Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
-5 kg klubi Jõuluks saledaks kuni 23.12.16
 
Britta 02. detsember 2016, kl 09.03
Tere hommikust!
Britta sai oma esimese -5 kg kätte, täpsemalt -5,6 kaalu number on 70,0 ehk -700 grammi seekord :) Liikunud olen üsna palju ja ausalt öeldes täiesti tahtejõuga ennast piparkookidest ja kilode kaupa mandariinide söömisest eemale hoidnud. Kerge ei ole olnud just, aga tulemus muidug rõõmustab. Peaks nii jõuludeni vastu ja sealt edasi ka..
 
Maasikamoos 02. detsember 2016, kl 09.46
Palju palju õnne, Britta!

Minul kaal 82.7 kg seega -500g.

Edu kõigile!
 
kana 02. detsember 2016, kl 13.18
tere jälle :)
kiikasin siia, et vaadata, kas veel tegutesete - ja rõõm teid näha :)
britta, Sa oled puhta kõhnaks jäänud, mäletan, et olime suht ühes kaalus kunagi.
ma enne jõule ei hakka ennast traumeerima, aga kui aasta alguses midagi plaanite, siis olen käsi.
kaalun hetkel 78 ja olen enam- vähem rahul, aga 8 kilost võiks ju lahti saada!
 
Britta 03. detsember 2016, kl 12.15
Maasikamoos, aitäh ja sul ju ka väga hea tulemus, tubli oled!

Tere, kana! :) Kas just kõhna, aga natuke väiksem küll jah, eks ma siin jo-jotanud korralikult. Aga soovkaaluni on veel minna, mingi 8 kg küll. nii et kui soovijaid on, siis jätkame ikka .. ehk teeme 30.detsembril uue tabeli ja soovijad saavad ühineda aasta lõpus ning ka 6.jaanuaril - kuidas keegi alustada soovib, nii et pane vaim valmis! :)
 
Trulla 03. detsember 2016, kl 12.19
Palju õnne Britta!
Mul jälle ainult -200gr. e. 67.1 kg.
Söögiga suudan hoida, aga liikumist ikka üldse ei ole.
Jõuan koju nii hilja ja siis pimedas mööda libedaid teid liuelda ei viitsi. Olen paar korda lõuna ajal käinud jalutamas, aga kesklinnas autode tossu sees pole ka mõnus.
Proovin täna teha ühe pikema ringi.
 
Pisitasa 03. detsember 2016, kl 12.42
Väga tublid olete.Mul ikka seisab 90,2.Jätsin lisaks kõigele muule ka hommikuse leivaviilu ära.Eelmine nädal veidi tõbine muud midagi.Meenub veel see,et eelmistel kordadel ,kui sain kaalunumbri liikuma ,käis enne läbi "krõks",no mingi arusaamine ,et nii edasi ei saa.Selleks andis hoo terviseprobleem vms.
Ainult kõht on küll väiksemaks jäänud,enne oli talvejope väga ümber nüüd käib külm tuul jope alla ja fliisi jaoks on ka ruumi.Aga jätkan ikka samas vaimus ,muidu enesetunne on hea.
 
Britta 04. detsember 2016, kl 20.00
Hei, tüdrukud! Mõned nädalad veel jäänud. Tublid oleme, kes alles on :) :) Jätkame ikka koos jõuluni välja! Ja nüüd ruttu-ruttu vaatama SNKT ja lemmikutele pöialt hoidma :)

Nimi Vanus Pikkus Algkaal AlgKMI Kaalu nr Muutus
Britta 45/ 167/ 75,6/ 27,11/ 70,0/ -5,6
öösina 45/ 165/ 82,5/ 30,30/ 78,1/ -4,4 **
Maasikamoos 25/ 170/ 86,0/ 29,76/ 82,7/ -3,4
Trulla 42/ 174/ 69,8/ 23,05/ 67,1/ -2,7
Pisitasa 44/ 167/ 92,0/ 32,99/ 90,2/ -1,8
Amatsioon 41/ 166/ 65,0/ 23,59/ 63,2/ -1,8 **
 
Amatsoon 09. detsember 2016, kl 17.17
Tänane saavutus 63,0! Olen rahul. Keha on esimesest trennishokist üle saanud ja allub juba kuulekamalt mu korraldustele. Minu suur mure üleüldise kehakaalu kõrval on jäme keskkoht. No ma olengi selline sirge. Seega näen kurja vaeva, et vähemalt kõhulihaseid trimmida, sest kui kõht ka veel ees punnitab, siis saab ainult rasedakleite kanda. Vööga riided ei sobi mulle kohe üldse. Võtan teist nädalat nüüd ka D-vitamiine, et talvekaamosega võidelda, annab tunda küll, energiat on rohkem.
 
Britta 10. detsember 2016, kl 09.58
Tere ilusat laupäeva!
Amatsioon, hea, et ikka alles oled, kartsin, et pean hakkama juba kustutama sel nädalal.. Ehk ilmub öösina ka välja ja saame koos kuni selle võistluse lõpuni pingutada :) Paar nädalat ju jäänud ainult :)

Mina oma selle nädala tulemusega rahul, - 700 grammi ehk 69,3 ja ametlikult olen siis KMI järgi normaalkaalus. Lõpuks :) Minna veel on, aga tulemus seegi. Jälgin toitumist, liigun võimalikult palju ning püüan mitte eriti paju stressata, eriti mitte kaalu numbri pärast :)

Ilusat kolmandat adventi homme ning homme õhtul juba uus tabel. Paar nädalat veel jäänud ;)
 
Pisitasa 11. detsember 2016, kl 09.56
Ilusat advendiaega kõigile.Nüüd siis veel lõpuspurt jäänud.Täna 89,5 kg.Vähendasin süsivesikuid veelgi.
Endal ka selline imelik keha .Õlad laiad,suuremad rinnad ja rindade alt ühtlane vorst jalgadeni,jalad normaalsed.Keskkohta nagu polekski.
Lugesin just eile,et jäme keskkoht võib olla tingitud magneesiumi puudusest.Vaata toiduaineid mis seda sisaldavad,võimalik on ju ka tablettidena sisse võtta,aga millegipärast ei taha hästi imenduda.On olemas ka pihustatav mg. seda võib otse kõhule pihustada või reie sisekülgedele või sinna kus õhem nahk .Veidi kipitab.
Keskkohta aitab tekitada ka hularõngas.Ise tegutsen sellega ,aitab küll.Muidu olin nagu õun nüüd nagu tagurpidi pirn.
 
Maasikamoos 11. detsember 2016, kl 11.15
Õnnitlen Britta, "normaalsete" sekka jõudmise eest ;)

Pisitasa.
Mg puudusest ei saa tekkida ümar keskkoht, see on tavaliselt geneetiliselt määratletud, milline kehakuju kellelgi on. See ei välista ikkagi, et sul võib olla organismis mineraalide puudus. Täitsa ok on teha 3-kuu pikkune kuur, kui aastaid pole teinud. Võiks teha Ca ja Mg koos. Kui aastaid pole neid mineraale tarbinud, siis ikka pigem neid on vajaka, eriti kui tarbime alkoholi, kohvi ja kipume mitte nii eeskujulikult toituma. Sprei on tõesti hea asi, kuid kallis. Ise võtab tablette. Peab vaatama lihtsalt, et ei võtaks koos kohviga ja oleks magneesiumTSITRAAT, mitte -oksiid.

Ei soovita ka süsivesikuid vähendada. Need peavad andma iga päev söögist 50-60%, et kehal oleks hea olla. Süsivesikute alla kuuluvad siis eelkõige puuviljad ja köögiviljad, leivad, sepikud, riis, pasta. Suhkrute osakaal peaks olema seevastu minimaalne, aga ei pea olema 0. Ära vähenda ühte toidugruppi, vähenda parem kogust :-) Pealegi hakkab ilmselt kehv enesetunne, kui süsivesikuid liiga vähe süüa ja siis läheb ka tuju ära.

Proovi kasutada mingit programmi oma toitumise jälgimiseks- nutridata (tasuta), fitlap, MyFitnessPaall (tastua ja mugav mobiilis). Ise tänu täpsele jälgede ajamisele kaalu langetangi. Muidu võisin süüa paki kommi või tahvli šokolaad järjest, aga enam mitte - MyFitnessPall näitab, et ühes kommis on 30 kcal ja isu läheb kohe ära. :-D

Rääkides endast, kaotus seekord -500g, seega kaal 82.2 kg. Sel nädalal sai ka esimene jõulusööma peetud ja seetõttu olen tulemusega eriti õnnelik :-) On rohkem aega trennis ka käia, paar korda nädalas olen teinud aeroobikat jms. Söön ikka normaalselt mitu korda päevas, toidust puudust ei tunne ja tühja kõhtu ei kannata :-) Nagu ülevalpool kirjtuasin, siis olen sättinud endal kindla päevase kalorite piiri. Kuna see on vähem kui normaalselt, pean korralikult valima, mida söön ja see mõjutab mind tegema parimaid valikuid. Ei taha süüa kommidest kaloraaži täis, sest tahaks korralikku õhtusööki nautida. Vot nii on lood siinpool ekraani :-)

Edu kõigile!
 
Pisitasa 11. detsember 2016, kl 17.06
Süsivesikutest olengi ära jätnud šokolaadi ja jäätise ja kõik muud valget suhkrut sisaldavad toidud(muidu ikka vahel sai maiustatud)Ka puuvilju tarbin mõistuse piires (max.2 tk.päevas).Hetkel ongi palju köögivilju,kala,muna, vähem liha ja piimatooteid,pähkleid jt. kuivat asju.
Hommikul kohvi kõrvale tegin segu kookosrasvast,toorkakaost,kaneelist,nõgesejahust,meest,kreekapähklitest.Seda siis umbes 2 supilusikatäit hommikul lisaks veel muid vitamiine.Mingeid isutamisi hetkel pole ja jätkan sellega.
Eesmärgiks on ise ära tunda oma piirid,et mis mulle sobib,kõhu täis teeb ja kaalu ka alandaks.
Ka mul esimene jõulusöömaaeg seljatatud.Sõin ahjuliha hapukapsaga soojaks ja külmaks täidetud muna,heeringat,toorsalatit,singirulle,midagi oli nagu veel.Tordi asemel tantsisin varbad villi ja hommikul olin pool kg. maha saanud.
 
Britta 11. detsember 2016, kl 17.56
Tublid oleme, kes siiani vastu pidanud :) Öösinal kahjuks kolm näitu puudu ja pidin kustutama, teistega aga lõpuspurt veel kaks nädalat :) :) Ilusat kolmanda advendi õhtut kõikidele ;)

Nimi Vanus Pikkus Algkaal AlgKMI Kaalu nr Muutus
Britta 45/ 167/ 75,6/ 27,11/ 69,3/ -6,3
Maasikamoos 25/ 170/ 86,0/ 29,76/ 82,2/ -3,8
Trulla 42/ 174/ 69,8/ 23,05/ 67,1/ -2,7 *
Pisitasa 44/ 167/ 92,0/ 32,99/ 89,5/ -2,5
Amatsioon 41/ 166/ 65,0/ 23,59/ 63,0/ -2
 
öösina 11. detsember 2016, kl 20.01
kuigi mind on enda "laiskuse ja lohakuse" pärast välja arvatud, ütlen nii igaks juhuks ikkagi oma näidu - 76,2.
Jõudu kõigile ja "kerget" jõuluaega ja aastavahetust ka :)
 
eelmisele 12. detsember 2016, kl 10.06
hilja juba :P
 
Britta 12. detsember 2016, kl 14.40
öösina, väga tubli oled olnud vahepeal :)

Tabelisse ma sind seekord enam ei lisa, lihtsalt seetõttu, et see oleks ebaaus teiste suhtes, kes on järjekindlalt olemas olnud ning üksteist ka sellega motiveerituna hoidnud.

Tabeli mõte ongi, et igal nädalal kaalul käies järjekindel olla, ennast ja üksteist sellega motiveerida ning see 3 järjestikuse näidu puudumine on niigi piisavalt pikk aeg.. mõeldud pigem puhuks, kui vahel ununeb, ollakse reisil vms. Nii et ära pahanda, eksju :) Rõõmustame koos sinuga ning kui soovid, järgmine tabel tulemas juba peale jõule, et koos jätkata uuel aastal uue hooga :)
 
küs 12. detsember 2016, kl 16.09
ei lugenud reeglitest välja kas mehed ka tohivad kaalulangetamise grupis osaleda.
 
Britta 12. detsember 2016, kl 16.19
to küs: kõik soovijad on teretulnud muidugi, ei olnud ju kusagil ka kirjas, et AINULT naistele ;) Väga tore isegi oleks, kui mõni mees ka punti tuleks.
 
pets 13. detsember 2016, kl 23.25
Britotška!
kolan siin aeg-ajalt ja mulle on silma jäänud, et sa oled juba aastaid siin tabelit vedanud ja kaalu alandanud. Ja nii kurb kui see ka pole, oled sa ikka peaaegu seal tagasi, kus kunagi alustasid. Miks see nii on? Palju sul kaal esimest grupist siiani langenud on?

Ei õelutse ega nori, pigem müts maha sinu järjepidevuse eest!
Loodan, et suudad olla veel vedur ning ikka ja jälle kaalulangetajate grupiga alustada ja võiduka lõpuni vedada!
 
külastaja 15. detsember 2016, kl 18.31
pets, see on naiste elu - elukestev kaalujälgimine, langetamine.
 
Maasikamoos 16. detsember 2016, kl 07.46
Hei. Täna 81.7 kg ehk -0,5 kg. Millal viimase tabeli koostad, Britta?
 
Trulla 17. detsember 2016, kl 13.31
Ei lähe kohe mitte, no ei ole langetamise lainel. Hoian siis hoopis kaalu ja uuest aastast püüan langetada.
67,2 kg. e. + 100gr.
Kui kehakujudest rääkida, siis mina olen täielik liivakell, peenikese keskkohaga ja laiade puusadega, kõht täiesti lame. Jube raske on riideid saada, kui keskosa ja puusade vahe on ca 40 cm.
Keegi peale minu enda ei näe, et olen paks. Kõik näevad mu peenikest keskkohta ja imestavad, et mida sul küll alla võtta on. Pikad peenikesed jalad annavad sihvakust juurde, aga kui riidest lahti võtan, siis näen kui pekised on mu puusad :)
 
Maasikamoos 17. detsember 2016, kl 14.48
Hommikul näitas kaal 80.9 kg :D Pange see tabelisse palun.
 
Pisitasa 18. detsember 2016, kl 10.47
89.4 kg seekord. Tegin kõik mis oskasin,aga ei liigu ja kõik.Tean,et sama süsteemiga sai üks mees 2 kuuga 12.5 kg maha.
Jätkan kõigele vaatamata,mingu või üliaeglaselt.
 
Britta 18. detsember 2016, kl 13.27
Mina jätan seekord numbri samaks, kõigub see number paarisaja grammi kaupa siia-sinna. Langetamise lainel on väga raske olla, kui kogu aeg üritused, külalised jne :) Aga eks peame aasta lõpuni vastu ning uuel aastal uue hooga :)

Viimase tabeli jaoks võiksime ju 23-l numbrid ära anda ja teen tabeli valmis, sobib? Ei jää jõululaupäeva ja jõulupüha peale, siis me nagunii kaalu peale ei astu :) :) :)
 
Britta 18. detsember 2016, kl 18.45
Nii, meie eelviimane tabel on siin :) Tublid oleme olnud :) Kas sobib, kui anname reedel, 23.12. oma viimase näidu kõik ja teen enne jõululaupäeva viimase tabeli valmis? :)

Kes on valmis ühinema uue tabeliga 30.detsembril juba, et jõulude ja aastavahetuse ajal toitumine päris käest ei läheks.. ja ühineda uue tabeliga saaks ka 6.jaanuaril. Arvamusi? :)

Ilusat 4.advendi õhtut ning imelist jõulunädalat! :)

Nimi Vanus Pikkus Algkaal AlgKMI Kaalu nr Muutus
Britta 45/ 167/ 75,6/ 27,11/ 69,3/ -6,3
Maasikamoos 25/ 170/ 86,0/ 29,76/ 80,9/ -5,1
Trulla 42/ 174/ 69,8/ 23,05/ 67,2/ -2,6
Pisitasa 44/ 167/ 92,0/ 32,99/ 89,4/ -2,6
Amatsioon 41/ 166/ 65,0/ 23,59/ 63,0/ -2 *
 
Trulla 18. detsember 2016, kl 22.22
Aitäh Britta!
Jah, sobib 23.12 viimane näit.
Mina jätkan uuel aastal kindlasti, ma pigem alustaksin uuesti 6.jaanuaril.
 
Maasikamoos 18. detsember 2016, kl 22.39
Teeme nii.
Ise jätkan samuti 6.01, kuna olen vahepeal reisil.
 
pets 19. detsember 2016, kl 15.23
teen uue kopi-paste ja ootaks ikka Britotškalt vastust :)

Britotška!
kolan siin aeg-ajalt ja mulle on silma jäänud, et sa oled juba aastaid siin tabelit vedanud ja kaalu alandanud. Ja nii kurb kui see ka pole, oled sa ikka peaaegu seal tagasi, kus kunagi alustasid. Miks see nii on? Palju sul kaal esimest grupist siiani langenud on?

Ei õelutse ega nori, pigem müts maha sinu järjepidevuse eest!
Loodan, et suudad olla veel vedur ning ikka ja jälle kaalulangetajate grupiga alustada ja võiduka lõpuni vedada!

PS pole üldse mees, vaid naiselik uudishimu. Ise ka sama murega, et kaal on nii nagu ta on, pigem ikka rohkem kui vähem :P
 
Britta 19. detsember 2016, kl 18.50
Petsile.. või oled endne õujee nime all esinenud inimene... Miks sulle minu kaalu teema nii korda läheb? :) Eks tegelen sellega nii kaua kui vaja ja olen õnnelik, et 20 kg rohkem ei ole tänu nendele väljakutsetele ja seltskonnale siin :) Kuid arvan, et ei pea seda sulle seletama või selgitama, ma arvan, et see personaalselt ei anna sulle ka midagi :)

Ilusaid jõule ja kui sul endal muresid ei ole, ehk tegeled loomade varjupaiga või mõne muu heategevusega kusagil, millest on reaalne kasu? Mina saan hakkama, ühel või teisel viisil :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!