Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Vanemaealise tutvumiskohad
 
vamainimene 07. jaanuar 2017, kl 16.07
N48, palun tõlgi nüüd see " 50+ on ju uus 30+ " minu jaoks ära!
 
Sapiens 07. jaanuar 2017, kl 18.14
Keelekasutuse järgi nüüd vaevalt inimese iga saab määrata, küll aga inimese elukogemust ja sisemist sära, lävimist teiste inimestega. Hoop nimega +65 tabas valusasti põlvi, kuigi oli vist veidi kõrgemale sihitud. Nüüd põlved haiged.
 
naine Tallinnast 08. jaanuar 2017, kl 09.34
Vastan lühidalt, kodus suvaline riietus vastavalt vajadusele ja ilmale, muul ajal jälle vastav riietus vastavale üritusele. Mis värvi lips? Sama värvi ,mis värvi on naise kleit su kõrval. Kuid, mis on oluline, riietus võiks alati olla puhas, kui aga on töö selline, kus riietus määrdub , siis saab ka seda pesta.
Et lips söögi ajal ei segaks, viska see üle õla kui sööd. Ehkki ei tea, kuidas suhtuvad sellesse ümberkaudsed. Vältida saab aga pudru tükkide kukkumist lipsule nii, et ei aja lihtsalt söögi ajal juttu.Kingad on tähtis element ülikonna juures kui vaja välja minna mõnele üritusele.Botastega ei tohi igale poole minna.Nad rohkem spordijalanõud. Nagu ka seljakott, vabal ajal ja sportimisel. Muidugi peavad kingad olema parajad kinade kandjale, ei saa ju olla mitu numbrit suuremad siis kinganinad ülespoole nagu suusad jalas, kui pole parajad.Need minu mõtted lihtsalt ega inimesi ei muuda ja nende riietumisharjumusi samuti.
 
naine Tallinnast 08. jaanuar 2017, kl 09.36
Põlved haiged siis määri hobusesalviga, pärast kappad nii ilusti nagu noor sälg kohe.
 
jajah 08. jaanuar 2017, kl 09.48
naine Tallinnast 08. jaanuar 2017, kl 09.34
kui aga on töö selline, kus riietus määrdub , siis saab ka seda pesta.

kui töö pestud, ega siis järgmine kord enam määri kah!
 
Sapiens 08. jaanuar 2017, kl 10.59
Nüüd jääb see lipsu lugu oma vasturääkivuses uduseks. Kas siis lipsu kui tööriiet ei pestagi või? Söömine on minu teada ainuke töö, mis toidab. Muu on kõik paljas raha tagaajamine.
Ja see teine probleem on selle värvivalikuga, sest kui teatris minu mõlemal käel istuvatel naistel on eri värvi kleidid, siis ma näen väga tobe välja kahe lipsuga ja minu intelligentsusest pildis ei jää isegi mitte varju järele.
 
mõte 08. jaanuar 2017, kl 11.52
et kas N48 endal juba üle 100 a mõte ei ole...
 
naine Tallinnast 08. jaanuar 2017, kl 16.25
Lips on selle naise kleidi värvi,kellega lähed teatrisse kui aga kahe naisega ja neil erinevat värvi kleidid seljas, siis sinu lips olgu neutraalset tooni või sellist tooni, mida sul kapis leidub või mis sulle endale meeldib.
 
nii 08. jaanuar 2017, kl 17.01
Lipsu värvus peab sokkidega sobima, aga sokid peavad klappima naise kleidiga. Eks lips ei tolkneks, selleks on lipsuklamber
 
HaukuvPeni 08. jaanuar 2017, kl 17.25
Kokkuvõtteks: Naine tuleb valida lipsu järgi. Vaatad mis värvi on sinu sokid ja lips ning siis vuta, vuta sobilikku naist valima. M.O.T.T.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
Sapiens 08. jaanuar 2017, kl 20.54
Lipsud. Sokid. See on terve teadus. Üks soovitab oma parema äranägemise järgi ühte - teine taas vastupidist. Kah parema äranägemise järgi.
Sama rapsoodia tuleb arvatavasti ka sokkidega, põlvikutega. Mis värvi, mis number, materjal. Kas auk tohib olla? Äkitsi hoopis umbsokid või jalarätid? Seda ma tean, et paljas jalg kinga sees on maitsekam kui valge sokk. Ja kuna ma käin teatris üksi, siis on taas probleem: kuhu ma panen oma pähklikoti ja Coca-Cola pudeli, kui seljakott on labane? Kas annan oma naabrite või enda taga istuja kätte seniks, kuni mul neid vaja läheb. Pealegi ettepoole ei saa anda, sest istun alati esimeses reas ja näitlejad alati liikuvuses ja võivad mu varaga lavatagusesse ära kaduda.
 
Lepikusalme 09. jaanuar 2017, kl 10.10
Kui mees läheb teatrisse kahe naisega, paneb ette kikilipsu, üks pool ühe, teine teise naise kleidivärvi, sokid ka erinevad, ainult ristipidi võrreldes kikilipsutoonidega. Ja pähklikoti võib kõhu peale köiega siduda, särgi alla - õllekõht noh...
 
naine Tallinnast 09. jaanuar 2017, kl 12.17
Kui mees tahab end naisele esitleda, siis ei plära siin , vaid kutsb ta kohtama. Riietus vaba.
 
Sapiens 09. jaanuar 2017, kl 17.50
Vedasin ninaga vähe õhku. Kas uued tuuled?
 
ikka 09. jaanuar 2017, kl 18.18
ei ole siin tutvumist otsivaid mehi, juhuslikke on, kes katuse alla trügiksid aga tuvumist väärt mehi ei ole, ärge nähke vaeva, naised!
 
Sapiens 09. jaanuar 2017, kl 22.50
Mul endal katus olemas. Teise oma alla ma ei pressi.
 
trenditeadlik daam 09. jaanuar 2017, kl 23.10
mul on lõheroosa kleit, võtsin sellel jupi alt ära ja traageldasin valmis ühed sokid ja lipsu. nooh, kes tuleb minuga teatrisse?
 
ammust ajast 09. jaanuar 2017, kl 23.57
mäletan, kui siia vaatad, satud justkui maja ette pingile, kus mammid ja ätid jutustavad :)- kuidagi vanad on jah siin kõik, vähemasti oma jutuga.
50+ peaks veel särtsu täis olema
 
Sapiens 10. jaanuar 2017, kl 00.44
Sokkides ikka auk ka sees või?
 
HaukuvPeni 10. jaanuar 2017, kl 05.33
Sapiens Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sokkides ikka auk ka sees või?

Auguga sokk on kits.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
Sapiens 10. jaanuar 2017, kl 06.09
Sokk, soki, sokki. Auk on selleks, et jalga saaks panna. Muidu on see üsna mõttetu lapp.
 
Sapiens 10. jaanuar 2017, kl 06.34
Muidugi lõheroosa jalarätt on vägagi lööv lühikeste viigipükstega. Ehk sebiks ka seda värvi parukagi.
 
t. daam 10. jaanuar 2017, kl 09.12
parukas ka pakkuda, tooni võrra tumedam, vajab kääre!


ammust ajast, pingi peal siin küll ei istuta, enamus ikka oma iste- ja kõigutamatu seisukohaga.
särtsuga lood nii, et kui väga palju särtsud, hakkad kärssama. juba ma tunnengi kärsahaisu!!!
 
naine väikelinnast 10. jaanuar 2017, kl 15.13
Meil eriti see inimeste vahtimine käib, mis seljas, mis jalas, kes kellega käib.Kui oled hall hiir, ei märka sind keegi.Sellepärast pane ülikond selga ja lähme teatrisse.Soki värvi valid kingade värvi ja asi mott.
 
Sapiens 10. jaanuar 2017, kl 21.35
Siin on idu. Räägi täpsemalt.
 
klassika 11. jaanuar 2017, kl 10.19
Lipsu värv peab ühtima naise huulepulga värviga, sokid ja aluspüksid naise silmavärviga.
 
Tabav Peni 11. jaanuar 2017, kl 12.28
HaukuvPeni Kirjutas:

Sapiens Kirjutas:
--------------------------------
> Sokkides ikka auk ka sees või?


Auguga sokk on kits.
© Kõik õigused kaitstud... hammastega!


On sul alles seda nina, et nuhid näpsti õige koha välja.
 
ood 11. jaanuar 2017, kl 13.27
Oo seda rasvast rahulolu

kus hingitseb mu hingelaad
oo naljamehe sümbolmolu
kel elulaad on ELULAAD

mu rahvus: eestlane
ja sugu: mees
ma olen sündinud ENSV-s

käib käsi hästi süda magab
see ongi minu eesti jonn
kes avalikult mõtteid jagab
on äraandja etalon
mu rahvus: eestlane...

käib kulla ülekuldamine
ei väsi naine mees ei nolk
käib oma aia muldamine
ja naabri aeda lendab solk

mu rahvus: eestlane...

suu laulab süda muretseb
on eesti rahvalaulufraas
ja veel üks väike väljavõte
üks eesti rahvalaulufraas:


esimesed heidetakse
tagumised tapetakse
KESKMISED koju tulevad

mu rahvus: eestlane
ja sugu: mees
ma olen sündinud ENSV-s
J.Viiding
 
pisar 11. jaanuar 2017, kl 13.37
Kahju eestlaste halvustajatest. Ega see kaugele vii, ei saa kilgata:" Lõpp hea!"
 
naine 50 11. jaanuar 2017, kl 15.39
Kes tuleks minuga Tallinna Kammerteatrisse 8.02 "Sinised kilesussid jalas"?
Riietus: viisakas.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!