Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Mehed 50+
 
N54 06. september 2018, kl 11.50
Sooviksin tutvuda mehega 50+.
Olen blond,165 cm pikk.
 
Mehed 06. september 2018, kl 12.57
Tutvumise eesmärk?
Kas rubenslik või sale?
 
N54 06. september 2018, kl 13.49
Võimalusel soovin püsisuhet.Saleduse kohta niipalju,et kaalun 63 kilo
 
Mehed 08. september 2018, kl 16.33
liiga sale
 
linlane 08. september 2018, kl 18.42
Rahu, mehed ei jaga numbritest ööd ega päeva. Lihtsalt manipuleerivad nende üle aga muidu ei jaga. Näiteks , kui nimetab end pikaks aga ise on 168 või 169 cm pikk. Ütle ausalt aga ei, valetama peab. Või see kui nimetab enda välimust sportlikuks aga kõht on suur nagu Tootsi maakera ees ja jalad kannavad vaid sinna ja tagasi. Jne...
 
teemaalgataja N54 08. september 2018, kl 20.58
Kõik mu andmed on siin õiged. Olen blond (juukseid pole värvinud,sest olengi blond ) pikkust 165 cm , kaalun 63 kg.Rinnahoidja korv on D.
 
N54 09. september 2018, kl 04.36
No vastu tulles linlase palvele välimuse osas aus olla, siis jah, tegelikult olen 175 pikk, kaal 45,2 ja näen välja nagu 31 pika miinusega. Kahjuks pole see maakerakõhuga Toots enam vaba, muidu ma polekski siia kahtlasesse kohta üldse sattunud. Lihtsalt sõbranna soovitas, kes olevat siit hiljuti pikka kasvu hästiteeniva akadeemiku leidnud. Nüüd on nad abielus, elavad Londonis ja neil on Bentley.
 
nüüd vähemalt näha, 09. september 2018, kl 08.42
et auru välj.alaskmise koht siin. ,ainult auruvedureid napib :)
 
teemaalgataja N54 09. september 2018, kl 08.49
Postitus mis on kirjutatud kell 04,36 ,pole minu kirjutatud.Keegi suvaline on selle siia kirjutanud.
Kurb,et nii tehakse. :(
 
Juhan 09. september 2018, kl 09.41
Visiit-seksisuhet ju võiks, aga ei mingit püsisuhet.
mansion ghost 09. september 2018, kl 15.06
Vabad 50+ mehed, kes pole veel ära surnud, naudivad vabadust.
 
Vabadusenautija 09. september 2018, kl 15.35
Ei poolda ka mingil juhul kooselamist. Sõber võiks olla, aga seda ette ei tea, kas ka seks klapiks. See sõltub vastastikusest sümpaatiast ja kuidas mees käitub naisega.
 
Nautlejale 09. september 2018, kl 17.33
Mees käitub naisega hoolivalt, sest tõeline naudind tuleb siis, kui naine naudib seksi.
 
Vabadusenautija 09. september 2018, kl 17.49
Väga õige, seksi peab nautima, muidu ei näe mõtet sellega tegeleda. Aga kui mees ei käitu hoolivalt, siis ei näe ka mõtet füüsiliseks kontaktiks ega millekski muuks.
 
Dolores 10. september 2018, kl 10.15
Piinlik lugeda - 50+ eas otsitakse seksisuhet. Järelikult pole midagi täiuslikumat elus üldse kogetud? Nüüd ütlete, et on küll? Kui oleks, siis see postitus oleks ära jäänud. Latti nii alla lasta...jne.
Vabadusenautlejad mehed on kah haledad - midagi pole neil...ei nautida, ega pakkuda, kui aus olla. Just selles võtmes, et omaarust seksijumalad :::))) Minge bordelli. Selles eas võiks pigem oma vaimsusele tähelepanu pöörata.
 
to Dolores 10. september 2018, kl 12.30
Kust sa loed ,et otsitakse seksisuhet? Püsisuhtest on siin jutt...
 
Naine to Dolores 10. september 2018, kl 12.40
Kes sa selline oled, et tuled teistele ütlema, mida tohib teha ja mida mitte ja mis sobib mis vanuses. See on igaühe isiklik asi, mida ta teeb ja vanus pole selles mitte mingi argument. Normaalselt 50+ inimesed seksivad ja paljud teevad seda kõrge vanuseni, kui vaid oleks sobivat partnerit. Seksimine ei takista muuseas ka vaimset arengut, soki kudumist ega muid töid ja meelelahutusi. Imelik lugeda, et 50+ eas seksimissoov tähendab mõne jaoks nagu poleks elus midagi täiuslikku kogetud. Kui Dolores ja temasugused soovivad oma elu elada mööda vaimseid koolitusi käies ja eneseabiõpikutes tuhnides, siis tehku ja saagu vaimseks, aga ärgu tulgu ütlema, kuidas teised elama peavad. Vana inimene, aga pole seni seda lihtsat elutõde ära õppinud.
 
Mees 50+ 10. september 2018, kl 14.16
Naine, see vast oli tore kirjutis ja seda siiralt, mitte irooniliselt.
 
Dolores 10. september 2018, kl 14.19
Ma saan aru, kui suhe on eluaegne ja siis toimub seks misiganes vanuses, kuid OTSIDA seda veel on küll madal tase. Püsisuhet ei saa otsida, sest see, kas ta selliseks ka kujuneb on ettearvamatu. Ilm ongi hukas kuna inimeste olematu moraal seda põhjustab.
 
Dolores 10. september 2018, kl 15.01
Kogu temaatika on ju läbi põimunud uuest ideoloogiast maailmas: Saksa kirjanik ja sotsioloog Gabriele Kuby arutleb sooideoloogia pealetungi, uue totalitarismi ja sildistamise üle, andes ülevaate temaatikast, mille detailse uurimise tulemused on ta esitanud oma raamatus „Ülemaailmne seksuaalrevolutsioon: vabaduse hävitamine vabaduse nimel“.

oma raamatus räägib ta sellest, kuidas tema katoliiklik maailmapilt aitab tal mõista ühte meie ajastu kõige olulisemat teemat: jätkuvat seksuaalrevolutsiooni, mis ei too endaga kaasa mitte ainult muutusi inimeste privaatses elustiilis, vaid ka õiguslikes arusaamades seksuaalsuse ja perekonna kohta.
Ka mina olen konservatiiv ja jälestan liberaale.
 
Mees 50+ 10. september 2018, kl 17.46
Kas linlane ja Dolores üks ja sama kibestunud ja rumal naine?
 
Vaadake 10. september 2018, kl 20.04
Siin ongi selline ohmude koht, kes ise midagi ei tee, aga teisi säunama on meistrid. Seepärast ei näegi mõtet siinsetega suhelda, kuigi neid ongi siin vaid healjuhul käputäis. Kõik on minema peletatud.
 
ohh dolooress 10. september 2018, kl 20.14
Doolooress on ju paadunud vanatüdruk.
 
vaba mees -vabaks ka jään 12. september 2018, kl 08.10
teemaalgataja N54 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kõik mu andmed on siin õiged. Olen blond (juuksei
> d pole värvinud,sest olengi blond ) pikkust 165 cm
> , kaalun 63 kg.Rinnahoidja korv on D.
Paluks naisel 54---kohtingu kohta -ka täpsemat lauset
Ise elan tartumaal ---kui maakond klapiks --võib ka kohe kohtuda ?
 
Torumees 12. september 2018, kl 19.21
Mida paganat- inimesed- ärge mõelge liiga palju.
 
ära joruta 12. september 2018, kl 21.24
kui pole midagi ütelda
 
Voldemar 15. september 2018, kl 17.49
Doloores loeb sotsioloogide jura, aga ei tea midagi sellest mida seksoloogid räägivad.
On debiilne väita, et kaks vaba inimest, kes saavad regulaarselt kokku, et seksida, on amoraalsed ja tühised inimesed. Tervel inimesel on vajadus seksida ja selle vajaduse mitterahuldamine mõjub tervisele. See, et mõnel kibestunud Doloresel pole seksivajadust, on tema probleem.
 
linlane 15. september 2018, kl 18.48
Voldemar, kui see sul õiges eas oma naisega tegema jäi - regulaarselt ja õigesti, siis nüüd seda, selles vanuses tegevust primaarseks tahta tekitada mingi jumalast võõra naisega juhusuhtena või vaid " kokku saadakse", on mitte ainult halenaljakas vaid ka reaalselt võimatu. Miks? Naisi ei huvita vanad haiged mehed. Juba selline mõtegi ajab südame pahaks...Sest aeg on nii vana mehe kallal oma töö teinud. See, mida seksuoloogid räägivad, puudutab noori viljakas eas mehi ja naisi, kelle organism töötab laitmatult ja kellel paarisuhte korrasolekuks oleks muuhulgas vajalik ka normaalne intiimelu, mis kuulub ühe osana abikaasade ellu.
 
seks on hea 15. september 2018, kl 18.58
kui on meeldiv partner ja seda igas eas.
 
Voldemar 15. september 2018, kl 19.00
Sa linlane oled idioot. Mida sa tead minu tervisest ja sellest miks ma üksi olen. Halenaljaks on hoopis see, et mingid kibestunud ja frigiidsed Dolores ja linlane üritavad oma maailmavaadet peale suruda.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!