Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
-5 kg klubi Jõuluks saledaks kuni 23.12.16
 
pets 19. detsember 2016, kl 22.36
Britta, milleks õelutseda? Jõuluärevus?
ei ole ma ei õujee ega ka Pets, lihtsalt mingid tähed reas. See nimi, kes ma ennemalt olin, tahtis parooli (ju oli keegi sellega endale kasutaja teinud)
Huvi tunnen ja elan kaasa ka seepärast, et olin kunagi Sinu siinse grupi liige.
Tuleb tunnistada, et midagi sain alla, aga ma ei ole nii järjepidev kui Sina. Müts maha Sinu järjepidevuse ees! Koeraga käin jalutamas - nii hoiame ennast sellises vormis, et juurde ei tuleks.

Kaunist jõuluaega ja pikka meelt ning järjepidevust ikka ja jälle kaalu langetamisel`!
 
Britta 20. detsember 2016, kl 12.22
to pets: kui ise ka oma kaalu numbriga aastaid maadled, peaksid mõistma, mis toimub ;) Ilusaid jõule Sullegi! :)
 
Amatsoon 20. detsember 2016, kl 16.59
Kullakesed, mul hetkel rasked ajad, alustuseks haige ja siis muu ka, aga olen edasi optimistlik, ja ehkki eelmine nädal jäi vahele, olen ikka teiega:) Ja niipea kui jälle uus grupp alustab, olen käsi:)
 
Pisitasa 23. detsember 2016, kl 09.07
Jätaks lõpetuseks eelmise nädala ilusa numbri.Mul mäsu käes homme 15 inimest toita ja...
Aga soovin meile kõigile söögilaua taga inimeseks jäämist ja liikumisküllast piduaega.
Britale erilised tänud!
Kuigi võib tunduda,et ma midagi erilist maha ei võtnud ,sain just läbi ausa iganädalase kirja paneku ja katsetamiste jälle natuke targemaks.
Kuna ma uue grupiga liitun veel ei tea,sest mingi aeg lähen reisile.
Lõpuks üks lõbus mahaviksitud jõulusoov:
Kallis Jõuluvana too mulle sellel aastal suur pangakonto ja sale keha. Ja palun ära aja neid omavahel sassi,nagu sa eelmisel aastal tegid!
 
Britta 23. detsember 2016, kl 10.50
Hei, tublid kaasteelised!

Ma jätan lõpukaaluks ka olemasoleva tabeli kaalu. Olen väga õnnelik selle 6,... mahavisatud kilo üle ning uuel aastal uue hooga.Aitäh teile kõikidele, üksteist toetades on ikka lihtsam!

Alustame siis 6.jaanuarist uuesti ning 10 nädalat :) Toredat jõulueelset saginat ning imelist jõuluaega teile kõikidele! :)
 
Trulla 23. detsember 2016, kl 14.12
Panen kirja oma kena plussi :)
75,5 kg. ikka tõusvas joones.
Kindlasti kogun jõuludega veel natuke juurde, et oleks mida uuel aastal maha võtta.
Tänud Brittale ja kauneid jõule kõigile!
 
öösina 23. detsember 2016, kl 16.19
ma enam lõpuotsa tabelis ei olnud, kuid alustasin siinse kambaga.
Aga lõpunäidu anna ikka :)
75,2, seega olen lahti saanud 7,3 kilost!

Kõigile kaunist ja rahulikku ning kerget jõulu!
 
kus 26. detsember 2016, kl 10.27
kus on hooaega lõpetav tabel?
kui "tulemusi" ei ole, kas siis tabelit kah pole BRITTA????
 
Britta 26. detsember 2016, kl 10.27
Trulla, oled kindel, et number õigesti kirja sai? Ma kohe ei usu, et 8 kg oled juurde võtnud alates 3.detsembrist? :) :)

Ilusat teist jõulupüha kõikidele meile! Kui Trulla ära vastab numbri täpsustusega, teen lõputabel i valmis ja siis kohtume 6.jaanuaril, et alustada uuel aastal uue hooga :)
 
eelmisele 26. detsember 2016, kl 11.57
juba hilja :P
 
Trull 27. detsember 2016, kl 09.46
Õige, õige ...
 
minul 27. detsember 2016, kl 10.04
tabeliväliselt langes kaal 8 kg viimase kuuga aga veel on maha lihvida. Loodan uuel aastal kaasa lüüa.
 
Trulla 27. detsember 2016, kl 10.52
Oi, kust ma küll sellise numbri kirja sain..
Tegelik number ikka 67,5 kg. e. +300 gr.
Vabandust :)
 
Britta 27. detsember 2016, kl 12.13
Trulla, kahtustasin ka, et midagi ikka peab valesti olema sinu numbritega :) Nüüd on siis kõik selge ja lõputabel valmis. Suurimad tänud kõikidele, kes koos lõpuni vastu pidasid, näite edastasite, rõõme-muresid jagasite ning koos saime päris korralikud miinused maha raputatud, iga mahavõetud kilo on oluline :) Aitäh ka kõikidele kõrvalt kaasa elanud lugejatele! :)

Ilusat aasta viimast nädalat teile, lõbusat aastavahetust ning jätkame uuel aastal uue hooga, uus algus 6. jaanuaril ja kestab 10 nädalat :) Ikka kevadeks saleda(ma)ks :)

Nimi Vanus Pikkus Algkaal AlgKMI Kaalu nr Muutus LõppKMI
Britta 45/ 167/ 75,6/ 27,11/ 69,3/ -6,3 24,85
Maasikamoos 25/ 170/ 86,0/ 29,76/ 80,9/ -5,1 27,99
Trulla 42/ 174/ 69,8/ 23,05/ 67,5/ -2,3 22,29
Pisitasa 44/ 167/ 92,0/ 32,99/ 89,4/ -2,6 32,06
Amatsioon 41/ 166/ 65,0/ 23,59/ 63,0/ -2 22,86
 
Britta 27. detsember 2016, kl 12.14
to minul: Millise nipiga sa kuu ajaga 8 kg maha said? :)
 
Maasikamoos 27. detsember 2016, kl 12.42
Jõulud lisasid mu puusadele 2 kg :D Täitsa ise sõin. Teiega liitun taas 6. jaanuarist, praegu veel nädalakese reisimist ees.
 
to Britta 27. detsember 2016, kl 13.40
ei midagi erilist dieedi või salanippide mõttes, lihtsalt mõned korrektuurid toitumises ja eluviisides, räägin lähemalt jaanuaris. Seniks kõigile meeleolukat aastavahetust ja kohtumiseni :)
 
Britta 27. detsember 2016, kl 15.32
viimasele.. räägi ikka, võtaks ehk mõne kasuliku nipi juba enne jaanuari kasutusse :) Aastalõpusoovid kehtivad ka! :)
 
vanapoiss (punu) 27. detsember 2016, kl 22.00
to Britta:
Minu aitab hetkel kaalul langeda nö lahustoitumine, vähene magusa söömine ja mõõdukas liikumine+füüsiline koormus.
Novembri lõpus peale järjekordset alkotsüklit, mille käigus olin tarbinud 6 kasti õlut (120 pullot) nägin ma kaunikesti jube välja. (Ärge kodus omal käel järgi proovige!) Käed-jalad turses, nägu paistes, tõeline seanägu oli tekkinud ja mis jubedamast jubedam, et kõht ette paisunud nagu seitsmendat kuud rasedal naisel. Kaalunumbri näit 94,7 kg milleni polnud varem jõudnud. Sellest 3-4 kg võis olla joodikupaistetus mis nädalaga maha tuli. Ülejäänud 4-5 kg rasva vähenemisest kui jõuludeks oli kaal 86,7.
Lõunamenüüst eemaldasin kartuli ja asendasin köögiviljadega. Juurde korralik kogus puhast liha ning kaunvilju. Valgurikas eine hoiab kuueks seitsmeks tunniks kõhu täis ja vahenäksimise isu ei teki. Kartuli viisin hommikule vahelduseks pudrule kui vahest on soolasema isu. Hommikusöök on lihtne kas pudru moosiga või kartul maitseainetega. Ei miksi sinna juurde võileibu, jogurtit ega mitte midagi peale lonksu vee.
Magusatest kohupiimakreemidest, shokolaadist, saiakestest loobusin. Õhtul suurem kõhutäis vokki ja salatit ning vähem valku kala või mune peekonit.
Üldiselt lihtne ja askeetlik toitumine mille juures ei pea tühja kõhtu tundma. Olen varem ühe korra kaalulangetamisega tegelenud ja siis sõin tõesti vähe, pooleldi näljutasin. Kaal tuli alla aga lisaks rasvale kippusid ka lihased ära kaduma. Seekord on eesmärk vähendada pekki ja punnkõhtu ning boonusena suurendada lihaseid.
 
Britta 28. detsember 2016, kl 12.00
vanapoiss, hea ülevaade ja väga mõistlik, aitäh! :)
 
Britta 02. jaanuar 2017, kl 11.36
Armsad kaasteelised!

Uue aasta tervitused teile minu poolt ning unistuste täitumisi, sh kaalualased! :) Jätkame koos.. kõik jätkajad ja uued alustajad on oodatud ning stardime reeedel, 6.jaanuaril - 5 kg klubiga :) Kestvus seekord 10 nädalat :)
Saledat ja hea tervisega aastat! :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!