Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Parimad tutvumiskohad kaaslase leidmiseks
 
hm! 25. august 2009, kl 19.48
jätke see kena proua kallal närimine järele, ega ta kogu aeg ka lollusi ei räägi! närime siis, kui ikka asja on!
 
juh 25. august 2009, kl 19.58
selles teemas küll ta tarka ei ole kirjutanud
 
kena proua 52 25. august 2009, kl 22.16
...vaata teemat tohmakas, ...a la: endale meest ei leia, no kuidas ei leia, kui inimene on kuulutanud, leiab kogu aeg, sest võetakse ühendust ja kirjutatakse, saab väljas kohtuda jne.Kes küll on see poolearuga tohman,Siinon üks haige pardininaga naine, kes juba kaua aega sõimleb ja kaagutab, ise ei on hädas oma leidmistega ja siis kaagutab... kes piriseb kogu aeg, et ei leia meest,ei leia meest...Iga normaalne naine leiab mehi ja ka meest,kui tahab, on sul korralik profiil,pilt juures, pole mingeid probleeme...peamine on see, mis pildilt mehele paistab.On alles pikkade juhtmetega mõni.
 
pilt 25. august 2009, kl 22.15
on null,kui inimene seal kondine
 
to pilt 25. august 2009, kl 22.25
Sinusuguse vaala puhul on iga naine kondine
 
kena proua 52 25. august 2009, kl 22.31
Teemategija

Kas oled juba midagi otsustanud? Igal juhul, kui sa kuhugi oma profiili välja paned, siis proovi aja kokkuhoiumõttes suhelda eelkõige endale meeldivate profiildiega, kus on pilt juures.Kui aga pilti pole, siis küsi esimesel võimalus, kui inimene ei saada, järelikult võib ta rahuliku südamega unustada, ta pole tõsisesltvõetav.Muidugi, ei tea, mis eesmärgil sina selle teema tegid...Aga soovin sulle edu ja kõike head...Läheb aega, mis läheb kohtad igasuguseid inimesi,kes pildil meeldivad aga reaalis tõusevad mõjule lisaks väljanägemisele ka muud aspektid. Igal juhul edu!
 
kunn 25. august 2009, kl 22.42
ei teinud need sõnavõtud teda kah paremaks :-)
(vaikimine kuld,...)
 
pikkade juhtmetega pardinina 25. august 2009, kl 22.52
koristage juba ükskord need mehed siit juhtmetes töllerdamast ära!
 
elust enesest 26. august 2009, kl 14.44
siis selline lugu. Kutsuti pätipoiss koos mammaga õppenõukogusse aru andma. Muu hulgas kaebasid õpetajad, et poiss hirmsasti ropendab. Mamma tõmbas seepeale poisile sealsamas lahtise käega üle kukla ja karjus: "Kuradi sitapea, ma olen sulle tuhat korda öelnud, et niimoodi ei räägita! Kust kuradi kohast sa neid sõnu õpid?!"

Noh, ma ei tea, kas mamma sai teada, kust ta pojuke neid sõnu õpib, aga meie oleme nüüd küll tänu kp52-le teada saanud, et ratest õpib... Vaesed mammad küll, kelle pojukesed ratesse satuvad :(
 
Süütult Siivutu 10. september 2009, kl 22.49

:))) bravissimo, elust enesest! :)))

aga huvitav, kust kohast siis ikkagi?
otsida noh!
jõudsite kuidagitmoodi konsensusele ka või kuis?

ja õdagust muidugist kah, keda ammu näind pole (ehk siis kõik see mees ja naine siin;P)
 
valulla 10. september 2009, kl 23.02
Siivutu, see teema juba aegunud, vaata ise, mitu päeva...ja vastuseid ei :)
Tere endalegi!
 
SS 10. september 2009, kl 23.11
ah et vanund juba; soohh:: no eks ma vaada siis nooremaid;)
 
no 10. september 2009, kl 23.11
mis mõttega keegi neid vanu teemasid jälle ette lükkab!
 
SS 10. september 2009, kl 23.13
oh mõtet polemagi; ära erutu; kaunis no!!
 
valulla 10. september 2009, kl 23.23
SS
eks pead vaatama jah, siin Soodom ja Komorra :) Ja sealsest ajast kõik igivanad :)))
 
õunasüda 10. september 2009, kl 23.26
See SS on üks kahtlane kuju...
 
Süütu S 10. september 2009, kl 23.30
kahtlane jah; ubinakesik:)

aga minagi ju igivana; va lulla:p
 
õunasüda 10. september 2009, kl 23.36
Ja püha müristus, mida ma lugema pean:) Olgu neetud see päev, mil lugemine selgeks sai:)))
 
SS 10. september 2009, kl 23.42
vai sedasi........hmmm.......needmine on kah üts võimalusi muidugist (nõutult: mis hillis sinu südant, et sedasi see võpatas??h??)
 
õunasüda 10. september 2009, kl 23.47
Eelistan värvilisi unenägusi soovida:))))
 
SS 10. september 2009, kl 23.51
heh, äkitsi jõudis vist pärale, kas põhjendus peitub mu hoolimatus nimetõlgenduses? tegelt jah, peab tõde tunnistama, et minugi võib kesikuks tõlgendamine vabalt sajatama panna. ei mõelnd sedasi. õige oleks vast keskmik olnud. ubina sees siis. sry!
 
SS 10. september 2009, kl 23.53
mhõh, olgu siis nad värvi täis sul, ise eelistan neid ajusünnitusi üldse mitte näha.
 
valulla 10. september 2009, kl 23.55
Aga need ajusünnitused ei küsi tulemiseks tegelikult kunagi luba, lihtsalt marsivad oma nn olematul moel kohale ja kummitavad või õnnistavad :)
 
õunasüda 10. september 2009, kl 23.55
Kolksti! Kohe kivi kukkus enne kui ma teda lendu oleks lasknud:)
 
SS 10. september 2009, kl 23.59
no nädsa siis kui tore`a`door on see kui kivilaskmine ei jõua vahel lõpulee ;)) maga rahus:)

sul, lulla, on õigus nagu pea alati, nii igav-nii igav on lihtsalt see :P
 
valulla 11. september 2009, kl 00.07
Etteaimumine on tõepoolest alati igav :)
 
SS 11. september 2009, kl 00.12
ütle mulle parem, mis ma tegema peaks, et su sõbratar mu peale vihane/solvunud?/ poleks...kas sinna võiks mingi ussi või püssirohi mõjuda..........? (va kõiketeadja nagu sa meil oled:P)
 
valulla 11. september 2009, kl 00.18
Vaat ses osas ei aita tõesti ei ussi ega püssirohi, ses osas aitab vaid sinu isiklik huvi ja otsene pöördumine, mitte ümber nurga püssipaugutamine ning muude rumalate sammude astumine. Ja tegelikult: kena ja viisakas meesolevus peab oskama tasakaalukalt miilutseda ja rahulikus olemises andeks paluda...
 
SS 11. september 2009, kl 00.27
ohpõrgut siis, ma ju pole kõike seda, ei kena ega viisakas............ega kaalukas ega midagi.
pealegi, prgt/prgt/jne!!, ma EI tea, mis ON valesti, omateada olin ma aus /olen alati olnud/
lihtsalt tunne on vale, nagu oleksin liiga kuidagi teinud, aga kuidas?
ja ma ei oska andeks paluda. on vähe asju, mida ma ei oska siin elus, aga seda see on. mitte, et ma selle pärast kurb pole. olen. nüüd siis mina ka.
 
valulla 11. september 2009, kl 00.32
Ei saa mina kunagi sotti sellest, mis meestel selle andekspalumisega on. Kui mina tunnen, et olen kuidagi valesti midagi teinud, ei võta minust andekspalumine kunagi miskit tükki küljest, just selle läbi olengi aus, et tunnistan oma viga.
Kui tunne on vale, ei saa sa sest tundest enne üle, kui selle õigeks ajad ja mis on vale, kus on vale ja miks on vale-see on teie omavaheline asi ja 3. isikul pole sinna miskit asja. Mina ei ole kurb, olen pisut nukker. Sulgi pole mõtet kurb olla, sest kõik, mida sa tahad, on sinu võimuses, ses olen jummala kindel.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!