Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Mis tunne on olla ilus?
 
Pikk naine punase peaga. 09. veebruar 2018, kl 15.31
Ma olen alati mõelnud ja vaadanud neid naisi, kes on väga ilusad.Mida nad tunnevad,see jääb mulle mõistatuseks.
Väikest kasvu, tumedate juuste ja pruunide silmadega ja ilusate jalgadega.
 
Eks ole 09. veebruar 2018, kl 16.47
ilu ikka vaataja silmades, see on ju tõsi.
Mulle näiteks üldse ei meeldi pruunid silmad ja ma ei saa aru, kustkohalt neid pruune silmi nii palju on tekkinud.
Varem olid eestlased ikka ju halli- või sinisilmsed, pruune silmi võis näha haruharva.
 
viruskundra 09. veebruar 2018, kl 17.41
Need naised vaatavad pead kuklas kõrguses olevat punapead ja mõtlevad, küll sel naisel on hea elu- pikk, silmatorkav ja sarmikas. Õhkavad ja mõtlevad, küll tal on hea elu.
 
artist 09. veebruar 2018, kl 18.19
Ei meeldi mulle kilid, kes ongi lühikesed ja pruunide silmadega. Õige eestlane on heledapäine ja siniste/hallide silmadega. Rassid segunevad ja varsti ollaksegi uut tõugu. Hea veel, et modelle valitakse pikkade seast.
 
viimasele 09. veebruar 2018, kl 18.29
täpsusta, kui oskad, kes on õige eestlane.
 
nooh 09. veebruar 2018, kl 18.39
Minge aga seiske peegli ette ja imetlege siis seda ilu, mis sealt vastu vaatab.
 
artist 09. veebruar 2018, kl 20.46
kl. 18.29, jutt oli inimese välimusest, mis teemaalgatajale meeldib. Kirjutasin, et mulle jälle ei meeldi lühikesed tumedapäised pruunisilmsed inimesed, mis ei ole iseloomulik eestlase välimusele.
 
HaukuvPeni 09. veebruar 2018, kl 23.03
Lp. Ilus Inimene! Võta punti mõned sõbrad/sõbrannad, Leia üks suurem peegel. Seisa selle ette nii, et sa sealt ise endale täielikult nähtav oled ja ümbritse ennast kaasavõetud sõprade/sõbrannadega. Järgmiseks tee omale ette hästi tõsine nägu ja korda kolm korda, väikeste vahedega: "Ma olen väga ilus!" Kui keegi, sa ise kaasaarvatud, selle peale naerma ei hakka, võid uskuda oma suurepärasesse ilusse!

Head katsetamist ja tulemus palun siia kirja panna.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
kas 09. veebruar 2018, kl 23.05
prillid pähe jätta või mitte?
 
Pikk naine punase peaga. 10. veebruar 2018, kl 09.42
Eks me näe end ka ilma prillideta, aga siis ikka ilus. Prillidega hoopis teine asi. Ei tasu aasima hakata, mina olen rahul. Elu onju selline huvitav.
 
juhan 2 10. veebruar 2018, kl 10.28
Ilisad naised on uhked, järeldan seda oma külast saadud kogemuse põhjal. Meie küla kõige ilusam tüdruk ei tahtnud kuidagi oma küla poistega käia. Minule, kui püüdsin talle läheneda, ütles ta nii, sinuga Juhan tegelen ma teises elus, vastasin, et siis peame kähku ära surema. Lõpuks ta ei saanudki mehele, lapse sai ühelt kunstnikult kes teda ära ei võtnud. Latt ei tohi liiga kõrgel olla!
 
ega 11. veebruar 2018, kl 02.26
see juhanite elu ka mingi meelakkumine pole, noores eas naised pirtsutasid, keskeas pirtsutasid ja vanas eas ka veel pirtsutavad. selge see, et juhan pole ka eriline aprikoos, pigem kuivanud ploom, aga ärgem unustagem humaansust. ka kõige tohletanuma puuvilja võib ju hellade kätega kompostihunnikusse viia.
 
aga 11. veebruar 2018, kl 09.53
kuivanud roosist end taas õitsvaks mõelda on igati väärt ettevõtmine.
 
kriipssuu 11. veebruar 2018, kl 10.36
eks rahvale meeldivad vist meelad huuled, sellepärast süstitaksei Botoxit ja tehakse operatsioone.
väljanägemine kohe lahkem?
mina arvan, et see, mis tunne on olla ilus, võib osaks saada igaühele igas eas.
 
grüüne 12. veebruar 2018, kl 03.25
kui nüüd puuviljalette vaadata, siis kuivatatud ploomi kilohind värskest tunduvalt kallim. seega go, juhan 2, go.
 
oleme koos elanud 34 aastat 13. veebruar 2018, kl 08.56
aga Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kuivanud roosist end taas õitsvaks mõelda on igat
> i väärt ettevõtmine. Ja ole õnnelik --niisugusena nagu sind on looja loonud !
just sinu sisemine ilu ---on ikka palju tähtsam:
 
Aga naine::02::26 tundub ka juba vananev 13. veebruar 2018, kl 09.01
ega Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> see juhanite elu ka mingi meelakkumine pole, noore
> s eas naised pirtsutasid, keskeas pirtsutasid ja v
> anas eas ka veel pirtsutavad. selge see, et juhan
> pole ka eriline aprikoos, pigem kuivanud ploom, ag
> a ärgem unustagem humaansust. ka kõige tohletanuma
> puuvilja võib ju hellade kätega kompostihunnikuss
> e viia.
ega jah,, Ükspäev närbume ja tohletame kirstus kõik !
1. Aga sina 02: 26 oled vist mitu vanameest ära viskanud --komposti
 
viruskundra 13. veebruar 2018, kl 11.45
Vaadates ERMis olevaid riideid ja talumuuseumides eksponeeritud voodeid ning eeldades nende pärinemist meie esivanematelt, on selge, et eestlane pikkusega ei hiilanud. Kippus olema lühike ja matsakas.

Mõsitlik mees vaatabki eemalt kõrge latiga piigat ja kosib kellegi teise - muidugi, kui ta enda latt liiga kõrgel pole.
Kuivatatud ploomi nahk on paksem ja sisu konsentreeritud, vett saab kraanist ka.

Arvan, et iseendaga rahul olles ongi kõik hästi. Küllap jagub vaatajaid-ihalejaid igale kehatüübile.
 
PAREM küsi 20+ aasta pärast ? 13. veebruar 2018, kl 14.45
Pikk naine punase peaga. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma olen alati mõelnud ja vaadanud neid naisi, kes
> on väga ilusad.Mida nad tunnevad,see jääb mulle mõ
> istatuseks.
> Väikest kasvu, tumedate juuste ja p
> ruunide silmadega ja ilusate jalgadega.
MIS on nendest naistest üldse saanud ! ! !
Juba kadunud Vanaisa ütles ---- ilusam naine ja tema lõpp finaal ,, JA see ilusate naiste -- külge tõmme Meestele.. ON tervisele eriti ohtlik tegevus ja selle jalgevahe asjakese kiirem surm !
 
artist 13. veebruar 2018, kl 20.00
Mis neist naistest ikka on saanud - nad on jäänud vanaks ning nägemispuue ei lase eristada suuri ja väikseid tähti. Ja jalgevaheasjakene on ka rohtu kasvanud.
 
natuke ilusam ..ja karvasem ka 13. veebruar 2018, kl 20.35
artist Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mis neist naistest ikka on saanud - nad on jäänud
> vanaks ning nägemispuue ei lase eristada suuri j
> a väikseid tähti. Ja jalgevaheasjakene on ka rohtu
> kasvanud.
Aga eestimaa ilusamad naised ---on eestis 2018,, eriti raha nimel ,,kõigeks valmis -- ja 90% oma abielus meest räigelt petnud,, ???
Aga Jalge--vahe peabki karvane olema ---muidu ei tunne mees mingit mõnu:
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!