Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Lihtsalt nõutu küsimus
 
:) 02. september 2014, kl 21.52
susi ja mööduja annetasid siia piilujaile lõuatäie naeru, aga Sina, tibu, ei taha mitte isegi korralikku kaagutamist ära õppida, vaid aina säutsud vanusest, isikutunnistusest ja NB! teise mehe/naise rahast. Kohe näha, et ihnsa peremehe kana, kes ilma isikuttõendava dokumendita ka peale munemist portsu teri kätte ei saa.
moosimadu 02. september 2014, kl 22.02
Ei hakka urisema, tibu tolle valikvastustega ankeedi täitmise nõude siia algselt sisse tõi, jätame ikka igaühele tema kuulsuse veerandtunni alles!

Iseasi tolle ankeedi täitmisega, teed või jätad vahele.
Mitte, et teiste teene lõbustamisaktsiooni läbimisel pisem olnuks, kussa...
 
Lonkav baleriin 02. september 2014, kl 22.07
Ega me ajalehestki kõiki artikleid loe...
 
tibu 02. september 2014, kl 22.08
Mõttetu,pole subjekti, on vaid õhk ja mida need kaks tola siin enda arust naeravad, näita näppu ja juba itsitavad, selge, paar külatola ja kõik.Tehke oma külaline jutuleht ja istuge ning pläägutage seal.
 
tibu 02. september 2014, kl 22.11
Haaaa, yussss on olemas, pikk, halli peaga ,hallide vuntsidega ja paks mees, kusagil 190 cm pikk, ainuke asi on, et ta viskab viina ja ropendab ning ajab naistele ligi...Sestab ei taha naised teda...

moosimadu, siin sulle teema: Mehed tutvusportaalides, mida või keda nad otsivad.

Meestest võib alati rääkida, see teema on igavene.
moosimadu 02. september 2014, kl 22.13
Oi tibu, miks siis nii õel äkki? Või oleme ehk kogemata sulle väljamõõdetud foorumipinna ära vallutanud?
Mahume kõik siia pläägutama ja kaagutama, ei ole keeldu siin kaasa rääkida kellelgi ega käsku siin olla samuti ühelgi.
Ja ma mõtlesin, et minul on nahk õhuke kui lõomuna... aga siin on veel hapramaid.
moosimadu 02. september 2014, kl 22.15
Mis ma neist meestest lõugutan, keda nad segavad? Kehvemaid ei vaatagi, parematest pole midagi halba rääkida ja liigne hea läheb moosiks kätte. Nagu mehed ees, nii on naised järgi, omasugune otsib omasugust ja las nad siis müravad.
 
teab 02. september 2014, kl 22.17
Tibule ei sobinud yusss, kuna tollel oli liiga väike. Tibu hindab ikka suure riistaga mehi.
 
Ei saa aru jah 02. september 2014, kl 22.25
Mis see teiste peed peaks torkima, mis tibule meeldib või ei meeldi.
 
tibu 02. september 2014, kl 22.26
moosimadu aga siiani ei ole sul ei teemat ega mitte sisugi, mida sa sõnu ritta paned, absoluutne null aga meeste teemal on alati tore rääkida, kas sulle siis mehed ei meeldi?Miks?
 
tibu 02. september 2014, kl 22.27
22.25
Tänan.
moosimadu 02. september 2014, kl 22.28
Teemat ma sellest just teha ei tahaks, aga kõige veidramad on siiski need ilmatargad, kes oleks justkui iga sängi ääres küünalt hoidmas käinud. Eks sedasi lühtri ametis võib endal lõbutsemine muidugi meelest minna ja suur kibedus peale tulla, ainsaks lõbuks jääb siis kõnelemine kes kellelt sai ja kes ilma jäi. Tõde pole sellise lõksutamise juures tähtis, peaasi, et teised ei taipaks, et lõksutajal endal on puhta meelest lõinud toosama tore tegevus, mida ta teiste juures arvustab :)
moosimadu 02. september 2014, kl 22.30
Pole sisu siis pole. Aga tead kui tore on sõnu keesse lükkida?
Oled kunagi pihlakatest ehteid teinud? Kas neil on mingii mõte?
 
22.25 02. september 2014, kl 22.32
Ja kui see tibu veel teaks, keda ta kangesti tänas, irw.
 
muidu madu 02. september 2014, kl 22.33
tibul on nii palju mehi olnud, kõigi kohta on midagi öelda
moosimadu 02. september 2014, kl 22.36
Aa- mehed meeldivad mulle kindlasti, muidugi mitte kõik mehed. Eriti vastikud on mehed, kes oma saamistest ja ilmajäämistest suure häälega igas foorumis lõugavad. Naiste vaste sellistele ju olla ei tahaks, seepärast ma meestest teemat ei teegi.
 
tibu 03. september 2014, kl 06.05
Mulle ka sihukesed ei anna pinget ei reaalis ega virtuaalis. Lahja labase suhtumisega ja odavad mehed. Võib olla väga haiged isegi. Ei kujuta ettegi, millised naised neid üldse tähelegi panevad.
moosimadu 03. september 2014, kl 06.34
Kordan ennast: '' Naiste vaste sellistele ju olla ei tahaks, seepärast ma meestest teemat ei teegi.''
 
uhh! 03. september 2014, kl 09.51
Kui teemat pole, palun teile teema.
Küüsi lõigates alustate parema või vasaku käe küüntest.
Maniküürija juures käimine pole vabandus.
 
mööduja 03. september 2014, kl 09.54
:) 02. september 2014, kl 21.52
susi ja mööduja annetasid siia piilujaile lõuatäie naeru...

Mis naeru? Kes naerab? Ma olen jumalast asine, tõsine ja tõsiseltvõetav persoon. Nagu tibu. Nagu noka lahti teen, nii pudeneb mu suust tõsist juttu. Mitte mingil juhul ei maksa arvata, et siia naljatlema tulin või aega veetma või mis veelgi hullem, lobisema!

Lobisemine on tänapäeva asises maailmas täiesti välistatud tegevus. Eriti kergetel ja mittemidagiütlevatel teemadel jututamine. Kui üldse millestki rääkida, siis peaks see kindlapeale olema poliitikast pungil, ühiskonna valupunktidest karjuv ning maailma peatset hukku ennustav või riivimata kandadega persoonide hukkmaõistust pungil. Vot niimoodi siis!:)
 
mööduja 03. september 2014, kl 09.59
uhh! 03. september 2014, kl 09.51
Küüsi lõigates alustate parema või vasaku käe küüntest.
Maniküürija juures käimine pole vabandus.


See on kindlasti täiesti personaalne. Sõltub, kas isik, kes küüsi lõikab, on esiteks vasaku- või paremakäeline. Teiseks, kas ta on ebausklik. (Äkki vasemast käest alustades, tuleb halb päev või koguni terve nädal.) Võimalik, et esineb persoone, kes suudavadki ise vaid ühel käe sõrmedel küüsi lõigata, ülejäänu peab tegema keegi lähikondsetest või kui neid pole, maniküürija.:)
 
uhh! 03. september 2014, kl 10.01
Kas kummitused on olemas? Ei ole. Miks sa siis nurgas värised? :)
 
mööduja 03. september 2014, kl 10.05
Loomulikult on kummitused olemas. Kasvõi laste muinasjuttudes. See, et sina, uhh! neid kunagi nägema pole juhtunud, ei tähenda, et teised neid näinud pole. ja nurgas värisedes pole ma kummitustega kunagi suhelnud. Ikka julgelt peale lennanud või õigemini, läbi nende lennanud!:)
 
Madonna Tereesa 03. september 2014, kl 10.56
Kui kummitust pole olemas, tuleb ta välja mõelda, sest sõna "kummitus" on olemas. Mida-keda see siis tähendab? Sõna "kummitama" on ka olemas, kumm kummitab? Kummitus kummitas kummutis. Miks siis mitte kumm, kui kummitust pole olemas? Ah?
 
miina 03. september 2014, kl 11.10
Tahtsin ka midagi kirjutada. Olen olnud pikalt 50 ja juba lòi kuue ette. Aga kui 60+ nurka ei ole, sobib ka siia kirjutada.
Meeste teemal ei viitsi söna vötta. Täiesti mötetu pläägutamine.
Aga muudest tegemistest vöiks küll rääkida. Eks siin olegi teemad, kus tegemistest räägitakse. Ikkagi peaks olema selles vanuses juba köik paigas, aga kuna on septembrikuu, siis muutused ka selles eas on täitsa teretulnud.
Tahaks ka midagi uut proovida, näiteks jogat.
Kas siin on kedagi, kes on vanemas eas joga avastanud ja kuhu soovitate minna. Mina olen Tallinnas, seega sobivad trennid Tallinnas.
Loodetavasti sobib see küsimus sellesse teemasse.
 
Vallo18 03. september 2014, kl 15.16
Sinu seisukohalt on see ehk ebaaus, aga kui vaadata mõnda teist foorumit ja seal keegi 60nene hakkab mingit teemat ajama siis tundub, et ta on teiselt planeedilt. Ta ajab nii segast juttu, et ainult ta ise ja ta vanused jagavad matsu. Kui on ikka pool sajandit vanusevahe siis ei saa ühes liivakastis mängida :)
 
miina-le 03. september 2014, kl 15.49
joga on kõik see, mis siin foorumites lugeda on, joogatrenni võid leida oma linnaosa sotsiaalkeskusest.
 
logimata moosimadu 03. september 2014, kl 16.43
Pool sajandit vahet kuuekümbisega? Ma arvasin, et see on naistekas, tuleb välja, et lastekas tükkis liivakastidega ....
 
mööduja 03. september 2014, kl 16.52
Mul jälle kaks kümnendit vahet kuuekümnesega. Veel ei arva, et teiselt planeedilt, aga kahe kümnendi võrra nooremate jaoks olen kindel muld, mis muld. :)
 
logimata moosimadu 03. september 2014, kl 17.00
60-50......mina saan 10. Siim Susi, kolmas klass.
planeeti vahetama veel ei hakka, elu on selliseid seiklusi täis, et memuaaridesse jätan nende kohtade peale siivsad lüngad.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!