Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
kevade värvid
 
kena proua 52 19. veebruar 2008, kl 16.34
Naised 50+, millistes kevadevärvides võtad sellel aastal kevadet vastu, riided, jalanõud, kotid?
 
jessas 19. veebruar 2008, kl 16.37
see ikka puhta imelik,vanust nagu oleks.....
 
kena proua 52 19. veebruar 2008, kl 16.41
Just,õige rubriik 50+ vanus selleks, et kevadevärvidest naistega rääkida, see on kohe tuleva kevade kohta hea teema. Imelikku pole midagi, eelkommija,kui sul pole vanust 50+, siis jaluta noortenurka,kõtt!:)))
 
gerro 19. veebruar 2008, kl 16.42
kotid värvin siniseks, jalanõudeks pastlad ja riided lasen õmmelda zaitsevil:P
 
jessas 19. veebruar 2008, kl 16.43
mul vanust sinust paar aastat enamgi, aga siukest p... siia tippida, arvad, et oled ilgelt proua või....
 
kena proua 52 19. veebruar 2008, kl 16.44
Noh, kollase roti aasta nõuab rohkem kollakaid toone, suvel päevitunud nahaga väga kaunis kollane lilleine kleit või seelik.
 
Zara 19. veebruar 2008, kl 16.45
tule meie poodi, vali kevadevärvid välja, hoobilt oled tibi,böööö
 
kena proua 52 19. veebruar 2008, kl 16.45
No jessas, mis naine sa oled kui riietest ja värvidest ei räägi. Vat see on puhas naiselik teema, sest, mis ümber paned, see peab ka sobima.
 
prrrrrrrrrr 19. veebruar 2008, kl 16.46
katastroof
 
mõhk 19. veebruar 2008, kl 16.48
misasi sulle sobib, sale oled jah, aga nii hirmutis, pane veel kollane lilleline seelik selga ja meeldid kohe kõigile
 
kena proua 52 19. veebruar 2008, kl 16.48
Jälle lapsed koos, vanemad naised räägivad ikka tõsiselt ka riietumisest ja riiete sobivusest. Ega kõik ei käi second händist enam tänapäeval ostmas.
 
olen siis jobu? 19. veebruar 2008, kl 16.51
tegin siin millalgi aega parajaks ja põikasin kasutatud riiete poodi sisse. Leidsin kaks nii ägedat jakki, mis oleks Inglismaal väga palju maksnud, sobivad hästi ja on mulle rõõmuks.
 
kena proua 52 19. veebruar 2008, kl 16.52
Jah, kollane ja kulddne on tõesti minu värvid, liivakarva ja igasugu beezhid toonid ka...Kollaseid on väga palju värvivarjundeid, mida ja millega kanda. Tegumood loeb.
(Teeme nii, et sa tohman mitme nime all ei kommi, sina oled paks, ma tean sind, pole vaja sappi pritsida kui sa ise peale selle vana kirju kaltsu valgel põhjal suured punased lilled, selga panna ei oska.):))))Teised oskavad.
 
kena proua 52 19. veebruar 2008, kl 16.53
Kasutatud asjadega võtad kanda selle asja äravisanud inimese mured ja haigused...
 
tiks 19. veebruar 2008, kl 16.56
peale väikese aju, oled sa maitsetu eit:P
 
kena proua 52 19. veebruar 2008, kl 17.29
16:56, kahju, et su välimust ja su nägu ei näe nii reaalis, saaks kohe öelda ja hinnata, sinu väärtust inimesena,pole eriti palju vist seda väärikust? Mida endast kujutad peale siin sapi loopimise, nilbik. Pole raha, pole tööd??? Taipasin, siis tegele töö otsimisega. Riietumine on elementaarne naiselik tegevus kui seda ka maitsekalt teha, seda parem tulemus on.
Paksud naised ei oska tavaliselt end riietada, pannakse selga hästi ümber ja nimme rasvavolte esiletoovad hilbud, peaks aga vastupidi, langevad riided, soovitavalt pikitriibuga või siksak triibuga.See tekitab hea tulemuse.
 
jobu 19. veebruar 2008, kl 17.32
jobu-jobu-jobu kp:P
 
mõtleja 19. veebruar 2008, kl 17.36
Kokkuvõte.
Kui ei ole prouaga ühte meelt, siis oled
1. paks
2. töötu
3. vaene
Ja kui julged veel vastu vaielda, siis oled lisaks nilbik ja ilma meheta ka.
Vot nii.
 
kena proua 52 19. veebruar 2008, kl 17.38
Aga sa räägi oma kevadevärvidest, mis plaanid ja arutaks, äkki sul on mõni huvitav idee. Sina aga sõidad teemasse sisse nilbitsema, teemas on kevadvärvid.Mida siin vaielda.
 
mõtleja 19. veebruar 2008, kl 17.43
Et arutaks siin, mis värvi seeliku ma suveks ostan? Ma ostan riideid siis, kui mul vaja on ja neid, mis sobivad ja hetkel meeldivad. Ei mõtle selle peale, mis värvid moes on.
 
?!?!? 19. veebruar 2008, kl 17.49
No nii- Sul kulla kena proua 52 on tõesti kompleks, kardad täidlaseid naisi kulutuld ju nad sulle ikka kuidagi valusasti kanna peale on astunud, et neid sedavõrd vihkad. Rohkem tolerantsust ja lugupidamist teiste suhtes.
Teema on tõesti ajakohane ja hea, selle eest aitähh. Mulle meeldib rohkem ise õmmelda ja sellepärast külastan tihti kangapoode. Peale abakhani ja kangadzungli, kus veel huvitavaid kangaid müüakse. Ehk mõni hea hing annab teada.
 
kena proua 52 19. veebruar 2008, kl 17.52
Ma käin sõbrannaga või tuttavatega ostmas aeg-ajalt teeme selliseid poetuure linnapeal. Ühel tuleb mõte, et läheme ja siis ostame, enne saab ju ideid ja mõtteid vahetada, et lõplik ost kindlapeale teha. Aga värvid on olulised.Mis läheb kokku talveajaga, mis suveajaga.Inimene ise on ju soojal ajal rõõmsam, jumekam, siis võib ka julgemaid toone kasutada. Talvel jälle teistmoodi. Vaatsin siin ühel peoõhtul, peaaegu kõikidel naistel olid mustad pikad seelikud, kleidid. Hirm hakkas nagu matustel, must on hea värv küll , et teistelgi on, see ei tähenda , et peab ka endale panema musta värvi selga kui tunne on kanda kasvõi oranz või heleroheline.
 
? 19. veebruar 2008, kl 17.54
huvitav, mis prille te siin lugedes kannate, et näete ainult, kuidas kena nilbitseb, ropendab ja sõimab. kamp, kes kena sõimama kokku jookseb, on teie meelest lõhnav roosikimp vä?
 
mõtleja 19. veebruar 2008, kl 18.03
? - +2. Mõni ütleb tõesti vahel pahasti, ei saa salata, aga proua sõimleb permanentselt. Stiil selline.
 
kena proua 52 19. veebruar 2008, kl 18.04
Haaa, suur vahe,kes on priske, täidlane, mõõdukas täidlane, täistäidlane, paks, tüse, ülipaks, ülitüse jne...
Mu üks sõbranna õgis ennast paksuks nagu tootsi maakera, ümmargune ja pidevalt punane näost ja roosa kehast. Lisaks vaevas lõpuks teda mitu terviseviga, lõõtsutas nagu auruvedur. Käia ei jaksanud, jooksmisest ma ei hakka rääkimagi, meestega oli tuuga, täitsa lõpp. Läksime ööklubisse naistega tantsima, sõbranna nagu vene ahi istus löötsakile laia trepi peale ja hakkas uluma. Oi tegi viha küll. Uhkus juba ei luba õgima hakata kui mõni mees otsustab ühel päeval olla rohkem kärssnina kui mees, on ju? Aga tema õgis...Uhh, kui vastik , vinguv ja paks oli...Võtsime ümarlaua kokku ja tegime talle kampas koos ta lastega söögikava. Arvestades kehakaalu ja probleeme. Ära jätsime saia, saiatooted, kartulid, suhkru...Kolme kuuga võttis alla 10 kilo, edasi rohkem puuvilju ja lõpetas suitsetamise kah.Lapsed võtsid nahhaalselt ära suitsud, lihtsalt võtsid. Alko oli majast kadunud. Stiimuliks!!! Nb! temale aitas ütlemine: kui võtad kokku ennast ja kaalu, saad lõpphea mehe.... sellest on nüüd 8 aastat, praegu on tal lõpphea kaasa ja ise kaalub 166cm juures 60 kilo aga oli 114. Ma tean, mis hirmus asi see on aga vaja end kätte võtta, mehele tahavad ju kõik, ka meie eas.
 
?!?!? 19. veebruar 2008, kl 18.07
Eks ta ole, et üks väike must kleit peab ühel naisel igaks elujuhtumiks ikka garderoobis olema. Kuid, kas teda siis just igale poole selga panna see on juba ise asi. Enda värvi valikust vast nii palju, et igal elu perioodil on kujunenud välja omad värvitoonid, mida eelistan. Eks tuleb see meeleolust, east, aastaajast ja ka moesolevast. Momendil on, ise ka ei tea miks "lilla periood". Lihtsalt meeldivad teatud lillad toonid. Ju see nii peabki olema, igal inimesel oma maitse ja oma arvamus.
 
nii 19. veebruar 2008, kl 18.09
Kena prouat ajab see marru, et paksud ja vaesed saavad mehi, tema peab kuivama.
 
? 19. veebruar 2008, kl 18.10
mõtleja
kui mõtlemisest aega üle jääb, võiksid pisut teemat lugeda. kena teeb kena teema, esimesena tuleb jessas, ütleb halvasti, siis mõhk, ka halvasti, siis tiks, siis jobu. kas sinu meelest oleks pidanud kena neid tänama ja kiitma? kena on teiega siin liigagi kena, ta peaks sõimajatele nii põrutama, et nad igaveseks keeletuks jääksid.
 
mõtleja 19. veebruar 2008, kl 18.13
Tahate siis kõik mehele saada või? Suur enamus ilmselt on mehel ja üks osa on ka selliseid, kes enam ei ihka. Mul mitu sellist tuttavat, kes ütlevad, et läbitud etapp.
 
kena proua 52 19. veebruar 2008, kl 18.17
Ühes portaalis eile hakkas mind sõimama keegi naine, kes nimetas end siinolevaks siiruseks, ma enne ei teadnud,kes see on. Siin ta rääkis et on sale ja väike.Valetas meestele siin. Valed tulevad aga välja, vastupidi on- see on portal.ok.ee ja selle naise nimi seal on skorpion52,pilt kah väljas. Aga mina seda ei teadnud, ta vaeseke ajas segi portaalid vist...Mida kõik siin ilma peal sünnib, too naine kirjutas mulle seal ok-s postkasti igasugu jama ,blokeerisin, siis ronis siia järgi...Aihh, mitmete nimede all tegutseb ja see pole ilus.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!