Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
värskeltremonditud vaaaala buffet
 
küla pealt 06. september 2016, kl 21.01
mes vai kes see on? see luuletav vanaonu vai? mes pattu see mes vai kes ka tegi? on see väga suur patt vai väike patupojukene?
 
tiivuline hobene 06. september 2016, kl 23.11
Head und, mu väike kah tiivuline! Homme raban 12 tundi jutti tööd teha, ilmun siia õhtul hilja, juhul, kui veel silm seletab ja näpp klõbistada jõuab (vanainimese värk ikkagi). Räägin Sulle ühe vahva loo... Alati, kui ma õhtul mööda natukene pikemat ja kõveramat rada mööda koju sõidan, siis näen kodu lähedal teepervel üht autot, mille numbrimärk seostub täpselt Sinu nimega, see on nii lahe. See on nagu märk, et võta oma sõbraga ühendust õhtul, pea teda meeles :)
 
targutaks 07. september 2016, kl 00.21
Vaatamise klikkide arv.
a) avad teema, 1. lk - 1 klikk;
b) võtad viimase lk - 2 klikki;
c) teed postituse - 3 klikki;
d) vaatad korraks eelmisele lk - 4 klikki;
e) vaatad veel lõppu, et kuis jäi - 5 klikki.
Paned Teemade juurde vaatama - ennäe! 5 klikki juurde tulnud ja Kohalik arvab, et peale tema on vahepeal veel 4 tk vaatamas käinud, aga - tutkit! kõik ise!
 
kah tiivuline 07. september 2016, kl 05.31
Hommik, mu tiivuline hobene :) Väga varajane kohvilõhn on teele pandud, et ta Su õigel ajal ärataks ja looks hea alguse päevale ning saadaks Sind õhtuni andes energiat ;)
Aastatega läheb kuidagi raskemaks pikemate tööpäevade tegemine ja vähese unega ööd annavad samuti pikalt tunda...ealine iseärasus, tuleb end rohkem hoida...peab jääma aega endale.
Ilus lugu oli...aitäh Sulle :)
Loodan, et pääsen õhtul netti enne Su tiiva alla pugemist ;)
Ilusat kolmapäeva, õhtuks saadan tiivasopsutuse ja õunakoogi kosutuseks, kiisudele pai ka ;)
 
uudishimulik. 07. september 2016, kl 10.03
Usun, et "atško"on abiks vaaaalale :D

Kas oli abiks?
 
tiivuline hobene 07. september 2016, kl 22.19
Tere, mu väike kah tiivuline! Mammut-tööpäev sai läbi ja ma polegi eriti väsinud. Homme saan õnneks magada, pärast lõunat alles vaja välja minna, reedel tuleb jälle mammutpäev. Järgmine nädal on õnneks tavaline... Nüüd pean rihtima välja pika nädalavahetuse, et taas maaelu nautida. Ilm oli täna hommikul hall, aga pehme, lõunast läks ilusaks. Toppisin end paksemalt riidesse, õues läks küll soojaks, aga sees oli rõske olla. Tegin suve lõpus kabinetis tubli mööbelduse ära, nüüd läks sealne miljöö nii heaks, et saan seal end isegi välja puhata, eemal siginast-saginast. Tekkis patune mõte sinna nn kliendidiivan muretseda, kus saaks vabal momendil natuke selga sirutada, siis oleks täiesti ideaalne elu :O, aga see selleks. Tänan aromaatse hommiku eest! Paitasin kasse, Kärsaonu oli õhtuks oma näo lõhki kratsinud, paks puuk haakis end talle otse vurrupadja kõrvale kinni. Püksid olid veel tokerjamad kui enne, täitsa loom kohe, tõeline koledusvõistluse võitja :S Tiib on juba Sinu ootel!
 
kah tiivuline 08. september 2016, kl 08.00
Hommik, mu tiivuline hobene ;) Hea oli rampväsinult tiiva alla pugeda, aitäh Sulle :)
Hommikune kohvilõhn on teel Su poole, et oleks mõnusam ärgata :)
Mammutpäevade ainuke eelis on saadav vabaaeg või lisaraha, mille abil saab veidi lisapuhkust või miskit huvitavat endale lubada. Tuleb muidugi tunnistada, et iga aastaga muutub töömahu suurenemine organismile koormavamaks...
Diivani põhjendab tööandjale ka teisiti ära. Kusagil peab olema koht, kuhu saab pikali panna inimese, kellel on tööl halb hakanud...iseasi, et nii võid ühel päeval avastada, et Sul on uus töö-elukoht ja kasse ei paita keegi...:)
Ilusat kalapäeva ;)
 
remark 08. september 2016, kl 09.30
tiivulisel hobusel ja kah tiivulisel on logorea gradus gravis.
 
tiivuline hobene 08. september 2016, kl 10.57
Küll on täna alles ilusailmaline päev, mu kah tiivuline!
Vat kalapäeva võiks täna isegi tähistada, peaks kuskilt lõhe ostma ja tegema ahjulõhet - mõttel on jumet. Kõrgrõhkkond ja sinine taevas ja poolvaba päev teevad meele rõõmsaks, paljukest inimesele ikka tarvis on. Kobin nüüd terrassile teed jooma. Ma olen end mõned aastad tagasi tööga läbi põletanud. Nüüd võtan kõike rahulikult, ma ei talu mõttetuid pingeid, konflikte, võimujanuseid kontrollifriike ja arutut rabelemist. Praegu seda jama õnneks pole, kõik hästi, sooritasin märkamatult eduka kannapöörde, mida olin juba viis aastat plaaninud - jumal juhatas kuidagi mu õigele rajale. Mina kompenseerin ületunnid vaba ajaga, seda on mul praeguses eluetapis kõige rohkem vaja. Töö-elukohta ma tõesti ei taha, ei taha kohe mõelda ka mitte, aga selg või vaim väsib lihtsalt mõnikord ära, siis tunnen puudust turgutavast lamatsist ;)
Nii, lähen nüüd päeva püüdma. Esitan tänutäheks hommikukohvi eest tiivulise hobese tantsu kahel jalal, tiibade sahinal, hispaania rütmide saatel - tõmbab vere käima! Püüa päeva, mu väike kah tiivuline! Tiivapai kah!
 
tiivuline hobene 08. september 2016, kl 21.45
Õhtu on märkamatult kätte jõudnud, mu väike kah tiivuline. Kalapäevast ei saanud täna asja, sest ma ei viitsinud tipptunnil poodi rünnata, ja jumal sellega. See-eest nautisin õhtusööki õues, suvetunne tuli hoobilt tagasi. Kõik on veel roheline ja lilledki õitsevad, nii et suvi mis suvi. Täna nägin üle pika aja siili, tal on nüüd hea põli, õunu ja muud maitsvat kraami on lademetes.
Ostsin endale kaaliumpermanganaadikarva orhidee, hästi ilus ja lopsakas lill on, loodan, et jääb minu juures kasvama.
Tervitused, kallistused, tiivasopsutused - ilusaid unenägusid, mu kah tiivuline! Täna tuleb selge, külm ja tähine öö, poolkuu on juba taevas...
 
kah tiivuline 09. september 2016, kl 08.38
Hommik, mu tiivuline hobene :) Taevas on hallika jumega, aga annab lootust ilusale ilmale kuna kerged roosakad ja helesinised triibud on olemas.
Jah, ega nendel, kes oskavad tunda rõõmu lihtsatest asjadest, pole palju siin ilmas vaja...kõik on käeulatuses, tuleb vaid kuulata-vaadata ja nautida.
Ületöötamine ja läbipõlemine on mõlemad salakavalalt tegelased, kes ootavad oma võimalust ja kellel tuleb silm peal hoida...
Suvised lõhnad segunevad sügisega ja ilmgi on korra ühele, korra teisele iseloomulik. Vahva aeg, kuigi kerge hoiatusega õhus, et varsti on raagus puud pildil...
Kena tants oli, tõi naeratuse näole :) Nüüd aga reedene kohvilõhn valmis ja saadan ta Sind koos tiivasopsuga tervitama :) Ilusat päeva, püüame päeva...tuult tiibadesse :)
 
tiivuline hobene 09. september 2016, kl 09.33
Hommikune tervitus, mu kah tiivuline! Tänud hommikuse tervituse jm ilusa eest eest. Meie kandis oli hommik udune, aga päikeseline. Kodus oli 8 C tööle jõudes juba 11 C. Täna olen üksi tööl, põnev päev tuleb, sest 2 uut asja on käivitumas, õnneks on 2 pikka pausi vahepeal, jõuan end koguda. Koju saan kell 9 õhtul. Ilm on õnneks ilus, saab ranna lähedust töös ära kasutada.
Vahvat päeva, Sulle, mu ka tiivuline! Õnneks on reede... :)
 
tiivuline hobene 09. september 2016, kl 23.57
Ilusaid unenägusid, mu kah tiivuline! Täna oli mul üldiselt vahva päev. Õhtul juhtus kummaline asi tööl, koostöö soovijad sõitsid ikka halastamatult teerulliga meist kui võõrustajatest üle. Lasin sellel sündida, et näha kui kaugele inimesed lähevad... no küll ikka läksid ja läksid ;S Vähemalt sain aru, et koostööd ei tule. Homme saab põõnata. Kiisud on end täna kenasti minu kõrvale rulli keeranud, ninad taeva poole. Tiivapai!
 
kah tiivuline 10. september 2016, kl 07.59
Hommik, mu tiivuline hobene :) Kiisud olid nagu kaks karvakera kenasti Su lähedal, kui tiiva alla tuttu pugesin ;)

Nädalavahetus on alanud :) Panin kohvi podisema ja teen vahelduseks suvikõrvitsa pannkooke hapukoore-majoneesikastmes...natuke praadimist ja saabki läkitada lõhnad teele Sinu poole ;)

Projektid käivitusid kenasti?
Inimesi on erinevaid. Selliseid teetöölisi on ka piisavalt, kahjuks. Nende tahtmine on taevalik ja ellusuhtumise lipukirjaks 'mina ja maailm'...tavaelus saab eemale hoida, tööelus tuleb elukogemust appi võttes hakkama saada...kedagi teist ei saa muuta, küll aga saab ennast hoida...tiivapai Sulle :)
Õhtuti poen ikka Su tiiva alla ja hommikul jagan kohvilõhna, kuigi nüüd ilmselt niipea netti ei saa...
Päikeselist nädalavahetust ja mõnusaid askeldusi, mis hinge kosutaks :)
Tiivasopsutus ja naeratus Sulle seltsiks ;)
 
tiivuline hobene 10. september 2016, kl 10.48
Tere hommikust, mu kah tiivuline. Nämma, soolased pannukad on vahelduseks nii head :P
Jaa, minu uus asi käivitus kenasti, läks osalejatele peale. Teise asjaga soovisid asutusevälised mulle nn kotti pähe tõmmata, mida ma tunnetasin juba eelmine kord. Neile saab saadetud lihtsalt viisakas kiri, et me koostööd ei soovi ja ongi kõik. See otsus on minu taga. Seepärast lasingi neil enda palet näidata. Koostöö varjatud eesmärgis olid tasuta ruumid + minu õhtune aeg ja vaimne koormus, (meie}minupoolsete eesmärkidega, kellest sõltub jah sõna, ei tahetud üldse tegemist teha. Kui ma lõpus sellele vihjasin süttis võõras esindus põlema, viisaks mask kadus, sain lausa sõnavalingu osaliseks. Nad olid juba veendunud, et võit on käes ;) Kui asi oleks sobinud, siis oleksin lihtsalt neile vastu tulnud, aga see ei ole õnneks minu kohustus. Vähemasti on asi otsustatud. Niisis teise asjaga läheb asi vana ja turvalist rada edasi, mis on sobivam ka variant, sellest oligi vaja aru saada.

Rõõmsat päevakest! Huu, kõht koriseb. Tiivuline sirtaki minu poolt ;)
 
tiivuline hobene 10. september 2016, kl 23.11
Õhtust, mu kah tiivuline! Toimetan siin vaikselt omi asju, päev oli suvine. Pärast töönädalat on esimene puhkepäev selline poolunes olemine, ju organism vajab toibumist.
Õhtuti on mu tiib alati valmis, hommikuti saame koos kohvitada... :) Sopsud-mopsud!
 
tiivuline hobene 11. september 2016, kl 22.34
Tere õhtust, mu kah tiivuline! Tänasel soojal pärastlõunal tegelesin ma elukestva õppimisega (vanemad inimesed aegajalt tegelevad sellise asjaga). Tundsin kohe sõnuseletamatult tugevat tõmmet õppimise poole. Ja mis kõige toredam, pärast mõningast surfingut netis ja tuustimist kirjanduses, leidsin ma üles kaua otsitud puudu olevad pusletükid. See on ikka õige jutt, et tuleb kuulata oma intuitsiooni... Näed, oligi õige aeg käes, ma tabasin ta ära ja püüdsin kinni! Nüüd olen kohe nii rõõmus vastu ööd, sest ma polegi nii lootusetu kuju, täitsa (aeglasevõitu) kobe. Nüüd pean asjad loogiliselt kokku panema. Aitrullallaaa! Nüüd teen kõige selle peale ühe öise kapaku taevalaotuses ära! :))) Muahh, muahh , muahh,
mu kah tiivuline! Ilusaid unenägusid! Homme tuleb kiire päev.
 
norsatus 12. september 2016, kl 09.19
nii et sa oledki selline lootusetu optimist ega saa sinna midagi parata:) tore, ole edasi ja ära heida meelt kui ta sulle mõni päev ei vasta, küllap tal on selleks mõjuvad põhjused. aga minu arvates tasuks teil mõelda reaalse meilivahetuse peale kui te jälle kokku saate. päris sõber päris elus - see on ju virtuaalsuhtlemise peamine eesmärk... või sii parandage mind kui ma olen millestki valesti aru saanud.
 
tiivuline hobene 12. september 2016, kl 23.14
Head ööd, mu kah tiivuline! Magusat ja kosutavat und Sulle! Eelmise norskaja sõnadele mõeldes... Hmm, siis, kui mu pea on pilvedes, on mul rõõmus ja muretu meel. Tegelikult olen optimisti poole kaldu olev realist, aga mulle meeldib unistada. Selliste mõtetega poen nüüd unehõlma, krabades endaga kaasa väikese kah tiivulise :)
 
tiivuline hobene 16. september 2016, kl 00.03
Tere õhtust, mu kah tiivuline! :) Vaikne on siin kuidagi: igav liiv ja tühi väli, taevas selgineb.
Mina valmistusin täna kevadeks, ostsin Hortesest erinevaid tulbisibulaid, nartsisse ja krookuseid ning istutasin need kohe peenrasse ära. Õhtul olin veel eriti tubli, ;))) pühkisin tolmust puhtaks unustuse hõlma vajunud elliptilise trenažööri ja taidlesin selle otsas pool tundi, vaadates ise samal ajal telekat. Läkski enesetunne paremaks. Tundsin, et füüsilist võhma on kuidagi vähevõitu viimasel ajal - seda viga annab parandada. Ülepäeviti on hea vändata, siis ei tüüta ära - annab koormust tervele kerele ja südamele.
Homme lähen seenenäitust vaatama. NB! Kohvitan hommikul kell 9.30... Saadan Sullegi miskit maitsvat, nii soolast kui magusat, praegu veel ei tea mis asjad need on, eks näis.
Head ööd, mu väike kah tiivuline! Valvan Su und.
 
vaaaal 16. september 2016, kl 07.13
kas Horteses lahtiselt ka tulbisibulaid müügis oli?
 
poodleja 16. september 2016, kl 07.45
ei olnud, lahtiselt müüdi ainult hakkliha.
 
vaaaal 16. september 2016, kl 08.05
käi puu taha ja võta oma hakkliha ka kaasa :D
 
poodleja 16. september 2016, kl 08.18
kas ma pean sea-või loomahakkliha kaasa võtma? seal seguhakkliha polnud, müüdi eraldi. veel oli soodushinnaga lõhe kõhuääri, millest pidavat ka mingit kalahakkliha tehtama.
 
vaaaal 16. september 2016, kl 08.21
:DDD, mulle tundub, et sa oled Hortese müügijuht:DDD
 
poodleja 16. september 2016, kl 08.47
tavaline ostja olen. ise otsin ka, kus odavam hakkliha müügis. kusjuures seda hortese oma ma eriti ei usaldaks. teadagi, kuhu nad kõik need aktiniidiate ja füüsalite õitsele puhkemata õienupukused peidavad.
 
Dante Olivieri 16. september 2016, kl 09.25
Teil siin vääga piiratud suhtumine hakklihasse. Toiduks kõlbab siiski ainult kas kana või kalkuni hakitud rinnafilee. Ja sibulateks loomulikult šalott, mitte mingi tulp.
 
tiivuline hobene 16. september 2016, kl 10.49
Jaa, igatmasti siplad olid lahtiselt müügil.
 
röögatus 16. september 2016, kl 11.07
olid vä? issake, ma vaninime teagi enam, kuhupoole joosta, sibulavõrk takka lehvimas.
 
vaaaal 16. september 2016, kl 16.14
käidud, saadud ja toodud, mis tarvis oli, kiidan tiivulist kõrtsis ja kirikus:D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!