaanuar 2013, kl 14.12
Mina kasutan ka Raspberry Ketone Forte´t, täna on küll viies päev aga mida pole on tulemused, vb asi selles et olen nii vähe hetkel kasutanud, eks näis mis aeg toob. Kasutan selle purgi lõpuni, kui tukemusi ple saadan tagasi, lubati ju raha tagastada kui tulemust ei ole.
 
LOLLIKARI 28. jaanuar 2013, kl 15.07
siin koos. No milleks neid lolle nii palju peab olema? Ilmselt seetõttu, et lollidelt tulebki raha ära võtta ja siin neid leidub lausa kamaluga. Ulme täiesti, kui naiivsed te olete. Õudne lihtsalt! Sööge vähem süsikaid ja vältige piimatooteid ja teravilja ja veendute ise, et kaal saab normaalseks. Püha issand küll.
 
Lihtsalt keegi 30. jaanuar 2013, kl 22.21
Teate, mis aitab? Elustiili muutus! Ma näiteks hakkasin trennis käima, 1,5kuuga läks 5kg nagu niuhti. Ja asi läheb ikka edasi paremuse suunas. Kas te tõesti arvate, et sööte mingeid tablette ja ei muuda oma elustiili, asjad muutuvad? Ei! Olen kusjuures 2x võtnud 17kg alla lihtsalt sellega, et muudad elustiili (trenn+mõistlik toitumine). Lisakilod tulid 3 lapsega. Trenn+ tervislik toitumine ja 6k saab edukat 10-15kg jäädavalt lahti (kui räägime siin 70+kg inimestest)
 
vihmauss 07. veebruar 2013, kl 17.19
Olin ka lollike ja tellisin neti teel kaks purki, olen ühe purgi ära söönud, hommikuti veerand tundi võimelnud( seda tegin varemgi haige selja pärast, nädalas paaril korral käin kõndimas, nii 8 km päevas) kehakaal pole alanenud grammigi. Teist purki küll ei hakka sööma, müün maha , kui on uskujaid.
 
en 13. veebruar 2013, kl 10.46
Tere, Kasutasid/kasutasite seda Raspberry Ketone, kuidas tulemus? kas puhas reklaam või väärib seda ostmist? kas piisab ühest purgist?
 
Dr. Zoz 15. veebruar 2013, kl 09.12
Tere,
Ühes purgist täiesti piisab et aru saada et tegu on pettused, kui oled natuke rohkem uhuu, siis võib minna vaja rohkem purke (2-3).
 
kefka8 16. veebruar 2013, kl 12.29
Raspberry Ketone sooviks ka tellida kuskilt otse.
 
tttt 16. veebruar 2013, kl 14.37
uskumatu - neli lehekülge kommentaare selle kohta, kuidas see vahend ei toimi ja ikka leidub piisavalt neid, kes selle peale on valmis seda kraami suure raha eest ostma. palun selgitage, kus on loogika???
 
40 a. mees 16. veebruar 2013, kl 20.47
Võtsin ka neid kuu aega ja olen nüüd 1kg raskem. Enne olin 101kg (193cm). Sporti teen 3x nädalas ja kasu polnud midagi. Proovin nüüd raha tagasi saada.
 
andres 22. veebruar 2013, kl 07.08
Ärge olge rumalad,
dr. OZ "müübki" tooteid, mis kauplustes ja apteekides seisma jäänud
Tema saate põhisponsorid ongi tooted, mida reklaamib

Mis puutub aga eelpoolnimetatud Raspberry Ketone Forte, siis kasutasin ka seda 2 pudelit kokku 120 capslit, 2 x päevas üks capsel
"seansi" lõpus oli kaal minul tõusnud 3,1 kg !!!!!
tegelen spordiga ise, liigum palju jalgsi jne
ainult mida ma kogesin capslite tarvitamise ajal olid kõhugaasid pidevad muud ei midagi

Firma, kes toodet müüb, ei ole võimalik telefoni ega maili teel kätte saada pikemat aega.
Kullerfirma, kes toote kohale toob ja raha vastu võtab, aga " ei teadvat" kellega tegu ega anna täpsemat infot firma kohta, et ühendust saada ! D

Tarbiakaitseametis on aga suur paberitevirn kaebustega firma kohta, kes lubab kauba eest raha tagasi, kui ei mõju jne

vot nii, mõelge enne, kui tellite, aga minuga lihtsalt juhuts nii
 
juts 22. veebruar 2013, kl 11.34
Tere.
Võtsin ära terve purgitäie 60 kapslit, kaalulangus on puhas 0. Süüa võib ju igasuguseid asju aga kas sellest ikka kasu ka on, nii on nende kapslitega ka. Proovisin ära ja enam ei katseta, küllalt kallis lõbu.
 
Pille 22. veebruar 2013, kl 15.14
Kas keegi soovib osta Vaarika ketoone rohelisetee ekstraktiga, mida müüakse ka cherry.ee-s? Müüks 20 euriga, kätte saaks Tallinnast Pääsküla kandist, saadan ka postiga,kui on soovi, kirjuta dostopme@hotmail.com

30 kapslit purk avamata!
Sai ostetud huvist aga otsustasin siiski trenni kasuks ja saavutasin oma soovitud kaalu:)
 
Marina 25. veebruar 2013, kl 16.44
Olen võtnud 5 päeva ,kaal on jäänud samaks.Lohutan ennast sellega ,et mul pole palju rasva ,mida alla võtta,et võibolla sellest ka see kaalukaotuse 0 tulemus esialgu
(1.62 pikkuse juures kaalun 50 kg.)Võtan kindlasti kuuaega ära ,sooviks 4 kilost siiski vabaneda.Mingeid kõrvalmõjusid enda juures ei märka,söögiisu pole vähenenud ,energiat on küll rohkem,et käin nüüd hommikuti jooksmas,ei tea kas nende kapslite või päikese pärast.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!