Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Parimad tutvumiskohad kaaslase leidmiseks
 
SS 11. september 2009, kl 00.49
mõtlesin järele.
aga ma ju tunnistasin.
selgelt ja juba siis.
enda kohta.
kui mäletad, siis mäletad, kui ei, siis ei. ma ei korda seda enam. võin v.olla vaid täiendada: minu võimuses ei ole end muuta. kuidagi paremaks. sestap ple ma sobilik ühele HEALE hingele. /oi see oli valus, lähen lakun veidi verd vähemaks/
parimat!
 
valulla 11. september 2009, kl 00.55
Parimat ka sulle! Lähen ka neid va unenägusid piiluma, lootuses, et nad täna ei tule :)
 
kena proua 52 12. september 2009, kl 03.57
Jälle läbustate, teemategija ei teinud teile mitte dialoogide koha, valulla ja see,kellele sa nüüd vägisi kaela trügid, eks ju...Vaid küsis,kus võivad vanemad inimesed tutvuda. Tule,teemategija, näiteks tõesti Yksildane.ee. Mina olen rahul, peale tutvumise on seal ka normaalsed foorumid, normaalsete nimedega,normaalne suhtluskeskkond.
 
sulle 12. september 2009, kl 09.04
kp 52, kes sa öösel und ei saa,
igal pool võib tutvuda,siis isegi siin võib ja see pole mingi läbustamine,ega koht,kus sina keelama tuled,sind ei ole võimalik aidata.....)))

mina tutvun igal pool ja mehed on olemas,kas ma ka õige leian,seda näitab aeg.
 
kaksildane 12. september 2009, kl 09.29
Lehvitan kõigile valge pitsrätikuga ja soovin head teed:)))
 
valulla 12. september 2009, kl 09.36
:))) Tore on hommikut alustada hea huumori lugemisega :)Kujutasin elavalt ette, kuidas kaela trügimise protsess välja võiks näha, kahjuks jäi fantaasiat väheseks :)
 
valullale 12. september 2009, kl 09.54
Tee nagu (NL)KP, tee temast paremini (oli kusagil mingi slogan: tee nagu meie, tee meist paremini!) ja oledki kaela trüginud :P
 
(NL)KP-le 12. september 2009, kl 09.56
Küll sinul, kenake, on ikka hea süda! Kohe kuidagi ei kannata vaadata, et kaks inimest omavahel meeldivalt juttu ajada saavad? :) (See oli nüüd "Mikumärdi" parafraas - seda sulle väikeseks eneseharimiseks!)
 
valulla 12. september 2009, kl 09.58
Slogan oli jah selline, aga ma ju ei taha kuhugi trügida, mulle meeldib seal, kus parasjagu olen :)
 
elv 12. september 2009, kl 10.33
Yksildane.ee on ka ainuke koht, kus kenake on sunnitud piiri pidama, kuna sealt visatatakse jama peale kohe välja.
Minge ja vaadake, kuidas siinne sûljeprits seal muudkui kiidab-oi kui tore, oi kûll sa oled tore, ninnunännuninnunännu jne.
Keegi temaga suurt ei suhtle, kuna kôik teavad, kellega on tegemist.
Arva ära, kenake, miks sa seal just "vana kala" oled.
 
nnn 12. september 2009, kl 10.45
Yksildases on nooremad, nii 30-40a. vanuses. Seal ongi hea kenal proua nooremaid mehi lantida. Meestel ka nooremaid. 50+ naistel pole seal midagi teha. Foorum on ka paras ninnu-nännu.
 
kena proua 52 12. september 2009, kl 12.31
Noh, juba hommikul valves, haiged mutid, et teemategija ei saaks teada,kus tutvuda ,s elleks on vaja teha teemast lohe, niipalju segast juttu ajada, et ta ei leiaks siin vahel soovituse. Sest sul läbustaja, pole endal mingit võimalust neis kuues Tutvusportaalis kus kirjas oled, mitte kellegagi tutvuda ja seepräast läbustad juba hommikust saati, on alles lind.

Loodan, et teemategija loeb minu soovitusi , ka portal.ok.ee ,vaata sinnagi, mitte kunagi sa ei tea, kus õnn võib naeratada.
Yksildases on kõige parem portaal üldse, kus valitseb kord ja igal inimesel on õigus omale arvamusele, kommentaarile foorumis,seal pannakse need siinsed ilkujad kah nööripidi käima aga kuidas nad piinlevad, lihtsalt vahva vaadata, mitte ei saa nad tutvujate kuulutusi risustada...Mitte nagu Nagu siin...Seal Igasugused nõmedad kommentaarid kustsutatakse kohe ja nõmetseja saab ka karistada.

Kui vaadata meeste tutvuskuulutusi, siis seal saavad nad oma soovid nii välja kirjutada nagu ise tahavad ja tutvuda vaid oma soovile vastava naisega. Inimesed on paari läinud ja üksteist leidnud, see ON vahva.kes ei usu, tule sinna, kõik oleneb sust endast.Mina sain küll meeldiva üllatuse osaliseks. Igal juhul vat mehi meelitaks veel juurde, neid pole kunagi liiga palju ja naisi on seal asjalikke ja ilusaid, palju.
Teemategija
 
kena proua 52 12. september 2009, kl 12.36
to nnn
Mis siis, las olla 30-50 aga portaal pole kummist ja tänapäeval on inimesi,kes tahavad üksteist leida ka üle 50-isegi üle 60-e kui s iinset kaadrit vaadata...Kelle asi see on või arvab kehv 30-ne, et 50 naine võtab ta eest mehe nagu naksti ära aga miks ka mitte, seda ennegi tehtud ja tehakse ka peale mind...Kui oled õel, tige, saamatu ja edutu närvipundar, ei ole see teiste süü, kui nad saavad oma partnerluse asju ajada edukalt aga sina ei suuda ühe mehegi tähelepanu endale tõmmata, no mis sa 30-40 siin 50+ foorumis siis vahid nina pikal, mine kohta kus on ainult 30-40:))))
 
oh appi 12. september 2009, kl 13.27
Oeh, sel KP turulobal pole otsa ega aru - no kaua võib??????
 
iiiiris 12. september 2009, kl 13.29
oh,ma minestan, ah ma langen....
 
oh appi'le 12. september 2009, kl 15.17
Ilmselt kaua võib :( Yksildastes tuleb ju vagusi istuda, sest keda huvitavad seal tema kannalõhed või seenetanud küüned. Ega siin ka huvita, aga siin saab oma tegelikul olemusel õilmitseda lasta, seal ei lubata, nagu ta ise räägib.
 
kena proua 52 12. september 2009, kl 15.47
13.27, 15.17, üks jasama Iiiris:))))) Pane oma pilt välja aga mitte lilledega ega loomadega, vaid enda oma, :))))
 
kp-le 12. september 2009, kl 16.49
oled poole kohaga politseis narkokoeraks õppimas või? Aga õpi-õpi, konti sulle nagunii ei anta, sest oled üks ääretult andetu jäljekütt :))
 
kp-le veel 12. september 2009, kl 16.51
vot 15.17 ja 16.49 olid üks ja sama, kellel isegi tutvusringkonnas ühtki Iirise-nimelist ei ole. Ja kõik sulle mittemeeldivad kommenaatorid ei ole Iirised, katamariinad, naine 45-d, kotkad jne. :)
 
kena proua 52 13. september 2009, kl 15.28
iiris, rahune maha!:))))
 
kp-le 13. september 2009, kl 16.16
Laine M., sina rahune samuti, ära tegele äraarvanisega kui nii totu oled.
 
sama 13. september 2009, kl 16.18
tahtsin öelda.
Pöördu arsti poole, Keila Laine, kui paranoia kiusab.
 
niinaa 13. september 2009, kl 16.20
iiris ja kp52 jälle mingi mehe pärast konkureerimas???
 
miks kyll 13. september 2009, kl 17.05
juba yksnes nimi Iiris kõlab kordi sympaatsemalt? Muust rääkimata?
 
nnn 13. september 2009, kl 21.00
iiris pani tutvumisnurgas kuulutuse, kp52 lõikas kohe sinna vahele

http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?f=23&i=1255119&t=1255119
 
Kirgiiz 13. september 2009, kl 21.05
Kui kp lõigatta teab, siis tema on tark naine siis kui tema poizlapsi ka lõigatta teab kuidas teha. Minule meeldib see proua.
 
link 13. september 2009, kl 21.06
http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?f=23&i=1255119&t=1255119
 
pintsel 13. september 2009, kl 21.45
kp, mis lahti, et valullale kraesse hüppad? sõid küll ta pihust, nagu dresseeritud poni, kui ta sind odavate nippidega enda poole võlus, lihtsameelne tobuke. kas said teada, et ta suitsetab ja ülekaaluline on?
 
Kirgiiz 13. september 2009, kl 22.01
Naine ei tohi suitsetada, naine peab mehe eest hoolitsema ja olema pehme padi.
 
kena proua 52 13. september 2009, kl 22.08
Ja mis sinu tohmaka asi on:
Autor: pintsel
Aeg: 09-13-09 21:45

kp, mis lahti, et valullale kraesse hüppad? sõid küll ta pihust, nagu dresseeritud poni, kui ta sind odavate nippidega enda poole võlus, lihtsameelne tobuke. kas said teada, et ta suitsetab ja ülekaaluline on?


haige udutamine.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!