Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
mitmenaisepidamine?
 
astrid 08. märts 2016, kl 17.48
On see keelatud või mitte? Sõõrumaal on, oli viis naist, kõigiga saab, tema jutu järgi, hästi läbi, korraldab kokkutulekuid. See on ju haarem?
 
minu teada 08. märts 2016, kl 18.28
Tal ikka 1, teised on eksid, kellega saab läbi ja lapsi ka toetab
 
see siis 08. märts 2016, kl 18.34
naistepäevateema siin
 
aga-aga 08. märts 2016, kl 18.54
naistepäeval mitme-naise jutt - noh, sobib ju! :D
 
kodanik Sid-il on ka mitu naist: 08. märts 2016, kl 21.53
Täpsemalt vähemalt kaks keda tean: Kurjam ja moosimagu.
Seega võite temalt küsida, ta teab kindlasti kas see on seadusega lubatud :-)
 
siin ka 08. märts 2016, kl 23.10
nendest värdjatest juba...ei saa siis kuidagi üle ega ümber
 
astrid 08. märts 2016, kl 23.13
Tegelikult tahaks ise ka kahte meest korraga omal sees tunda.
 
Moosimagu 08. märts 2016, kl 23.17
See pidi ju pede olema?
 
no-noh 08. märts 2016, kl 23.19
sina oled armetu kopeer!
 
sid on naine ju 09. märts 2016, kl 00.30
no sid on ju naine. laiad puusad ja ümar vorm.
 
gg 09. märts 2016, kl 01.20
No ,kui naised omavahel sobivad aga see on väga harva nii. Mis mehel viga kui naised keerlevad tema ümber .
 
Raivo Kohalik 09. märts 2016, kl 11.20
pilates uudised ehk Pilates uudised

mitmenaise pidamine on eestimaal alles lapsekingades -võiks öelda et lausa välja arendamata ühiskonna teaduski mis vajaks uurimist kui fosforiidi maardlate uuriminegi . Et teada saada maardalate väärtust riigi hüvanguks ja riigi rikkuse määratlemisel on mitmenaise pidaminegi vaja avastada kui üks välja vaateid saada saada rahva arvuks 2 miljoni senise 1,3 millii asemel . Et islami ja moslemi maades on iive suur peab arvatavasti Eestigi üle minema mitmenaise pidamisele asendades see seni end mitte õigustanuks negatiivsele iibele . Selle väljavaate eiramisel peame kasutama selle end positiivse iibega õigustanud ühiskonna teenuseid - tuues seda importides sisse koos pagu lastega ehk integreerides samaaegselt nii pagulasi kui nendega kaasas olevat eerindlikku ühiskonna pilti - mitmenaise pidamist mis näidanud on konkreetset positiivsust iibes . Kui eesti meestest "pole asja " peame abi paluma külaliste külalis esinejatelt -pagu lastest vägistajatelt ....tänu kellele saama lisaks veel Eestisse värvirikkust järel põlvele .

See oleks kaa kooskõlas valitsuse poliitikaga saada rahva arvuks kahekordne rahva arv - milles kül unustatud on fakt et rahva arv veel ise omaette töökohtu juurde ei too ega loo . Aga eks oleks see suund põhjuseks riigi arengule pere suurendamisel vähemalt naiste arvultki - kus aga on palju naisi ( ja seksi) - on kaa enam lapsi ..ja iivetki !

Saagu kogu maa lapsi täis !
Selleks peame suurendama nais koosseisu !
Kõikidesse peredesse senise ühe naise asemel -
nüüdsest 2 ja enamgi naist -
toppelt rahva arv vajab toppelt naisi ...peredesse ! !
 
eelmisele 09. märts 2016, kl 12.06
Enne õpi kirjutama vigadeta, siis räägi naistepidamisest. Topelt-kirjutatakse ühe p-ga aga sa pole ju eesti koolis ka käinud.
 
viimasele 09. märts 2016, kl 12.38
Raivo on ennast segaseks keppinud ja nüüd on mingi probla.
 
Raivo Kohalik 09. märts 2016, kl 13.13
eelmisele 09. märts 2016, kl 12.06
Enne õpi kirjutama vigadeta, siis räägi naistepidamisest. Topelt-kirjutatakse ühe p-ga aga sa pole ju eesti koolis ka käinud.
,,,,,,,,,,,,
vastan et -"toppelt ei kärise "!(raivo ei värise).Küla kõlakooli 4 klassi nägin vaid Lutsu "Kevades"
 
Raivo Kohalik 09. märts 2016, kl 13.15
viimasele 09. märts 2016, kl 12.38
Raivo on ennast segaseks keppinud ja nüüd on mingi probla
,,,,,,,,,,,,,,,,,,
vastan et kepi kõndi olen vaid näinud kaugelt -ise osa pole võtnud
 
Tangid 10. märts 2016, kl 11.17
JUST!

Õigekiri on siin foorumis meil kohutavas olekus!
Topelttähtede asemel kasutage palun rohkem KOMA, PUNKTI ja SEMIKOOLONIT!

Ja miks mitte ka sidekriipsu, ning akuute.

K;P;T;G;B;D,
silmist välja kisub vee.
Kes ei tunne A-d ja B-d,
ruttu kooli mingu need.

___________________
võidlen õigekirja eest !
 
Foreen 10. märts 2016, kl 11.21
Toetan kahe käega lugudegapeetud Tangid ettepanekuid.


___________________________________________________
Toetame ka Teie ettepanekuid 34.50EUR tund
Tee pakkumine!
 
von Freen 10. märts 2016, kl 11.31
mitmenaisepidamine on bro jah

meil siin vaja ainult üks asi uvi pärast enestele selgeks saada teha

nimelt vaevab meid pikka aega tähtis küsimus, et kes siis keda ikkagist peab. kas mees peab naist ja naisi, või naine peab meest ja mehi?

kanade ja lehmadega on asi praega veel selge.
mina saan pidada kanu ja lehmi.
kanad ja lehmad ei saa mind pidada. praega veel ei saa. esialgu. kui tuleb juurolidust direktiiv, või riigi kogu võtab vasta pädeva võrdõiguslikkuseseaduse ja määrab zoovoliniku seda asja jälgima, siis akkab saama.

teine asi küsimus puudutab seda, et mitut naist ja mitut meest mina võin korraga näituseks lolliks pidada? kas on määruskaebusepiiranguid ja sättumusi selle kohta või ei ole?

pidamine on üleüldse selline keeruline protsess.
mida vanemaks saad, seda vähem on pidamist.
 
sa 10. märts 2016, kl 11.44
von Freen oled selle foorumis värske sõõm puhast vett;))
Tänud!
 
von Freen 10. märts 2016, kl 12.11
ood veele

eks veest on ikka ainult rõõm,
võib janu kustutada sõõm,
saab ohjes hoitud tulelõõm,
või maha pestud vana kõõm.
 
üks naine 11. märts 2016, kl 18.34
Sõõrumaa rikas mees-võib mitut naist ja peret toetada. Lugu kurb, kui mees ei suuda oma lapsi toetada ja ikka loob uue pere
 
just 11. märts 2016, kl 19.51
Kui oled tubli ja võimekas mees,kes keelab?
 
Freeniku talendi austaja 12. märts 2016, kl 02.44
Ood Freenikule

Lugesin Freenikut ja lambist
jälle sain ma naerukrambid,
Kere täitsa värises
naeruvappes tärises.
Teraselt ma teda vahin -
Freenik meil on üle prahi!
Kui ei oleks Freenikut
näriks kurvalt präänikut.
 
von Freen 12. märts 2016, kl 11.45
lugudegapeetud talendi austaja.

nende präänikutega tuleb vägagi ettevaatlikult olla, sis kui mind ei ole vahepeal, sest muidu leiad ennast märkamatult mõtteid vahetamas siin selles ühes teises teemas, kus onvaja igasugu vorme oida.

a ma ütlen oma talendile edasi, et teda siin vähemalt üks kodanik austab ära. maitea kus ta praega täpselt on. viimati ma saatsin ta supper marketingi kama ja kukesuppi ostma a ta pole tagasi tunud, kuigi möödas on juba terve nädal.

samal ajal tunnevad minu teised kaaslased siin, sõber talendi ärakiitmisevarjus, ennast praega natuke äraliigutatuna, sest neid ei austa juba väga pikka aega mittekeski. eriti kurb on etkel paeluss. maksalutikas praega magab veel. sai ästi ilja magama eile.

äkitselt on Teil ka nendele miskit ilusat ära ütelda?

ette ja taha tänades
Teie von ehv
 
möh 12. märts 2016, kl 12.23
nii labane, nii labane... lambliad ikka, kui ainult üks, siis lamblia!
 
Freenikule 13. märts 2016, kl 03.55
Austaja koogutab siin pepu torus...ma täitsa kogemata solvasin su kalleid kaasteelisi, aga eks sa tead ju seda ütlemist, et tahtsin, et ikka kõik väga ästi läheks, aga va raibõk vedas jälle vankri rappa. Nüüd poetan pisara su kurva paelussi pärast, peaasi, et ta suurest kurvastusest otsi ei andnud, sest siis oled sa tast ilma. Eks ta läheb siis nagu s.tt ihust, aga ilma kaasteelisteta on ikka väga üksildane olemine. Ia sõna ütleks sellele ämnämm mistand oligi ljamblik või see lutikas - ühed ilusad nimed mõlemad.
Jätkuvalt austades ja koogutades austan nüüd juba teid kõiki koos, peaasi, et see uss äkki poegima ei akka, sest kogu seda karja ei jõua lõpuks änam keegi tervitada.
 
Raivo Kohalik 13. märts 2016, kl 12.24
olen veel üks koogutaga/kummardaja von freeni austajate rea lõpus . oleksin sama energiline ja ettevõtlik kui moslemid ja islamid - kummardaksin 5 korda päevas ...selles suunas kus Von asub (päikse suunas ) sest naer ongi kui päike masendavate mustade pilvede vahel .

sulest välja imetud inetud nimetud

on mõnel kogu elu alles ees
mõnel elu juba sügaval p..ees
on mõnel armsad sõbrad tema sees
keda kaotades nutaks lausa silmad vees

on mõni oma sõprade asukohast kuss
sest üks sõpradest temas peidus paeluss
teine sõber on peidukoha leidmisel nutikas
see armas sõber on nime poolest maksa lutikas

maksa lutikas ulualuse eest ei maksa midagi
paelusski oma elupaikka külla ei kutsu kedagi
et mõnel on paar sõpra vaid mõnel pole sedagi
tundub mõnigi sõprus omakasupüüdlikult vahel mädagi
 
KniksMarihen 13. märts 2016, kl 12.37
Ealised iseärasused? Või mure?
Enne küll
ei ära sure,
kui
on lahendatud mure!
Mitu naist?
Et minna kasti.
Paksemat?
Või kondist masti?
Rahatut?
Või rikast mutti?
Või ehk kõiki?
Ühtejutti.
Mitu naist
on ära peetud,
ennast
ninapidi veetud.
Kõõlud kõrtsus,
piilud poes ...

Polügaam?
Kas olen moes?
moosimadu 13. märts 2016, kl 13.24
Sõõrumaa tundub rohkem selline sarimonogaam olevat. Palju, aga üks korraga.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!