Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
a kellega te siin nii järjekindlalt tutvute üldse?
 
ehheee 20. juuli 2016, kl 08.04
ma ei saa aru, miks ajavad mõne isendi marru siia pandud tutvumiskuulutused. või see kui keegi vaatab seebikaid, siin sajatate aga vaikselt istute kodus teleka ette ja seebiralli läheb lahti.
 
just 20. juuli 2016, kl 08.19
üks ontlik kükametsa eit ja taat vahib ikka kõik ladina seriaalid ära. aint selle koha peal, kus ricardo esmeraldale briljante kingib, on oht, et kohalik taat saab tuhvliga üle küüru.
 
to ehheee 20. juuli 2016, kl 08.31
ikka kadedad ollakse, mis muud. pidevalt tutvuda kohas, kus tutvujate % null, no mitte kõik ei võta sellist vägitükki ette. osad muidugi ei viitsi ka iseendaga tutvuda.
ja seebikad on tõesti jäledad.
 
haahaa 20. juuli 2016, kl 09.01
vot mis nüüd välja koorus, seebikad on vanainimeste riivatuses süüdi! terve elu selja taga ja alles nüüd nähti eeskuju ja kohe vudinal foorumisse harjutama. naljanumbrid.
 
see 20. juuli 2016, kl 11.04
kõige entusiastlikum tutvuja läheb millegipärast närvi ja muutub hiinakeelseks kui talle natuke küsimusi esitada. huvitav, miks? enamus seepe ju hispaaniakeelsed.
 
Siller 20. juuli 2016, kl 15.50
pomecon, millal sa alla sajad, kandideeriks su jagamisel küll, mulle tundub nii
 
Raivo Kohalik 20. juuli 2016, kl 19.03
just 20. juuli 2016, kl 08.19
üks ontlik kükametsa eit ja taat vahib ikka kõik ladina seriaalid ära. aint selle koha peal, kus ricardo esmeraldale briljante kingib, on oht, et kohalik taat saab tuhvliga üle küüru.

,,,,,,,,,,,,,,,,
mina nimelt Kohalik - kasutan seepe vaid seebitamiseks -ja selle eest ükski eit mulle üle küüru ei anna .
briljante kingin vaid ..luules !

Luule ongi mu salaarmastus
 
huntington-whiteley 27. juuli 2016, kl 06.25
Kuidas siis siin tutvumine ka viimasel ajal edenenud on? Kas lähiajal ka pulmakellade kolinat kuulda?
 
hädaoru hääletoru 05. august 2016, kl 06.38
oh, no mis pulmakellad või muud kellakolinad siin. üks vanamees on kuidagimoodi merest järveni ja järvest jõeni hulpinud, sest pikast teest ära väsinud, hing teisel vaevu paelaga kaelas. nüüd ukerdab kuskil lombis, püüab panniga konnakulleseid ja kutsub naisi karjakaupa kalale. no mis sellise lolliga ikka peale hakata.
teine refereerib püüdlikult kõik delfi artiklid veel lollakamateks kui nad algselt olid. pissib lillevaasi ja avaldab varsti memuaarid.
huvitav, kumma hurmuri juurde pikem naistejärjekord tekib?
 
vastuseks 05. august 2016, kl 07.30
Palju tead, lähed ruttu vanaks.
 
keskealine 06. august 2016, kl 19.34
Tegelikult tuvuks küll,kui teaks et ka tema tahab just minuga tutvuda, et foorum nagu vahend kahe inimese tutvumisel-abiline. Mitte, et siin valves ollakse, ei seda mitte aga tutvuks küll. Vaba oldud ka juba päris tükk aega ja siia tulevad kiikama inimesed 50+ ja vanemad, mis ongi oluline. Oma vanune või natukene noorem või vanem, ei määra. Peamine, et on jututeemat, mitmes punktis langevad mõtted kokku,isegi poliitika teemal on palju sarnast, siis võib ju tutvuda.Hea ju ,kellet nõu küsida või kellel ise nõu anda ja kehvadel momnetidel oleks õlga,mille najal pisarat poetada. Ilus ju.
 
taadivere 07. august 2016, kl 07.45
vaat keskealine, ära sina küll selle taadi või eidega, või kellega sa siin tutvuda loodad, poliitikat jutuks võta. vot siis alles hakkavad pannid ja harjavarred lendama. pole enam pisaratki kuhu poetada, terve elamine kilde täis.
 
uu 07. august 2016, kl 09.12
hea küll, tutvuda pole "poliitiliselt ebaküpse" isikuga võimalik, aga elada, abielus olla? kui me veel nn sovjetid olime, siis vist sõna "poliitika" polnudki olemas, kõik oli üks otsast otsani e igavesena näiv vene värk. aga nüüd, ennäe, eit ja taat ei pooldagi sama erakonda:)
 
KniksMarihen 07. august 2016, kl 10.03
Kuna helendav ekraan on vahel, siis võin tutvuda kõigi ja kõigega.
Kuigi jah, pean tõdema, et oma olekult häid persoone ja kirjutisi leidub harva. See siis minu mõistes.
Inimesed on erinevad ja ka arvamused on erinevad ja see ongi hea. Üheülbalisus on hall ja väsitav.
 
HaukuvPeni 07. august 2016, kl 10.13
uu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> aga nüüd, ennäe, eit ja taat
> ei pooldagi sama erakonda:)

Taat ütleb, et "vaata kui hästi Ets toidetud on! Mina valin kesikud." Eit jälle sõnab, et "Siimul ilusad vuntsid! Mina valin oravad." Ja ongi poliitiline debatt kodus alanud.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
keskealine 07. august 2016, kl 13.40
Eks poliitika ole vaidlusaluseks nii mõnegi paari juures, lähevad riidu eimillegi pärast. Olen pealt pidanud kuulma ja siis mõtlesin, et nii tore oleks kui mõlemale on sel teemal ühist.Tundub, et poliitika on kodudesse tee teinud, et praegusel kiirel ja ohtlikul ajal on parem kui sel teemal on asi juttis.
Kahju taadivare, et sul eidevarega ka poliitikas pole ühist seisukohta, pannid ja potid võivad katki minna, siis ottides,pannides ja eelarves augud ja süüdi on poliitika.Näed ise enda peal, kui tähtis on tutvumisel nimme see teema.
 
äh 16. august 2016, kl 08.10
nende tutvumine siin nagul sadul sea seljas. punnitavad paigaldada küll, aga no mitte kuidagi selga ei sobitu.
 
vaaaal 16. august 2016, kl 08.29
:D sadul on õige aga sead on valed, ei saagi sobituda:DDDDDDDDD
 
keskealine 16. august 2016, kl 08.54
Ei taheta tutvuda, sest ...keegi on neil juba olemas ja eks see olegi peamine takistus või põhjus aga no rääkida tahaks ja selleks ilmselt see foorum neile ongi, ka rumalat juttu ja iriseda.Seda ju oma kaasaga teha ei julge.:))))
 
mis 16. august 2016, kl 09.12
kas kellegi kaasa on mingi chupacabra või, et temaga rääkida ei juleta? ja jätke see jutt, et spetsiaalselt foorumi jaoks idikaks kehastutakse. kes on loll reaalis, on seda ka siin.
 
müügiinsener-sadulsepp 19. veebruar 2017, kl 05.20
otsin hobust. vanus ja välimus tähtsust ei oma, peaasi, et hirnuda oskab
 
Olen lammas 20. veebruar 2017, kl 20.19
vanust ei mäleta, välimus tundmatu aga müügiinsener-sadulsepa jutupeäle tuli hirnumine välja küll.
 
olen kes olen 20. veebruar 2017, kl 21.12
aga mind pani kah hirnuma.
 
eee 20. veebruar 2017, kl 21.27
ühinen:D

Ü H I N E N !!!

[loodetavasti kõik ikka kuulsid, kel vaja. no ja need ikka ka, kel kohe õudselt vaja]
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!