Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
HAMBAD!!! AIDAKE!!!!
 
küpses eas daam 01. november 2014, kl 15.31
Mul viisid rotid öösel hambad ära!! Mida teha!? Aidake, ligimesed, ja Jeesus aitab ka teid!
 
kle 01. november 2014, kl 15.41
pane põlema end
 
küpses eas daam 01. november 2014, kl 15.46
Kas sul häbi pole nii õelda, noor daam! Vanemate inimeste vastu peaks ikka mingi austus ka olema! Aga ega siit foorumist viimasel ajal abi ei saagi, kõik kohad trolle täis ja neil ju siin isegi mingi Trollijuht tekkinud. Huvitav, misasi seeveel on - nagu pioneerijuht või? Kindlasti saab Kremlist palka! Aga pidage meeles, oo patused, Jeesus nuhtleb teid oma põlevast väävlist rihmaga!!
 
küpses eas daam 01. november 2014, kl 15.53
Küll inimesed on ikka tänapäeval õelaks läinud ja selles kõiges on süüdi kommunistide valed! Kui mina noor olin, teadsid kõik, et maakera kannab Vaaaaaal! Aga siis leiutati evolutsioon ja nüüd on kõik määratud põlema ja ainus, kes meid aidata saab on AMEERIKA!
 
Moby without Dick 01. november 2014, kl 15.56
Sulle endale, pubekas, peaks Jessas oma väävlist rihmaga paar sirakat cirutama!
 
no 01. november 2014, kl 16.53
Ei aita muud kui pane mürk välja , vaata missugusel hiirel ,hambad suus ja saad kätte
 
jajah 01. november 2014, kl 17.01
Tuleb öösel külmutukappi tühjendamas käia, siis oleks olnud lootust veel rotil sabast kinni saada.
 
teine küpse 01. november 2014, kl 17.23
hoia öösel suu kinni, muidu viivad keele ka suust.
 
moosimadu 01. november 2014, kl 17.35
Kuniks hambad kaotsis peab putru sööma.
Äkki jeesus tahtis sulle märku anda, et sa sööd liiga vähe putru, küpses eas daam?
 
alternatiiv 01. november 2014, kl 18.12
Äkki Jeesus tahtis sulle märku anda, et sa sööd liiga PALJU, küpses eas daam?
 
vaaaal 01. november 2014, kl 19.45
küpses eas daam peab nüüd rotipesa üles otsima, sest seal on ja sealt võib leida...:), lisaks oma ja tont teab veel kelle hambaid...
 
see on 01. november 2014, kl 19.53
...see moodne aeg - kapsaraudu ja nööpidega saapaid enam ei ole, siis lähevad ka hambad loosi.
 
kapsatanta 01. november 2014, kl 19.54
Aga meilt viisid rotid ära kapsaraua ega toonudki tagasi! Hammastest ma ei räägigi, need ammu läinud.
 
trollijuht (päriselt ka) 02. november 2014, kl 03.09
head kommentaarid
 
klassika 06. november 2014, kl 21.33
on küll:)
 
HaukuvPeni 06. november 2014, kl 22.07
Mina žöön banaani ja hambad panen ööžeks žooja vee klaažžži. Žealt ei žaa rotis kätte.
 
* 07. november 2014, kl 09.14
minu ämm on hooldushaiglas hetkel, öösiti kolistab ringi ja pakib asju, nii enda kui toakaaslaste omasid. ükspäev oli kõigi hambad oma kappi pakkinud
 
hambaprotees 07. november 2014, kl 11.22
Kõik, kes on omale teinud hambaproteesid viimasel ajal, siis need proteesid ei käi tee/veeklaasis. Need ajad olid vanasti. Nüüdsed materjalid on nii head, et need võetakse ära vaid puhastamiseks ja pannakse tagasi suhu. Ka öösel on hambad suus, sest muidu vajub suu kokku ja tekkib norskamine. Ja nii ongi.
 
klassika 07. november 2014, kl 11.36
seda teemat alustanud daam ilmselt ei teadnud, mina ka ei teadnud, kuidas teakski kui vaja pole olnud.
tore, jälle targem:)
rästu 07. november 2014, kl 11.43
hambaprotees, proteeside asukoht määratlemata...võisid ka suust ära viia...:DDD
 
küpsemata daam 07. november 2014, kl 14.12
Rotid viisid Kiire saapanööbid ka ära. Otsi põrandalaudade vahelt, ehk on su hambad ka seal.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!