Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
EKRE
 
uuu 25. jaanuar 2021, kl 16.47
Helmed on tegijad muidugi, nii palju lojaalseid lolle enda taha koonduda on varem suutnud ainult Savisaar.
 
uu 26. jaanuar 2021, kl 09.58
no näed siis - ja Savisaare parteil halvasti küll ei lähe:)
 
uuu 26. jaanuar 2021, kl 10.30
pärast seda, kui oma erakond ta kõrvale heitis. Helmedega ei soovi peale Seederi enam keegi koostööd teha.
 
uu 26. jaanuar 2021, kl 20.18
ära hõiska enne õhtut.
 
tükike sinist taevast 27. jaanuar 2021, kl 12.26
Lugedes kommentaare mis halvustavad EKRE-t ja nende valijaid, pean tõdema, halvustajad on nagu loodud EKRE liikmeteks. Sama räuskav kõneviis, sama julgus nimetada 99671 EKRE-t valinud inimest idiootideks ja ajupestuks. Selline käitumine on kohatu.Tark inimene on kindel enda valikutes, samas austab ja aktsepteerib teiste valikuid.
Seda kommentaari postitades teatan, olen apoliitiline, ei usu ühegi erakonna suurejoonelisi lubadusi, ei seisa ühegi erakonna eest, ega visku ühegi erakonna eest ambrasuurile;)
 
küsiks 27. jaanuar 2021, kl 19.21
kas sinine taevas ikka oma kodaniku kohustust täidab ja valimas käib?
 
uu 28. jaanuar 2021, kl 11.54
ma tahtsin just sedasama küsida.
ja veel: hiljuti vilksatas uudis, et valimistest osavõtt mingis riigis oli 30%. huvitav, kuidas niisuguse "saavutuseni" jõutakse.
aga jah, et siin on jätkuvalt teemaks EKRE, siis ütleks, et passiivsust ta küll ei tooda.
 
tükike sinist taevast 28. jaanuar 2021, kl 12.49
Eestis elab 1 329 460 inimest, valimas käis 561 141 inimest. Valimas ei käinud 768 319 inimest, üks neist, kes valimas ei käinud olin mina.Tahan rõhutada, mitte üheski seaduses ei ole mainitud hääletamist kodanikukohusena. Meie riigis on õigus teha vabalt neid valikuid, mis ei kuulu kodanikukohustuste hulka.
Mul on kodanikukohustused mida täidan täpselt ja rõõmuga.
Minu kodanikukohus on armastada ja austada oma riiki ja rahvast, hoolida, hoida oma emakeelt ja kultuuri. Käia korralikult tööl, mitte kiruda ja süüdistada oma riiki ka siis, kui minu elus toimub mingi tagasilöök. Minu kohus on aidata, olla mõistev, hooliv ja viisakas oma kaaskodanike vastu.
Ja veel hulk kodanikekohustusi, mida ma siin loetlema ei hakka.
Künka otsas toimuv mudamaadlus, joonte tõmbamine ja tõmba aga lükka mäng, neist hoian ma eemale.
Kahe puhta prillikivi poolt moodustatud roosasid prille ma küll kandma ei hakka.
 
küsiks 28. jaanuar 2021, kl 15.48
ei oleks osanud oodata, et sinine taevas sedasi vassides oma mitte valimas käimist õigustama hakkab.
natukene tõepärast infot viimaste valimiste kohta

https://rk2019.valimised.ee/et/voting-result/voting-result-main.html

Valijaid nimekirjas 887420
Hääletanuid 565045
% 63.7

tänu sellisele suhtumisele nagu sinisel taeval saavadki poliitikud sigatseda, sest mõni arvab, et temast ei sõltu midagi
häbiväärne suhtumine

tükike sinist taevast, ma olen sinus väga pettunud
 
tükike sinist taevast 28. jaanuar 2021, kl 16.27
Arvudega vassimise eest vabandan.
Kui keegi arvab, et minu hääl on nii määrav ja poliitika muutev, las arvab. See, et kellelegi pettumuse valmistasin, on siiski parem, kui oleksin valides iseendale pettumuse valmistanud. Kõigile ei saagi meelejärele olla. Soovides kõigile meeldida, kaotab inimene isikupära ja ainulaadsuse, ehk teisisõnu, iseenda. Ma eelistan olla oma riigile võimalikult hea alam ja mitte riikuda riigi mainet oma valesti antud häälega valele erakonnale või isikule;)
 
küsiks 28. jaanuar 2021, kl 16.54
mõni siin demagoogitseb nagu poliitik

küsimus pole kõigile meeldimises, vaid suhtumises. kui kõik sama primitiivselt mõtleksid, siis meil olekski savisaared ja helmed surmani valitsuses ja presidendiks.
õnneks arukad inimesed käivad valimas ja valivad põrsaste vahel kõige vähem poriseid.
 
Küsiks küsiksi käest 28. jaanuar 2021, kl 17.38
Mille poolest uus valitsus on parem Savisaare või Helme poolt juhitud valitsusest? Mille poolest on üks porine põrsas teisest porisest põrsast etem?
 
tükike sinist taevast 28. jaanuar 2021, kl 17.57
Ma olen kannatlik ja ootan kuni sulud saavad puhtaks ja põrsad kenasti roosaks. Siis tean, et minu poolt antud hääl läheb õigesse sulgu ja kenale roosale põrsale;)
Ma võin olla nii primitiivne kui keegi arvab, aga niipalju mul oidu on arusaamaks, praegu käib võitlus kõige " puhtama ja ausama" erakonna Refi eest.
 
Austaja 29. jaanuar 2021, kl 14.26
to:küsiks. sa oled nagu vene aja politruk. kes ei mõtle ja tee nagu sina, on primitiivne. unusta juba ära, aeg on teine. inimesed on vabad nii käitumises kui mõtlemises. sinise mõte on selge. tegemist on teadliku ja enesekindla inimesega.
 
tore teada 29. jaanuar 2021, kl 16.53
et valimas ei käi teadlikud ja enesekindlad inimesed.
 
nonii 02. veebruar 2021, kl 13.27
huvitav, kuidas nüüd siis EKRE valijaskonnaga on, kas see kasvab või kahaneb.
 
elagu 24 24. veebruar 2021, kl 13.03
Head rahvusriiki kodanikud
 
Viirus 23. aprill 2021, kl 09.48
Valin EKRE
 
vali muidugi 24. aprill 2021, kl 15.53
aga mis ekre sulle vastu pakub...
solvab naabreid, kiidab putinit ja trumpi, mis edasi, astute euroopa liidust välja ja liitute srü-ga?
 
Viimasele 24. aprill 2021, kl 17.38
Keegi arvab ennast Viirusest targemaks. Arvab, et tema tarkus on targem, nende omast kes EKRE valivad. Elab veel vene ajas, kus pidi elama ühe targa tarkuse järgi ja enda pead ega arvamust ei tohtinud olla. Meil on vaba maa ja kellelgi ei ole õigust teiste arvamust maha teha.
 
vali muidugi 24. aprill 2021, kl 18.09
ma esitasin küsimuse, mida see Eestit lõhestav, labane kamp vastu pakub.
 
:-) 25. aprill 2021, kl 08.32
Mis on see sinu asi.keda ta valib?
 
vali muidugi 25. aprill 2021, kl 10.01
polekski minu asi, aga ta ise kuulutas keda valib ja mina uurisin miks valib.
arukad inimesed seda parteid ei vali
 
:-) 25. aprill 2021, kl 11.15
"arukas" inimene peab ennast arukaks. no on alles ülisuur enesehinnang;))
 
uu 25. aprill 2021, kl 13.45
"vali muidugi" teatas:
ma esitasin küsimuse, mida see Eestit lõhestav, labane kamp vastu pakub.

mina omakorda tahaks teada, kes Eestit ühendaks ja ühtlasi väga peen seltskond oleks:)
sõna "peen" juures tuleks vbl ka aususe aspekt mängu. mõelgem siis, kes end veel vargana näidanud pole.
arusaamatuna tundub, et erakonnad peavad aina midagi "pakkuma". mida siis?
siinkirjutaja juba ligi 30 a valitud erakond ja konkreetne poliitik pakub vähemalt mingeid mälestusi uue Eesti algusest...
 
Lihtne 25. aprill 2021, kl 14.18
Kuni valimised toimuvad erakondades nii,et kellegi poolt valitav kandidaat ei saa hääli endale vaid erakonna esinumbritele, ei oma mingit tähtsust kellele hääl anda. Kui esinumber on keegi paras suli, siis istub riigikogus, samal ajal aus häältesaaja vaatab kurvalt kogu tsirkust pealt.
 
Kaabustani kustuv tõrvik 22. august 2022, kl 19.13
https://www.ester.ee/search~S1*est?/trein+ja+riina/trein+ja+riina/1%2C6%2C8%2CB/frameset&FF=trein+ja+riina&1%2C%2C2

Lugege kuidas kaabude noorteorganisatsioon alguse sai ja mida nad juba 78 tegid Kes ei mäleta minevikku elab tulevikuta. Ja kui selline on tulevik siis teda õieti põlegi. Ainult tõrvik põleb ja süütab krematooriumi ahjusi mida Tarand majandab.
 
Ekrevend 22. august 2022, kl 19.20
https://www.google.ee/maps/@58.9005854,24.4334494,3a,75y,119.47h,83.25t/data=!3m6!1e1!3m4!1sLZr5Btf_UVw0U9BXpbI6hQ!2e0!7i13312!8i6656
 
Kolla kolka külast 01. september 2022, kl 23.59
Aitab juba populismist. Populism ees, puutini maailm takka. See EKRE vanem kaabu ajab sama pada, mida venemaa propagandistid. Selline mees on moskvale väärtuslikum kui meile siin.
 
Madalalaubalised mõrapead 21. oktoober 2022, kl 19.59
Ütleb türapea
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!