Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Hei, hei kõik lõbusad ja kõbusd.
 
:)) 23. oktoober 2010, kl 23.27
Ella ae, kas kuuled sa
su peig sind otsib hoolega
segi ajab seinakellaga
ei enam ole hell nüüd ta
Ei tea, kas uue on ta leidnud
et Ella südamest ta heitnud?
Sisse tahab soolata
ja lasta ajal voolata
kevadeni oodata.
 
miiamariia 23. oktoober 2010, kl 23.28
Kowalskit ei tunne äragi,
millest tusatuju tuli?
Potikaanekaunitar to Ella
olla võibki, kes teda tangol tantsitas?
 
miiamariia 23. oktoober 2010, kl 23.36
Pilti ka
http://www.youtube.com/watch?v=142fjgbCZTk

täitsa ilus kleit sai selga...
 
Rozza 23. oktoober 2010, kl 23.43
Imestusel pole piire -
pulmadega pole kiiret?
Peig teeb pruudist soolaliha,
äratab see rohkem iha?
 
Grand Dame 23. oktoober 2010, kl 23.51
Vuihh! Pan on labane, daamidel ei ole s-potid, daamidel on portselanist pissuaarid ja assessuaarid. Minul on roosa esimese asjatamise jaoks, teise jaoks on helepruun, et ma segamini ei ajaks. Muide ei ole daamilik see, et Ella ajab mehele ligi, ikka viisakas on oodata, aga jah, alam klass on alamklass, kahju, et suhtlema peab igasugustega.
 
kraaks 23. oktoober 2010, kl 23.52
no näe...seal saabuski me peig,
ta suurest õnnest pisut svipsis,
on häbelikult elevil ja mängib pipsi,
teeb kummardusi siia sinna,
ja ajab kummi oma rinna.

tooks Ella ette taevatähed,
kuid sellest talle ikka vähe,
Stan nilpsab kraaksu pissipott,
ta passib, mil saaks pista kotti,
vaese naise ainsa vara.

kuid kraaks, see vana kaval mutt,
ei võta Stani juttu kuulda,
ta laseb jutul minna tuulde,
ja vihub tantsu edasi.

las rinnal tantsib lõualott,
ja potis loksub hambaid,
Stan, pühi puhtaks oma suu,
sa lolli otsid, otsi mõn muu,
kes sinu lõksu langeb.
 
mii 23. oktoober 2010, kl 23.54
Kes see kraaksus tühja juttu,
Kowalski pruut see tõmbas uttu,
nüüd peab kraaks see ilus lind,
asendama pruuti, end.
Pulm ei saa ju ära jääda,
sest pruut on soolvees ligunemas.
 
Stanley Kowalski 24. oktoober 2010, kl 00.01
To kraaks: Mõni on nii poolpime, et ei näe ehitatavat aedikut.
 
miiamariia 24. oktoober 2010, kl 00.11
Pruut se mudavanni võttis
ja siis pruunistavat kreemi võidis
sest see jume,
oh mis kole,
kahvatuda tahtis kohe.
nüüd see jume,
tuli tume
vaja ennast leotada, et saaks
end pruudiks ehtida.
Ainukene iluviga, mis nüüd sellega siis teha
.......vuntsid?
 
kraaks 24. oktoober 2010, kl 00.13
Stanley Kowalski

ma väga vabandan...et läksin ülemeelikuks,
sest arvasin...et vastasmängija on muhe naljamees.
ma eksisin...ja mul on väga kahju,
ma luban... hoian sinust eemale...ja enam nii ei tee.
 
miiamariia 24. oktoober 2010, kl 00.14
Käsi haaras pardli järele,
aga kumba,
täitsa tumba.
Paanika see tekkis siis,
võtta roosa või vist sinist?
 
Stanley Kowalski 24. oktoober 2010, kl 00.19
To Kraaks: Egas sa ometige solvunud?
 
Stanley Kowalski 24. oktoober 2010, kl 00.25
Kust see pruut mul
välja ilmus, ise ma ei
saanud sotti, pole
varem ostnud põrsast
kottis. Ise ta veel imelik,
soolatüükad, koeranaelad,
kaelas roosad stringipaelad.
Ma ei taha oma kaela sellist
uskumatut aaret.
 
Stanley Kowalski 24. oktoober 2010, kl 00.27
Sa kraaks said vist millestki valesti aru ja kui isegi nii, siis ma vabandan.
 
miiamariia 24. oktoober 2010, kl 00.49
Pidu läbi, oh mis häb,
pruut see plehku pistis
peiule vaid roosad pitsid,
vabandades koogutas,
kahjuvalus koogutas.
 
tead mis 24. oktoober 2010, kl 01.11
kraaks sitavares on su nimi.
 
mii 24. oktoober 2010, kl 01.30
Meile selgeks sai nüüd see,
Kowalski on nii vana mees,
kosis pruudi ja küsis siis,
kes see naine on, oh pliiiiz,
juba läkski meelelst tal,
mälu kustund pea ka hall,
keerutab vaid vuntsisid
hämming peas tal naguinii.
Paanika oli pulmamajas,
kas seda pidu oli vaja?
 
Sa 24. oktoober 2010, kl 01.34
tead mis
Mis plahmid?
 
pahavaim 24. oktoober 2010, kl 05.25
Saabuski hommik, tõe ja kainuse tund
pulmalised kõik näevad veel und
lendan üle ja piilun kord alla
soolvees üles on punsunud Ella
Kowalskil solvunult vuntsid on turris
magab Kraaksugi, sabake urvis.
Päris kena ,et polnud mind kohal
kui armudraama metsikult vohas.
kurvastades vaid Miiamariia
jäänud pingile tukkuma siia.

TERE HOMMIKUT,PIDULISED, AEG PEAD PARANDADA!
 
Jeppaidiidadaa 24. oktoober 2010, kl 06.04
Pole hullu , pole vaenu,
keemas oli pudrupada.
Rahunenud polski
pan, kraaksul sabasuled
juba sirged, ei teda sega
enam ükski kadeduse
jünger. Ella unustatud
soolaingel, kas tal oli
vaja tuua siia pingeid.
Stanley juba vana tudi,
vuntsidest ka ammu nudi.
Aastaid tal ju parasjagu.
 
Alina 24. oktoober 2010, kl 06.51
Nii kena kohata oli vanu tuttavaid. Te teete Kowalskile liiga, tema ei ole vana, tema on ainult 55, see ei ole vana. Mina ka ei ole vana ma arvan nii. Kowalski oli abis meie uues suvilas terve suve, aitas vee ja WC asjandust korda seada, ta on hea ja kuldse kätega mees.
Meie elame siin suvilas ja linnas ka vahel. Lapselapsed kasvavad. Meie juurde tuli elama Aljonka ema, tema on pensionil, tema isa veel ei ole. Mul on vahel kahju lastest, sest see teine vanaema on range korrapidaja, juba praegu peavad lapsed teadma, millise kahvli, noaga mida süia, kala sedapidi, liha sedapidi. Siis veel pesemise, riietuse rituaalid. Ta arutab ka seda, et kui saavad 4 aastat vanaks peaks neile keeli hakkama õpetama, inglise ja prantsuse. Aljonka ja Vlad tegelevad ka ikka lastega kui aega saavad, siis ainult hellatavad, kussutavad, viivad loomaaeda, parki.
Minu mees ei salli Aljonka ema, aga tema on harva kodus, nii et sellest ei ole suur probleem. Ma saan aru, et range kasvatus on hea, aga kui ma koju tulen ja lapsed mulle sülle tulevad, siis mul on hale meel, teine vanaema arvab, et ma ei peaksin neid hellitama, et ma segan tema kasvatust.
 
õunasüda 24. oktoober 2010, kl 10.31
Head peaparandamist! Tervitan Alinat ja Atamani (keegi sellest seltskonnast peaks teda tundma;-)
 
sirel 24. oktoober 2010, kl 11.38
Alina
Tore Sinust ja perest kuulda. Lapsed vajavad hellitust, muidu kasvavad nendest külma südamega tegelased. Lastele peab jääma nende lapsepõlv, lapsed armastavad rutiini, aga nad ei armastaliialt rangust. Kasuta ikka oma head südant ja ära lase lapselastest roboteid kasvatada. Sinu mees ei salli õigusega seda naist, sest kindlasti on ta harjunud õrnemate naistega.
Stanley
Sa oled endiselt armas virtuaalkuju.
 
mii 24. oktoober 2010, kl 11.58
Tere hommikust kõigile!
Eks see oligi üks virtuaalne pidutsemine ja ei tehta kellelegi liiga. Ju on selles eas inimestel huumorimeel säilinud ja võime ka iseenda üle naerda.
Mõned sõnad riimuvad paemini, seega võimalik et hea tahtmise korral on võimalik isegi solvuda või solvata, kui õigem olla.
Aga see ei ole eesmärk.
Nüüd läks üle sujuvalt lastekasvatamiseks. Ma parem ei võta sellel teemal sõna. Hellitamine on lastele vajalik, aga kõige rohkem on lastel vaja ema ja isa. Vanaema igapäevaselt hoidjana, neid ei asenda. Aga eks see olegi üks elu paratamatus, noortel ei ole aega.
Aga see on laste seisukohalt isegi hea, võimalikult erinevad kogemused erinevate vanaemadega, hiljem hea võrrelda.
Kes olen mina, et kedagi hukka mõista.. Püüame mõista.
 
to Alina 24. oktoober 2010, kl 18.56
aru ma ei saa, miks laste kasvatamises on vanavanemad nii suured asjapulgad
a. venelaste omapära
b. saamatud ülalpeetavad lapsed
c. sa kujutad omale ette
d. võimukad vanavanemad
või on veel mõni põhjus, miks te seal kõik hunnikus üksteise seljas elate,
 
kaanekaunitar 24. oktoober 2010, kl 23.58
mida inimesega ometi tehakse

kevadel kui lumi sulab üles
istub soolaella oma peika süles
leotama peab teda pisut soojas vees
siluma siis kortse värskes mees
veidi kosutama väikse viinaga
hommikuti tugrutama piimaga
 
kaanekaunitar 25. oktoober 2010, kl 00.10
to Alina
ükski sinu variantidest pole õige, ma olen aru saanud, et see on traditsioonidega pere, kus kõik vastutavad ja võtavad osa, meie oleme olnud mõningate sündmustega kursis ja enamus meist väga hoolib Alinast ja tema perest.
 
Stanley Kowalski 25. oktoober 2010, kl 00.24
To to Alina: Seal ei elata üksteise seljas, suvila on kolmekordne ja ruumi on. Suvel ja ka praegu on lastel kasulikum hingata männimetsaõhku kui linna tolmu ja suitsu. Alina liialdab nats, laste ainuke korralekutsuja on see teine vanaema, Alina hoiaks neid kogu aeg oma suurte tisside vahel. Olen seda ka Alinale endale ütelnud, et ta rikuks need marakratid ära kui teist vanaema ei oleks, lapsed kuulavad teist vanaema ka rohkem. Poiss on rahulik aga plika on metsik amatsoon, keegi peab reeglid paika panema. Isa-ema tegelevad nendega piisavalt aga neil ei ole palju aega. Emal on õhtuti etendused, päeval proovid, isa on tihti komandeeringutes-pere vajab raha ja selles on noored iseseisvad, ise teenivad. Ma arvan, et kui see teine vanaema sealt kaoks oleksid nad probleemi ees.
 
vantsik 25. oktoober 2010, kl 02.25
Alinale
Tore siin vanu tuttavaid kohata! Nagu näha, siin juba mitu päeva pidu peetud ja Stanly siin veel üksi toimetamas. Tore üle pika aja jälle kuulda, et te perel kõik hästi, lapselapsed kasvavad ja et need suvised tulekahjud õnneks teie majadeni ei jõudnud! Mul sama nende lastelastega, et kui koju jõuan neid hoidmast, siis oleks nagu spordipäeval käinud, sest nende ülekeevale energiale jään alla, aga õnneks on nad juba suuremad ja käivad lasteaias ja poisid juba koolis ja käin neid valvamas harvem kui varem, aga seda rohkem jääb aega oma huvidele. Just sel nädalavahetuse käisingi siis sõbrannaga balletti Romeo ja Julia vaatamas, mis muidugi oli väga ilus ja eesti baleriinidel on üldse hästi läinud ja neid on tunnustatud. Londonis ilmuva ajakirja Dance Europe poolt korraldatud maailma tantsukriitikute küsitluse põhjal hääletati maailma parimate tantsijate hulka Eesti Rahvusooperi solistid Olga Malinovskaja ja Artjom Maksakov, kes tantsis ka Romeos ja Julias ja möödunud nädalal andis Suurbritannia kuninganna Elisabeth meie balletitantsijatele Toomas Edurile ja Age Oksale briti impeeriumi ordeni nende panuse eest Suurbritannia kunstimaailma, ning Suurbritanniaja Eesti kultuurisuhete edendamisel ja eks neid eesti baleriine ole ju juba paljudes maailma teatrites, aga tore, et maailm on lahti ja andekatel inimestel rohkem võimalusi enda teostamiseks ja samas on ka kohalik tase nii kõrge - tore!
 
pahavaim 25. oktoober 2010, kl 06.07
Hakkasingi juba natuke vahtu välja ajama, aga siis tuli hr. kowalski ja pani asjad paika .
Mida vaid tahaks ära märkida, siis vene kultuurikiht oma range prantsuse kasvatusega, kes küll ei tahaks, et nende lapsed oleks tõelised daamid ja noorhärrad, oskaks keeli ja vaimustuks muusikast.Mnjaa, ranged keeletunnid guvernandiga, salajased kirjavahetused ja romantika....ja kes küll teile ütles, et neid lapsi ei hellitatud?Kui venemaal natukenegi seda tagasi tuua püütakse, on see vaid teretulnud nähtus, vaadake parem oma suitsu kimuvaid noorsande ja neidusid koolimaja nurga taga.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!