Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
toimetulek
 
Kuidas teie? 28. september 2007, kl 10.30
Lahkusin kodust.Olen üksi nüüd ja üürin pinda.
Olen kindel,soiin on palju sarnaseid naisi.
Minu neto on umbes 8300.-,üür ja kom. maksed 5600,järgi jääb siis 2700.Kuidas tulete välja-toit ja riided?Vajaks uusi riideid,töökoht selline,kus peab korrektselt riietuma.
.
 
? 28. september 2007, kl 10.44
vana sa oled?
 
Kuidas teie? 28. september 2007, kl 10.49
Vana ikka..
 
ananassisalsa 28. september 2007, kl 11.01
Miks siis nii kallist korterit pead?
 
Kuidas teie? 28. september 2007, kl 11.09
Hea tööl käia,asukoha pärast.
 
ananassisalsa 28. september 2007, kl 11.15
Siis peaksid ehk kaasüürilise võtma.
 
Kuidas teie? 28. september 2007, kl 11.17
See oleks raske,mul töö selline..nohh,paberid kõikjal,uksi pole toal,et lukustada..noh,tööaeg kõikuv,kaasüürilisel poleks rahu.
 
ananassisalsa 28. september 2007, kl 11.30
kärss kärnas või maa külmund
 
Kuidas teie?:) 28. september 2007, kl 11.35
Ju nii üht kui teist ja kes saabki aru teise murest,milleks,onju.
Kõige hullem eluperiood seljataga,lihtsalt arvasin,et keegi mõistab ja kirjutab,kuidas just TEMA hakkama saab,võtaks mõne nipi omaks.Aga pole hullu,ma pole surija veel!:)
 
ananassisalsa 28. september 2007, kl 11.41
Mina saan su murest aru küll, ainult seda ei mõista, miks sa midagi muuta ei taha, et probleemi lahendada. Mingit nippi pole olemaski, sest selle piskuga, mis sul üürist üle jääb toituda normaalselt ja uusi riideid muretseda pole võimalik.
 
Kuidas teie? 28. september 2007, kl 11.45
Ju ei oska,uus elu,uus ümbrus,töökoha väljateenimine kui nii võib öelda,pole kerge sellises eas nullist alustada.Ometigi tulevad inimesed palju vähemaga veel toime!
Nii ma seisan kui vastu seina-olen töökas,korralik...aga sellest ei piisa..
 
ananassisalsa 28. september 2007, kl 11.49
Kahjuks ei piisa, tean omast käest.
 
iris 28. september 2007, kl 11.55
2700 krooni-no minul läheb näiteks söögi peale 800 krooni kuus ja riietele 200 krooni. Mina ei oskaks ülejäänud rahaga miskit peale hakata, ega ennast ikka lõhki ei söö. Pole ju vaja valmistoitu osta, ise teha tuleb odavam ja riideid on ka kaltsukates päris uusi.Minu neto näiteks 3200 kuus ja maksan üüri ja söön ja elan ära. Pole vaja latti nii kõrgele ajada.
 
lena 28. september 2007, kl 11.58
osta 1 korralik kostüüm,2 bluusi,kaunistused,ja kokuaeg vaheta neid.raha ei ole-möjub hästi figurile.nina püsti.
 
kuidas tiei? 28. september 2007, kl 12.05
iris:meie elud vist erinevad,pean vahetevahel midagi kohvikus näksima,ei jõua vahel koju enne südaööd..Pole ma mingi nö latt kõrgele ajaja!:)
200.- krooni riietele..seda juhul,kui juba on midagi norm.olemas,vaevalt,et saad sügiseks,talveks saapad ja jope selle hinna eest.
Huvitav,kust leiaks odava üürikorteri,mugavustega ja puhta,et saaks 3200-. kõik makstud?
Kui aus olla,tahavad ka lapselapsed külla minnes mõne mänguasja mammalt..ja nii kõrgel on mu latt enda suhtes,et 3200 pole palk,mida päevase tööga teenida,seda teenisin alguses õhtuti peale põhitööd koristamisega.Pole ju tähtis ,mis tööd teed,peamine,et teed seda enda tarbeks.
200-. riietele,muidu latt kõrge...huvitav,rinnahoidja juba maksab ainuüksi 220.-,seda ma kaltsukast tõesti ei osta!
 
irisele 28. september 2007, kl 12.05
palun kirjuta siia, mida sa sööd?!?!?!?!?!?! kui oled 80+ , siis ehk tõesti saad 800 krooni eest söönuks...
 
ananassisalsa 28. september 2007, kl 12.06
kui sul lapsed on, siis pole ju mingit põhjust kurta, lapsed ikka aitavad
 
ka irisele 28. september 2007, kl 12.08
oled laisk ja muud ei midagi,mina teeksin ka lisatööd ,et rohkem raha oleks!
*pane enda päevane menüü siia.olenväga huvitatud!
ja mul kulub ainuüksi sukapükstele 200.-,neid rohkem kui leiba kulub!:(
 
Ka üks naine 28. september 2007, kl 12.08
Tuled ikka toime,rahaga on nii,et kui on vähem,siis kulutad ka vähem.Söögi peale ju ei kulugi palju.Pead rohkem planeerima ja riideid ju pole ka palju vaja.Tuleb osata neid ,mis on kokku sobitada.Sul vist lihsalt raske,hingeliselt...Aga seal ei saa sind keegi aidata ,aeg paneb asjad paika ja aega kulub sellks palju...
 
kuidas teie? 28. september 2007, kl 12.14
Ma pole laristaja,saan muidugi hakkama,lihtsalt tahtsin kuulda,kuidas keegi teine veel!:)
Hing on nii vaba,pole südamevalu,vihkamist-seda õnneks.
Küll tuleb elus ka minu tänaval pidu,loodan.
 
Ka üks naine 28. september 2007, kl 12.18
To kuidas teie?
Kui sul on hingerahau,lahenevad muud probleemid ka nagu iseenesest...Hea oleks muidugi,kui keegi kasvõi natukenegi tuge pakuks...
 
kuidas teie? 28. september 2007, kl 12.23
Mul lapsed toeks,olen lihtsalt parajalt uhke,ma tahan ise hakkama saada!:)Pole minulgi neile midagi anda olnud peale emaarmastuse ja see on olnud kogu hingest,lapsed armastavad mind väga!
Aga see uhkus puudutab kindlasti ka uut suhet,pole endal midagi ja kui mees,keda kohtan,on rikkam-tunnen end halvasti,kerjusena.
Ehk mõistate?:)
 
ananassisalsa 28. september 2007, kl 12.26
12:08 -le
Kes sa enda arvates oled, et hakkad siin teistele inimestele hinnanguid andma, kas jumal? Iga inimene teab ise, kui palju talle vaja ja milleks ning kuidas seda kulutab. Tore, kui Iris oskab vähemaga toime tulla, maakera ressurss niigi piiratud ju.
 
katamari 28. september 2007, kl 12.49
Teemaalgatajale
Lisatööd, saan aru, praegune põhitöö võtta ei luba?
Odavam korter oleks muidugi abiks - peaksid kuulutama kõikjal, etomanikult otse tahad. Kõik plussid ju olemas muidu, mis üürileandjat huvitavad: üksik ja naine ja vanemas eas...
Et kibekiiret ka pole, sest elamispind ju on, siis ma prooviks seda - kuulutaks kõikjal, kus vähegi annab, ehk näkkab. Tuttav nt sai mul niimoodi kesklinnas 36m2 1-toalise, magamisnurk veel eraldatudki, kena remont ja puha. Omanik läks Brüsselisse ja oli huvitatud, et keegi sees elaks ja toalilli hooldaks. Viis aastat muretu.
Aga ise teen olukorra lahendamiseks kolme tööd korraga - õnneks mul selline töö, et annab teha. Kätte saan kuus 15-18 tuhat ja üsna rahul. Korter õnneks oma, ainult maksud siis.
Ei saa salata, võtab vahel läbi ikka küll, aga ma loomult ööloom, harjunud pikalt üleval olema, selle aja siis teen. vahel saab ikka küll kõrini, aga ei tahaks iga senti ka lugeda kogu aeg.
Aga tubli oled sa küll - enamik ju kannatab selles eas juba kõik välja, mõeldes, et kus nüüd mina enam otsast alustan. Edu!
 
Ka üks naine 28. september 2007, kl 12.51
Näed siis,ka mina mõtlen samuti.Ka minu kõige suurem varandus on lapsed,küll juba täiskasvanud.Ju ongi nii,et kui oled neid armastusega kasvatanud,on suhe selline,et nad mõistavad ka ilma rääkimata.
Aga see viimane lause ,ära mõtle niimoodi,kui leiad endale armsa inimese siis on sul ju muust mõeldagi...sa ei pea niimoodi tundma...
 
to kuidas teie 28. september 2007, kl 12.54
lugesin siin ja hakkama saab ka vähema summaga hakkama. Mulle on tähtsam hingerahu ja teadmine, et ma pole enam üksi vaid leidnud omale toetajaid. Materiaalse jätan välja aga kui palju armastust soojust jagatud. Hindan seda kõike palju kallimaks. Raha tuleb siis kui väga vajan alati ja sellepärast ei tunne hirmu.
Soovitan muretsemise jätta ja küll näed, et elu ise teeb kingitusi!!!!!!!!!!
Rahu ja Päikest!
 
kuidas teie? 28. september 2007, kl 12.58
Jah.lisatööd ma enam teha ei jõuaks,pakun seda teistele,kui keegi vajab...olen endaga esimest korda elus rahul,oma otsusega ja ütlen ikka naistele-astuge pea püsti uksest välja,miks end lasta terroriseerida,alaväärsena tunda!Sellised naised on alati töökad ja saavad ise hästi hakkama,iialgi pole hilja uuesti alustada!Need hetkeraskused on hoopis midagi muud kui aastaid hädise mehega vaevelda.Kahjuks avastasin mina oma jõu liiga hilja,ikkagi püüan veel vee peale jääda,kuidas siis muidu,onju!:)
 
90kr päevas 28. september 2007, kl 12.59
2700/30=90krooni päevas. Teoreetiliselt püsiks hinges mingi aeg, riideid saaks otsida humanast kui hinnad on alla lastud 5 krooni peale. Kui bussi kuukaardi ostmine tuleb, oled 3 päeva dieedil.
Lühiajaliselt elaks ära, pikalt ei taha, hakkaks otsima mooduseid tõsta sissetulekut või langetada väljaminekuid
 
kuidas? 28. september 2007, kl 13.04
küll langetada kuupileti hinda?kas ikka saad 5-kr riideid,jopet,mantlit,talvesaabast?
teemaalgataja on ju korraliku palgaga,mina ütlen ainult,hoia silmad lahti ja vaata uus mees!väärid seda!
 
? 28. september 2007, kl 13.20
-Ju oli see su oma tahtmine-(kodust lahkumine), kas see "mäng vääris küünlaid"? Ma mõnitama ei hakka -katsu hakkma saada aga kui oled läinud siis olgu!Tagasiteed ei ole.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!