Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Kallis - tahan sulle öelda hetkel - siis ütlengi
 
punane huulepulk 05. aprill 2014, kl 16.40
paljud asjad juhtuvad paaris. mäletagi, kas kõigepealt lugesin, et pole naist, kellele ei sobiks punane huulepulk või midagi otsides leidsin ununenud peidiku mustast pitsist seksika pesuga.. ning jah, muidugi, seal oli ka punane huulepulk ja

midagi juhtus siis - mälestustetulv, -laviin, -uputus - kui nii tagasihoidlikult võiks kogu tunnetatud emotsioonilist mässamist kirjeldada

...

sa ütlesid, alles hiljuti, aastavahetusel, et mäletad hetki, unustamatuid ja häid, sest need on liiga eredad, et neid saaks unustada

jah, mina mäletan samuti. see pole ju raske, neid oli meil - omajagu .. ülemõistuse kirglikke .. seda pidasid sa silmas?

see on tõsi, vaielda ei saa, jah, ka see sinu mitu korda meenutatud ülikuum aastavahetus, tõesti unustamatu, aga..

aga mina mäletan, oluliselt kuumemana, punast huulepulka.. mida jõudsin sinuga vaid mõned korrad kasutada... ja .. ja mustast pitsist pesu, mille olemasolustki sa midagi ei tea.. seda pean nüüd mäletama ma ka - - siiani uus, mõned korrad vaid selga proovitud, paelad-tripid parajaks trimmitud, lõhnastatud (huvitav, lõhn oli veel tunda või kujutasin ma seda endale ette) .. no igatahes igati valmis, et..

....

ütlesid, et pole kogenud midagi sarnast millalgi ega kellegagi. analüüsides (nagu viimati soovitasid) su sõnu, pole ilmselt põhjust neis kahelda. ei kahtlegi.

aga kahetseda?

ilmselt tead päris hästi, et olen seda teinud.. ..kahetsenud ja väga..

et otsutasid just nii, aga mitte teisiti.
et julgus su maha jättis nii täielikult (ehkki tean et su hing valust lõhkes.. nüüd tean)
et olin nii pime (ja kogemuseta), et ei suutnud ei näha ega nähtut mõista, kuigi sa nii mõnigi kord peaaegu et ütlesid mulle tõde....

jah, pea-aegu, seda peab tõesti kahetsema ja tõesti väga


aaa, punasest huulepulgast ja mustast pitsist on ju lugu! ei, tegelikult ikka vist kahetsusest?...et võimalus neid koos sinuga kasutada ära jäi....see on ju kurb, eksole, taipamatust mõistmatusest aga kõigepealt
 
küs 05. aprill 2014, kl 17.36
Nüüd on kallis või koosoldud ajal oli ka kallis?
 
kalli-kalli 05. aprill 2014, kl 17.47
täitsa pael, kui eluskaalult kohev eakalaadne tädi mustast pitsist stringid jalga tõmbab
 
möku 05. aprill 2014, kl 17.55
pole midagi erutavamat vormikast blondiinist kombinees
 
naine 05. aprill 2014, kl 17.55
mis siin nüüd siis asja point on.ei saa aru.vist ka vana juba.
 
et. 05. aprill 2014, kl 18.03
aaa, punasest huulepulgast ja mustast pitsist on ju lugu! ei, tegelikult ikka vist kahetsusest?...et võimalus neid koos sinuga kasutada ära jäi....see on ju kurb, eksole, taipamatust mõistmatusest aga kõigepealt
---------------------------------------------
ehk siis otsitakse uut, kellega saab punast huulepulka ja musta pitsi kasutada.
 
naine 05. aprill 2014, kl 18.14
Nüüd sain siis aru.
 
nooh 05. aprill 2014, kl 21.39
netipsühho(loogi)d ;)) hee-heee
et see lugu oli kirja pandud just nii nagu oli ning ilmselgelt aint ühele isasele mõistmiseks, a teitel on loomalikult oma verssion iseenda mõistmisvöime järele, heeheeee
klge, ma teen oma pakkumise, et taipamatust mõistmatusest on sel kirjutajal kahju ,a vat kelle möistust tema vaagis, selle üle võib veel aju murda, mo arvamise järgi peaks sihtisiku poole tungivalt vaatama;)
 
punane huulepulk 06. aprill 2014, kl 13.19
küsijale vastuseks jah:)

iitiile punktiga: pea-aegu arvasid ära:) saad ju isegi aru, et uue jaoks on vaja uut - uut pitsi ja uut punast. või ei saa, arvad, et koonerdamine ongi kokkuhoid?

noohile: sina tabasid naelale pea pihta, teeb tuju heaks küll kui arusaajaid ka mõni on:)
 
u 06. aprill 2014, kl 13.29
ei viitsinud teemaalgatust päris läbi lugeda, aga möku kommentaar oli küll erutav:) kombinee?
 
Mari 06. aprill 2014, kl 14.05
Ausalt öeldes,loen ka mina lühikesi kommentaare.Neid pikkasid lugulaule jne.ei huvita kedagi.Trükkige sellegi poolest,mõni äkki loeb.
 
skiso 06. aprill 2014, kl 20.36
jess!

lõpuks leidsin vist selle õige koha, kuhu saadeti
see siin piaks nüüd küll olema see Inge teema eksole?

to she at from ich die zum: punane huulepulk

von eff: ma tian mida te tunnete !
punane huulepulk: ahh, ei tea te midagi
von eff: tean tean. tean küll. alles eile olid mul ka kõik ununenud peidikud täis mustasid pitsisidsatsisid ja punaseid huulepulkasid.
sellistel puhkudel aitab alati pädev alko kogus juu nõu


niisiis, Ingele (Für Inge Hingel)



_______________________________________
võttis aasta, nüüd on asi selge:
ei saa sapakale panna bemmi velge!
rästu 06. aprill 2014, kl 20.45
ah...kas pädev kogus on see kui ma enam pitsipükse ja huulepulki ei näe...:D
peab proovima...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!