Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
küsimus
 
mariam 18. november 2021, kl 03.04
agnessa, mitte suvaline vanamees ei tee su elu elamisväärseks, vaid su enda ellusuhtumine.
 
Agnessa 18. november 2021, kl 09.17
Aitäh vastamast, aga kuidas seda teha?
Mis oleks minu vanuses 60+elu väärtus - ainult üksindus terendab ja see
tekitabki õudu.
Olen kõik olemasolevad variandid läbi kaalunud-üksi ei toimi.
 
Kopratädi 18. november 2021, kl 11.01
Käisin sugulaste kokkutulekul kevadel. Selgus, et mitu tükki oli surnud ja üks minemas, tookord käis omal jalal, polnud kauaks. Kuni tervist jätkub, pole kunagi hilja.
Kuni tervist, on elus kõik võimalik.
Katsu liituda ringidega, rahvatantsu, käi sugulastega läbi, suhtle naabritega, räägi, et otsid, palu edasi anda äkki kuskil on üksikuid härrasi.
Tugevat tervist ja initsiatiivi.
 
Agnessa 18. november 2021, kl 15.30
Suhtlemise alustamine on väga raske- olen introvert, seetõttu ei topi end kuhugi seltskonda.
Ja ongi suletud ring- koju ei tule keegi midagi pakkuma.
Naabritega ei ole kunagi suhelnudki- pealinna värk-keegi ei tunne kedagi.

Enamus kooskäimise võimalusi on ju praegu kinni pandud, ainult valitud saavad
sisse. Vanematel inimestel on kõigil ikka mingi krooniline häda ja siis võib vaktsiin seda võimendada.
Niiet elan päev korraga ja väljapääsu olukorra paranemiseks ei paista. Võib olla alles kevadel, kui sinnani välja veame.
Tervist ikka soovides.
 
Johhaidii 18. november 2021, kl 16.08
Mis sa seletad? Tallinnas on palju lihtsam suhelda, inimesed avatud, otsekohesed.

Vaktsiin ei võimenda kroonilist häda. Kroonilisega just soovitatakse. Pea nõu arstidega kindlasti. Sind on tüssatud ja covidiga ei pruugi krooniliste haiguste kombinatsioonis kaugele jõuda.

Vaktsiin, 0,5 koormusega tööle ja pole enam üksi.
 
Agnessa 18. november 2021, kl 20.41
Vahva optimistlik jutt!
Autor on ilmselt Jäära vm tulemärgi inimene.
Tööd pole noortelegi eriti, mis veel vanadest rääkida.

Lühidalt. Päris mitu soovitust on antud-eks hakkan siis nende üle juurdlema:)
Püüdkem terved püsida!
 
Notsu Röh 18. november 2021, kl 20.57
Kärss kärnas ja maa külmunud

Loogiline, et kuulujutte tasub rohkem uskuda, kui meedikuid. Ära mingil juhul vaktsineeri.
 
nõudlik 18. november 2021, kl 21.33
Agnessa, loe ja tunne end ära:
pole elu jooksul sõprust, sugulust, meest, lähedust säilitanud
ja
nüüd tahaks seda, mille kallal teised on ränka tööd teinud, nimelt on nad suhteid hoidnud
piirangud teevad raskemaks
ükski nõuanne ei sobi, midagi teha ise ei taha
aga vingud
Ja vingud
Ja vingud.

Ja vaktsineerida ka ei taha.
Häbi.

Kes see tegi, ise tegi.
 
nõudlik 18. november 2021, kl 21.34
Koli Tallinnast väiksemasse linna, Narva oleks ideaalne sõpruslinn, sakuskat ja viina, üksi ei iial.
 
Agnessa 19. november 2021, kl 09.29
Nõudlikule.

Nii rumalat vastust polnuks mõtet kirjutadagi.
Kas kohtume Narvas või?

Kaitsesuts ei puutu üldse asjasse.
Tore kui teil endal on kõik ollalaa!
 
vale vastus 19. november 2021, kl 10.00
kaitsesüst puutub otseselt asjasse kuna see otsitav mees ei saa sind isegi kohvikusse või teatrisse kutsuda, vaid peab sinu hala kodus kuulama
 
autorile 19. november 2021, kl 11.13
kui nii suur "mehenälg" majas , on korja tänavalt üles esimene vastu tulev kodutu-paadialune üles , vea koju, hari puhtaks ja ongi kõik su soovid nagu võluväel täidetud....Tööle sa minna ei viitsi, kodus on sul igav.... 100 häda 1000 viga, midagi sulle ei sobi, ehk lõppeb see kiunumine ükskord ära??????
 
Idavõluka asunik 19. november 2021, kl 11.49
Agnessa Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Nõudlikule.
>
> Nii rumalat vastust polnuks mõt
> et kirjutadagi.
> Kas kohtume Narvas või?
>
>
> Kaitsesuts ei puutu üldse asjasse.
> Tore kui tei
> l endal on kõik ollalaa!
Ära ole tänamatu.
Vaktsineeri, sind tüssati selle kroon. h. Jutuga. Ei viitsi need tallinnlased Narva sõita, aga sõida kuhugi mujale, kus odavam elu.
 
Agnessa 19. november 2021, kl 12.09
Äkki teate mõnda paadialust mullegi juhatada-paistab, et teil endal on sel moel õnnestunud meeshinge saada..
 
Paaditaja 19. november 2021, kl 12.13
Mina pole paadialust pakkunud. Mina leidsin haiglast meeshinge. Kas on abiks? Nüüd haiglasse ja mehi lantima!
 
küll perutab 19. november 2021, kl 12.24
Mees ei ole veel jõudnud ära jahtuda, kui juba isu uue järele. Kas proua ei kiirusta liialt? Viisakas komme nõuab aastast leinaaega.
 
Agnessa 19. november 2021, kl 14.25
Küll perutale.

Mul pole mees jahtunudki, tahtsin lihtsalt endale vbl silmarõõmu?!

Kahtlustan, et osa vastajaid on mehed- naised ei saa ometi nii jaburaid lahendusi pakkuda.
Aga mõnus lugeda hallil päeval:)
 
nartsissistile 19. november 2021, kl 14.28
Otsi tinderist endale armuke.
 
Agnessa 19. november 2021, kl 16.10
Jah, hea meelega, aga pole see portaal minu vanuseklassile mõeldud:):)

Ja oleme jälle ringiga esimese postituse juures tagasi.
Kuskohast siis leida kas armukest, või puhtaks pestavat paadialust?

Pole saada kusagilt.
Tantsida ei oska ega tahagi.

Ma lootsin, et Naistekas annab nõu....
 
nartsissistile 19. november 2021, kl 16.16
Armukest leiab iha portaalist. Mehed sinu vanuseklassis, ka nooremad mehed ei ütle ära ühest 60+ naisest. Tean mitmeid naisi, kes sealt ilma pildita isegi mehe leidnud, ka pakse, kõverjalgseid, rinnatuid jne. Keegi sealt ei vii sind tantsima, seda ei pea kartma.

Paadialust ei oska soovitada, pead vaatama, kelle riided kõige mustemad on ja kes haiseb. Trollist või trammist ntks.
Tinder kusjuures on mõeldud ka sinu vanuseklassile. Minu 50aastane vend leidis sealt endale naise, aga ta oli ka lahutatud ja neid märksa vähem.
ex-riigiametnik 19. november 2021, kl 16.37
Meil on olemas sotsiaalmajad, varjupaigad. Suurema külmaga tulevad paadialused sinna kokku. Seal on karvaseid ja sulelisi s.t. ka korralikke inimesi satub sekka, kes mingil põhjusel kodutuks jäänud.
 
Agnessa 19. november 2021, kl 18.45
Riigiametnikule.
Ahsoo.

Kas olete omale ka sealt mõne leidnud, et teate juhatada?
 
uu 20. november 2021, kl 08.44
kõik käivad siin nagu kassid ümber palava pudru, aga (vähemalt mina) asjast sotti suurt ei saa. Agnessa, kaotasid välimuse peale 40? hooldasid aastate kaupa 24/7 abikaasat? tööl pole käinud? mingit abi kuskilt ei saanud - või, nagu siin ühtepuhku ütled (kassi-koera, tantsimise jm kohta) - ei tahagi. kas nüüd oled lesk või loobusid hooldamisest, sellestki ei saa aru.

vbl oleks sul vaja psühholoogi juurest abi otsida. aga selleks pead "jalad kõhu alt välja ajama"?
või lihtsalt kõndima minema. otsi hakatuseks mingi pisitillukegi asi, millega saad teistele kasulik olla. kui vaktsineerimist kardad, küsi täiendavalt oma perearstilt järele, kas kvalifitseerud. ei peagi helistama, oled kirjaoskaja inimene ja saad e-maili saata.
 
arstiteadus on pettus 20. november 2021, kl 09.27
pole vaja mingeid arste, kui kusagilt valutab, siis joo parem torusiili ja vahel vii oma säästud nõidadele
 
Viimasele 20. november 2021, kl 09.48
Kümme punkti;)
 
Agnessa 20. november 2021, kl 11.46
Kümnele punktile.

Õige- kas te ka joote torusiili ja viite säästud nõiale?
Ja kuidas mõjub?
 
uu 20. november 2021, kl 12.19
sry, lugesin valesti. ütled, et "...40 aastaga on välimus läinud". no see on küll kõige väiksem mure, kui just nii paksuks pole läinud, et käia ei jaksa:) mine kõnni õues, natuke ikka jõuad ja järgmine kord juba rohkem.
 
Agnessa 20. november 2021, kl 12.28
UU-le.

Ma käingi väljas, aga tahaks ometi rääkida ka mõne elusa olevusega (soovitavalt inimesega)
mõnikord päevas nt.
Poe kassapidajaga ei räägi, kirikus ka ainult kuulad ja laulad...
Bussis kah-peavad jobuks, kui hakkad kõrvalistujaga jutuotsa üles võtma.:)
Ole nagu tumm päevad otsa.
 
viimasele 20. november 2021, kl 16.06
ja nüüd toogi mõni paadialune koju, on keda kasida ja harida...
 
Paadialune 20. november 2021, kl 18.03
Agnessa, kas Sa nikutad ka?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!