Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Kaaluklubi
Kogemused kasutaja Des-iga
 
Morel 10. november 2014, kl 13.40
Kas keegi on tellind tema käest ja kas olete rahule jäänud.Kõik teised kes siia kiruma tulevad,ärge nähke vaeva.Minu elu ja minu otsused.
 
Reena 10. november 2014, kl 14.04
DESi tabletiäri pandi kinni, loodetavasti tema endaga.
Seega, paksuke, söö kreemitorti edasi :)
 
artist 10. november 2014, kl 18.31
Paksuke, Morel, ei ole Sinu elu ja otsused. Maksumaksjad peavad Su rikutud tervise ravimise eest maksma, lisaks ehk veel eluaegset invaliidsuspensioni. Nii et minu OTSUS on des vangi saata, kui ta seal juba pole, et Sinusuguste peale ei peaks kulutama raha minusugused. Vaat nii, Morelikene.
 
kasutaja 10. november 2014, kl 23.47
olen kasutanud ja kasu ei midagi.ainult maksad palju pappi.aga väga hästi aitab kui võtad kepid ja lähed kõnnid 6-8 km ja hea tempoga
 
artist 11. november 2014, kl 07.56
kasutaja on hea näide desi ravimi tarvitajatele. Ühes artiklis kiidab taevani ja teises teeb täiega maha. Mälulüngad ka pealekauba.
 
ka kasutaja 11. november 2014, kl 09.47
Ka kasutanud ja abiks ikka, kui mitte õlle ja krõpsuga teleka ette vajuda, vaid ennast liigutada. Rohkem huvitab mind see, mida artist manustab, et nii õel on?
 
Helenavanje 11. november 2014, kl 10.00
"Ka kasutanud ja abiks ikka, kui mitte õlle ja krõpsuga teleka ette vajuda, vaid ennast liigutada."

Mis see point siis seda keemiat sisse süüa on?
Niisama ei või mitte krõpsu ja õlut juua ja ennast liigutada?

Kaal langebki kui süüa normaalselt ja ennast liigutada, selleks ei pea ennast keemiaga ära tapma.
 
ka kasutaja 11. november 2014, kl 11.08
Helenavanje - point on see, et liigutamisel koos "keemiaga" on efekt suurem ja esimesed tulemused kiiremad tulema ning see innustab; kui rabad nädalakese niisama, siis rohkem nagu ei viitsigi... Lisaks on inimestel ka muid meditsiinilisi probleeme.
 
Liisa 11. november 2014, kl 13.50
Ostetud des-lt ja mina olen väga rahul. Viimase rasedusega lisandunud kilod ei läinud kuidagi alla, piirasin kaloreid, käisin jooksmas, aga ikka kilo alla- kilo juurde jne. Tablettidega alustasin 75 kilo pealt, nüüd 3 kuud hiljem olen 67,2kg. Tervis on väga hea, energiat palju rohkem, kiire elutempo tõttu kahjuks jõuan koju alles kell 19-20 ja trenni jõuan ainult pühapäeviti.
 
BBBB 17. november 2014, kl 14.35
Ostsin ka desilt alles nädal tagasi. Pole midagi kinni pandud. Kes otsib see leiab. Minul on see teine kuur juba ja tulemused super. Tervis korras. Mingit näksimist ei ole ja isu treenida on ka suurem
 
artist 17. november 2014, kl 15.19
Miks teine kuur? Varsti kolmas. Vahepeal hea torti ja präänikut manustada. Tervis korras? Käed-jalad küljes, aga kas sissepoole näed, mis seal toimub ja toimuma hakkab? Vara veel hõisata!
 
to Artist 17. november 2014, kl 17.05
Just. Nähtamatuid probleeme pealtnäha tervislikul inimesel võib olla küllaga. Kohe esimene on sisemine rasv. Lame kõht, aga siseorganid on rasvast koormatud. Seda juhul, kui inimene pole elus väga spordiga tegelenud ning kaal on kukkunud kiirelt läbi dieetide. Veel huvitaks, milline oli lihasmassi-rasva suhe enne ja pärast dieeti.
Usun, et paljud, kes spordivad, ei naudi seda protsessi, kuid teevad seda siiski. Lihtsalt paremat varianti pole. Ükski tablett ei saa olematuks muuta seda, mis aastate jooksul kehasse talletunud. Pealegi, mitteliikumisega muutuvad luud ka nõrgemaks ning murrud on kergemad tulema. Vitamiinid omastab organism kõige paremini samuti mitmekesisest toidust, mitte tablettidest.
Kõik tabletid ja toidulisandid, mis lubavad paremat tervist, on äri eesmärgil, olgu selle juures nii ilus jutt kui tahes!
Veel üks asi. Valem hea tervise juurde on enamasti tasuta. Internet on materjale kuhjaga täis. Aga alustuseks piisab sellest: rohkem liikumist, vähem istumist ning kvaliteetsem toit söögilauale. Kõik :)
 
artist 17. november 2014, kl 17.36
Eelmisele. Üle pika aja üks arukas jutt. des äritseb keelatud ravimitega ja selles nähakse päästvat õlekõrt. Olen negatiivne kommija, sest räägin raha kulutamisest tervislikule toidule jms. Aga paksukesed eelistavad dessi Imedemaalt ning materdavad mind, kuigi olen ehk maksumaksjana hoopis päästev õlekõrs nendele rikutud tervise suhtes.
 
BBBB 17. november 2014, kl 22.03
Mind tõesti ei huvita nii väga. Ma näen hea välja üle pika aja ja kõik. Enda otsus! Mida te mölisete siin? Olen arstil analüüse andnud ja kõik ok. Enesetunne super
 
BBBB 17. november 2014, kl 22.07
Teen trenni ka mitu korda nädala ja söön enamvähem tervislikult. Oma asi eks?! Olen suht kindel et minu tervis on nende eelmiste postitajate omast etem ja ka välimus
 
aga 17. november 2014, kl 23.51
kuidas des-iga ühendust saab?
 
ei soovita 18. november 2014, kl 08.46
Minul aga nii hästi ei läinud, võtsin mõlemat tabletti 10 päeva ja enesetunne läks kohutavaks, südapeksis, pulss oli puhkeolekus 120, lõpetsin tablettide võtmise ning kuu hiljem andsin analüüsid ning diagnoositi kilpnäärme ületalitlus eks nüüd näis kuidas ravi kulgema hakab.
 
... 18. november 2014, kl 11.39
ei soovita - idioot oled kui tablettide võtmise ajal kilpnäärme analüüse annad. Sa ei tea mida sa võtadki haha.
 
ei soovita 18. november 2014, kl 11.59
Kuu pärast tablettide võtmist andsin analüüsid, kui lugeda oskad.
 
... 18. november 2014, kl 13.00
bullshit, see pole võimalik
 
ei soovita 18. november 2014, kl 14.05
Eks sa ise see des ole, miks muidu siin vaidled.
 
ARUSAAMATU- 18. november 2014, kl 21.44
Ma ei saa aru,et kas seeee artist siin on desi vastu või??????Mis tal selle desi vastu on.Iga inimene teab ju ise mida sööb ja mida kellelt ostab.
Ma ostan ka neid tablette Petserist,oma tarbeks,keegi ei keela.apteegis ,seal, neid kolme sorti,vali millist tahad.Pole ju kriminaalne.Karp maksab 30 euri
 
viimasele 18. november 2014, kl 23.17
see artist on üldse kõige ja kõigi vastu, igas teemas on tal kobisemist. Teda ei tule lihtsalt tähele panna, las lõksutab oma lõbuks.
 
artist 19. november 2014, kl 14.13
Reageerin lollustele. Kui Petserist või desilt ostate ravimit, siis lugege infolehte - kas antud rohi on ikka kehakaalu alandamiseks.
Tean inimest, kes aastaid jõi Vana Tallinnat vahukoorega ja sõi torti peale. Kui 150 kilo täis sai, käis haigekassa kulul mao-opil, nüüd on täielik sant ning teised ühiskonnaliikmed maksavad tema ravi- ja elamiskulud kinni.
Tahaks ka ennast kurguni täis süüa ja lösutada. Kui juhtubki nii, siis järgmisel päeval ei vaata söögi poolegi ja annan jalgadele valu.
 
no 19. november 2014, kl 19.56
Naerma ajab see artist juba :-) Lõksuta vähem lõugu..ma arvan et oled üksik kibestunud vanamutt
 
artist 19. november 2014, kl 22.55
Naer on terviseks. Naera nii, et rasvad võbisevad ega tabletid nagunii ei aita. Ainult lootus saledaks saada sureb viimasena.
 
arvaja 19. november 2014, kl 23.34
Ma olen kindel, et artist on rasvane ja kibestunud naine, kellel pole raha omale võlutabletti osta, või siis kardab osta ning elab oma komplekse siin foorumis välja. Teemast teemasse jahub ta õgimisest, rasvasest toidust, kreemitordist ja lösutamisest- kui sellest räägib, siis teab millest räägib.
 
no 20. november 2014, kl 15.51
Naeran ja naeran kõvasti.arvan,et rohud ei suutnud sinu rasvakihti maha põletada ja nüüd tigetsed siin teiste kallal kellel asi edeneb.aaa ja sulle ei meeldi,et des neid müüb ja arvad,et ta peaks trellide taga olema.mulle ei meeldi,et sa koguaeg lõksutad ja arvan,et sinu koht on hullaris sa kibestunud tädi.kas oled maailmaparandaja?
 
no 20. november 2014, kl 16.04
Või lootus sureb viimasena?? Järelikult tead millest räägid(iseendast).ahahaaa
 
artist 20. november 2014, kl 21.51
Või võlutabletti. Huvitav, miks siis maailm on pakse täis? Kas inimene ei leia 30 €, et hoobilt saledaks saada? Arvan, et näost läheb toitu sisse rohkem, kui "võlutableti" peale kuluks.
Maailma tahaks parandada jah, et ühed ühiskonnaliikmed ei peaks teisi ravima, kes end rasva söönud ja laiskusest õgivad ravimeid nii kaua, kui sandistuvad. Ütled, et mis see minu asi on, vaata, on ikka küll - maksan makse, millest sinusugused elatuvad.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!