Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Kena proua
 
maieke 29. november 2007, kl 11.33
On keegi seda kena proua 52 ka reaalis näinud? Mulle tundub ta müstilisena.
 
sandriin 29. november 2007, kl 11.40
Keegi pani jah siia ta pildi kunagi üles, aga te ise ka näete, mina ei kirjutanud ju temast,
Mina ei kirjutanud ka endast, aga soppa sain küll, sina ei ole, ja sina ei ole...
Ähhhh kui ma oleks selline.....uhhhhh
 
:-) 29. november 2007, kl 11.44
kus oli pilt, oi ma olen miskit maha maganud, tahaks tõesti näha
 
kena proua 52 29. november 2007, kl 11.47
Kas meie riigis on karistatav valede piltide levitamine internetis? Selle sadriini IP oleks nüüd küll huvitav järgi uurida.
 
irw 29. november 2007, kl 11.49
Proua tahab vist väita, et tema ei ole tema pilt?
 
:-) 29. november 2007, kl 11.54
irw
kus see pilt on, juhatage teed
 
kena proua 52 29. november 2007, kl 12.02
Miks te keegi oma pilte kusagil välja ei julge panna aga räägite, et olete nii kaunid ja nii hurmavad? :))))))Lugege mu teemat, aastalõpukleidist, siis on teil ka ettekujutus, millise naise seljas selline riietusese kantakse.Või juba lugesite ja kadedus riivas, nüüd vaja mõnitama tulla!!!Haledad olete siirus, nii ja naa ning teie klann.
 
:-) 29. november 2007, kl 12.11
proua
sa ise ka hale, ei kuulu ma ühtegi klanni, kus kohast kleiti osta sa ei raatsinudki nõu anda, miks peaks sind kadestama, unistuste ohvrike
 
võõras 29. november 2007, kl 12.12
kas kena proua 52 oli eelmisel aastal kena proua 51?
kas pärast sünnipäeva hakkab olema kena proua 53?
sorry,lihtlabane huvi vaid.
 
kulla 29. november 2007, kl 12.12
kena proua, miks sa arvad, et sina oled ainus, kes sellist kleiti endale lubada võib...
mina ka luban seda endale, aga ma ei hakka sellest siin pasundama, ega uhkustama.
 
kena proua 52 29. november 2007, kl 12.21
Väga hea idee, suur tänu sulle 12:12 aga võiksid siiski ainult ühe nime juurde jääda, ma ei talu argpükse.
 
võõras 29. november 2007, kl 12.32
kui ma kellegi nime kasutasin,palun andeks.olen sellel
lehel tõepoolest võõras ja nüüd uhke ka, et hea idee andsin!
 
kena proua 52 29. november 2007, kl 12.38
Miks ma seda ei usu, et otse valesse kohta ja kohe esimest korda, samas ideega, mida võib mõista mitmeti, ma võtan seda ideed heasoovlikult. Ei tea, mida aga sina mõtlesid.Uhke-sina? Ma ka uhke.:))
 
käkimäe kägu 29. november 2007, kl 12.42
maieke on lesbike
ja mitte ainult temake
siin naisi hulgake
kes armunud on kenasse
ei ühtki päeva kenata
saa armund naised elada
päev algab uus
kena nimi kõigil suus
oh kallis, kallis kenake
ei sinuta saa elada
sa poeta kas või sõnake
me kõik siis nagu õndsake.
 
OKSE 29. november 2007, kl 12.46
ÖÄK-ÖÄK! See mutt ajab oksele, blondeeritud blont, hagija näoga, olgu see välimus kuis on, aga olemus on nii nõme, et ükski välimus ei suuda seda taandada!
 
võõras 29. november 2007, kl 12.49
ma juba taandusin,olge terve!
 
PP 29. november 2007, kl 12.51
OKSE on lesbi numero ükkonen. ta on kenaga kohtamas käinud ja korvi saanud:PPP
 
teadja 29. november 2007, kl 12.51
aabbeekas rääkis mulle, et oli küll üleval kp52 pilt, sest see oli sama, mis tal aabbees oli üleval KOKis.
 
kena proua 52 29. november 2007, kl 12.54
Aitäh sulle 12:42
 
kena proua 52 29. november 2007, kl 13.00
Ootan huviga, millal tuleb siin välja Meesteleht, kus kindlasti käsitletakse ka meeste klimakteerset perioodi mõne androloogi poolt, siis on seletatav mõneti ka selline allergia kena , st. minu suhtes.
 
:-) 29. november 2007, kl 13.00
oh, kuramus, ei viitsi mina igasugu portaale mööda kolada, ühe kuiviku pilti taga ajada, tahtsin lihtsalt teada, ons siis põhjust teistest end nii palju paremaks pidada
 
teadja 29. november 2007, kl 13.04
ise seda pilti ei näinud, seega ei saa sinule vastata. Jutu järgi blond, kõhn, teravate näojoontega.
 
kena proua 52 29. november 2007, kl 13.09
:-)on ikka, ma tean, millest ma räägin.Kas pean end paremaks? See on vaba foorum, olen mitmekülgne inimene ja oskan seltskonnas rääkida inimestega paljudest teemadest, sama ka virtuaalis. Kui teisedki, kes ainult ilkuda oskavad virtuaalis, arendaksid teemasid mitte teemataja solvamise tasandil vaid omaksid ka laiemat teemahaaret, tuleks palju asju teistmoodi siin teemades välja. Oleks ka mõnus suhelda kümmnete ja kümnete inimestega.Paraku...näed ise.
 
teine teadja 29. november 2007, kl 13.10
tal pidevalt üks pilt, teised on arvatavasti koledad, otsib ammu ja igalt poolt, aga ei leia ta midagi oma sita olemusega.
http://date.delfi.ee/profile/join.htm.php?sid=dfi&service=view&ToLoginID=77nedfispu
 
kena proua 52 29. november 2007, kl 13.14
:)))))))))))
 
ohh 29. november 2007, kl 13.15
ära aja kogu aeg oma mina peale, ei huvita see kedagi, ole vait rohkem
 
just 29. november 2007, kl 13.19
kena proua on seni kõigist teistest prouadest ilusam, kuni teised oma pildid näitusele panevad. siis alles otsustatakse, kas kenast prouast on keegi kenam. praegu on kena vaieldamatult kõige kenam.
 
teadja 29. november 2007, kl 13.20
ilu ei anna patta panna, ei meeldi sellised blondeeritud hurdakoerad
 
kui 29. november 2007, kl 13.22
See provva oleks väärt proua, oleks ta sellelt turult juba ammu kadunud!
 
kena proua 52 29. november 2007, kl 13.28
Kas keegi on neile teadjatele nii raskelt ära öelnud, nüüd shokk sajanditevanune. Ma tean, et vangist tulnuid mehi ei soovi keegi oma koju võtta,seda esiteks ja teiseks: mina ei tantsi kunagi mehega, kes ei oska tantsida , kellel on lühikesed , kõverad jalad ning puudub mehelik figuur, kasimata rasvased juuksed ja pole korralik ülikond seljas. Siin tuleb ilmekalt välja tõik, et naised valivad.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!