Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Kena proua
 
ehhe 29. november 2007, kl 13.37
Peksa santi palju peksad, käima ei õpi ta kunagi.
 
kena proua 52 29. november 2007, kl 13.40
Mõni otsib oma emale meest aga teise külje pealt vaadates jälle, antireklaam annab vastupidiseid tulemusi.
 
ettepanek 29. november 2007, kl 13.41
Hakkaks kena prouat kutsuma Kom Partei, alati kui ma tema nime näen, meenub mulle Kom Partei:-)
 
to teine teadja 29. november 2007, kl 13.44
nii näeb ju palju paremini;) http://date.delfi.ee/Liisuliisu
 
kena proua 52 29. november 2007, kl 13.47
Sa Tont oled väga halb inimene, küsin uuesti, kas su naisel on kaua juba armuke, lahenda see probleem ära või lase oma sapikivid korralikult eemaldada.Siis on tervis parem ,sa ei pea lolli juttu ajama. Kui sa rohkem tööd teeksid, ei peaks su naine nii palju väljaspool kodu viibima. Ega meie pole süüdi selles, et sul probleemid kodus.KP-sina kuulusid sinna, mina mitte.
 
kena proua 52 29. november 2007, kl 13.51
valede piltide levitamise eest, tuleb küll palju pahandust.Kellel? Laseks välja uurida.
 
mida 29. november 2007, kl 14.09
see uurimine annab? Kas kuskil on keelatud viidata internetis olevatele lehekülgedele?
Ja miks valed pildid, andmed kõik ju klapivad, nii välimus, hobid, kui ka kõik muu.
 
kena proua 52 29. november 2007, kl 14.14
Ka meelismees väitis ja siin veel mõni nainegi, et paljudele naistele meeldivad sarnased hobid.Peab ikka vaimust vaene olema, kui sarnaste hobide pähe kellekski peetaks, kuid vaimuhallus pole veel kedagi õndsaks teinud aga mine sa tea. Keda huvitab, siis valeinffi jagab siin üks lõuna-eesti masajalgmees, tema tel. lõpp on:947, naised-lennake peale!:)))))))))))
 
ära 29. november 2007, kl 14.30
räägi vaid hobidest. Sa kaalud ju 54 kilo, oled lõvi, hallide silmadega jne, jne. Palju täpselt samade andmetega su meelest siis siin neid inimesi tutvumas käib? Tegelikult sa ju oledki ainuke "kena", teised on ju kõik paksud :P
 
kena proua 52 29. november 2007, kl 14.38
14.30
Küll sul on lühikene mõttelõng, vaata kui palju on ilmas inimesi, vaata kui paljud tegelevad sarnaste hobidega, vaata lahtiste silmadega ringi! Siin ei ole mingi siseklubi, vaid 50+ avalik nurk,suur foorum: naistelehet. Tegelege oma intriigitsemistega kusagil siseklubis, jumalast võõrad inimesed, virtuaalis ikka päris segast peksama hakata- annab ikka otsida küll!
Üldiselt , keegi saab nüüd küll suure tähelepanu osaliseks ja ilmselt ka meeste huviorbiiti tõusnuna mõnusaid ettepanekuid ajaveetmiseks, või mis arvate?:))))))Ei noh, edu soovides, sa vabatahtlik reklameerija võiksid siinsed ilulinnud , kes pole aastaid meest näinud ja puha mehevaba elu harrastavad aga tahtmine on, no pane nad kah mehele. Aga mulle oleks nüüd vaja sellist tegelast, kes suusatada viitsib Tallinna piirkonnas.Mul tuttavad erinevate alade kaupa, kes ehitab, kes remondib, kes käib teatris ja kes tantsimas, kes reisimas.Minuga.Ega seda kõike saa ühele mehele peale panna. Mõistad?:))))
 
kle proua 29. november 2007, kl 14.42
räägid endast? Sina punud siin enim intriige, sina alustad eelkõige teiste mustamist..vaata või mõni teema tagasi, kas said rahulduse avalikust arutelust mingi Jaani üle? Ära siis pabla, et sinust samamoodi avalikult räägitakse.
 
no naised 29. november 2007, kl 14.42
Mul tuttavad erinevate alade kaupa, kes ehitab, kes remondib, kes käib teatris ja kes tantsimas, kes reisimas.Minuga.Ega seda kõike saa ühele mehele peale panna. Mõistad?:))))

Noh, kes veel selleks suuteline on?
 
kena proua 52 29. november 2007, kl 14.49
jaaniteema on läbi,kuna minuga vestles ainult üks isik ja see kah erapooletuna. Ära tassi teisi teemasi mööda foorumit laiali.Sina õnnetu võõras inimene, pole veel mingi kõik, aga su reklaam toob ainult õnne kellelegi, sest inimese loomus on olla uudishimulik, uudishimu aga rikastab ja julgustab edasiminekut.Äkki peab keegi sind tänama:)))))

14:42
Paljudel on palju tuttavaid, minu tuttavatel on ka palju tuttavaid, linnas elades lihtsalt oled inimeste keskel ja aja jooksul tuleb tuttvaid ja läheb tuttavaid. See on suurepärane ju. Ma ei nimeta ju neid tuttvaid ometi sõpradeks:)))))Ja kui mul puudub keegi elus, siis ma ta ka otsin , julgen küsida, mida ma olen märganud, ei juleta küsida aga kui keegi julgem, siis oioioi! Kui paha. Istu edasi oma urkas ja virele, mina aga elan täisväärtulikult nagu tahan.Vohh.
 
:P 29. november 2007, kl 15.01
ära nüüd nii õhku täis ka mine, pärast kõik kohad seda shitta täis.
 
kena proua 52 29. november 2007, kl 15.20
15:01

Mats linnas, roos rinnas- tunned ennast ära? Vott.
 
to 13.10 29. november 2007, kl 15.26
See on OK-is olnud Esne ehk kena proua ja veel seal mõne nimega.
 
aga 29. november 2007, kl 15.37
seda me juba teame, meil on probleem, kuidas tast lahti saada.
 
kena proua 52 29. november 2007, kl 15.42
15.26

Aga selgita nüüd rahvale, mida sa oma tegevusega öelda tahad? Mis on viga, kuidas sina asjaga seotud oled,mis sulle Naistelehel ei meeldi ja mis vahe on Naistelehel 50+ nurgal ja aabbee klubil,kusagil kaugel? Et kuidas on kõik see omavahel seotud ja keda või mida sa totutad või esindad mitme nime all.Tavaliselt on heas seltskonnas ja igasugustel üritustel ja mujal, kus viibib rohkem rahvast viisakas ennast tutvustada ja öelda, kes oled,kust tuled ja kui sa midagi teed, siis miks sa teed ja mis eesmärgil. Praegu aga kaob su ideetu mätsimine kusagile intriigide kadalippu ja keegi ei saa aru, mida sa minust tahad.Miks sa üldse siin kommenteerid taolsel moel. Võta nüüd punkt haaval ette ja hakka vastama.:))))))
 
igaüks 29. november 2007, kl 15.45
vastab siis kui ise tahab, aga mitte mingi kena proua käskluste peale
 
kena proua 52 29. november 2007, kl 15.49
maieke, teemategijale
Aga ma olengi midagi müstilist,erilist, pärast aastavahetust saadan sulle foto, kus me uut aastat vastu võtame, näed oma silmaga.:))

Siin teemas ma rohkem ei kommenteeri.
 
valvur 29. november 2007, kl 15.53
pildilt ei paista ta hambad, kas neid ongi:P
vanaema nime all ka esines kunagi
 
siililegi selge 29. november 2007, kl 16.55
miks mehed kena prouad ei taha, ta ju laste muinasjuttudest Baaba-Jagaa luua seljas lendamas.
 
eit 29. november 2007, kl 17.01
Kas siin on keegi oma nimega? on sel kp-l siis see perekonnanimi või eesnimi, tolakari kõik.
 
isa Sergi 29. november 2007, kl 17.26
kui ilmas oleksid ainult "kena proua" taolised naised, raiuksin tilli ära, kusta võib ka kükakil.
 
aqua 29. november 2007, kl 17.27
teen ettepaneku nimetada see foorum ümber- kena proua isiklikuks foorumiks:)
 
just 29. november 2007, kl 17.32
kp-ss kena proua sopa ja sapi nimeline....
 
kah teadja 29. november 2007, kl 18.02
jah see on delfimutt ehk siis kp52 küll, aga küll on jubeda näoga peletis, eriti selle mütsiloduga
a miks ta ennast kenaks nimetab, ei saa aru
 
piilu 29. november 2007, kl 18.25
pildid on tõesti õige Kenaproua 52 näoga ja kehaga, nii palju ma olen toda pouat fotodelt ja ilmsi näinud, pole siin midagi häbeneda, jätame isiksuesse puutuvad lahmimised ära, olgem tolerantsed.
 
lissu 29. november 2007, kl 20.13
piilu
kas sa oled tõesti KP-d kohe isiklikult näinud? kust sa ikkagi tead, et tema on just tema?
asi läheb nii põnevaks - ikkagi selline kuulsus ja prominent!
 
piilu 29. november 2007, kl 20.50
lissu! olin ühel üritusel, kus mulle Sind näidati ja siis klappis kõik! Teades Sind ka teistest portaalidest ei pidanud õigeks suhtlust alustada.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!