Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
Dr Simeonsi dieet?
 
issand!! 01. aprill 2014, kl 07.44
Lugege, millal on selle HCG hormooni tase kõrge
hCG kõrged väärtused:

Füsioloogiline – mitmikrasedus
Kaasasündinud arenguhäired ja loote haigusseisundid – anentsefaalia, nabasong, oligohüdroamnion, loote hüdrops, Downi sündroom, Patau sündroom, Kleinefelteri sündroom
Pre-eklampsia, peetunud rasedus ja platsenta infarkt
Kasvajad – munandivähk (seminoomi ja mitteseminoomitüüpi), trofoblasti kasvajad, koorioni kartsinoom, harva ka pankrease-, rinnavähi, melanoomide ja müeloomide korral
Määratavas madalas kontsentratsioonis ka seedetrakti põletike korral
allikas
http://www.quattromed.ee/arstile/laboriteatmik/tulemuste-interpretatsioonid/immuunuuringud/koorioni-gonadotropiin-s-hcg
 
E 14. juuni 2014, kl 10.22
Tere, tundub, et in. on rahunenud. Mina olen nüüdseks läbinud dieedi 2 korda ja olen tulemusega väga rahul,kummalgi korral 10 kg. Kokku 25 kg, 5 kg iseseisvalt nisu ja piimatoodete piiramisega. See dieet on mõeldud nendele inimestele kellel on tõesti tõsiselt vaja tervise pärast alla võtta. Muidugi võivad seda teha ka teised niisama, kuid kes pole tutvunud dieeediga ei ole mõtet kommenteerida. Loomulikult on palju teisi dieete, kuid see on kiire abinõu tervisega kimpus olijatele, et siis rõõmsalt jälle endaga toime tulla ja kaal normi saada. Edu kõigile!!!
 
Mari 04. august 2014, kl 08.50
Soovin selle dieedi läbi teha. Kes on selle läbi teinud ? Millised on olnud teie tulemused ?
 
Langetaja 14. oktoober 2014, kl 19.46
Mina teen samuti seda dieeti ja tänu sellele, et mitmed eeskujud silme ees. Olen aastaid proovinud erinevaid dieete, kasutult, praegune on täielik ime, hommikud teevad lausa rõõmsaks kui kaalunumbrit vaatan. Samuti on korras vereanalüüs, mis enne arstil pani pead vangutama, sest kolesterool oli kõrge, nüüd kõik nätajad head, enesetunne super´:)) need eeskujud muide on kõik säilitanud oma kaalunumbri´, vot!
 
vanaema 27. oktoober 2014, kl 14.22
Täna 20 päev ja -7,8. Nuumamise perioodil juurde ei võtnud. "Nuumasin ennast korralikult, süda läikis need kaks päeva. Teisel päeval suutsin ainult seda rammusat jäätist süüa. Ja kahe päevaga õnnestus -1.4. Mõtlesin eile, et mida sööksin, midagi soolast ja kriffti. Ka leib tundub paganama hää.Aga kõht küll tühi ei ole. Täna õuna päev.Sõbranna tegi enne. 21 päeva ja -8, tagasi pole midagi tulnud (möödas 3 kuud)
 
ka vanaema 27. oktoober 2014, kl 17.59
mul ka 20 päev ja -7,5. imeline! olen õnnelik, et eeskujude kaudu selle dieedi avastasin.
 
lugeja 06. november 2014, kl 09.53
vanaema Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Täna 20 päev ja -7,8. Nuumamise perioodil juurde
> ei võtnud. "Nuumasin ennast korralikult, süda läik
> is need kaks päeva. Teisel päeval suutsin ainult s
> eda rammusat jäätist süüa. Ja kahe päevaga õnnestu
> s -1.4. Mõtlesin eile, et mida sööksin, midagi soo
> last ja kriffti. Ka leib tundub paganama hää.Aga k
> õht küll tühi ei ole. Täna õuna päev.Sõbranna tegi
> enne. 21 päeva ja -8, tagasi pole midagi tulnud (
> möödas 3 kuud)
3 kuud on ikka mega väike aeg. tahaks tagasisidet 2-3 ja enama aasta pärast peale dieeti. Siis kaldun arvama, et seda miinust enam pole.
Omast käest tean rääkida, et võtsin ka 7 aastat tagasi alla 28 kg, paar-kolm aastat püsis tulemus (kõikus küll 1-2 kg piires). Siis hakkas tasapisi tõusma, kuigi pidevalt jälgisin mida ja kuipalju ning millal söön, lisaks hakkasin ka suuremates mahtudes (nädalas 10-12 tundi, talvel ca 8 tundi) sporti tegema ja kaal on vaatamata pingutustele tõusnud ja tänaseks on sellest 28 läinud kilost tagasi tulnud 14. Kurb, kuid tõsi!
 
lugeja 06. november 2014, kl 09.55
lisaks tahan öelda, et ei kasutanud seda teemaalgataja poolt nimetatud dieeti, vaid lihtsalt muutsin oma söömisharjumusi. Siiski söön ka täna samuti, nagu siis kui "alustasin uut " elu st tervislikult, lisaks jälgin millal ja mida ja kui palju suhu panen.
Ju siis ealised iseärasused, kunas aastatid 45+
 
Hop 06. november 2014, kl 19.59
Ju siis ealised iseärasused, kunas aastatid 45+
===============
Mis loeb 45+? Sellises vanuses kilod veel niisama lambist kindlasti ei kogune, kui sööd sisse vähem kaloreid kui ära kulutad.
45+ on ju täiesti toimiv keha!
Ma 49 + kopikad ja võtan alla vaikselt ja rahulikult, kuus 3 kg, mis teeb siis 100 g päevas. Täiesti stabiilselt kuude viisi.
Sporti teen ca 9 tundi nädalas, iga päev kardiot, vähem lihastele, et hea enesetunne oleks ja süda lüüa jõuaks. Lausa jõudu teen umbes 2 korda nädalas, et lihased ikka olemas oleksid, aga mass ei kasvaks.
Söön häid kaloreid ja elu lill.
 
KodanikN 07. november 2014, kl 00.13
Palju teile kaasa kraaksujatele makstakse sellise lolluse reklaamimise eest? Kes tahab kaalu langetada, siis siit kül pole mõtet teemat uurida. Jääte veel nälga. Regulaarne tervislik toitumine ja piisav liikumine on edu saladus. Taguge see endale ükskord ajusse.
 
tublion 07. november 2014, kl 07.31
Tundub,et KodanikN pole ise ülekaaluga hädas olnud. Soovitused liikumiseks ja toitumiseks on loomulikult õiged, kuid kummaline, aga tõsi, et kaalu alandamine ei lähe sugugi nii libedalt kui võiks arvata.
 
loogiline 07. november 2014, kl 11.57
Kui oled aastaid vegeteerinud, siis on keha rasvrakkude koostis selle ajaga uuenenud. Kuna rasvarakud uuendavad ennast kuni 9 aasta jooksul (loe: rasvarakkude mälu on kuni 9 aastat), siis ajutine kaalulangus ei anna püsivaid tulemusi. Seega, rasvarakud hakkavad ennast taastama niipea, kui uuesti normaalselt sööma hakkad ning kaal tõuseb taas. Seega, ainus püsiv lahendus kaalulanguseks ja kaalu hoidmiseks on tervislik toitumine ja liikumine.
Hea uudis on aga see, et kui ülekaal on tulnud lühikese aja jooksul, siis on alla võtta ka lihtsam, sest rakud pole jõudnud ennast uuendada, püsivaks muutuda.
 
CL 15. aprill 2015, kl 16.39
Rõõmsake, kuidas Sul kaaluga lood TÄNA on?
 
lugeja 18. aprill 2015, kl 20.11
Tere,
Minul tegi üks kolleeg selle dieedi läbi ja see on hämmastav kuhu kõik need kilod kadusid see motiveeris teisi ja nüüd liitusid veel kaks kolleegi selle dieediga ja ka nemad on nii väikseks jäänud nii et see toimib tõesti ja nende pakatavat energiat nähes ei saa küll väita, et tegemist on millegi ohtlikuga.Tuleb lihtsalt kõikidest reeglitest kinni pidada. Kuna mul nii head näited ees siis proovin ka ise olen ülekaaluline aga ka väga nõrga iseloomuga aga võtan seda kui ravi ja püüan 40 päeva vastu pidada.
 
Paks 21. juuni 2015, kl 11.04
Kas keegi viitsiks selle dieedi näidismenüü üles panna?
 
ei 22. juuni 2015, kl 23.36
viitsi keegi,kõik õgivad jaanide ajal
 
Elekter 26. juuni 2015, kl 10.47
Lugesin läbi siia viimati lisatud artikli. Esiteks, kaalustalla.ee müüb ka ise toitumis- ja treeningkavasid ja pole midagi imestada, et upitatakse enda toodet ja tehakse maha kellegi teise oma. Teiseks, autor on välja toonud ainult punktid, mida on kõige lihtsam kritiseerida. Võtame kas või selle platseebo efekti - autor kirjutab: "Selle asemel, et korrektselt argumenteerida oma dieedi teadusepõhist toimet, väidetakse põhimõtteliselt täiesti süüdimatult, et vahet ju pole, kas müüme teile platseebo jahutablette või mitte." Simeonsi kodulehel on see teaduspõhine toime VÄGA pikalt ära seletatud ja kõigil soovijatel on võimalus konsultantidelt lisainfot saada.

Kolmandaks, sellel dieedil on väga kindlad reeglid, lubatud toiduained jne. Ma poleks seda elu sees uskunud, aga nende reeglite eiramine annab kohe tunda. Kui siin arvamust avaldanute meelest võiks selle 500 kalori raames süüa ükskõik mida, ja nii ütles ka kaalustalla, siis tegelikult see nii ei ole. Esmapilgul tundub tõesti, et kui süüa ainult 500 kcal, siis pole ju vahet, mida sööd, alla võtad ikka. Ei. Olen enda nahal tunda saanud, kuidas näiteks kahe niiöelda vale köögivilja koos söömine tõi kaasa kaaluseisaku. Olen lugenud foorumist, kuidas peotäie rohelise sibula söömine pani kaalu kinni mitmeks päevaks. Olen näinud, kuidas magamatus ja stress, kuumas saunas käimine, vähe joomine jne mõjutavad seda protsessi. Soovitan igaühel endal asi selgeks teha ja mitte kuulata neid, kes seda ise järgi proovinud ei ole!

Ise olen dieedil olnud natuke üle 3 nädala, enesetunne on super, nälga ei ole, maha olen võtnud üle 7 kg. Kui nüüd keegi tuleb ütlema, et pideva nälja käes ongi normaalne, et näljatunnet enam ei teki, siis teadmiseks neile - see kadus kahe päevaga! Ei ole tavalisi suure nälja sümptomeid nagu peavalu, nõrkus, väsimus jms. Umbes nädala pärast saan teada, kuidas mõjus dieet lihasmassile, sest lasin enne alustamist teha testi. Ei tohiks midagi hullu olla, sest näha ja tunda on, et lihased on alles ja kuskilt midagi ei ripu. :) Loogiline, et kõigile see dieet ei sobi, aga soovitan tõesti ise natuke uurimistööd teha enne, kui otsustada.

Naistelehes rääkis dieedi läbimisest Laine Randjärv.
 
Elekter 26. juuni 2015, kl 10.49
Vabandust, tegemist oli selle kirjutisega: http://www.kaalustalla.ee/blogi/vastuoluline-hgc-dieet/.
 
Elekter 26. juuni 2015, kl 11.00
Näidismenüü:

Hommik - Kohv või tee, piim 1 spl, Stevia, 150g apelsini
Lõuna - 100g kanafileed, 200 g lillkapsast
Vahepala - 100g tomatit, näkileib
Õhtu - 100g kanafileed, 200 g peakapsast
Snäkk - 150g maasikaid
 
tegija 29. juuni 2015, kl 19.55
Päevas pead sööma 200g valku, kuni 800g rohelist, kuni 300g õuna või apelsini või 150g maasikaid. Kokku 500 kalorit. Arvuti arvestab kõik kogused
 
Katre - 06. august 2015, kl 16.21
Küsimus neile, kes on selle läbi teinud.
Kas on kellegil soovi seda programmi täismahus jagada ?
Mõistan, et lisaks on vaja võtta mingeid kapsleid või siis tilkasid, aga huvi pärast prooviks ilma nendeta.

Teine küsimus:
Toiduaineid - nagu Kana - võib praadida või peab lihtsalt hautama ?
Kana lillkapsaga saaks hästi teha, pannil läbi praadides võiga, samas kas või, kui selline on üldse lubatud.

Tänan, kes tagasiside annab. võib kirjutada ka meilile: katre72@gmail.com



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Katre - 06.08.2015 16.25.
 
läbi teinud! 09. august 2015, kl 18.41
dieet on rasvavaba, seega praadida midagi ei saa. mina olen kana portsjoniteks valmis teinud ja siis hautanud.
ja see, et kaalulangus püsiv on, on muidugi müüt-kõik dieedid ju lubavad seda! Ikka ise peab oma toitumisel silma peal hoidma, eriti kui kaal on kerge lisanduma. Olen tegelikult üliväga rahul, et selle dieedi olen 2x läbi teinud ja tahaks ehk ühe 23p. jupi veel teha sügisel. Kel kaalu palju, siis tasub proovida küll.
aiviliin 06. oktoober 2015, kl 21.40
Tegin läbi.Kaotasin 40 päevaga 14 kg.Tuleb jälgida reegleid- siis tulemus tõhus.Pool aastat hiljem ja kõike süües liigub kaal 1 kg piires edasi tagasi. Soovitan kahtlejaile! Ei ole midagi hullu kui lugeda oskad ja oma moodi põnevki.
 
tehke lollile selgeks 09. oktoober 2015, kl 15.21
Simeonsi dieet pidavat olema see nn Hcg dieet. Samas, uuringute põhjal pole leitud mitte mingisugust seost Hcg hormoonil ja kaalulangetusel. Ühe uuringu tulemused näitasid, et 500 kcal päevas kaotasid katsealused kaalu täpselt ühtemoodi (nii Hcg hormooni manustades, mitte manustades, kui ka platseebot manustades).
Kui Simeons väidab, et nende "magic ingredient" on Hcg, kuid et terad Hcg- d ei sisalda, kuid on sama mõjuga, siis MIDA need terad ikkagi sisaldavad ja kuidas toimub kogu biomehhaaniline protsess sellisel juhul?
 
artist 12. oktoober 2015, kl 09.06
Dieet on suurepärane. Terad on lollidele lohutuseks, kes suure raha välja käisid.
 
Rasvapall 11. jaanuar 2016, kl 10.26
Kas keegi raatsiks kirja panna ühe päeva näidismenüü selle dieedi kohta? Aitäh.
 
Üks terakesed ostnud lihtsameelne 11. jaanuar 2016, kl 18.46
Üks päev
10-11 Õun 120 g 56 kcal
12-13 Tuunikalakonserv veega 100 g 113 kcal Tomat 300 g 60 kcal Kuivatatud maitseained (tee salat)
15-16 Madala kalorsusega näkileib 1 viil 20 kcal Värske kurk 100 g 15 kcal Kuivatatud maiseained
18-19 Kanafilee 100 g 110 kcal Lillkapsas 250 g 75 kcal Kuivatatud maitseained (vähese veega ja maitseainetega keeda kanafilee ära ja lisa lillkapsatükid, pärast söö kõik ära Kui tahad seda suppi teha mitmeks päevaks, siis tee topeltkogus = kui kaheks korraks. Kui kolmeks korraks, siis korruta kõiks kogused kolmega ja pärast lihtsalt silma järgi jaga kolmeks)
20.00 Apelsin 140 g 50 kcal
KOKKU: 499 kcal (kui tahad kasutada ka steviat, siis võta kuskilt mõned grammid maha, sest ühe kruusitäie tee või kohvi magustamiseks läheb 4 kcal eest steviat)

Teine päev
10 – 11 õun 150 g 71 kcal
12-13 Heik 100 g 86 kcal Värske kurk 300 g 45 kcal Tilli 10 g 4 kcal (100 g tilli annab 38 kcal, st 10 g tilli on 38 x 0,1 = 4) Soovi korral veel kuivatatud maitseaineid
15 – 16 Madala kalorsusega näkileib 1 viil 20 kcal Tomat 100 g 20 kcal Kuivatatud maisteained
18 – 19 Kanafilee 100 g 110 kcal Lillkapsas 250 g 75 kcal Till 10 g 4 kcal
20.00 Apelsin 150 g 54 kcal
KOKKU: 489 kcal + saad veel soovi korral steviat ka kasutada !!! Päevas peaks sööma 470 – 500 kcal, aga seda mitte toitainete pärast (sest need tulevad varurasvast), vaid selleks, et hoida kiiremat ainevahetust.
 
Rasvapall terekesed ostnule 12. jaanuar 2016, kl 11.08
Suur aitäh Sulle!
 
dieedi läbinu 21. jaanuar 2016, kl 15.32
Proovisin ka seda dieeti, kuigi otsest vajadust ei olnud, aga puhtalt huvi pärast mõtlesin proovida, kuna ei olnud kunagi varem dieeti pidanud, sest olen alati tervislikult söönud ja sportinud.
Minu jaoks oli see dieet kohutavalt raske, koguaeg oli külm ja näljatunne, kuna süüa võis vaid 500 kalorit. See on väga karm ja peab täpselt kinni pidama, nt rohelist sibulat ei või süüa ja ükskord asendasin liha piimaga, mis oli lubatud taimetoitlastele, aga kohe kaal ei alanenud. Lõpuks kui see läbi oli ja hakkas stabiliseerimise periood, siis olin juba nii läbi, et ei suutnud enam ja sõin selliseid asju ka, mida ei oleks tohtinud süüa stabiliseerimise ajal. Unisistasin koguaeg magusast, kuigi tavaelus ei armasta magusat. Aga kuna ma stabiliseerimise ajal patustasin, siis tuli kohe kogu kaal tagasi, mis dieediga maha läks ja veel rohkemgi. Õnneks olen trenniga tagasi normi saanud. Kui oleks suutnud stabiliseerimist ka veel üle elada, ei tea, kas siis oleks püsima jäänud, aga kaal alanes ikkagi väga aeglaselt.
 
dieet 24. jaanuar 2016, kl 18.13
500 kcal on ikka selge ülesöömine - mõni ime ka siis, et osadel siin kaal ei lange. Menüü peaks olema järgmine.
Hommikul - klaas vett
Lõunaoode - klaas vett
Lõunaks - vaatad pilti lehtsalatist + klaas vett
Õhtuoode - vaatad veel pilti lehtsalatist, aga vett ei joo
Õhtuks - 2 viilu banaani.

Kui endiselt kaal ei lange, siis jäta see üks viil banaani ära ja kui ikka visalt tuleb, siis asendada 2 viilu banaani lehtsalati pildi vaatamisega.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!