Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
võimatu või võimalik
 
nii igav 29. juuli 2017, kl 23.18
Ei vaimustu kodus koogi söömisest. Võiks rokk-kontserdile parem viia.
 
jajah 29. juuli 2017, kl 23.18
2007.a. teema, too sexihimustaja on nüüd juba hulga vanem ja tunneb oma keha veel paremini kui 10 aastat tagasi.
 
HaukuvPeni 29. juuli 2017, kl 23.28
jajah Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> 2007.a. teema, too sexihimustaja on nüüd juba hulg
> a vanem ja tunneb oma keha veel paremini kui 10 aa
> stat tagasi.

Tühja sellest. Eks julgeid naisi on ju igal ajal ja ajastul. Kui selliseid naisi ei leiduks kellel kunagi elus seksiisu pole olnud, oleks inimkond ammu välja surnud. ;-) Väga hea, et mõni julgeb seda ka otse, õigete sõnadega, öelda. Muidu käib ainult üks virisemine ja keerutamine, et naisi ei mõisteta.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
pole Luiset 29. juuli 2017, kl 23.29
Ohh Peni, sinu Luisel on nüüdseks seksiisu kindlasti läinud ja kui pole, siis vaevalt leidub enam sobivat taati, kes 60+ seksinäljast tahab, või tahab keegi? Mine tea, võibolla on väga prink ja sile veel.
 
HaukuvPeni 29. juuli 2017, kl 23.37
pole Luiset Kirjutas:
-------------------------------------------------------
>Mine tea, võibolla on väga prink ja sile veel.

Pole selle kohta juhtunud statistikat nägema. Aga kindlasti seksi saav naine on paremas vormis kui see kes tsölibaadis elab.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati HaukuvPeni 29.07.2017 23.38.
 
50+ ja seksin 29. juuli 2017, kl 23.51
Peni, arvad, et naine saab tänapäevalgi öelda, et tahab seksi ja isegi naudib seda? Ära aja naerma.
Kohe on litsi tiitel kaelas ja kui oled veel vana ka, siis vana litsi tiitel.
 
HaukuvPeni 30. juuli 2017, kl 08.36
50+ ja seksin Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Peni, arvad, et naine saab tänapäevalgi öelda, et
> tahab seksi ja isegi naudib seda? Ära aja naerma.
>
> Kohe on litsi tiitel kaelas ja kui oled veel va
> na ka, siis vana litsi tiitel.

Nautimise koha pealt ei oska öelda. See on naisel kõrvade vahel kinni kui ei suuda ennast häälestada. Ju siis tõesti kardab seda litsi tiitlit ja on linade vahel vagusi nagu muumia. Sajand ja rohkem tagasi oli "lapsega tüdruk" või "üksikema" ka midagi koletut. Tänapäeval nimetatakse seda "iseseisev naine."
Litsi tiitli saab naine ikka selle eest kuidas ta väljaspool voodit käitub, mitte voodis sahmerdamise eest!

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
50+ ja seksin 30. juuli 2017, kl 10.58
Peni, sa ei saa üldse pihta, mida tahtsin öelda? Mina räägin avalikult välja ütlemises, et olen naine kes tahab seksi ja naudib seksi. Seda ei taha kuulda mitte keegi, samas kui meestele on see lubatud. Teiste silmade eest voodikäitumine on hoopis teine tema. Tõsi, üksiemad on tänapäeval rehabiliteeritud, aga seksi tahtev naine veel mitte. Murutar on ehe näide, isegi minu silmis tundub selline natuke ohhooo. Oota natuke, varsti on mitteseksivad prouad oma aiamaalt tagasi ja siis saab kuulda, kes ja mis ma olen., Selles on sul õigus, et atrakatiivsel naisel on vanusest sõltumata ülikerge seksi saada, kui vaid tahaks end lasta suvalistel lõrtsida. Kui ihata seksi koos (endapoolsete) tunnetega, siis on asi sama nutune kui Penil.
 
Ehh 40 30. juuli 2017, kl 12.30
Ei ole mul mingit kibestumist. Tõlgendamise küsimus. Eks igaüks näe kirjutatut oma elukogemusest lähtuvalt ning oma mätta otsast. Mul pole mingit latti vaja kuskile lasta. Austajaid on alati olnud, mingeid ihuvajadusi rahuldada pole vaja. Hobisid piisavalt, töid-tegemisi samuti.

Penile tahtsin vaid öelda, et alati pole asi kinni sinu ebaatraktiivses välimuses. Sinu iseloom on peamine faktor, mis võib sinust inimesi eemale peletada. Vahel võiks ennast enesekriitilise pilguga ka piielda.

Ma noorema inimesena ei saa küll aru, mis probleem on vanematel inimestel selle seksiküsimise ja saamise ning avaliku hukkamõistuga. Miks ollakse selles eas veel nii ebakindel, et kellegi arvamus ses suhtes korda peaks minema. Kui sul on vajadus, siis nii ongi. See, et teised samaealised sind ei mõista või hukka mõistavad - keda huvitab! Ei elata ju enam mingis nõukaajas, kus seksist rääkimine oli tabu ja vajalik vaid rahvastiku taastootmiseks.
 
HaukuvPeni 30. juuli 2017, kl 16.51
50+ ja seksin Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Oota natuke, varsti on mitteseksivad
> prouad oma aiamaalt tagasi ja siis saab kuulda,
> kes ja mis ma olen.,

Eks ma surgin seda teemat just selle nimel, et neid mitteseksivaid preilnasi veits ärritada. Tulevad aiamaalt siia, mind tuuseldama. Ei jõua veel käsigi mullast puhtaks pesta kui penil karvatuustid lendama hakkavad. :-p

to:50+ ja seksin
Murutar tundub segane seepärast, et ta oma seksiisu meedias välja karjub. Nahista vaikselt ja ilma kisata ööd ja päevad läbi ja enamik inimesi ei pööra sellele üldse tähelepanu. Murutar tahab ükskõik mis moel "pildil püsida."

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati HaukuvPeni 30.07.2017 16.59.
 
kuulge 31. juuli 2017, kl 03.22
ei taha nüüd kellegi vanadusseniilseid seksifantaasiaid nullida, aga kas on veel midagi ebaseksikamat kui vemboga vehklev kortsus 70+ papi? veel ebaseksikam võib olla ainult marsi maastik.

kusjuures tekib ühtlasi küsimus, et kui papi noor oli, kas siis jooksid ka naised laias kaares hullu eest laiali, et üritab siin virtuaalselt eelnevat elu kompenseerida?

ja veel huvitab, et kui see üliseksikas peast seksilainel ätt lõpuks eide leiab, siis mis ta taga peale hakkab? liipab ümber naise ja ähib suurest õnnest, et elus lihakeha õuel või? kiirabi peab igaks juhuks kõrval olema. et kui vanatoi erutusest koomas, ei pea teisel proteese eemaldama ja suust-suhu hingamist tegema. las päästeamet toimetab oma aparaatidega.
 
50+ ja ... 31. juuli 2017, kl 12.04
Noh Peni, mis ma ütlesin. Natuke küll eksisin ajaga, otse aiamaalt ei tuldud siia oma kommentaare sari-potitama, aga ilmselt ajas erootiline unenägu 70+ papist eelkirjutaja keset ööd üles. Selles on sel tädil õigus, ma ka ei kujuta 70+ papit enda kallal toimetamas, aga kui olen ise 80, võib olla siis polegi asi nii hull:)
 
Raivo Kohalik 31. juuli 2017, kl 12.27
kõik me saame kord vanemaks kui 50+
ja siis vaatamegi maailma oma mätta otsast
 
ahahh 01. august 2017, kl 03.06
Ja peale seda kui me kõik vanemaks kui 50+ saame, hakkame hommikust õhtuni seksist rääkima ja valjult unistama. No ma ikka kahtlen. Ehk mahuvad selles eas sinna kahe kõrva vahele veel mõned väärtused. Lihtsalt need ilmaoleku mätta otsast teevad valjemat kisa. Mis siin ikka kosta. Et siis pigem Hilja kui Ilma.
 
HaukuvPeni 01. august 2017, kl 17.22
Ehh 40 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mingeid ihuvajadusi rahuldada pole vaja. Hobisid pi
> isavalt, töid-tegemisi samuti.
>

*Juku arutab midagi oma sõbraga aktiivselt. Järsku jookseb suure rutuga vanaema juurde.
"Vanaema!! Kas sa lapsi saad?"
"Mis sa nüüd pojake. Ei saa enam."
Juku marsib tähtsa näoga sõbra juurde tagasi ja teatab.
"Ma ju ütlesin, et ta on isane."*

Nüüd ma hakkan tasapisi mõistma miks siinsed naised meestest ei huvitu... ;-)

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
Ehhh 01. august 2017, kl 19.14
Kui kodus vajadused rahuldatud, pole vaja netis ahastades seksi taga ajada. Näri kellegi teise konte.
 
50+ ja ... 01. august 2017, kl 20.20
Vaatan, et mitteseksijate põhiteemaks on siin kujunenud seksiteemadel rääkijatest rääkimine, ju siis lööb seegi vere käima. Kusjuures need seksijad teevad seda üsna vaiksel ja delikaatsel moel, aga mitteseksivad rääkijad on kuidagi vaenulikud. Peni anekdoodid on head ja asjakohased:)
rästu 01. august 2017, kl 20.49
ega siin valjuhäälselt saa keegi miskit teha...niiet, vale väide...:D aga ma olen ikka arvanud, et seks on tegevus...mitte jututeema... see oli aastakümneid tagasi kui...:DDD...sai sellest sõbrannadega jahutud...:D
aga kui sellest rääkimisest rahulduse saab...:DDD
 
HaukuvPeni 01. august 2017, kl 20.52
50+ ja ... Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> aga
> mitteseksivad rääkijad on kuidagi vaenulikud.

Mina oleks ka vaenulik kui keegi näitaks ja ütleks: "Näe on, aga sulle ei anna." Ning paneks püksi tagasi. :-p

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
50+ ja ... 01. august 2017, kl 21.03
rästule peab vist mitu korda ütlema, et suurima rahulduse näikse saavat seksist rääkivad mitteseksijad:) Teil näikse aega olevat, proua Rästu, eks loe kokku, kelle kasuks-kahjuks suhe tuleb.
Peni, ma arvan, et nad ei tahagi näha, veel vähem katsuda, aga sellel teemal ülima põlgusega rääkida on nii mõnus, nii mõnus:)
rästu 01. august 2017, kl 21.17
minu sõnavõtust ei pea niiviisi ärrituma...aega mul on...ja arusaamist ka veel veidi...aga vot sellest nüüd küll aru ei saanud, mida kokku lugema pean ja mis kasuks tulemisest jutt...:DD
 
50+ ja ... 01. august 2017, kl 21.25
Kus sa ärritust nägid, pigem on mul lõbus:) Eks sa said aru küll, aga ma siis kordan vanainimesele veel rahulikult, loe kokku mitu kommentaari on siin neid, kes otsivad siit seksi või vihjavad sellele ja kui paljuon neid, kes selle kallal hambaid teritavad.
rästu 01. august 2017, kl 21.30
rästule peab vist mitu korda ütlema, et suurima rahulduse näikse saavat seksist rääkivad mitteseksijad:)
------
lõpuks jõudis pärale...
aga miks te siis ei seks...:DDD
rästu 01. august 2017, kl 21.30
rästu 01. august 2017, kl 21.37
vaata kui hea on silte kleepida...nagu järeldasid, on mul aega palju ja sent surmaga võlgu... :DDD
 
HaukuvPeni 01. august 2017, kl 22.18
Mind hakkas ennast ka huvitama kuidas see olukord minu eelmises kommentaaris, päriselus välja näha võiks?? Kas on vabatahtlikke soovijaid või võtate loosi kes testima tuleb?
Ma ei arvanudki, et nii aktiivet vastukaja pisuke surkimine kaasa tuua võiks. Ei saa magamagi minna, peab lugema ... ja naerma. :-D

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
Kummaline 02. august 2017, kl 00.45
kuulge 31. juuli 2017, kl 03.22 Kirjutas:
<<<<ei taha nüüd kellegi vanadusseniilseid seksifantaasiaid nullida, aga kas on veel midagi ebaseksikamat kui vemboga vehklev kortsus 70+ papi? veel ebaseksikam võib olla ainult marsi maastik. kusjuures tekib ühtlasi küsimus, et kui papi noor oli, kas siis jooksid ka naised laias kaares hullu eest laiali, et üritab siin virtuaalselt eelnevat elu kompenseerida? ja veel huvitab, et kui see üliseksikas peast seksilainel ätt lõpuks eide leiab, siis mis ta taga peale hakkab? liipab ümber naise ja ähib suurest õnnest, et elus lihakeha õuel või? kiirabi peab igaks juhuks kõrval olema. et kui vanatoi erutusest koomas, ei pea teisel proteese eemaldama ja suust-suhu hingamist tegema. las päästeamet toimetab oma aparaatidega.<<<<


„..kas on veel midagi ebaseksikamat kui vemboga vehklev kortsus 70+ papi“ ega tea, ega tea, kipun sinnakanti, et ole sa või „viimse-peal“ tädi, su iseloom on nii sant, et säherdusest hoiaks kaugele kui viimsest jälkusest. Omaealise memmega müraks meelsasti, olgu vaid südamest soe, meeldiv ja naljahimuline.
Näib, et mõistust sinu peakesse pole eriti mahtunud, söögist rääkida võib, sellest kõik kohad „tarkusi“ täis, joogist samuti, paha-paha õlu ja vein, jooge vett! pudelivett! Libido on samaväärne (või vägevam) vajadus imetajate, inimeste, olemasoluks. Näib, et sa pole sellest kuulnudki. Seega rumal-harimatu ja piinlik lugedagi, seda sinu juttu.
 
Vellu (mittegiid) 02. august 2017, kl 20.32
Papid-mammid, mis te kisute siin vägikaigast? Olge rõõmsad iga uue päeva üle, mida teil on õnn näha.

Lugesin hiljuti üht jüri Tamtiku luuletust. Mul tegi tuju heaks. Korraks küll, aga ikkagi.

Petmine

Üks noorpaar abiellu astus
ja teineteisel tõotas nii,
kui partnerit sa petma juhtud
tal hernestega teatad siis.

Paar kuud sai sellest mööda minna
kui mees lõi lauda hernest viis
ja vabandas, et juhtus nõnda
end parandada lubas siis.

Naist tänas, et see aus on olnud,
See naeris:"Kus sa sellega,
sul hernesuppi olen söötnud
kuu aega jub kindlalt ma!"
 
Erna (aianduskoperatiivist Hernes) 02. august 2017, kl 23.55
Ma olen tummaks löödud, süda puperdab sees ja mu hing on täis ahastust :(((

Tulin just üle pika aja linna, mõtlesin, et vaatan, mida siinsed kultuursed prouad ka kirjutanud on - ehk leian mõne uue ja huvitava supiretsepti või toreda rahvaluule-alase teema... Aga ei, kus sa sellega, ühed ütlemata hirmsad jutud siin :O Muudkui seks ja seks, seksimine... Nagu mitte midagi muud siin ilmas polegi enam?!

No muidugi, see hirmus ja kasvatamatu (inimese-)loom HaukuvPeni on jälle eiteakust välja ilmunud, räägib siin oma kole-rumalaid anekdoote ja hirmsat seksijuttu. Igasugused kahtlased daamikesed on ka kohe platsis edvistamas. Kas teil mitte millestki muust peale seksi ja seksima minemise enam rääkida pole või?

Hirmus kole luuletus ka veel spetsiaalselt välja otsitud, mis herneid ja hernesuppi mõnitab. Häbi!

Kui ma vaimusilmas neid siinseid jõledaid meesterahvaid praegast ette kujutan - nende kõveraid ja töllakaid nägusid, pundunud soku- ja metseakeresid - siis mind haarab õud. Kuidas meessugu nii hirmsasti maha käinud on? Ja mis hirmsad prouakesed need siin on? Lõpetage kohe ära see seksijutt! Kui ei ole midagi rääkida, siis hoidke aga suu kinni, paistate tükkmaad targemad välja. Mõni noorem inimene äkki loeb ja arvab, et vanainimeste sugu on päris hukka läinud. On teil seda vaja või? Ega mina üksi ka jaksa vanainimeste mainet puhtaks küürida. (Sain nüüd südame pealt ära räägitud, kergem hakkas kohe.) Rohkem ma siia ei tule.
 
Vellu 03. august 2017, kl 00.24
Kujutlusvõime maalib koletisi, you know, mamma Erna.

Sina sea aga oma hernekeppe kenasti ritta, et kooperatiivi ausat nime eesrindlikult kaitsta ning õpeta noortelegi, kuidas neid keppe õigesti sättida. Muidu kasvavad neist eluvõõrad lumehelbekesed.

Joo nüüd kenasti üks rahustav tee ja magama.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!