Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Hei, hei kõik lõbusad ja kõbusd.
 
Sol 25. oktoober 2010, kl 07.29
Tore on jälle Alinast, tema perest ja toimetamistest kuulda. Tahaks ka Nellist midagi kuulda, kuidas ta emal läheb ja ka ta enda tegemistest.
 
seebikafännidele 25. oktoober 2010, kl 09.40
kas telkurist veel vähe seda paska näidatakse, veel siia ka vaja.
 
mii 25. oktoober 2010, kl 09.44
seebikafänn
Kas keegi sunnib, sind siin lugema ja halvustavalt kirjutama. Kasvata ennast tugevamaks ja astu mööda. Ka mina ei käi igas teemas ütlemas, miks te ajate lolli juttu. Nii kaua ilmas elanud, tuleks osata valida ja vait olla.
 
to mii 25. oktoober 2010, kl 09.46
ole siis mõnes teemas vait ka, sinu targutamistest igas teemas on ammu siiber. mine tervise muresse, seal on su koht
 
mii 25. oktoober 2010, kl 09.54
Tänan soovitamast, ma lähen ikka arsti juurde kui mul midagi viga on. Tervisemuredest ei otsi abi.
Ma ei sunni oma targutamist lugema.

Aga väga armas on lugeda, et vana seltskojd tasapisi välja ilmub. Kultuuriuudised on väga vajalikud ka 50+ vanuses. Me kõik, või suur osa ikkas, otsime aina rohkem toitu oma vaimule selles eas. Välimus on tähtis, aga looduse vastu ei saa ja naeruväärselt vaid välimusele panustada ei ole mõtet. Siis jääb vaim nälga.
Ja enam kui kunagi varem, on kultuur ka meile ise kätte tulnud. Millest me omal ajal nii janunesima ja see ongi elamist väärt elu.
 
mida? 25. oktoober 2010, kl 10.05
telhvis kommimine on kultuur vä?
 
hämmingus 25. oktoober 2010, kl 10.16
Otsisin ka seda mii poolt mainitud kultuuri. Vaimu? Kus need ennast siin küll peidavad?
 
mii 25. oktoober 2010, kl 10.26
Ma ei taha nüüd kedagi solvata konkreetselt, aga kui natuke rohkem edasi mõelda, siis kust tulevad need ohhid tohhid ja tototajad.Ja inimene, kes põrutab kuskilt uksest sisse, lööb jalaga ukse lahti ja teatab oma kirjakeeles a la mis te siin möliste? See viimane ei ole minu väljend aga sobib siia. Siis ikkagi, eks sellised tulegi oma lapsepõlvest, kus neil ei ole olnud sellise ema või vanaema, kes oleks neile piirid seadnud või nagu pahavaim mainis, pratsuse lastetuba. Viisakas inimene nii ei teea aga viisakust tuleb õppida, kui seda emapiimaga kaasa ei antud.
Need asjad pannaksegi lapsepõlves paika. Seega otsige kutuuri iseendas, mitte väljaspoolt.
 
ahsoo 25. oktoober 2010, kl 10.56
peab ikka eriline lollpea olema, kes tuleb SIIA kultuuri otsima, selleks on sootuks teised kohad.
 
seebikafännidele 25. oktoober 2010, kl 10.59
Kultuuriuudised on väga vajalikud ka 50+ vanuses . :DDDDDD
----------------
jätkuv nelli ja alina seebiooper on lausa pärl sigade ette
 
hämmingus 25. oktoober 2010, kl 11.09
Mii, soovitad kultuuri iseenda seest otsida. Jumala õige. Küsisin Sinu käest, kus siin see kuskilt väljalastud kultuur ennast ilmutab?

Meenutuseks Sulle
mii: Aga väga armas on lugeda, et vana seltskojd tasapisi välja ilmub. Kultuuriuudised on väga vajalikud ka 50+ vanuses. Me kõik, või suur osa ikkas, otsime aina rohkem toitu oma vaimule selles eas.
 
nojah 25. oktoober 2010, kl 11.26
Tase on ju igaühel erinev. Kui on näiteks lõpetatud neli klassi külakooli ja seegi vennaga pooleks, siis võib ju lõdvalt arvata et Alina jutukesed on kultuuriuudised.
 
hämmingus 25. oktoober 2010, kl 11.28
oioi- kultuuri peaks otsima ka eesti keele tundidest. Mina siis. Õigekiri lonkab mul.
...kuskilt välja lastud kultuur ....
 
eakaaslane 25. oktoober 2010, kl 11.29
miks te ajate kaela otsast välja mõttetut ila???
 
seebikafännidele 25. oktoober 2010, kl 11.40
Ja sina, seebikafänn, tead ütelda, mis on mõttetu, mis mitte.? Kellele? Sulle ve? Et ma ei aja mullikesi suust välja, siis kohe mõttetu? Sa ise pole juhuslikult üks suur mõttetus?
 
õunasüda 25. oktoober 2010, kl 11.47
Sol - kui siinsamas üleval "otsi foorumist" kastikesse Nell kirjutad, on kohe alguses tema vastus su küsimusele.
 
Mes 25. oktoober 2010, kl 18.22
Kuule nurgatagune amööbitar, see kes miiga vaidleb, mine parem stringe proovima, see tegevus sobib sulle rohkem kui vaidlemine, ei vaja ajusid
 
Madu 25. oktoober 2010, kl 18.26
To mes: Las ta olla, niigi kaua kannatas enne kui oma hunniku siia poetas.
 
Unetu uss 25. oktoober 2010, kl 23.31
Nende seebikafännide iseärasus on see, et nad vaatavad neid seebikaid kuna muud tegevust ega elu ei ole, sellest ka arusaam teiste reaalne elu on ka ainult seebikas, sest temal ju elu puudub, normaalne elu.
 
kaanekaunitar 25. oktoober 2010, kl 23.48
pidumaja uks jäi praokile ja paavianid pugesid sisse, pigem vist üks tüütu, selles mõttes on sisselogimine mõttetu, kui vaid mõned seda teevad ja ülejäänud ikka nagu varem käivad.
 
pahavaim 27. oktoober 2010, kl 08.01
kõigile, kes kultuuri siit otsima tulid,
võin vaid öelda, et kahjuks on nii,
et kuhu siseneb tölplus, sealt taganeb vaim,
teiste hulgas ka pahavaim.
Ja et kapaga saada,
tuleb veidi ka anda,
mitte võõrast lusikast lürpida suppi ja kurta- oh, kui soolane on....
 
TEADMISEKS 27. oktoober 2010, kl 08.52
Logimine ei taga foorumi puhtust. Sisseloginud isik võib edukalt foorumit risustada, kui kasutab ükskõik mis nime ja enne kommenteerimist ennast sisse ei logi. See ei tähenda, kui olen ennast sisseloginud isik, siis kõik minu postitused on kindlasti kenad ja viisakad. Sisseloginud isik võib olla suurem risustaja ja paavian kui mistahes suvaline kommenteerija. Kommenteerija kommide arvu näeb vaid siis kui kommenteerija kommenteerimiseks ennast sisse logib. Sisselogimata need kommenteerija kommide arvus ei kajastu. Nii siis, sisseloginud kommenteerijal on võimalus olla üldsuse ees puhas poiss, samal ajal teistele vabalt käkki keerata.
 
mii 27. oktoober 2010, kl 10.20
TEADMISEKS.
Kui inimene on kasvatust saanud ja viisakas, siis ta ei eksi iseenda vastu ja ei tule siia rumalusi kirjutama. Kes seda teeb, eks ta ise tea, kui palju see halb talle halba tagasi toob. Nii et kasutu on selle üle arutleda, kes kui palju siin on kultuuritu. Ma ei näe mingit põhjust, miks peaks viisakas inimene, kes kas sisse loginud, või mitte, peaks tulema siisa oma lollusega laiutama.
Aga need kes seda mingil põhjusel teevad, neist saab mööda astuda. Tänaval ju ka ei kergita igat prügikastikaant ja porilompi ei lähe meie vanuses enam keegi trampima.
 
TEADMISEKS 27. oktoober 2010, kl 10.37
kaanekaunitar 25. oktoober 2010, kl 23.48
pidumaja uks jäi praokile ja paavianid pugesid sisse, pigem vist üks tüütu, selles mõttes on sisselogimine mõttetu, kui vaid mõned seda teevad ja ülejäänud ikka nagu varem käivad.

Minnu kommentaar oli kaanekaunitari kommentaari peale. Kaanekaunitari kommentaarist võib välja lugeda, nagu muutuks foorum puhtamaks, kui kõik kommentaatorid registreeruks. Nii see ei ole.
 
õunasüda 27. oktoober 2010, kl 11.11
Hommikust! Vaat siis, kuhu lõbusad - kõbusad välja on jõudnud:) Jälle keerutavad ühe vana kuivanud pudrupaja ümber...TEADMISEKS - su jutus on kibe tõde ja pole mõtet vastu vaielda, niipalju jorisen, et mingid (veel pahemad kui pahavaim) tüübid on siin linke pannud muudesse foorumitesse, ikka teatud suunitlusega.... Sai kord lugemas käidud, mulje: sisseregistreerunud inimesed loopisid sappi üksteise pihta, et lausa lust! Nii et, ka see pole väljapääs.
 
mii 27. oktoober 2010, kl 11.15
Ei ole mõtet otsida, kuidas see asi ikka edasi halb oleks, vaid kuidas MINA, kui selle foorumi külastaja, saaks seda paremaks teha.
See on see klassikaline teema: kas klaas on pooltühi või pooltäis.

Anonüümseid pommitajaid on igalpool ja iga riigikorra ajal. Neid ei ole vaja puutuda, sest nemad ei muutu sellest paremaks, aga meie muutume ise varsti samasuguseks, kui me neist eemale ei hoia.
 
õunasüda 27. oktoober 2010, kl 11.20
mii, sain vihjest aru - õunasüda, tõmba uttu, on sinu võrra foorum parem:) Jess, boss!
 
mii 27. oktoober 2010, kl 11.50
õunasüda
Seda ma küll ei usu, et sa nii aru said, Ära vigurda.
Mina siin ei kamanda ja pole ka boss. Vaikselt toimetan ja avaldan arvamust.
 
pahavaim 27. oktoober 2010, kl 15.41
...ei arva, et sisse või mitte sisse(logimine) muudaks mingil määral selle mutrikese, mis ajusagarate tegevust koordineerib, liikumissuunda.
Ise ei kavatsegi logiraamatut pidama hakata, esinen ikka ja ainult oma nime all.
 
Rozza 27. oktoober 2010, kl 22.04
Sisselogimine peaks vältima libajaid.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!