Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
reipad 50+, kel aiatööd tehtud, seened purki pandud ja majaesine kaselehtedest kasitud, olete juba päevatööst lääbakil ja unenägude maal?
 
rädiriisikas 22. september 2017, kl 23.41
saigi kõik pealkirjas ära küsitud
rästu 22. september 2017, kl 23.48
Keegi lohakas on ühe seene ripakile jätnud...:D
 
Karu Karu 23. september 2017, kl 00.01
Mina olen lääbakil, kõhuli, pean videvikku-keskkööd. Käisin täna metsas puravikke korjamas, tegin neist kastme ja ülejäänud hakkisin kuubikuteks ning panin sügavkülma, külmutamine on väga hea metoodika, talvel saab värsket seenesousti teha. Sel aastal olin kaval karu, korjasin kolm suurt kotitäit õunu, aga ei hakanud ise mahlaga mässama. Tänapäeval on selleks olemas spetsiaalne teenus. Seekord sain 50 liitrit mahla. Samal ajal, kui mahl oli tegemisel, käisin mina mere ääres vananaistesuvises metsas seenel. Mõtlesin, et hakkan praegu e-raamatut lugema, aga keeran vist siiski magama...
 
Küss Karu-Karule 23. september 2017, kl 00.53
Kas puravikud paned toorelt sügavkülma? Kas hiljem kastet tehes liialt palju vedelikku välja ei imbu? Ise olen eelnevalt kuumal pannil lasknud vedeliku aurustuda, sest nii mahub rohkem sügavkülma.
 
uu 23. september 2017, kl 09.09
kle rädiriisikas,
su loetelus puudub "moosid tehtud" jpm. nii et rahu ei saa õieti kunagi, eriti kaselehtede osas: nii kui valvsuse kaotad, on majaesine teisi jälle paksult täis:) kõige õigem on vist hoopis mõneks ajaks mitte tuttu minna, vaid päris "uttu tõmmata". enne äraminekut saab nii mõnigi asi kähku tehtud ja tagasi tulles oled ise värskem.
 
n67 23. september 2017, kl 09.34
Kohe aiamaale maad kaevama minemas, vaja ikka "sügiskünd" teha. Siis on kõik.
Uttu tõmban detsembri keskel sooja kätte:)
 
oijah 23. september 2017, kl 09.34
oi kuidas tahaks uttu tõmmata - aga neeg kaselehed...
 
Karu Karu 23. september 2017, kl 10.47
No mis see külmand puravik ikka vesisem on kui tavapuravik? Kuumal paanil aurab ju vesi minema. Ma võtsin šnitti poolakatelt - need ju külmutavad seeni ja juurvilju. Eelmisel aastal viisin emale seeni, ema ei viitsinud seentega mässata, hakkis ära, pani külma. Talvel tegi minu sünnipäeval hõrku praadi. Sügisel polegi nii huvitav seeni süüa kui talvel. ja ega neid ei pea palju kokku korjama, piisab ka väiksemast kogusest. Mõmm.
 
naine Tallinnast 23. september 2017, kl 12.01
Sügavkülma? Kui tuleb suur torm ja elekter kaob nädalateks, liinid maas, Eestis juhtb seda paar kolm korda aastas... mida te siis oma sügavkülmas ja külmikus hoitud söögiga peale hakkate!
 
moosipurk 23. september 2017, kl 14.29
siis sööme ära selle hea-parema ja kutsume sugulased-sõbrad ka jaole.
 
njahh 23. september 2017, kl 14.37
vanad inimesed muutuvad tagasi lasteks.
 
jätsiabi 26. september 2017, kl 01.43
ja las muutuvad. elus peab ju midagi lustlikku ka olema. meil sügavkülmas lisaks muule kraamile paarkümmend pulgajäätist. kui elekter ära läheb, siis vitsutame nii et vats punnis ja meenutame lapsepõlve.
 
vahele 26. september 2017, kl 12.20
lustil ja lustil on suurt vahe. kui täie aruga täiskasvanu sellist lapsikust kirjutab, siis see pole lust vaid nõmedus.
 
oi 26. september 2017, kl 13.45
pulgajäätise vitsutamine on lapsik, aga vahele, kus vahele, mille või kelle vahele ei ole lapsik!
 
arvan 26. september 2017, kl 14.06
Kui kogu vaimukapatsiteet koosneb vaid sellisest jutust nagu siin on näha, siis tuleb küll hirm peale. Kasvõi see teema, mille kogu tühi sisu on pandud pealkirja, mis abikooli tase, millele järgnevad sama sisutühjad kommentaarid.
 
oi 26. september 2017, kl 14.10
see nüüd küll häbiplekk terves, sisuterves delfis. mul on kahju nendest vaimuhiiglastest, kes siia ära eksivad ja üritavad näidata oma üleolekut.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!