Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Tutvun laheda vanaätiga vanuses 51-53 aastat.
 
esimest korda SELLES foorumis 31. detsember 2013, kl 04.10
OK-OK, no see vanus on veidi tinglik, mingi penskarist pässiga kellel lapselapsed juba suured pole mul paraku ka palju rääkida. Samas ei ole ma kinni selles müstilises ja trafaretses 180 cm pikkuses mehe puhul, ehk et võib kõvasti lühem ka olla. Kuid üks kiiks on mul siiski küll - mees ei tohi rumal olla, selline hariduseta mats, kes arvab, et Elu Ülikoolist täiesti piisab. Aitab ehk esialgu, ei taha vabasid ja üdini optimistlikke meesolevusi sootuks ära hirmutada.
Ise olen humanitaarvalla inimene, tehnikas nõrk. Naudin küpsetamist ja imetlen loodust. Olen kassiinimene.
Kahetsen, et varem ei taibanud siia kirjutada, oleks saanud meeldiva kaaslase seltsis lausa uut aastat vastu võtta. Kena aastavahetust teile kõigile.
 
sutov 31. detsember 2013, kl 05.40
Siit leiad ainult õelaid üksikuid vanamutte sõbrannaks, ätid liiguad mujal.
 
brutov 31. detsember 2013, kl 07.11
ära kuula seda üdini pessimistlikku sutovit. just siin on mehed nagu mastimännid, alla 180 cm pole keegi siin kunagi olnudki. parimad siinsetest koguni 2,5 m pikad. ja mis pässid suurperedega? kenad rõõmsad väsimatud vanaisad ainult. ühe silmaga loevad lastelastele kafkat ette ja teisega seiravad siinsel maastikul ringi. patt oleks ju kogu seda kohalikku tarkust maha magada, elukestev õpe on tänapäeva ättide seas kõrges hinnas.
 
ja ise 31. detsember 2013, kl 09.20
ise oled 150 pikk ja 100 kilo raske aga muidu sale??!
 
teema autor 31. detsember 2013, kl 13.33
Teie järjepidev ja kulmineeruv huumoritunnetus teeb mulle väga nalja, tänan toredate vastuste eest.
Numbritest, IRV, mõlemad pakutud suurused on valed!!! :D A selles vanuses peakski vist juba soe süda olema pririteet number üks, või mis? 50-aastane inimene inimene peaks juba kaaslases hindama hoopis tugevat õlga, millele saab lahkelt toetuda, kui väsimus võimust võtab - mitte enam pikka ja peenikest säärt, mille peale ei või kunagi kindel olla.
Personaalsed tervitused Brutovile ja tema mastimännile. :D
 
Nüüd 31. detsember 2013, kl 13.51
Kaagutame.
 
iccc 01. jaanuar 2014, kl 18.12
teema autor , no mida on targal mehel sinuga teha,
Tükki aega pole nii ajuvaba teksti lugenud
 
lo 01. jaanuar 2014, kl 19.10
Ma küll teema algataja jutus ajuvaba elementi ei märka.Selged laused, selge mõte. Aga imelik, et igal juhul leidub keegi, kes ikka nõmeduse sildi külge paneb. Ehk jätaks halvustamise ära? Oleks tore suhelda sallivate inimestega.
 
aga 01. jaanuar 2014, kl 20.08
Aga kui teemaalgataja meelest on vanemad mehed pässid, siis see näitab ka midagi. Et lilleke keset muda.
 
fakt 01. jaanuar 2014, kl 20.14
vanemad mehed ongi pässid
 
iccc 01. jaanuar 2014, kl 21.14
50-aastane inimene inimene peaks juba kaaslases hindama hoopis tugevat õlga, millele saab lahkelt toetuda, kui väsimus võimust võtab - mitte enam pikka ja peenikest säärt, mille peale ei või kunagi kindel olla.
Personaalsed tervitused Brutovile ja tema mastimännile
---
kui see ei ole ajuvaba, mis siis on ajuvaba
fakt on penskarist kusehais
 
teema autor 01. jaanuar 2014, kl 21.55
Ühe viimastest kommenteerijatest arvamust lugedes kerkis paratamatult momentaalselt silme ette siin täna loetud diskussioon eileõhtuse ETVs näidatud "Tujurikkuja" teemal, kus samamoodi osa inimesi sai mustast huumorist aru, teine osa üldse mitte. Sama siin. Tahame või ei taha, nutame või naerama, 50-aastane inimene EI OLE sama mis 20-aastane, ei mees ega naine. Seda fakti võib jaanalinnu moodi pead liiva alla peites üritada eelkõige iseenda (mitte teiste) eest varjata püüda, kuid see ei muuda fakti olemust.
Teema oligi mõeldud ainult intelligentsetele inimestele, kellel on ridade vahelt lugemise oskusele lisaks arenenud huumoritunnetus.
Siiski ilusat uut aastat teile kõigile, ärge unustage, et Issanda loomaaed on suur ja inimesed väga erinevad.
 
Roosmarii 01. jaanuar 2014, kl 22.21
"Lahe vanaätt" on kuidagi piinlik termin...:( Mitte humoorikas. Vanaätt on inimene no alates 85...selline jõuetu ja sent surmale võlgu.
A kui sent surmale võlgu, siis on aeg tutvuda Peetruse ja tema nõudmistega, meestest-naistest on suht kama.

20-50 aastat on erinevus küll, 50 on igati küpsem ja targem ja parem.:)
 
Tilde 01. jaanuar 2014, kl 22.24
Teemaalgataja, ma ei ole kade ega rumal.Aga sinu kirjas Elu Ülikool suurte tähtedega, appi joo veini vähem.
 
kirjatark 02. jaanuar 2014, kl 02.57
Tildekene - igasuguses keeles, ka eesti keeles, on mänguruumi. Eriti siis, kui korralikult keelt valdad. Kui kirjutaja soovib oma tekstis mingil põhjusel midagi eriliselt rõhutada, on suurtähed selleks üks võimalus. Üldse oleks kena mitte keskenduda tähenärimisele, eriti veel siis, kui endal komade-tühikutega nt asjad päris korras pole. Pinnud-palgid jne, mõistad?
 
tibu 02. jaanuar 2014, kl 10.07
Jumal temaga, las leiab omale 51 aastase äti, kuid seda tahaks teada küll,kuidas mehed sellesse suhtuvad, et neid nende 51 a vanuses ättideks nimetatakse ja isegi mitte jutumärkides. Valetamine pole aga ilus,sa ei ole siin esimest korda, sa oled siin päris püsiv oma tühjade tühikutega peas. :)))))
 
Lee 02. jaanuar 2014, kl 12.13
arvutab:))
teemaalgataja kirjutas....penskarist pässiga kellel lapselapsed juba suured
Kui võtta lähteks 20-ne aastane kutt ...
20 + 20 + 20 ... no alla 60-ne ei kuidagi:))
Siit võime järeldada, et teemaalgataja ei mõelnud pässide all 51 aastaseid mehi:))

Aga jõudu ka uuel aastal:)
rästu 02. jaanuar 2014, kl 12.23
Lee, suured on suhteline mõiste...
 
issake! 02. jaanuar 2014, kl 13.23
53 aastane vanaätt? palun näita mulle mõnd seesugust! (mitte prügikolli). Sellise teksti võis kirjutada vaid 16 aastane nähvits, aga vaevalt et ta vanaisa vanuses meest tahab... :(
 
icc 02. jaanuar 2014, kl 18.04
Ära hakka keerutama, 28 aastat kuival olnud ja juba mõte meestest, viis sul viimasegi ajuraasu.
Kas midagi on veel ajuvabamat, kui soov leida tarka meest, et kui tarka, kas kvalifitseerun, kuidas testida? jne
Ja sa ise:
vanus KAHE aastase vilkaga, ka pikkusele vihje, hariduseta mats lektüüris,
<Naudin küpsetamist ja imetlen loodust. Olen kassiinimene.
Ise olen humanitaarvalla inimene, tehnikas nõrk.

seega oled õnnetu filoloog, kelle hinnang teistele on siililegi selge, mina ja maailm,
kassiinimene on ilmne liialdus, see teps mitte ei tähenda diivanil nurru löömist.

<tervitused Brutovile ja tema mastimännile
ja filoloogi poolt öelduna, et see muigama ei paneks!

Mida on sinuga rääkida, õigekirjast – tühik vales kohas, oi kui nõme,
looduse ilust, oi kui ilus puu, vaata millised lehed...

<"Tujurikkuja" teemal, kus samamoodi osa inimesi sai mustast huumorist aru, teine osa üldse mitte.
Ei olnud sinu jutus, ega ka tujurikkujas midagi mis vähegi sarnaseks huumoriga, veel vähem musta huumoriga.
Ja intelligentsusega ega ka ridade vahelt lugemise oskusega ei ole ühes ega teises midagi pistmist.
Et kui tahetakse tark näida, siis osa inimesi ei saa sellest ega teisest asjast aru jne,
Järjest sagedamini märkan, et need teiste lahterdajad on ise ütlemata õnnetud inimesed.

Või kui intelligendile peab sellisel - pori näkku viisil elementaarseid teadmisi meelde tuletama, siis eelistan olla see hariduseta mats,
ja soov mitte kohtuda – on seega vastastikune.
 
m62 02. jaanuar 2014, kl 20.40
Olen juba peaaegu surnud, naistutvujatel ei tasu minule loota.
 
möödauitaja 02. jaanuar 2014, kl 23.23
icc - kõigil "paikapanejatel" on midagi ühist ja see on tõik, et ollakse kindel oma eksimatuses. Tegelikult on alati võimalus, et ei ole saadud teisest osapoolest täielikult aru ja mitte seepärast, et ei ole tahetud vaid seepärast, et kõigi inimeste taustsüsteemid on erinevad ja seega ka Sinu (kuigi mulle sümpaatselt süsteemse ja loogilise arvamuse juures) näen mitmeid teemaalgatajast valesti arusaamise kohti. Täpsemalt öeldes: võimalikke valesti tõlgendamise kohti. Aga sama hästi võib Sul ka õigus olla, ei vaidle vastu. "Paneme jätkuvalt ära!" moto saab ka uuel aastal kuldtähtedega lipule tikitud.
 
m62 03. jaanuar 2014, kl 17.31
Sobib küll tutvuda 50a. naisega
 
to m62 03. jaanuar 2014, kl 18.36
Sobib kui näed välja nagu O.Gazmanov näiteks
 
eh 03. jaanuar 2014, kl 20.36
kes see on?
 
Scherlok 03. jaanuar 2014, kl 20.52
http://www.youtube.com/watch?v=rv_OgysforQ
 
date jutukas 04. jaanuar 2014, kl 03.16
see ju delfi kuulus meestejahtija tuuleiilpihlapuus siin.
 
emalendur 04. jaanuar 2014, kl 10.01
kirjuta veel midagi, brutov. Sm. kunstiteadlast oleme me nõus kuulama tundide kaupa.
 
penskar 04. jaanuar 2014, kl 16.19
Kui sinu arust võib mees lühike jupats ka olla, siis ei saa sa ise küll sihvakas olla, vaid samuti lühike jupp.
 
oi 04. jaanuar 2014, kl 16.33
penskar, pikkus ei ole meie vaba valik.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!