Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
50 ja pluss, ei maga
 
kah unetu 21. detsember 2014, kl 17.10
Tore teada, et vähemalt dementsus mind esialgu ei ohusta :)
 
von Freen 21. detsember 2014, kl 17.15
mul aidatakse elada jah.
lähisuhtes olen telhviga ja vanus on 17.
ega kui ei ole vaja vastata, siis ma ei vasta ka.

pikki linu.
 
vaaaal 21. detsember 2014, kl 17.20
pääähh, ma mõtlesin, et von laseb nüüd fantaasial lennata..., nii hea juhuse laseb raisku...
 
von Freen 21. detsember 2014, kl 17.28
heee

HEEEEE !

ega fantaasia lendab meiel pidurdamatult kõigele vaatamata kogu aeg ja igas asendis. ses suhtes pole vaja põdeda ja kaasa tunda.

aga, et kusse ja misse juhus oli muidu praega üldse?
tahaks tiada. äkki saab hambad sisse lüüa või kuuri alla vedada?

meie muidu vana perhvektse koonrina ei lase mitte kunagi mitte midagi niisama raisku.
 
vaaaal 21. detsember 2014, kl 17.30
head koonerdamist siis :D
 
vaaaal 21. detsember 2014, kl 17.40
anna vits siia, mul ahjuküte :D, paras hakatuseks
moosimadu 21. detsember 2014, kl 19.44
Kas ma olen lihtsalt liiga hea fantaasiaga või... kesse see luuletaja on, keda fantaasias põlvele EI võeta ja kas see mitte karjuv füüsiline ülekohus pole?
(lontsin nurka ja lahistan põrandakaltsu sisse nutta, mis siis, et ise veel ei teagi, kas fantaaasia mitte kõige täiega bambuses ei maandunud... profülaktilised pisarad, ennetavad pisarakanali ummistust... jäi ära mu pööripäevaunistus võimalusest kellelegi kauniltpunutud korv anda....)
 
vaaaal 21. detsember 2014, kl 19.48
ih-i-hii-hi, ih-i-hii-hi :D
 
skiso 21. detsember 2014, kl 19.57
lugudegapeetud moosimadu.
on küll karjuv ja on küll füüsiline see ülekohus.
just füüsiliste iseärasuste pärast ei võtagi põlvele.

http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?69,126...

_______________________________________
võttis aasta, nüüd on asi selge:
ei saa sapakale panna bemmi velge!
moosimadu 21. detsember 2014, kl 20.12
Hahaa... aitüma hea lugemise eest!
Panin selle tegijanime otsingusse ja nüüd on õhtu sisustatud:D
 
vaaaal 21. detsember 2014, kl 20.18
ära poole lugemise pealt mööblit lõhkuma hakka:D
moosimadu 21. detsember 2014, kl 20.23
Ma olen kohutav kitsipung, ei hakka. Oleks mul naabrid ja oleks asi mõõbeldamist väärt loeksite homsetest lehepealkirjadest seniilsest mutist, kes kirvega naabri magadiskambris trümood laiali lammutas.
 
mulle 22. detsember 2014, kl 00.06
meenub unetute lugu, ..."professor, siin te juba olite.."

Väsita väga ära, kui dussi alt tuled, joo üks päris magusaks tehtud tee, võta mingi lugemine. Jah, raamatga pidid magama jääma ebaintelligentsed inimesed. Mina jään. Peaasi ei aitab.
Vana nali:
Loe kolmeni.Kui ei aita, loe poole neljani.
 
unekott soovitab 27. detsember 2014, kl 22.27
Olen eluaeg n-ö kuldmagaja olnud, aga paar aastat tagasi oli mingi lühike periood, kui uinumisega probleeme oli. Mind aitasid hingamisharjutused. Selili lamades aeglaselt (võid mõttes aegamisi kaheksani lugeda) läbi nina sügavalt sisse, seejärel sama pikkamisi suu kaudu välja. Ma ei mäleta, et oleksin kunagi jõudnud kümme korda "hinge tõmmata" - enne jäin magama.
Ja üks kelleltki kuuldud soovitus. Tõmba voodil tekk jalutsisse, ava aken ja seisa ise magamisriietes kesk tuba, kuni päris külm hakkab. Sule aken ja poe teki alla. Uni peaks üsna ruttu tulema.
Head und!
 
saatusekaaslane 18. jaanuar 2015, kl 09.31
Pole ka see õige,et enne und, käia kõndimas värskes õhus ja ,et siis tuleb uni.Käin igal õhtul 2-2,5 tundi kõndimas.Und ikkagi ei ole.
Suveperioodil,mida rohkem aias müttan,seda raskem on õhtul magama jääda.Naljaga öeldes ,oleks nagu värskeõhu mürgitus.Nii,et alati ei pea paika ka see,et olge värskes õhus.
 
igaüks 18. jaanuar 2015, kl 12.07
peab leidma omale sobiva unereziimi. Mul on naabrinaine, kes kurdab pidevalt unetuse all. Aga kui ma jälgisin tema päevareziimi, siis ta magas päeva jooksul 8 tundi. Hommikul ärkas kell 4 või 5 siis tegi oma toimetused. Kuna ta töötas kodus siis peale lõunat tukkus tunnikese või kauemgi. Õhtul oli teleka ees pikali ja ,,vaatas,, alates kell 8 teleka ees unenägusid. Kui mõni kõvem hääl telekas oli, ärkas ka. Kell 11 või 12 läks voodisse ja pani veel magamistoas ka teleka mängima, sest ei saavat magada muidu. No kui päevane uni juurde arvutada siis on ju piisavalt magamist, aga või ta saab aru, millest ma räägin.
Kõik päevased tukkumised lähevad ka une alla.
Aga telekaga magamine on kurjast, sest see ei anna sügavat und ja tõustes ongi väsimus ja tundub et ei ole magada saanudki.
Soovitan oma päevaplaani korrigeerida. Magamine on eluline toiming, millesse tuleb suhtuda õigesti. Voodi, voodilinad, vaikus, värske õhk, isegi päevane toitumine, või päevane liigne väsitamine, kõik mõjutavad rahulikku und ka see kellega magada. Oluline ongi rahulik uni, mitte uneaja pikkus niivõrd.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!