Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Naised kõik siin hakkajad, hellust ei vaja keegi.....
 
Pilleriin 05. september 2014, kl 15.29
Lugesin siis kommentaare teemal mida teevad 50+ naised..ikka teatrisse ja Looduse Omnibussi, jalutama ja lastelastega ja kogu aeg on nii vahva, ei tahagi ühtegi meest. Ei tea, kas see tuleb sellest, et minus on ka muud kui eestlase verd, aga ma vajan küll lisaks muule elule meessõpra, kaaslast, hellust, käest kinni käimist ja muudki. Olen naiselik, sale ja emotsionaalne naine ning vanus 50 a. pole ühtegi nendest omadustest kahandanud. Peale mehest lahkuminekut tunnen meespoolest väga puudust. Lihtsalt tahtsin ära öelda ja kurje kommentaare ei tahaks lugeda.
 
reinwald 05. september 2014, kl 15.34
kirjutame,,SINUGA,mees maalt ja autoga.
 
Pilleriin 05. september 2014, kl 15.37
Heameelega kirjutaks, aga kuhu....
 
jah 05. september 2014, kl 16.05
mis siin salata, ka mina tundsin algul mehest puudust, aga kui ei ole, siis pole enam mõtet ka oma pead vaevata. 10 aastat olen üksi hakkama saanud ja mida aeg edasi, seda rohkem küsin endalt- milleks? Ma ei usugi enam, et on võimalik kohata kedagi lihtsalt head, et selline lihtsalt hea inimene on kuskil vaba. Selle koha pealt olen tõeliselt arg - kardan jälle sattuda mingite (pere)probleemide otsa. Ma kohe kardan probleeme! Mis mul praegu viga? ei mingit muret!
 
ega jah 05. september 2014, kl 16.16
ei tunne nagu puudust probleemidest :)
 
no kuuuule 05. september 2014, kl 16.23
ega mehed ilmast otsa pole saanud, neid iga nurga peal kekutamas hulgi - üheks ööks kõlbab neist nii mõnigi. pärast lihtsalt uksest välja nagu ikka kodutud penid oma elu peale, ja omi sokke pesema ;)
 
mina 05. september 2014, kl 17.16
saan sust täiesti aru, olen ise ka selline naine 50+ kes samuti sooviks oma ellu meessõpra
 
mees 05. september 2014, kl 19.16
Mina ostan helluse tooteid piimapoest.
 
ohohho 05. september 2014, kl 19.51
mida siis ka mehele vastu pakutakse, tahatekase palju aga mis on mehe silmale ja tundele vastu pakkuda, see nagu vaikitakse maha.
 
uitaja 05. september 2014, kl 20.25
Pilleriin, tore kuulda, et on veel naisi ka alles jäänud,muidu jääbki mulje, et ringi liiguvad veel ainult mingid emalõvid, kes aina nõuavad ja ei taha mingeid võõraid probleeme, ainult mina ja maailm.

Pilleriin, jäta ise aadress, siis võimalus sulle ka kirjutada
 
iilepunkt 05. september 2014, kl 22.11
Minul kui mehel jääb arusaamatuks mis tekitaks MINUS huvi uuesti naist oma ellu võtta. Eelnevaid naiste kommentaare lugedes on naistel ainult nõudmised mehe suhtes aga ei mingit mõistmist, et ka mehel võivad olla omad pisikesed soovikesed....
moosimadu 05. september 2014, kl 22.20
Pole olemas ''huvi kedagi uuesti oma ellu võtta''.
Seda pole ei meeste ega naiste poolt.
On hoopis tunne ''ma tahan TEDA oma ellu''. Kedagi konkreetset, seda ühte ja ainust.
Kõik muu, mis vahepeal toimub, ei ole ''kellegi oma elusse võtmine''. See on lihtsalt võtmine. Ühekordne asi.
 
Pilleriin 05. september 2014, kl 22.40
Tänud Uitajale kena jutu eest. Meil on danne.berg@hot.ee
 
ninatargake 05. september 2014, kl 22.41
vanemad mehed on vaid vaimustuses sellest, kui keegi naisolevus neti ja sõnumite kaudu neid kuumaks ja käima ajab. kullad naised nii et ärge panustage omi lootusi kõrgeks, kui mõni neist isastest korra nurrab mõnust teie kirjakesele vastu ka. lihtsmalt öeldes on see kuulus isane geen nüüdses maailmas muundunud mugavus jahi geeniks. on küll aina väidetud, et inimest ei muuda.. aga näete virtuaalmaailm muutis ja üpriski kiiresti muutis.
 
Mari 06. september 2014, kl 07.51
Turul me oleme vennad ja õed ...
Müü ennast ja osta mind ...
Miks mul peaks olema huvi võtta enda ellu meest/naist...

Palun teid, ärge võtke kedagi oma ellu, kes nii mõtlevad - olete ise õnnetud ja teete teise õnnetuks.
 
u 06. september 2014, kl 10.40
lõputu teema see "kedagi oma ellu võtma/laskma"...aga mina eile õhtul jätsin seened sinnapaika, võtsin tunniks ajaks võimu ja teleka ning vaatasin filmi "Viimane tango Halifaxis" 1. osa. väga meeldis! ei olnud seal mingit võtmist või laskmist, juba kohe oli eakatel armunutel lõpplahendus käes. aga see on alles algus; mis nad, vaesekesed, küll edasi teevad?
 
Mari 06. september 2014, kl 11.19
Mehed kui keegi veel tahab tutvuda,siis mina olen ka olemas.
 
3. uitaja 06. september 2014, kl 13.52
Meil on?, Pilleriin, ja palju teid on!
 
sohvi2 06. september 2014, kl 14.40
Loen Pilleriini teemaalgatust ja siinseid vastuseid, mõtlen ja ei saa aru, kas tõesti on inimesed 50. eluaastaks sedavõrd katki, et sõna "hellus" mõjub soola raputamisena haavale?
Tahaks omalt poolt lisada küsimuse, mida mehed naistelt vastutasuks ootavad, et nad naistele hellust nõustuksid pakkuma?

Miks selline küsimus, sellele selgitus allpool. Kes viitsib, võib lugeda.

Foorumi teemades korrutavad mehed erinevas sõnastuses üha, et "naiste kommentaare lugedes on naistel ainult nõudmised mehe suhtes aga ei mingit mõistmist" või siis "mina ostan helluse tooteid piimapoest".
Naised püüavad siis mehi mõista ja ise terveks jääda ja iseloomustavadki end teemast teemasse "emalõvidena" ning hõiskavad vastu, et "üheks ööks kõlbab neist [meestest] nii mõnigi. pärast lihtsalt uksest välja nagu ikka kodutud penid".
Tundeid vastassoo poolt ei loodeta ja neid ei pakuta ka ise. Pikemaajalised tunded on vist täiesti välistatud?
 
Mari nr 1 (kl 7.51) 06. september 2014, kl 16.35
sohvi2, ega see ole siin ka koht, kus oma tundeid välja pakkuda vist? Need tekivad (kui tekivad) konkreetse inimese vastu. Ja seda nii meestel kui naistel. Muidugi on mingil määral võimalik vist oma süda ka nii kalgiks teha, et ei lase tunnetel tekkida, eriti internetis :) Et lihtsalt ei tutvu, siis ei saa ka midagi juhtuda ning võibki hõigata, et mina oma ellu enam ühtki meest/naist ei võta.
Aga siis, ühel ilusal päeval ... Ei, nii on ainult muinasjuttudes :)
 
tibu 06. september 2014, kl 18.42
Helll,helll on arm nii hell, seniks kuni kukub ka kellll.
 
ikka nii 06. september 2014, kl 19.56
Lollll, lollll, on tibu nii lollll, siin ei aita isegi kinžallll.
 
Naine 06. september 2014, kl 20.05
Mari nr 1 – aga miks ei või siin oma tunnetest rääkida, võiks ikka.
jah, enamus siin on üliõnnetud ja nõelavad kõike,
kes vähegi liigutab,
aga neist õnnetutest võib ju aru saada
ja neid mitte tähele panna.
See meeste materdamine on tõesti mage,
kui ise oled nii lihtsameelne,
et usud iga tolgust, siis millest teised mehed süüdi on, et sina ei osanud valida seda õiget.

Sohvi2 , just tahtsin midagi analoogset kirjutada.
Hellust peetakse nagu nõrkuseks,
nuga selga, siis olen tegija,
kummaline, et naistele on selline mõtlemine omaseks saanud.
rästu 06. september 2014, kl 20.07
eksisin kohaga.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati rästu 06.09.2014 20.41.
 
lahendus 06. september 2014, kl 21.33
see teema nii ?ei teagi milline.kellel õigus,kellel mitte.miks naised kiruvad mehi?kas aja möödudes ei pöörata enam tähelepanu?aga mis tähelepanu on teilt meestele?Miks te ainult küsite?nii nagu küla koerale,nii koer külale.on noored koerad ,tahavad konti ja asi korras.ninatargake on ada ei tea kes,kelle IQ taevas.olen mees aga sellise imagoga naist ei tahaks eales.sorry.naised-ostke dildod ja mehed-kämbla katid. ja kõik ok.pilleriin-see ei kehti sulle.
 
valulla 06. september 2014, kl 21.40
Arvan, et mõne postituse põhjal ei saa teha üldistavaid järeldusi ei kommenteerija ega ka kommenteeritava kohta. Pole see hellus ega armastus maailmast sugugi otsa lõppenud ja vanus pole tunnete tundmise osas kunagi määrav. Bravuursed väljaastumised on enamasti ikka sellepärast, et ei julgeta end avada ega oma tundeid lugemiseks välja panna. Elu on olnud mõnelegi karm ja kardetakse, et midagi ei tule välja ja saadakse jälle haiget. Tegelikult mõttetu kartus, sest nii magatakse maha väga palju ilusaid hetki ning ohtralt kauneid võimalusi.
moosimadu 06. september 2014, kl 21.57
Teema enese kohta on siinses foorumis oma tunnetest kõnelemisel tugev piduritõmbaja kasvõi põgus pilk eelnevatele teemadele.
Piisab paarist copi-pastest:
''Lollid vanamutid...Mis teil viga on, et te aina Delfis kiimlete?''
''Teema seksikatele 5kümpistele elukogenud daamidele...Hakake nüüd targutama. See on teile vaba teema.''
''Te olete igavad koledad ja ära trööbatud''
''Loll vanamutt tahab k*ppi saada.''

Hellus ja armastus siia konteksti ei sobi. Maailmas on neid veel palju, oi kui palju. Nii hellust kui armastust, ole vaid terane ja korja üles, aga kui pole paksu nahka ja palju aega, siis siit seda otsida on raske.
 
valulla 06. september 2014, kl 22.11
Mõtlesingi üldisemalt. Siit ei tasu seda loomulikult otsida :)
rästu 06. september 2014, kl 22.39
kas te ikka olete päris kindlad...
moosimadu 06. september 2014, kl 22.43
Milles kindlad?
(surm ja maksud, surm ja maksud...)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!