Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
Dr Simeonsi dieet?
 
Naine35 17. september 2013, kl 08.32
Kas keegi on teinud või teeb seda dieeti? Palun jagage kogemusi, aitäh!

Tundub ahvatlev tulemus, aga huvitab kas ja kuidas tegelikult toimib ja mis dieedi ajal ja pärast seda toimub organisminga.

http://www.simeonsidieet.ee
 
soolapuhuine 17. september 2013, kl 09.56
järjekordne soolapuhumine lollikestele. Jäta ükskord meelde, kiiresti ei saa midagi ja kui saad, siis ajutiselt ja sellega kaasnevad tervisehädad. ära ole loll, unusta õgimine ja liiguta pekki. Kui ise end ei aita pole simeonist ka kasu.
 
rõõmsake... 18. september 2013, kl 18.14
Tere! Olen just sellel dieedil kuuendat päeva ehk siis kolm päeva nuumasin end nagu programm ette näeb ja ülejäänud kolm päeva olen olnud 500 cal dieedi peal, pluss muidugi Hcg-terad, mida võtan siis igal hommikul neli tera enne sööki.
Selle kolme päevaga on kaal kukkunud kokku 2.8 kg.
Olen väga rahul. Kõike peab väga täpselt järgima. Aga kui endale kõik väga hoolikalt selgeks teha, saab kenasti hakkama ja tulemused ei lase ennast kaua oodata :) Mina igatahes väga soovitan seda.
Alustasin kaaluga 81.2 kg.
 
rõõmsake... 18. september 2013, kl 18.26
Vabandust, 2,8 kg on langenud kahe päevaga, tänase ehk siis kolmanda päeva tulemuse saan teada alles homme hommikuse kaalumisega :)
 
rõõmsakesele 18. september 2013, kl 21.19
kas nuumamise perioodil tuli kaalu juurde ka? Anna jätkuvalt teada, kuidas enesetunne ja tulemused :)
 
rõõmsake... 18. september 2013, kl 22.35
Jah...kui ültse alustada selle dieediga, siis tuleb kindlasti juurde võtta vähemalt 1 kg. Mina suutsin siis 3 päevaga juurde süüa 1.2 kg. aga see 1.2 kilo kadusid mul ühe päevaga kui dieedi faasi üle läksin.
Enesetunne on väga ok, nälga ei tunne :)
Igal hommikul kui üles tõusen tunnen nagu oleksin väiksemaks sulanud :) Esimesel päeval võtsin ma alla lausa 1.8 kilo, mis minu jaoks tundus nii ulme,et kaalu peal vajus suu lahti :)
 
tule taevas appi ! 19. september 2013, kl 10.25
Rõõmsake, kas sa oled põrutada saanud ?
Nii rumalasti oma organismi kurnata ja ise veel rõõmus olla, no peab ikka totu olema ?!
Kui paar päeva õgid ja siis jälle nälgid mida su keha siis teeb ?
Kui sa seda dieediks pead, siis oled ikka VÄGA RUMAL !
 
Jah 19. september 2013, kl 16.01
Olen eelmisega täiesti nõus. Lugesin ka selle läbi ja tundub täiesti jabur. Seal väidavadki, et usk on põhiline ja peabki nälgima, kõik selle nimel, et hiljem pisut saledam olla, võttes kasvõi platseebot.
Ja veel selle suhkruasendajaga tegtud kruupide eest maksta 97.- € no peab ikka mõistus olema.
 
Tule taevas appile... 19. september 2013, kl 16.01
Aitäh, sinu arvamuse eest! :) Enne kui minu üle kohut mõistad, siis palun loe ja uuri dr. Simeonsi dieedi kohta. Infot leiad You tubest, googleist ja maaletooja kodulehe pealt. Olen isiklikult kohtunud ka maaletoojaga ja paari inimesega, kes selle dieedi on läbinud.
 
rõõmsakeseke, veel kord. 20. september 2013, kl 00.41
ma ei mõista kohut, tahan vaid hoiatada rumaluste eest. Maaletoojad ja propageerijad on ju ärihaid, kas sa sellest aru ei saa, et sinult petetakse raha välja ja rikutakse su tervist !
neid kiirdieete kõikvõimaliku sodi neelamisega tuleb juurde iga aasta, ja ikka paremad ja tõhusamad, müüjate jutu järgi.
Mis saab sinu kehast 3 või 10 aasta pärast, see neid ei huvita.
Edu sulle, hoia end .
 
rõõmsake... 20. september 2013, kl 07.04
Aitäh teile et te muretsete aga minuga on kõik väga hästi :)
Olen nelja päevaga alla võtnud 3.9kg. Algkaal oli 81.2, tänahommikune siis 77.3kg
 
krocks 20. september 2013, kl 13.55
tegemist on päris tõhusa dieediga - olen juba hästi palju sellest kuulnud ning lugenud ka. v2ga meeldis see, et sport ei ole kohustuslik ning tulemus on kiire ning püsiv. minu arvates ainuke õige dieet
 
No 20. september 2013, kl 22.57
minu arvates ei ole ükski dieet õige kui see just ei ole arsti poolt määratud mingil muul otstarbel kui kaalu alandamiseks. Kaalu saab säilitada ainult niisuguse toitumise järgi mida sa suudad terve elu pidada. Kiirdieedid ei ole püsivad. Kaal alaneb kindlasti kuid säilitada seda ei suudeta ja tervisele see ka head ei tee. Seda enam veel see suhkruasendajaga tehtud "kruup" ei ole kindlasti tervisele hea.
 
rõõmsakesele... 26. september 2013, kl 22.39
... kas endiset rõõmsake või mitte enam nii rõõmsake? Kuidas läinud on? Kuidas enesetunne? Kilod? Ümbermõõdud? Isud?
 
rõõmsake... 27. september 2013, kl 11.39
Olen endiselt rõõmsake :) Olen olnud sellel dieedil nüüd 12 päeva ja olen kokku kaotanud siis 6 kg.Täna hommikune kaal näitas siis 75.2kg. Enesetunne on väga hea, minu jaoks on kõige üllatavam see et nälga ei tunne ültse ja isusid ka ei käi peale.Kindlasti teen selle dieedi lõpuni, 28 päeva veel jäänud :)
 
rõõmsakesele 27. september 2013, kl 13.23
kirjutasin Sulle mõned küsimused meilile, kui leiad mahti, oleks tore vastused saada.Aitäh!
 
Kat 29. september 2013, kl 21.51
Oleks tõesti huvitav teada,,mis juhtub kuu aega PÄRAST dieeti,,,või mis on juhtunud,,,,
 
maryy 04. oktoober 2013, kl 17.46
täna töö juures lugesin ka sellest dieedist,kas oli ajakirjas naised või naistelehes.Keegi kirjutas seal ,et oli selle läbi teinud ja oli väga rahul.Rohkem ei tea midagi kommenteerida.Aga arvan ka,et pärast tulevad need kilod ikkagi tagasi.Minu meelest ongi kõige hullem see,et pärast tuleb topelt tagasi.Räägin seda sellepärast,et tean kahte inimest,kes on mingit rumalat dieeti pidanud,kaalust kõvasti kaotand ja siis mingi aja pärast hakkasid kilod tagasi tulema.Praegu on nad üle saja kilo ja mitte miski ei aita enam ,kaalu langetada.Organism on lihtsalt rikutud.Praegu on nad tõesti suured,oleksid nagu paistes. Ja kõik tänu dieedile.
Figuurisõpradega võtab ka ilusti alla ja kui teed endale selle elustiiliks,siis kõik ok.
 
Täpselt! 05. oktoober 2013, kl 17.54
krocks Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> tegemist on päris tõhusa dieediga - olen juba häst
> i palju sellest kuulnud ning lugenud ka. v2ga meel
> dis see, et sport ei ole kohustuslik ning tulemus
> on kiire ning püsiv. minu arvates ainuke õige diee
> t

Täpselt Krocks! Ma olen muidu dieedivastane. Nüüd aga tervise huvides ja vere kiire puhastamise eesmärgil, eelnevalt põhjalikult asja uurides!, asusin ka mina seda dieeti pidama. Mul pole kaalulangetus esmaeesmärk, kuid meeldiva lisaboonusena, seitsmes päev seda dieeti pidades olen ma ka langetanud kaalus 3,5 kg. Dr Simeons on arsti ja doktori nime väärt.
 
Täpselt! 05. oktoober 2013, kl 17.59
maryy Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> täna töö juures lugesin ka sellest dieedist,kas ol
> i ajakirjas naised või naistelehes.Keegi kirjutas
> seal ,et oli selle läbi teinud ja oli väga rahul.R
> ohkem ei tea midagi kommenteerida.Aga arvan ka,et
> pärast tulevad need kilod ikkagi tagasi.Minu meele
> st ongi kõige hullem see,et pärast tuleb topelt ta
> gasi.Räägin seda sellepärast,et tean kahte inimest
> ,kes on mingit rumalat dieeti pidanud,kaalust kõva
> sti kaotand ja siis mingi aja pärast hakkasid kil
> od tagasi tulema.Praegu on nad üle saja kilo ja mi
> tte miski ei aita enam ,kaalu langetada.Organism o
> n lihtsalt rikutud.Praegu on nad tõesti suured,ole
> ksid nagu paistes. Ja kõik tänu dieedile.
> Figuu
> risõpradega võtab ka ilusti alla ja kui teed end
> ale selle elustiiliks,siis kõik ok.

Kõigepealt peab ALATI täpselt asja uurima ju. Ei saa otsustada adekvaatselt asja üle, mida Sa ei tea. Ma ei viitsi siia pikalt kirjutada, kuid kokkuvõttes on nii, et konkreetselt selle dieediga õpetatakse ka ainevahetust lisaks keha korralikule puhastamisele.
Samuti õpib inimene tervislikult toituma. Hädaga õpib :) sest see dieet ei toimi muidu :))
www.simeonsidieet.ee loe ise ja seal on tugikeskus, kes vastab Sinu küsimustele juhul kui Sul neid tekib.
 
Täpselt! 05. oktoober 2013, kl 18.07
Kat Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Oleks tõesti huvitav teada,,mis juhtub kuu aega PÄ
> RAST dieeti,,,või mis on juhtunud,,,,


PÄRAST dieeti on 40-ne päevane mahalaadimine ilma preparaadita ja see aeg võib kokku päevas tarbida 750 kcal toitu (kui dieedi ajal tarbitakse väga täpse juhise järgi 500 kcal toitu päevas), kusjuures lubatud ainete nimekiri on tunduvalt suurem kui dieedi ajal. Päras seda 40-ne päevast nö mahalaadimisprotsessi võib süüa mida tahad, kuid aeg-ajalt oleks hea ennast kaaluda ja vajadusel teha üks saltipäev näiteks või õunapäev vmt. Kõik on puhtalt teadlikkuses kinni armsad inimesed! Näiteks minu sõbranna 120 kilone mees tegi selle dieedi läbi kevadel ja langetas kaalu 105 kg peale. Suvi otsa grillis ja tsillis ja sõi-jõi mida tahtis ja nüüd sügisel alustas ta dieeti uuesti, sest tahab saada oma kaalu 90 kg peale. See on tal juba poolenisti õnnestunud!!! ja dieet tal veel käib, peale mida tuleb taaskord see 40-ne päevane mahalaadimine.
 
marry 06. oktoober 2013, kl 08.36
To täpselt,tänud sulle mu kirjale vastamist,aga ma kirjutasin lihtsalt sellest artiklist,et võibolla mõni tahab lugeda.
Endal mul pole kilosid langetada,kui siis 2 kilo oleks ära anda.:):)
Aga tore on,et annad siin nõu,sest kindlalt on kellelegi see vajalik ja kasulik.
 
Julia 14. oktoober 2013, kl 23.27
Loen ja imestan. Inimesed,kes ei tea sellest dieedist midagi, kommenteerivad ja avaldavad arvamust nagu nad ise oleks loonud selle. Uskumatu! No palun teile väga - tegin selle dieedi ise kevadel läbi,kaotasin 16kg ja PÜSIVALT! Ja palju rohkemgi veel - õppisin tervislikumalt toituma ning ka vererõhk, mis enne oli üle normi, on nüüd täiesti korras. Rääkimata enesetundest, mis on super. Pool aastat peale dieeti olen ikka samas kaalus.
Peale 40-päevast dieeti on kaalu hoidmise ehk stabiliseerimise etapp 3 nädalat ja siis tuleb toituda mõistlikult, mitte 750 kcal päevas nagu keegi eespool kirjutas. Igal juhul on see dieet mõistlikum kui teised, kuna igapäevases toidus on toitainete tasakaal täiesti olemas - valgud+köögiviljad(süsivesikud)+ puuviljad. Huvilised võivad kirjutada ja küsida täpsemalt.
 
Hettyy 16. oktoober 2013, kl 07.32
Tere!miks ma seda lehekülge lahti ei saa-www.simeonsidieet.ee ? Kas see lehekülg on nüüdseks ära kaotatud?Tahaks ka selle dieedi läbi teha,aga pole kusagilt lugeda,mida selleks teha :( Ja inglise keelsest saidilt loen suht vähe välja,kuna inglise keel pole kõige tugevam.Või viitsib siin keegi kirjutada,kuidas see dieet käib.Tänud ette :)
 
ksutaja 16. oktoober 2013, kl 08.56
T66tab kyll lehekylg, proovi uuesti
 
dieedivastane 02. november 2013, kl 19.37
Mingil eluetapil aeglustus mu ainevahetus, lusaks järgnes pikk stressiperiood ja lisakilod tulid.Proovisin neist vabaneda, aga tulutult. Sain küll kaalualla, aga.. tuli sama kähku tagasi.
Simeonsi dieeti suhtusin ka suure umbusuga, kuid kuna mu hea tuttav oli sellega hea tulemuse saavutanud,hakkasin uurima.
Siis otsustasin läbi teha. Tulemusega olen superrahul- võtsin kaalust alla 12 kilo, mis peamine-nälga tundmata.
Kõige olulisem on see, et saavutatud kaal püsib, ehkki toitun nagu enne dieeti.
 
Liisu 04. november 2013, kl 14.12
See dieet võib töödata küll, aga mis arme see jätab tulevikku, seda ei oska öelda..kui juba mitmeid kordi seda läbi teha siis see kindlasti hästi ei mõju organismile...pmt see on low carb diet, keha läheb self burning stage. Tegelikkuses ka osaliselt tuleb kaalulangus ka lihaste arvelt, kui just ei tehta selle dieedi ajal jõu treeningut. Ehk säilitada võimalikult palju lihasmassi, kuna lihaste treenimisel kiireneb omakorda ka rasvapõletus ja ainevahetus, ehk tulemused oleksid kindlasti paremad, aga vot..500 kcal on raske teha trenni, kuna väsitab kiirelt ja omakorda tuleks ka sellega menüüd muuta. Olen uurinud toitumist ja katsetanud ka enda peal, leidsin sobivad kogused ja toidud (sirca 1900-2100 kcal), kõik enda tehtud ja töötab väga hästi, natuke teen ka trenni säilitamaks lihasmassi, aga kaal langeb vaikselt, hetkeks pea aastaga kaotanud 10 kg ja natuke ka pealegi...tuleb vaikselt, peegelpilt samuti paraneb, aga see eest tervislikult, väga palju abi annab merevetika tabletid ja roheline tee, tõsiselt head abimehed..ei ole küll mingi spetsialist, aga enda kogemustest oskan nii palju rääkida...pmt inimene võib kõike süüa, aga tuleb lihtsalt piirata koguseid ja endale teadvustada, mida ja kui palju sa söönud oled, eks ma olen ka patustanud..aga see eest kontrollivalt kogustega ja harva.
 
huvituja 14. märts 2014, kl 23.54
Kuidas teemaalgatajal ka läheb? Kaal kadus ja püsib??? Soovisin sellele lehehele end registreerida aga ei leia seda kohta? Ja see võta meiega ühendust ka ei toimi. Kas see leht pole enam aktiivne?
 
huvituja 18. märts 2014, kl 11.07
Tõstan teemat, keegi ei vasta. Kas tõesti pole kellelgi mingit kogemust, tagasisidet kelleltki, kes seda dieeti pidanud???
 
T 26. märts 2014, kl 08.51
Loe ka seda siin: http://www.kaalustalla.ee/blogi/vastuoluline-hgc-dieet/
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!