Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
iccc
 
piiga60 18. oktoober 2016, kl 17.32
A mina tutvusin saksa chatisaidil, nüüd sai isegi ühine reis Austraaliasse tehtud. Kutsub enda juurde elama aga mu poeg on vastu. Niiet vaadake ikka kaugemale oma nina otsast. Tutvuda on hea ja ka vaja, see annab elule maitset, kuniks teda on.
 
Elu vajab elamist, nautimist 27. oktoober 2016, kl 22.21
Nii niipalju vaatamisi, aga keegi ei kommi. Kadedus?
Piiga60 -l on õigus - ega see elu lõpmatus ole, tuleb võtta, mis võtta on. Igalühel muidugi omad vajadused ja soovid. Ei pea ilmtingimata tutvuma. Ka muus tegevuses võib leida õnne ja rahulolu.
 
hmm 28. oktoober 2016, kl 06.30
ei mingit kadedust, teema eesmärk pole arusaadav. Kõik tutvuma sakaslastega?
 
ooohhh 28. oktoober 2016, kl 09.38
Selles vanuses veel välismaalasega kokku elama ja veel tema territooriumile, appi! Ei soovi.Omas kodus omal maal on kindlam.
 
Dolores 28. oktoober 2016, kl 10.42
Tubli, piiga 60. Ma olen nii aru saanud, et nö lääne euroopas ongi nii, et sealsed mehed tutvuvad meelsasti omavanuste naistega. Siin, ossidemaal, otsivad nad nooremaid ja surevad üksindusse. Pane meile ka selle saidi link:)
 
KniksMarihen 29. oktoober 2016, kl 08.25
:D Dolores!
piiga60 on tubli tüdruk! Elu tuleb elada mõnuga, sest lapsed on juba oma elu peal, ja iga inimene leidku ise omale positiivne väljund.
Värisemise ja virisemise ajad on otsas.. ;)
 
viimasele 29. oktoober 2016, kl 08.38
vaeseke,küll sul on olnud karm ja raske elu.aga vähemalt nüüd,pensionieas,saad midagi positiivset teha.
 
niisama 29. oktoober 2016, kl 10.40
Lõpp hea, kõik hea!
Vahet pole, missugune eelnev elu oli, kes elu viimast perioodi naudib, on kindel võidumees.
 
Muidugi 29. oktoober 2016, kl 11.17
Elu peab nautima, mitte foorumis kössitama, taadukest ootama.Tegutseda, aga elutargalt!
 
see et 29. oktoober 2016, kl 22.52
a kuhu te oma seaduslikud abikaasad seniks jätate, kuni nende saksa meestega deidite? käsite vaesekestel senikaua kõik kodused tööd ära teha, et kui juhtumisi sakslane mingiks tropiks osutub, siis vähemalt hea puhtaksküüritud ja pirukate järele lõhnavasse koju naasta?
 
hmm 29. oktoober 2016, kl 23.08
Huvitav, miks ta vaeseke on, kui koduseid töid peab tegema?
 
see et 29. oktoober 2016, kl 23.13
eriti pika taipamisega isenditele
vaeseke seepärast, et ta kallis naisuke mingite sakslastega nihverdab.
 
KniksMarihen 29. oktoober 2016, kl 23.23
:D
Kui te kõik nii abielulised olete, igati truud, positiivsed pensionärid, mida te siis siin istute?
Oma mehe peal ei saa mürgiastlaid välja sirutada, viimati visatakse (ehk!) elamisest välja, siis tulete siia sappi pritsima. Midagi muud pole teha?
Laske käia, see on teie elu!
 
KniksMarihen 29. oktoober 2016, kl 23.26
Selle asemel, et teisi tümitada, pange kõrvaklapid pähe ja kuulake ja nautige

https://www.youtube.com/watch?v=-ToQFT3M-Vg
 
no kuulge 29. oktoober 2016, kl 23.49
kui 30+ aastat abielus oldud, siis ei tähenda see veel, et istutakse ühel ajal sohvat lohku ja vahitakse telekast samasuguseid saateid. normaalsetel inimestel ikka erinevad huvid läbi elu olnud, ilma, et kooselu segaks. sinna hulka ei kuulu küll mingitele saksmannidele või normannidele itsitava iba ajamine nagu keegi siin mingiks vananeva inimese kohustuslikuks käitumiseks peab.
 
kuuleme, kuuleme 29. oktoober 2016, kl 23.57
erinevad huvid siis sellised, et mees tegeleb oma huvidega ja naine loob 50+ foorumis korda. nii või?
 
no kuulge 30. oktoober 2016, kl 00.06
sul mingi eraldi keiss nende kordaloovate naistega või? vat kui nii vanas eas igal pool ainult kordaloovad naised kangastuvad, siis loogikapõhine järeldus - oled elu jooksul üleelu palju korralagedust tekitanud. ja nende eest ka vastavalt üle küüru saanud.
 
KniksMarihen 30. oktoober 2016, kl 00.06
Novat, ise ka kirjutad, no kuulge, et abikaasaga erinevad huvid. Ehk oligi huvi ja nüüd salgad maha, et nn. saksmannide ja normannide iba ja keele kõrva ajamine pakkus huvi!
See ongi teistsugune huvi kui su abikaasal.
 
no kuulge 30. oktoober 2016, kl 00.32
ära demagoogiat küll suhtluse alustalaks võta. elav näide meil tänapäevast võtta, kuidas üks paks kuidagi sellelt demagoogialaevukeselt maha ei saanud ja ongi tänaseks seal, kus tema on.
 
KniksMarihen 30. oktoober 2016, kl 11.45
Tegelikult meeldib mulle positiivne ellusuhtumine, mistõttu leian, et igal inimesel on oma rõõmu allikas, kes seda vähegi soovib.
Ja naudin, kui inimestel läheb hästi. Nii ka piiga60 osas.
Mulle ei meeldi, kui hakatakse tümitama teisi ilma tausta teadmata. Miks eeldatakse, et Eestis on selles vanuses inimesed KÕIK abielus? Ei ole ju!
Väga palju on üksikuid, nii nais- kui meessoost. Ja on's sellel tähtsust, mis rahvusest endale meeldiv kaaslane leitakse? Ei ole ju!
Ei maksa olla kade, kui kellelgi hästi läheb ja ta seda siin kuulutab. Kujutan ette, et need, kellel rutiin on elurõõmu viinud, just need ongi siin mürginoolte pildujad.
Armastage ennast ja tehke ise oma elu huvitavaks, olgu siis abielus olles või üksikuna uidates. Nautige näiteks mõnusat muusikat, käige loodusradadel või rabades matkal, jalutage (tormise) mere ääres ja tunnetage looduse jõudu. Vastavalt sellele, mis võimalused kellelgi on. Uskuge, saate palju positiivsust juurde.
 
mina olen egoist 30. oktoober 2016, kl 18.13
armastan iseennast kõvasti, kogu raha kulutan iseendale ja olen väga rahul!
 
to KniksMarihen 30. oktoober 2016, kl 20.12
Meeldib sinu arvamus.
 
to mina olen egoist 30. oktoober 2016, kl 20.14
Ole-ole, milles probleem.
 
mina olen egoist 31. oktoober 2016, kl 00.09
probleemi pole! Armastan ennast nii kirglikult!
 
lihtne 31. oktoober 2016, kl 06.38
on jagada õpetussõnu ja samas ise tümitada?

"...Ei maksa olla kade, kui kellelgi hästi läheb ja ta seda siin kuulutab. Kujutan ette, et need, kellel rutiin on elurõõmu viinud, just need ongi siin mürginoolte pildujad..."

mõtle, äkki teistel on lihtsalt teine nägemus ja nad avaldavad samamoodi arvamust, mitte ei loobi mürginooli?
millal ise viimati looduses käisid?
 
KniksMarihen 31. oktoober 2016, kl 09.25
Et millal ise käisin :)
Näiteks laupäeval käisin matkal. Ja pühapäeval viibisin pisut looduses.
Nõustun sinuga, lihtne. Igal inimesel on oma nägemus asjadest ja olukordadest, aga miks nii negatiivne? Miks ei võiks teiste õnnestumisele positiivselt kaasa elada?
Käin viimasel ajal üha harvem Delfi foorumites, sest mul puudub soov lugeda negatiivseid kommentaare. Kui kirjutan midagi toetavat või positiivset, siis tõmmatakse ka mulle vesi peale.
Jääb mulje, et ainult siis oled tegija, kui suudad kedagi mutta tampida.
Vahva!
Nautige!
 
KniksMarihen 31. oktoober 2016, kl 09.32
Minu sisu:

tasa vihmasabin
põsil tipib
laugelt liugleb
lehesadu puult
värviliseks vaibaks
muru lipib
külmakargus
jahutamas tuult
hanekolmnurk kulgeb
lõuna poole
peagi luigedki
on sinna teel
varsti lumi
katab värvivoole

naudin sügist ...
lehis kõnnin veel

* * *

mu akna taga
käis üks härrasmees
silm sõstrasärav
musta värvi lips
pluus kollane
ta kõhupunnil ees
kas materjaliks siid?
või hoopis rips?
rasvatihane
või külmavana
nii mitmenimeline
talvelind
kui külmasaadik
tuli tervitama

pea viltu vahvalt istus
vaatles mind ...
 
raske 31. oktoober 2016, kl 11.11
on aksepteerida arvamust, mis ei ühti enda omaga, ilma hinnangu andmiseks? kusjuures hinnang on vägagi negatiivse ja etteheitva alatooniga - matk oli liiga lühike?
 
Parandus 31. oktoober 2016, kl 11.13
ilma hinnangu andmiseta?
 
to mina olen egoist 31. oktoober 2016, kl 18.44
Kui probleemi pole, siis miks kuulutad seda siin korduvalt? Või ironiseerid hoopis kellegi-millegi üle? Ei tea, miks.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!