Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Tähtsa sündmuse puhul ...
 
sohvi2 03. jaanuar 2014, kl 23.55
...Uus aasta juba mitu päeva vana, esimene nädalavahetus ees ootamas. Sellist sündmust on vaja tähistada. Ja kui mõelda, et möödunud aastast on veel üks õlu külmkapis ja glöggi ka tagavaras, siis võib lausa peo püsti panna. Jätkub mulle ja jätkub Sulle ka. :)
Ja, õunad kausis on sügisel ehtsa õunapuu otsast korjatud. Ise turnisin mööda puuoksi, et ikka ilma plekkideta õunu saaks jõulude ajal ka süüa. Sedan'd nüüd küll, et kommid õunte kõrval kausis on poest ostetud. Aga see väike asi vast ei sega jutustamist?
Niisiis, kellele kohvi, kellele õlu?
 
mhh 04. jaanuar 2014, kl 00.13
kohvi praegusel kellaajal? sohvil on öö päevaga segi ku väikesel lapsel.
 
sohvi2 04. jaanuar 2014, kl 00.16
mhh, õigesti arvad, kipub olema jah. Eriti reedesel õhtul. Mulle öö meeldib. Aga Sina, mhh, võta siis õlut. Teed võib ka teha. Või jutusta niisama. :)
 
mhh 04. jaanuar 2014, kl 00.22
sohvi, ää soiu... ma lähe nüid koti piale
 
sohvi2 04. jaanuar 2014, kl 00.27
Ei ma soiu. Soigumiseks olen pisut liiga erk veel. Aga Sulle head ööd, mhh. :)
 
sohvi2 04. jaanuar 2014, kl 17.21
Tõstan teemat ja uurin, kas laupäeva õhtul on siin jutukamat rahvast. Tere õhtust!
Muide, olen täiesti teadlik, et sohvi-nimelistega tulevad rääkima kas kõige julgemad. Päris huvitav, kas 50+ inimeste hulgas selliseid leidub? ;)
 
sohvi0,75 04. jaanuar 2014, kl 17.27
Ei leidu.
 
ants 04. jaanuar 2014, kl 17.33
Tere sohvi2! Arendame siis palun vestlust ja oleme asjalikud- nagu siin kombeks.
 
sohvi2 04. jaanuar 2014, kl 17.42
Tere, Ants! Et oleme asjalikud nagu Delfi foorumites kombeks? Kena. Nuputan just ühe teema kallal, mida siit lugesin ja millest lõpuni aru ei saanud, kuid mis peaks päris asjalik jutt siinses mõttes olema. Ehk oskad mehena vastata, kas on juhtumeid, kui kruve tuleks keerata kinni vastupäeva?
 
sohvi2 04. jaanuar 2014, kl 18.01
Ega's midagi. Paistab, et vaid minul nädalavahetus vaba.
[Valab endale kuuma glöggi ja mõtiskleb selle tänapäeva kiiruse üle.]
rästu 04. jaanuar 2014, kl 18.05
ulatan tühja ämbri...glöggi jaoks.
 
vaaaal 04. jaanuar 2014, kl 18.09
ma annan sõela ka, et igasugust sodi sisse ei tuleks:)
 
sohvi2 04. jaanuar 2014, kl 18.15
Aitäh! Vajalikud asjad mõlemad. Kuid glöggi seest rosinaid ja pähkleid korjata mulle tegelikult meeldib. :) Glöggi seest saaduna on need palju mõnusamad kui niisama, tavaliselt. :)
rästu 04. jaanuar 2014, kl 18.18
ei...ei...ämbri ma võtaks ikka koos täiega tagasi ja mõned kraadid võiksid ka seal sees olla. sõelapealse võid endale jätta.
 
vaaaal 04. jaanuar 2014, kl 18.29
vaata, sõela pealt sordi surnd kärbsed ja pähklid välja ja anna koos rosinatega tagasi kui rästu ei taha:)))
 
sohvi2 04. jaanuar 2014, kl 18.30
:) Rästu, kas tõesti oled aastatega nii ihneks muutunud, et ei raatsi jätta ämbritäiest glöggist paari pokaalitäit jooki, kus rosinaid-pähkleid leotada? Aga head uut aastat Sulle! ;)
 
sohvi2 04. jaanuar 2014, kl 18.32
Kallis vaaaal, kui kärbes maitseb kui rosin, siis miks peaksin selle hea raami vaid nime pärast leeme seest välja nokkima?
 
vaaaal 04. jaanuar 2014, kl 18.37
mis sa keerutad, sõela PEAL ei ole enam leeme SEES:)
rästu 04. jaanuar 2014, kl 18.39
ega sa taha öelda, et me oleme isegi kohtunud...

head uut sullegi!
 
sohvi2 04. jaanuar 2014, kl 18.45
Rästu, reaalis ei ole me kindlasti kohtunud, aga kui Sa siin oled juba mitmeid aastaid olnud ja kellelegi teisele ei ole oma nime pärandanud, siis siin oleme mõned aastad tagasi rääkinud jah.
 
sohvi2 to vaaaal 04. jaanuar 2014, kl 18.48
Sõela peal ei ole muidugi leeme sees. Aga ma just teen rästuga kaupa, et äkki ikka lubab veel seda puru leeme sees mul leotada ja kogu leemekest ämbriga ära ei vii. Sõel võib jääda ju esialgu tagavaraks, seda ei pea esimese valuga määrima hakkama. Tülikas pesta teist, kui tihe sõel on ja puru täis läheb.
rästu 04. jaanuar 2014, kl 18.53
ei ole pärandanud ja nagu näha, ei kavatse niipea pärandada.
 
sohvi2 04. jaanuar 2014, kl 18.55
No näe siis, rõõm üle pika aja kokku saada. Selle peale võib ju pokaale kõlistada. Oled nõus?
rästu 04. jaanuar 2014, kl 18.55
no tilga jätan...
vaaaala sõela augud on nii suured,et üks 50+ sale daam vabalt läbi läheb...:D
 
sohvi2 04. jaanuar 2014, kl 18.56
:D Et paned mu koos glöggiga ämbrisse ulpima?
 
sohvi2 04. jaanuar 2014, kl 18.59
Tead, rästu, kui Sul selline plaan on, et korraldad mulle glöggivanni, siis lähen ja süütan mõned küünlad enne läbi sõelaaugu pugemist ämbri kõrval põlema - ikka selleks, et oleks ilusam glöggi sees mõnuleda.
 
vaaaal 04. jaanuar 2014, kl 19.03
:D, paksudel hea võimalus end saledana tunda:DDD, isegi sõelaaugust mahuvad läbi ja rosinad-pähklid jäävad sõela peale:D
 
sohvi2 04. jaanuar 2014, kl 19.06
:D :D Nii ehk teisiti, aga sellisele vannile mõeldes olen nõus olema korraga nii paks kui peenike. Ja peale vanni saab veel rosinaid-pähkleid ka! No mida hing veel ihaldad?!!! ;)
 
öpik 04. jaanuar 2014, kl 19.08
kui jutt juba paksudele naistele läks, siis nad on siiapoole teel ja kohe-kohe hakkab sohvi2 neile rabi stiilis oode laulma.
 
sohvi2 to öpik 04. jaanuar 2014, kl 19.10
Eksid, öpik, eksid. Oode ma ei lauala, et mitte rabisid ehmatada liiast. Aga kõhutantsu võin küll neile tantsida. Sa anna märku, kui rabid tulevad, et jõuaksin õhulise seeliku ülle tõmmata ja kulinad endale ümber panna.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!