Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Parimad tutvumiskohad kaaslase leidmiseks
 
!! 23. august 2009, kl 11.31
tark! no sinu tarkuse-mõiste, Mart, on küll allpool igasugu arvestust..irwww
 
kena proua 52 23. august 2009, kl 12.44
Mart, tervitus!:)))
 
kena proua 52 23. august 2009, kl 12.46
Mis need vanurid käivad rates oma kontodega nooremaid hirmutamas...Ise tahavad olla veel soliidsed:))))
 
kena proua 52 23. august 2009, kl 12.48
Ise küsin ja ise vastan, kuningas ja naine 45 on üks ja samaa:))))))
 
trips 23. august 2009, kl 12.46
Öeldakse ikka, et seal on hea, kus meid ei ole, siin keeratakse see kõnkäänd pea peale?
Ei ole kusagil määratletud, et rate üksnes noorte jaoks on, kesk- ja vanemaealisi on seal üsna palju ning ühed ei sega teist.
 
kena proua 52 23. august 2009, kl 12.48
trips, loe kah eelmise nädala Ekspressi, seal just üks kirjutab ratest...Väga hea lugu, vanad inimesed aga lapse aru.
 
trips 23. august 2009, kl 12.50
Ei loe. Mina kujundan oma seisukohad ja arvamused ise. Lapsik on see, kes järele kaagutab, mida keegi ees on öelnud, nin arvab, et see ongi "püha tõde".
 
kena proua 52 23. august 2009, kl 12.52
Sa trips võid oma lapsi kamandada aga mitte siin jobiseda ja teha rekaalmi asjale ,mis pole sünnis.
 
trips 23. august 2009, kl 13.00
????
Kontrolli ennast, "kena" daam!
 
kuningas 23. august 2009, kl 13.11
dedektiivitarkust on sul samapalju kui kõike muud - ma ei ole naine 45 !!!!!! Proovi veel dedektiivitseda, olen jah mitme nime all siin olnud (mitte selles teemas)
Kas OKs on targema aruga kui RATEs ?
Sa jätad tihtipeale olulised asjad lugemata-vastamata :-)
 
kõrvaltvaataja 23. august 2009, kl 13.22
deTektiiv. Piltidega kuulutajad on väheke nihkes ja ebakindlad.
 
jpm 23. august 2009, kl 13.26
Kas tõesti, ma arvaks, et vastupidi.
 
kena proua 52 23. august 2009, kl 13.58
kõrvalvaataja, pilte ei julge need inimesed panna, kes teavad, et pildituna on võimalik vähemalt jutukaaslast endale postkasti sebida. Ja seal võib ennast juba ilusaks kirjutada, veel ei pane pilte välja need, kes suhet ei tahagi, veidi litutada ehk niisama kõrvalt panna.Muidugi kõrvalpõhjusena võib ära tuua selle, et pilt võib näiteks dates laialt levida üle paljude riikide . Kuid kindlamates kohtades ja portaalides on pilt alati see, mis paneb teise inimese kontakteeruma.Või mitte, see kergendab enda valikuid ja kergendab potentsiaalse partneri valikut, kuna tead, et sa talle meeldid.
Kõige enam nihkes on need inimesed, kes enda profiili ilmestavad kiisude ja kutsude ning muude loomakeste fotodega, samas ise aga soovivad leida eluõnne kaaslase näol. Vat see on juba suur küsitavus ja ega tänaäeva kiire elutempo juures ei hakkagi keegi aveva nägema, kuna inimene end ise ei anna virtuaalselt näole täiskasvanute portaalis, et miks ta siis veel otsib.
Kuilugeda on portaalide meeskonnad igal pool üles tähendanud, et pildiga profiil on populaarsem.Ja nii ka on.
 
kena proua 52 23. august 2009, kl 14.02
trips, ära kobise kui asja ei tunne, õppida sa ei taha aga kobised.
 
kena proua 52 23. august 2009, kl 14.09
No kuningas, sa tule ja vaata ka Yksildane.ee, on see ju parem koht kui miski muu,ok on väga hea.
 
timmel 23. august 2009, kl 14.15
Pole see ok ja yksildased miskit hea, seal enamuses kuni 40a. Ja mida sa proua sealt noorte seast otsid?
 
kena proua 52 23. august 2009, kl 14.29
Sa ei ole Timmel, ei maksa teise nime solkida, eks ju.

Alates 18. aastast on minu nimetatud Justnimme Tutvusportaalid , mitte nagu rate.
 
timmu 23. august 2009, kl 14.32
Prouale siis 18aastased juba sobivad?
 
trips 23. august 2009, kl 14.35
"Kena" karjabrigadir, olen vägagi õppimisvalmis ja -võimeline, ainult et olen ka väga valiv õpetajate suhtes. Sina ei kvalifitseeru, ära pingutagi.
 
kena proua 52 23. august 2009, kl 14.43
Alates 18 aastast tutvusportaal viitab sellele, et seal poleks nooremaid aga ülemine iga on suhteline, piire pole pandud ja ok-s seda enam...
To trips, pole sa ka trips vaid ullike siin üritad esineda, igapühapäevane veinitimmija, hale kuju.kaastunne.
 
trips 23. august 2009, kl 14.48
Kas sa käid meie maja prügikastist taarat otsimas, et tead täpselt mis nädalapäeval ja mida ma joon? Saan su raskest elust aru ja panen järgmisel korral pudelid ekstra trepile ning sildi juurde. Loodan, et su ametivennad neid siis pihta ei pane. Ainult ma ei tea, millal see juhtub - nii et püüa siis usin olla ja iga päev vaatamas käia, aasta jooksul peaksid paar tükki ikka saama.
 
kena proua 52 23. august 2009, kl 15.04
trips-traps-trull, hüüdis taga lull, tegi saare, vikerkaare, ise oli aga hull. :))))

Parimad tutvumiskohad on 50+ inimestele ok.ee, yksildane.ee, delfi date. Rohkem pole mul sulle, teemategija pakkuda, kuna kogemus puudub aga sealtki leiad palju huvitavaid kandidaate kui paned oma foto, siis seda enam veel.Muide, ise vaata ikka ka, ära jää lausa ootama, suhtle agarasti. Edu sulle.
 
tripsule 23. august 2009, kl 15.23
liiga palju taarat oled trepile jätnud, näe, kanaperse on end täis kaaninud:=)DDD
 
agnes 23. august 2009, kl 15.32
kp52
No ei näe vahet sinu pakutavate portaalide ja rate vahel.Kes käsib suhelda teismelistega, sa peaksid ju teadma (kõiketeadja nagu oled), et rates on võimalik sisestada vanuse piirangud ja palun väga, mitte üht teismelist.Olen ka ok.ee-s ja rates,- kõik oleneb ikka inimesest endast.Sa ei väsi ka siin lahmimast, ma olen küll ka naine, aga ära käi teistele nii pinda.Noh, pane nüüd mulle ka mõnuga igat jama.Tõesti - oled ära tüüdanud.Sama on Sobivus.ee, jõuad igale poole jahmerdama.Kõigil juba tüdimus. Üks tähelepanek vee. pole sa juba ammu 52, nii et võta hoog maha!!!!
 
AS 23. august 2009, kl 15.37
Et te ka ei väsi juba! Tegemast hullule selgeks, et ta hull on ja siis olla eriti üllatunud, et näed, aru ei saa. Kuidas te ometi aru ei saa, et ta EI PEAGI aru saama!
 
teemategijale 23. august 2009, kl 16.10
Tutvumiskohtadena tulevad arvesse need kohad, kus liigub rohkem sobivas vanuses rahvast.OK-s on vanemat rahvast vähe ja needki seal juba aastaid. Yksildane.ee on nooremale keskeale, ei tea keda see proua sealt loodab leida.Delfi dates on rahvast rohkem, aga too koht on tasuline. Kõige rohkem on rahvast Rate.ee-s. Seal soovitan vaadata just neid, kes on hiljem registreerunud. Ja pilt ei määra ka veel võimalikku tutvumist, kõik inimesed ei taha end eksponeerida. Ja pilti saab ka alati küsida. Ja on soovitav kiiresti üle minna telefonisuhtlusele. Selliseid, kes figureerivad aastaid portaalides, ei tasuks tülitadagi. Hea näide on kena proua 52, kes on aastaid otsimas.
Ta ikka ei leia, huvitav miks?
 
naine 45 23. august 2009, kl 16.31


kp 52 ??????
ma ei ole kuningas<<<<<<
kus sa selle väite võtad??
aga sinu jutt----anna andeks---hakkab vastu.
ühes portaalis üks jutt--teises teine
see kes kõigest teab, ei tea tavaliselt mitte midagi---paraku.
 
kõrvaltvaataja 23. august 2009, kl 16.49
Pange need "julged" oma pilt siia üles. Eriti tahaks näha kena proua 52 täissuuruses pilti.
 
Ilus Ants 23. august 2009, kl 17.57
Portaalidest ära otsi.Tule mehele koju kui tugev soov ja ütle talle ma tahan sind.
 
kena proua 52 23. august 2009, kl 19.56
Minul on ammune arvamus, et kus on alla 18, seal pole 50+ l kohta tutvumiseks ja mott.Minu pakutavad variandid on teemategijale just sobilikumad, kui tast endast asja on, siis kõik oleks nagu korras.

Ja Ilus Ants aitab omalt poolt kaasa:)))
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!