Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
täitsa tõsine teema
 
valulla 20. november 2008, kl 17.29
kraaks
seda minagi. Ära tegutse uitmõtete ajal, sul peab olema ikka kuldne ja vettpidav plaan, igatahes :) Aga usun, et on naispäkapikke kah, aga need tunduvalt hullem kontingent, eriti, kui oma kaotsiläinud mehikestele järele tulevad :)
 
õunasüda 20. november 2008, kl 17.31
eks kaks kelku korraga ole tülikas jah
 
kena proua 52 20. november 2008, kl 17.33
Ju ta on su peegelpilt...sarnane tõmbab sarnast, mine mehele, siis pole aega niisama siin tällerdada.Või oled mehe asemel valinud 50+ mutid...No see küll ei toida üksiku naise unelmaid.:)
 
valulla 20. november 2008, kl 17.40
tere, proua!
Arvan, et üksikute naiste unelmad täituvad tõepoolest väljaspool seda jututuba, aga iga inimene otsustab seda ise, kus ta tällerdab, mida teeb, kuidas elu korraldab. Proua, siin pole lasteaed, et peab kedagi pidevalt korrale kutsuma või millelegi tähelepanu osutama või kedagi manitsema. Need inimesed elavad oma elu ja tunnevad sest elust rõõmu :) Kraaks läks muide just trenni, seega oma elu elama :)
 
andke 20. november 2008, kl 18.54
see naabrimees kenaleprouale, saab ükskord ometi mehele. Tal ju sellega sihuke valu taga, aga pole äravõtjat.
 
: D 20. november 2008, kl 19.11
http://www.youtube.com/watch?v=Mi5Xc2OvBVU&feature=related
 
:( 20. november 2008, kl 20.42
kas see lugu oli kp nr 52-le?
 
issant küll 20. november 2008, kl 21.07
pole ammu siin käinud ja vanaproua 52 ikka 52 ja elus! pole mehele ka saanud? kurp
 
öömees 20. november 2008, kl 21.50
aga äkiste sexib ästi, nagu näiteks minu naabrimees
täna selgus et ta roogib lund ka korralikult, niiet ma olen rahul, pole vaja kaugelt kirjasõpru sexiks otsida, käib ära ja on jälle hea olla, selline orgastiline nauding...kordustena.. mehena ta mulle ei meeldi ,on nõme ja harimatu , sydamelt hea aga sõbrannade ees eputada pole sobilik, niiet olgu peale edasi öömeheks
 
Stanley Kowalski 20. november 2008, kl 23.09
Sa kraaksam ole siis ettevaatlik jõulude ajal kui suur pakk tuuakse, kingitused vist peab vastu võtma ja suhu ka ei tohi vaadata, palju tal veel hambaid alles.
 
kraaks 21. november 2008, kl 10.38
jällegi kiskus minu teema huumori kooliks :DD


lõpetuseks...

...tegelikult on see naabrimees täiesti olemas. tore ja südamlik inimene, kelle kõrval võiks iga naine ennast tõelise naisena tunda. me oleme temaga koos kasvanud, koos ühes koolis ja ühes klassis käinud. koos, käest kinni, liuväljal uisutanud. isegi mõned musid teinud. hiljem, läksin mina Tartusse õppima, tema TPI-sse. meil on temaga väga ühesugused saatused olnud. ta naine suri üheksa aastat tagasi, minu.../ kui ta mulle otsa vaatab, vaatan ma maha, sest minu silmad ei oska tema silmadele vastu rääkida. võib-olla kunagi, kui ta taipab tulla lumi-või maikellukestega...siis võib-olla. ma lihtsalt ei tea, mida öelda sellele heale inimesele.

täna oli minu tee lumest puhastatud.
 
aeg 21. november 2008, kl 11.17
eks aeg näitab, mis edasi saab...see märkus kellukeste kohta...sa vist ei tea ise ka veel, mida tahad.
 
Tüdruk 21. november 2008, kl 12.11
Vaevalt asi ainult maikellukestes kinni on! Ka minul on elus olnud meessõpru, keda nimetan "vennakesteks" ja no kellega suhtlemegi nagu vendadega. Ja vägisi ei saa ju end kirge tundma panna. Mida pole, seda pole.

Kui arvad aga tõemeeli, et asi maikellukestes, siis saaksid seda ju talle naiseliku kavalusega ja "läbi lillede" vihjata, et ahh, kuidas mulle meeldivad need lilled; teistest lilledest ei hooli ma üldse... vms. Küll sa oskad, kui tahaksid!

Aga veel. Arvan, et selles eas polegi enam peamine kirg, see võlusõna armastus, mis nagunii (teadlaste arvates) 6-7 kuu pärast vähenema hakkab...ŽHiljem elatakse nagunii austuse, ühiste huvialade, ühise kodu nimel. (Lapsi te ju vaevalt enam tegema hakkate?).

Mine kraaksu pisut õues, täna imeline päike, ja mõtle õige järele... KAS SA TÕESTI LOOBUKSID kaaslasest, kes nii tore ja hea ja kellega ühised noorpõlvemälestused...ainult sellepärast, et pole sellist lõõmavat KIRGE kui 30-aastasel...
 
kotkas 21. november 2008, kl 13.46
Ära kiirusta...ja ära lukkusta oma ust.
See mis tulema peab,.tuleb kindlasti.
 
kraaks 21. november 2008, kl 15.31
ma tõesti jään veel ootama oma maikellukesi.
 
valulla 21. november 2008, kl 17.10
kraaks
ma jääksin kah maikellukesi ootama ja lohuta end sellega, et ega see maikuu enam mägede taga ei ole :)
 
kraaks 21. november 2008, kl 18.16
valulla
ma tegelikult mõtlen ikka hästi järele...Tüdruk ütles targad sõnad. peaksin ju tõesti loll olema...kui toreda inimese endast eemale lükkan. mida ma veel ootan...printsi valgel hobusel...seda ei tule ju enam.
 
õunasüda 21. november 2008, kl 18.29
hobune ei pruugi enam valge olla:)
 
kraaks 21. november 2008, kl 18.36
õunasüda
sul on õigus...pigem hall :))

kas sa saad aru...mis jahu ülemises teemas jahvatatakse...meist tehakse püüli :DDD
 
õunasüda 21. november 2008, kl 18.41
Hobused on need, kelle seljas sõidetakse,
inimesed need, keda taga räägitakse,
no ega me nii maltsad mutid ka ei ole, et vaenlasi poleks:)))
 
Rozza 21. november 2008, kl 18.46
No tere, Kuldne Trio! Head reede õhtut! Ootasingi juba, millal välja ilmute ja siinset elu veidigi elavdate...:)
 
kraaks 21. november 2008, kl 18.49
õunasüda

viimasel ajal paistab...me oleme rohkem kui maltsad...lausa nõgese ja karuohaka ristsugutis. pole viga...mulle paistab...meil on sõpru rohkem, kui vaenlasi.
 
õunasüda 21. november 2008, kl 18.49
issand, ma oskan ainult kõike tuksi keerata...saame, nagu villajänesed:)))
 
õunasüda 21. november 2008, kl 18.51
kraaks, pakun välja pigem maarjaohakad:)
 
kraaks 21. november 2008, kl 18.56
tere Rozza
vara rõõmustad...ma pean kohe jalga laskma...mulle tulevad lapsed külla.
 
Rozza 21. november 2008, kl 18.57
Kahju, muidugi....:(
 
kraaks 21. november 2008, kl 19.01
Rozza


ära kurvasta...ma usaldan sind õunasüdame hoolde...ta on muhe
memmm. varsti kepsab valullagi kohale...olen raudpolt kindel :)
 
õunasüda 21. november 2008, kl 19.04
eks tegelikult "seebitamine" algab...
 
valulla 21. november 2008, kl 19.19
No näed, nii kui sind ei ole, kohe mingi klatš ja tagarääkimine:)
Sai just tööpäevale õhuke kriips alla tõmmatud. Noh, ma siin öösel üritasin kah mõnele rahvarevolutsiooni tõdesid selgitada, aga ilmselt on mu veenmisoskus roostes :) Aga muide, mulle meeldivadki hallid hobused :)
 
valulla 21. november 2008, kl 21.20
Nii te mu siia üksi jätsite marutuulte meelevalda :) Eks kõik halb jääb nüüd teie südametunnistusele, ohh, ma ei või :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!