Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
Dr Simeonsi dieet?
 
Einoh.. 24. jaanuar 2016, kl 21.10
kle dieet, kaks korda küll ei tohi seda lehtsalati pilti vaadata ning õhtusöögiks KAKS Viilu banaani??? Hull oled või, see on kaalulangetusprogramm ikkagi!! :D
 
to Einoh.. 25. jaanuar 2016, kl 15.04
Minu lähenemine ongi veidi radikaalsem ja rõhun rohkem suurtele toidukogustele ja ahvatlevate toidupiltide vaatamisele.
 
Einoh.. 25. jaanuar 2016, kl 15.54
nojaaa, aga inimene tahab ju maha võtta kaalust ja sinu meetodiga see nüüd küll ei õnnestu, selliste hiiglaslike toidukogustega ja mitu korda päevas pildid... no ma ei tea....
 
to Einoh.. 26. jaanuar 2016, kl 14.29
Tunnistan, et mõnel võib tõesti magu välja venida sellise vitsutamise peale.
 
V. 27. jaanuar 2016, kl 12.39
Heh... kõik peas kinni. Igaüks võtab 500kcal päevaratsiooniga alla.
Kui oled aga sigakalleid teri ostnud, siis see distsiplineerib rohkem sellest askeetlikust menüüst kinni pidama.
Ise olen madala päevakaloriga samamoodi kaalu langetanud, paari päevaga tõmbub magu nii kokku, et näljatunne kaobki.

Naljatilgad siin eelmistes kommentaarides rääkisid paastust :) Sellega muide samuti teasel-kolmandal päeval nälg kaob ja tekib seletamatu energiasööst, kõike jõuab- isegi trenni teha. Ja palja vee peal :) Üle 10 päeva seda mudiugi ei tehta, elementaarsetel põhjustel :D
 
kas keegi teeb seda dieeti 30. aprill 2016, kl 08.33
Ise alustan täna, tahaks arutada
 
keegi ikka teeeb 02. mai 2016, kl 14.39
aga aruta dr.simeonsi foorumis, seal arutajaid ja dieeditajaid küllaga.
 
Tiuks 25. veebruar 2017, kl 15.26
Tere.
olen teinud läbi aasta tagasi. Praegu teise ringi keskpaik. olen väga rahul ja soovitan.
 
Tiuks 25. veebruar 2017, kl 15.40
Tere taas. jagan pisut oma kogemust: võtsin selle dieediga aasta tagasi alla 12 kg. Antud tulemus püsis, kui pisutki vaatasin, mida suhu panin, vähemalt pool aastat. Kui sügisel tööl jälle rohkem stressi oli, ilmselt tekkis emotsionaalne ülesöömine...jah, sõin palju, kõike ja teadsin, et seda ja nii ei peaks. Ja selle tahgajärjel tuli sellest 12 kg kaotanust tagasi 5 - 6 kg...Mitte 12 ega rohkem. Tõesti, tundus, et mu organism sai aru, mis talle on hea ja mis peaks ta turvaline kaal olema. Keha oli peale dieeti (juba slle ajal) imeliselt kerge ja suhtumine enesesse austav. See on oluline!
Nüüd alustasin taas selle lühema variandiga - täna 13. päev ja kaalukaotus 4,2 kg.
Kontrollisin ka kevadel, kui 12 kg kaalu langetasin oma tervisenäitajaid ( ka maks ja neerud), need olid paremadki, kui enne alustamist.
Ükski dieet, kui sa endasse edaspidiselt mittelugupidavalt (ei hooli oma tublist kehast ja topid talle sisse seda, mida ta üldse ei taha ja pole vaja), ei jää lõplikult püsima!
Aga neile, kel kehakaal suur ja ei ole saanud siiani nö stardirõõmu pisutki teistmoodi suhtumiseks oma kehasse, soovitan väga!!!
 
naine 12. juuni 2017, kl 23.56
Olen seda dieeti teinud mitu korda, etappide kaupa. Aasta tagasi alustasin 89 kg ja sain maha 13 kg 40 päevaga. Sel ajal muutus ka minu toidueelistus, viskasin menüüst välja kõik suhkru, rämpstoidu, pakendatud toidu, suhkru asendasin steviaga ja meega, valge soola asemel himaalaja sool. Igasugused paneeritud, õlis praetud toidud välistasin. Kaotasin veel pisut kaalu, mõni kilo, kuna sporti pole teinud. See mõni jalutskäik või kepikõnd on elementaarne, spordiks on neid tegevusi raske nimetada.. Hetkel on käsil teine etapp, sest kavas on kaotada veel 10 kg. Simeons minu puhul töötab, tõsi küll, vanade harjumuste poole tagasi enam minna ei saa, sest vanus on 45+ ja burgereid õgides läheks vast iga teine inimene paksuks, olenemata, kas ta on enne simeonsi teinud või mitte. Ütlen, et mul töötab see dieet, just sisendina tervislikule eluviisile üleminekul. See nagu valmistab keha ette uueks eluks. Tõsi on, vaim peab valmis olema ja tahe eesmärki saavutada, ka hoida, olemas. Ning reeglitest kinnipidamine on selle dieedi puhul ülioluline.
 
taas naine 13. juuni 2017, kl 00.14
naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Olen seda dieeti teinud mitu korda, etappide kaupa
> . Aasta tagasi alustasin 89 kg ja sain maha 13 kg
> 40 päevaga. Sel ajal muutus ka minu toidueelistus,
> viskasin menüüst välja kõik suhkru, rämpstoidu, p
> akendatud toidu, suhkru asendasin steviaga ja meeg
> a, valge soola asemel himaalaja sool. Igasugused p
> aneeritud, õlis praetud toidud välistasin. Kaotasi
> n veel pisut kaalu, mõni kilo, kuna sporti pole te
> inud. See mõni jalutskäik või kepikõnd on elementa
> arne, spordiks on neid tegevusi raske nimetada.. H
> etkel on käsil teine etapp, sest kavas on kaotada
> veel 10 kg. Simeons minu puhul töötab, tõsi küll,
> vanade harjumuste poole tagasi enam minna ei saa,
> sest vanus on 45+ ja burgereid õgides läheks vast
> iga teine inimene paksuks, olenemata, kas ta on en
> ne simeonsi teinud või mitte. Ütlen, et mul töötab
> see dieet, just sisendina tervislikule eluviisile
> üleminekul. See nagu valmistab keha ette uueks el
> uks. Tõsi on, vaim peab valmis olema ja tahe eesmä
> rki saavutada, ka hoida, olemas. Ning reeglitest k
> innipidamine on selle dieedi puhul ülioluline.


...lisan juurde, et uus etapp sai võetud sellepärast, et kaalu peaks veelgi alandama, olin tõesti tugev tükk (89 kg). Hetkel oma 176 pikkuse juures kaaluda 75 kg on palju. 10 kg vähem kaaluda oleks norm, sest kunagi on ka oldud sellises kaalus ja tervis oli väga hea. Muide, Simeons lubab, et verenäitajad lähevad heaks, kontrollisin oma verd ja saan samamoodi kinnitada, et minu veri oli hea, see siis ainult nii, kui pidada kinni reeglitest. Aasta aega peale Simeonsi dieedi lõppu seisis mu kaal enamvähem paigal, kui kõikus, siis pluss-miinus 1 kg. Selge on see, et vabaks lasta ennast ei saa kunagi, ka ilma Simeonsira mitte. Muutuma peab eluistiil, sest ükski dieet ei suuda üksi kõike ära teha, küll saab dieeti kasutada uue elustiili juurutamisel. Selles osas olen enam kui kindel, et Simeonsiga oli üleminek tervislikumale eluviisile kergem, nii kummaline kui see ka pole. Nii et oma kogemustest võin kinnitada, et dieet toimib, kuigi jah, küllaltki karm on see, st. enesedistsipliin peab olema hea. Mul ei lähe meelest, kui vitsutasin õunu külluslikus juubelilauas, kus tortide, kookide valik võttis silme eest kirjuks, kuid võit eelkõige iseenda üle oli võimas tunne. Mul oli see päev just õunapäev ette nähtud. Nii,et lugege enne selle dieedi kohta põhjalikult ja katsetage miinimum ajaga, kui rohkem ei julge. Konsultant on alati olemas, vähemalt minul oli küll. Alati saab küsida tema käest, kui midagi jäi arusaamatuks, materjale antakse piisavalt., Vähemalt minul oli tunne, et mind pole üksi jäetud, küsimustele said vastused.
 
uudistaja 13. juuni 2017, kl 10.15
kas keegi saaks panna kasvõi 1 nädala nädismenüü selllest dieedist jm värgid, mida tegema peab?
Tahaks proovida, kuid see on ju sama, mis nn põrsa kotis ostmine st ei tea, kuidas välja näeb ja kas üldse sobib.
 
hetkel dieedil 13. juuni 2017, kl 19.27
aga loe nende kodulehelt, saad aimu, millega tegu.
 
tarkurr 13. juuni 2017, kl 23.21
hetkel dieedil Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> aga loe nende kodulehelt, saad aimu, millega tegu.
aga ole hea ja jaga oma teadmisi-kogemusi, retsepte jne! Ootan!
 
Anna Frolova 19. detsember 2017, kl 13.17
OneTwoslim - http://topleadbit.com/kZYV Kokku kaotasin ma 14 kg ja see võttis mul vähem kui kolm kuud.
did_217544 01. august 2019, kl 08.41
Tulemus on super.Kõik toimib. Abi on olemas.Konsultandid on tasemel, alati abistavad mistahes küsimustes. Olge julged ja alustage ja Te ei kahetse.
 
Olen Proovinud 10. august 2019, kl 07.44
Tulemus on super küll, kuid dieet iseenesest küllaltki piinarikas. Ja jutt, et midagi tagasi ei tule on ju müüt. Ükskõik millise dieedi lõpetad ja rihma lõdvaks lased, hakkab kaal vaikselt tagasi tiksuma.
Tegin simeonsi ka teist korda-siis ei olnud tulemus enam sama, sest ise polnud nii hoolas ja kui kolmandat korda otsustasin proovida, siis lihtsalt ei suutnud. Liiga ekstreemne oli.
On teisi võimalusi ka.
Aga üks kord teha-kindlasti on tulemus super ja lühikese ajaga, mida ju iga kaalukaotaja soovibki.
 
Läbisin dieedi 19. september 2019, kl 10.20
Läbisin dieedi 40 päeva. Vahepeal patustasin, olid sünnipäevad ja üks kolme päevane sõit juhutus sisse tulema. Aga sellest ei pea heituma. Kui tulin tavarütmi, siis jätkasin. Peale sõitu tegin uuesti nuumamise päeva. Kaalu langus peale neid rütmist välja minemisi küll seiskus aga siis jätkus jälle kenasti. Võtsin alla 8 kg. Peale dieedi läbimist tuli tagasi umbes 1,2 kg. Nüüd on sellest juba üle kuu möödas. See uus kaal on jäänud kenasti püsima. Kokku, läks siis praeguse seisuga maha 6,5 kg. Katsun nüüd nii hoida. Plaanin taas selle tee ette võtta poole aasta pärast, ehk läheb veel 5-6 kilo maha. Tunne on väga hea. See ajaline toitumisrütm, mida selles dieedis propageeritakse sobib mulle ja olen selle järele ka praegu toiminud.
Soovitan seda dieeti küll, kui muud moodi ikka kaalu alla ei saa. Kaalulangus on garanteeritud, kui vähegi sellest dieedi programmist kinni pidada.
elemaskaee 08. aprill 2023, kl 13.07
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!