Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
värskeltremonditud vaaaala buffet
 
kass Basilio 03. september 2016, kl 19.57
eks tehke küsitlus, saate teada
 
kiiksuga 03. september 2016, kl 19.59
mulle skiso meeldis. oma kaigastega ärge vehkima hakake. sõnavabadus veel vist kehtib.
 
just 03. september 2016, kl 20.03
rästu saadab viisakalt pe*sse. lisab veel sümfooniaorkestri lingi ja puha
 
udupasun 03. september 2016, kl 20.10
kes need püsikad siin siis on?
 
Irw 03. september 2016, kl 20.11
Mõni arvab, et tema keelab-käsib ja kui ei lähe läbi vingub, kaotab teemasid ja sekkub kõrvallaua vestlusesse. Kõik algab lapsepõlvest, kasvatuse puudumisest
 
udupasun 03. september 2016, kl 20.11
küsitluse vastuseks - skiso oli muhe sell. kahju, et ta siia enam sisse ei astu.
 
Aino kaardikepiga 03. september 2016, kl 20.15
Küll on tore, et keegi MINU lemmikteemat puudutas. Kasvatusest ja kasvatamatusest ei ole siin ammu otse ja ausalt räägitud. Kasvatamatus VOHAB. Sellepärast ma siin foorumis enam ei käi.
 
vaaaal 03. september 2016, kl 20.18
kas Aino lendab kaardikepi seljas nagu nõid luuaga?
 
Aino kaardikepiga 03. september 2016, kl 20.21
Teate, nüüd mina lahkun. MINA pidasin vaaaala sümpaatseks ja kultuurseks inimeseks.........
 
sinine samariitlane 03. september 2016, kl 20.22
seletage mulle ka, kuidas vahet teha, kes kellel siin olla lubab ja kes kohe kuidagi ühtki hinge siia ei luba? ja kuidas aru saada, kas tegu püsikaga või mitte? kuidas te üldse virtuaalses kohas vahet teete, milline on kõrvallaud ja milline aknalaud?
 
vaaaal 03. september 2016, kl 20.22
ole tänulik, et ma su õigele teele juhatasin:D
 
korradi korrat 03. september 2016, kl 20.24
korrat, kord om käest lännu. naised, vitsu vaja teile. nigut koolikiusamise musternäidis on see foorum.
 
prrrdi prrrse 03. september 2016, kl 20.25
Kui tekib kahtlus, siis tuleb pöörduda prrrdi prrrse poole. Küsid prrrselt - vasta, kas on püsikas või ei...
Kui prrrse p.sandab, siis ei ole püsikas.
 
prrrdi prrrse 03. september 2016, kl 20.27
Laudade osas saad aimu siis, kui keegi sõimama tuleb - järelikult istud vales lauas ja pead lahkuma (soovitavalt igaveseks).
 
sa sade 03. september 2016, kl 20.27
vaaaal korra pistis nina ukse vahelt sisse, köhatas veidike ja kohe lendas üks peen külastaja nagu püssikuul aknast välja. jättis isegi luua maha, või oli see kaardikepp?
 
vaaaal 03. september 2016, kl 20.28
korradi...., neiud tuletavad noorust meelde:)
 
prrrdi prrrse 03. september 2016, kl 20.29
Mina olen selle nurgakese oraakel-kõiketeadja Prrrdi Prrrse. Minu käitumise järgi saate ennustada ja teada püsikate kohta jm.
 
vaaaal 03. september 2016, kl 20.30
Aino läks toekamat malka tooma:D:D
 
korrat 03. september 2016, kl 20.30
nooruses ei saa olla keegi nii tige. tigedaks teeb elus kogetud pettumuste hulk ja ehk kaela sadanud ebaõiglus vms.
 
prrrdi prrrse 03. september 2016, kl 20.33
NB! Kiusajale ei tohi vastu hakata! Ta võib solvuda ja haiget saada (viide: EU Au ja põhimõtte koodeks nr 67). See on inimõiguste rikkumine (viide: Endiste kommunistide AÜ põhikiri).
 
korrat 03. september 2016, kl 20.34
liiga palju naisi ühes koos ei too kunagi hääd tulemit. toda teadsiva esivanema paremini. nii need mehed siit kaabut kergitades kaovadki või muutuvad lõrisevateks rajakateks.
 
Korratile 03. september 2016, kl 20.37
Tõsijutt, tõsijutt.
 
vaaaal 03. september 2016, kl 20.38
lõrisev rajakas:D
 
sinine samariitlane 03. september 2016, kl 20.39
kuidas aru saada, et keegi justnimelt kuri paha tige on? äkki inime tegi nalja ja sai kohe templi otsaette - tige paha.
 
ega 03. september 2016, kl 20.41
rajakas siin palju lõriseda julge, nii poole suuga uriseb natuke. ainost jäi ju kaardikepp maha.
 
sinisele samariitlasele 03. september 2016, kl 20.43
Jälgi prrrdi prrrse käitumist ja suhtumist, saad aimu.
Salakood on ":D" märk.
 
Kaardikepp 03. september 2016, kl 20.47
Mina elan ilusat kepi-eraelu, siinne elu koos Aino-provvaga on ammu unund. Olen noorte piigade käsutuses. Kui tekib kakelungi isu, siis otsin mõne siia eksinud rariteetse mehe üles ;) ja uhan kuis jaksan.
 
sinine samariitlane 03. september 2016, kl 20.50
no see prrrdi prrrse teeb tuju lõpusaks ja ajab naerma. ja D märk pole koll. selgust ei saanudki, kes need pahad tegelased siin on.
 
sinisele samariitlasele 03. september 2016, kl 20.56
Siin selle ":D" märgi juures läheb vaja salatarkust ja eristamisoskust, mida koolis ei õpetata. (nt õpetajaprovva Aino ei oska sellist asja õpetada)
 
sinine samariitlane 03. september 2016, kl 20.57
lugesin nüüd eestpoolt, millest see elevus ja kisakära siin alguse sai. rästu olevat oma imelikele koduloomadele kartuleid koorinud. ajab ikka kopsu üle maksa küll. hobused söövad kartuleid koos koorega!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!