Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
värskeltremonditud vaaaala buffet
 
tiivuline hobene 02. oktoober 2016, kl 12.41
Ahjaa, minu jaoks on küpsetamine teraapiline tegevus, see on mul väga hästi käppas, nii et võin Sind poputada suurima heameelega :)
 
Hmm 02. oktoober 2016, kl 14.20
Kas leidub siin meest, kes julgeks tiivulistega tutvuda? Niisama uudishimutsen, et kas otsiks ka tiivad kapist välja:-)
 
Hmmile 02. oktoober 2016, kl 17.53
Ma arvan, et ei julgeks, sest takistseks saab kohe mitu asja:
1. tiivuliste kaal
2. tiivuliste mõistus
3. tiivuliste juuksevärv
4. tiivuliste vaated elule
5. tiivuliste arusaam heaolust
6. tiivuliste nõudmised meessoole
7. jne
 
poolpime 02. oktoober 2016, kl 18.05
17:53, palun punktidele vastuseid, ma ise ei leia.
 
Tiivaripsutaja 02. oktoober 2016, kl 18.54
Neid vastuseid läheb vaja siis kui homme esitiivulist ära ei valita.
 
kah tiivuline 03. oktoober 2016, kl 06.49
Hommik, mu tiivuline hobene :) Kiirelt kohvilõhn teele ja head soovid nädala edukaks kulgemiseks!
 
tiivuline hobene 03. oktoober 2016, kl 10.00
Sipsadi-sopsadi, mu kah tiivuline - ei see uus nädal ja esmaspäev tulemata jää. Aitäh varajaste kohvilõhnade eest, mul on just praegu kohvipaus, nii et keskhommikused kohvilõhnad minu poolt. Ilusat esimest oktoobrinädalat, täna oli auto peal juba jääkirme.
 
tiivuline hobene 03. oktoober 2016, kl 21.01
Head und, mu kah tiivuline, ma olen täna niiii rampväsinud, et vaatan AK ära ja poen põhku. Kui omadega valmis saad, siis tule aga tasahilju tiiva alla sooja :)
 
kah tiivuline 04. oktoober 2016, kl 06.29
Hommik, mu tiivuline hobene :) Õhtud on järjest pimedamad ja õhk jahedam. Ma ei ole veel jääkirmet hommikul autol näinud, aga ega see aeg enam kaugel pole. Tegemised tahavad hirmasti kuhjuda ja on kunst mitte nende alla uppuda :) Ega muud abinõu polegi, kui selg sirgeks, pea püsti naeratus näol ja vapralt päevale vastu...küll tulevad ka ajad, kus on aega netiavaruses pikemalt tiibu lehvitada ;)
Hea, kui on kuskil üks kaitsev ja soojendav tiib ;)
Kohvilõhnad teele ja päeva püüdma :)
 
tiivuline hobene 04. oktoober 2016, kl 10.13
Hommik, mu kah tiivuline! Sama lugu siin, täna tuleb, ma loodan, kergem päev. Ma pean nüüd end häästi balansis hoidma, et jõudu jaguks kahel rindel rabada, et vaim ei väsiks ära, siis jaksan oma asjad kenasti õigeaegselt ära teha, õnneks olen nüüd hakanud orienteeruma oma asjades, algul olin nagu äsja välja juuritud ja ümber istutatud juurdumata puu.
Nii, sallid-mütsid-kindad tuleb välja otsida. Täna oligi külmaks läinud ja tuuliseks, tulin rongiga. Eks päeva peale läheb ehk soojemaks. Ostsin endale suvel kolm huvitavat värvilist mütsi, nüüd on hea need kapist välja otsida. Jõudu meile tänaseks päevaks! +Tiivuline rõõmus kiirkapak minu poolt!
 
tiivuline hobene 05. oktoober 2016, kl 23.40
Head und, mu kah tiivuline! Täna oli mõnus päev, selline hariv ja parajalt tempokas, aga õhtuks on ikkagi rampväsimus peal. Tegin täna sushit. Õnneks tuleb mul see neljapäev hingamispäev, saab kodus koiba sirutada ja omi vajalikke asju teha. Külmaks ja tuuliseks on läinud, päevad lendavad kiiresti.
Võtan Su sooja kaissu tiiva alla ja vajun unne.
 
huviline 12. oktoober 2016, kl 21.46
Kas tiivuline jätaks oma aadressi, ma sooviks ühendust võtta?
 
ookai 12. oktoober 2016, kl 22.06
hobusetall, kolmas latter

kingiks ootan kaeru
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!