Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
lähen hulluks
 
sisi 23. detsember 2011, kl 20.22
Lee...et siis läpakaga metsarajal...? No jaa, seal võib mõne kena poisi otsa komistada küll :)
 
Lee 23. detsember 2011, kl 20.23
Minule sobib täna õhtul kõik, täiega kõigesööja:)) Põrgut, leiaks keegi kusagilt ülesse goni hobused see üks valgekaartlik laul, no ei leia, aga kui leiaks saaks orgasmi:)))
 
nohhike 23. detsember 2011, kl 20.24
naised oleks kindlasti hoopis tema peale sillas...muidu vana võitu tundub...a kui ta öö otsa laulaks..siis ei saakski aru, et vana?
 
vaaaal 23. detsember 2011, kl 20.25
kui too nohhike suvatseb teid teadmatusest päästa:D
 
nohhike 23. detsember 2011, kl 20.26
paneme selle lepsi ka..võrdlusmaterjaliks:P
 
rästu 23. detsember 2011, kl 20.28
minu jaoks...minu vanuses...on iga laul seotud mingi sündmusega, seega väike mälestus, meenutus...isegi iga surm, sünd jne. seostub mingi lauluga...:)
 
nohhike 23. detsember 2011, kl 20.30
mul pole veel niipalju sündmusi olnud...et iga laulu jaoks jaguks:P
 
Lee 23. detsember 2011, kl 20.31
oot nohhike ma alles sillas eelmisest..kurat keha tantsib ja hing laulab:)) hull ja meeletu olla on eesõigus, mida rahus kasutan:))
 
vaaaal 23. detsember 2011, kl 20.33
siin videos nii hull polegi, vaat need vene kanali laupäeva õhtu saated, seal vahest laulab superpaksu armastust, endal nägu peas kõver nagu peotäis pipart suus oleks...
 
Lee 23. detsember 2011, kl 20.38
to sisi
alles nüüd nägin, ma ju alles Tallinna vang,,,ja viimases ma juba kahtlen, tulgu see hommik juba varsti, ennem kui ma ennast tüki mitmele mehele tänases öös maha ei parselda:))
 
rästu 23. detsember 2011, kl 20.41
oot, oot...:D
paksu armastust laulda...tõotada võib ju iga näoga...kui uskuvaid lolle jagub...:D

nohhike
ma ka päris noor alles....poolt tahaks veel lisaks elada, aga muusika võtan hauda kaasa...:DDD
 
nohhike 23. detsember 2011, kl 20.42
ma igaks juhuks ei hakka oma kommentaare meeste kohta ütlema..inetu oleks:PPP...aga mulle tundub, et keegi vajab siin romantikat:PPP
 
nohhike 23. detsember 2011, kl 20.43
rästu, kas sina oled ka kaksikute tähtkujust?
 
Lee 23. detsember 2011, kl 20.46
ahh..tõmban rinna lahti, leidke mulle see vene kodusõja aegne heiu goni laul:))nuuu,
Mees 50 kui selle leiad olen sinu, vaidlemata:)))

Joobes inimeste armamused ei loe eks, seda enam kui neil kuratlikult hea tuju:)) paluks tunnistajaid nii igaks juhuks:)))
 
rästu 23. detsember 2011, kl 20.46
draakoni aasta lõvi...:)
 
nohhike 23. detsember 2011, kl 20.50
mina vist õnneks ei tea...neid kodusõja aegseid laule:P
asoo...draakoni aasta tulemas...draakonil peaks hea aasta siis olema:P
 
vaaaal 23. detsember 2011, kl 20.51
pooled asjad on vist tuubist maha võetud, kunagi paar aastat tagasi ka keegi pani mingi kasakate laulu mingitest atamanidest ja joonistatud naljakas video oli, no netu ja kõik:(
 
Lee 23. detsember 2011, kl 20.54
..on aus kaal, veenusemärk vabastab ta igast vastutusest:))
 
Lee 23. detsember 2011, kl 20.56
vaaaal, seda ma vist otsingi...migi eesti punt kasutas seda aga ka seda ma ei tea kes oli...uskuge laul niidab jalust:)) vähemalt hulle:))
 
nohhike 23. detsember 2011, kl 20.57
siin pidi ühel olema ülev tuju...paneks talle siis ühe kiirema loo ka, no mitte just kõige kiirema...agajah...muidu kustub veel viimati ära:P
 
rästu 23. detsember 2011, kl 20.59
nohhike
mulle on head aastat hädasti vaja...:)

vaaaal
aga sinu lemmiklaul naiste kohta on seal täiesti olemas...:D
 
nohhike 23. detsember 2011, kl 20.59
võibolla lee...meenutab mingit viisijuppi ja ümiseb meile selle ette:P
 
Lee 23. detsember 2011, kl 21.01
Nohhike, unista edasi, et ma kustun..ma ju tants, ma tantsin:)) Trenn jäi niikuinii ära:) ja ma oskan ka maast hoppakki:))
 
Lee 23. detsember 2011, kl 21.03
nohhike..see on igatsuse laul..hei goni..on refrään...krt ma otsapidi võtan selle pärast vene foorumites mehi maha ja keegi ei tea mu kirge:)))
 
sisi 23. detsember 2011, kl 21.05
Lee, aeg maha hetkeks, püüad kõiki, ei saa ühtegi ja...kui midagi plaanid, siis ära turvalisust mineta! Võin olla esimene tunnistaja-järelvaataja... :)
 
Lee 23. detsember 2011, kl 21.10
Sisi sosinal eks...vaata kella, nad ei jõua minuni, ma pääsenud puhtalt)))...jälle kord...aga ma jätan meelde, et Sa sõbraõlg ja kohtus tunnistajaks, et mul olid süütumad mõtted:))
 
noh 23. detsember 2011, kl 21.34
ja mul on vanakest jäätisega..keegi veel tahab?
 
Lee 23. detsember 2011, kl 21.40
kui see hommikuse pohmelli ära hoiab..anna siia...vaaaal magab, talle pole vaja:))
 
noh 23. detsember 2011, kl 21.43
vintsuta jooma lõpuks sidrun nahka...siis hommiku kohe hea olla:P
 
noh 23. detsember 2011, kl 21.44
kas sa jootsid vaaala täis?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!