Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
ilus ilm väljas...
 
lohk 06. oktoober 2009, kl 13.37
niii igav on ja mitte midagi teha ka ei viitsi. mida teie teete sellisel ajahetkel:) lohutan ennast sellega, et homme tööpäev ja inimene peabki vahe veidike vedelema...
 
Pilvi 06. oktoober 2009, kl 13.45
Ilm tõesti ilus ja ma ka lustin päeva...
 
Troll 06. oktoober 2009, kl 15.09
Kulla Lohk, kui sul on igav, kas oskaksid vastata mõnele küsimusele?
1. Miks inimesed lähevad või lahkuvad helikopterist kummargil?
2. Miks valimiskastidel alati see ava, kuhu sedel pannakse, kohe kaetakse millegagi kinni?
3. Toiduga tegelevatel inimestel on alati juuksed kaetud, aga kas täiesti kiilakas inimene peab ka oma pead katma?

Nagu näed - on mul veelgi igavam.
 
mõistatus 06. oktoober 2009, kl 16.27
kuidas sa saad aru, kui elevant on külmkapis?















vastus: sest külmkapi ukse ees on paar suuri susse.... :D
Aga kuidas sa saad aru, et külmkapis on kaks elevanti??

Noh?
 
mööduja 06. oktoober 2009, kl 16.33
igav?? no kui tagumikku toolit tõsta ei viitsi, siis vaata seda: http://blog.moment.ee/
 
lohk 06. oktoober 2009, kl 17.06
mööduja
tõstsin vahepeal tagumikku, nüüd siis jälle siin:)))
ilusad pildid. pilte pole sulle näidata, aga, kui maal olen siis võin nautida loodust. kitsed käivad mu tiigist joomas, väiksed triibulised põrsakesed (nii 10 tükki)jooksid üle tee, kui maale sõitsime. jänes kepsutab kartulivagude vahel ja siilipoiss mul püsikas. aida taga rästikud ja lindudest ma parem ei räägigi. neid nii palju, et ei oska kõigile nimegi anda:)
troll
teise küsimuse vastus huvitaks mind küll:)
 
Mes 06. oktoober 2009, kl 17.26
Mis ajast elevant kahe sussiga hakkama saab, invaliid vai
 
sirel 06. oktoober 2009, kl 17.32
Mes
Kohe näha, et loogika ei lonka, ikkagi meeeeeees.
 
Dee 07. oktoober 2009, kl 06.17
Aga ikkagi, miks külmkapi ees ainult paar susse, sest elevandil on ju neli jalga?
Kas kiilaspead siis peavad või ei pea peakatet kandma toiduga tegemisel?
Paluks vastust.
 
mii 07. oktoober 2009, kl 09.03
Tänane ilm on küll kõike muud kui ilus.
Ilm ongi ainus, mis siin väga kiiresti muutub. Isegi ühe päeva jooksul võivad kõik aastaajad mitu korda korduda.
Aga et kui midagi teha ei viitsi, siis tulebki "mittemidagiteha". See on väga raskesti õpitav, aga tasub ennast ära, kui selgeks saab. Ainus asi, et ajud tuleb siiski töös hoida, muidu läheb elu tõesti väga igavaks.
 
mii 07. oktoober 2009, kl 09.06
Trolli-le
Aga kas sa ise vastuseid ei tea, et teistelt küsid. Püüa siis ise vastata, võibolla ongi see ainus ajutegevuse stimuleerimine sinu jaoks.
 
mõistatus 07. oktoober 2009, kl 11.59
elevantide kohta siis:
see parandus,et elevant vajaks nelja sussi,oli omal kohal. Sorry!
aga küsimus, kuidas saad aru, kui kapis kaks elevanti?








vastus: sest külmakapi uks on siis irvakil.... ;DDDDDDD
 
Rozza 07. oktoober 2009, kl 12.05
Ilm on tõesti ebameeldiv, seda mõnusam on viibida soojas toas.:)
 
Troll 07. oktoober 2009, kl 13.08
Mii, tean küll vastuseid, aga kuna mõnel pisut igav, siis arvasin, et natuke nuputamist on hea.
Vastused küsimustele:
1. a)kummargil sellepärast, et muidu pikematel inimestel tiivik võib pea äralõigata.
b)võibolla, et reisisid ilma, et oleks maksnud selle eest.
ja nüüd hiilivad salaja minema
2. a)mesilased võivad arvata, et see valimiskasti ava on mesitaru ja siis, kui valimiskast avatakse, mesilased nõelavad sedelite lugejaid.
b)tolm läheb sisse ja paljud inimesed, kes neid valimissedeleid loevad, võivad olla allergilised.
3. a)siis peaks näo ette ka midagi panema, kui kiilakatelt nõutakse pea katmist - on ju sile nahk üle terve pea.
... aga vuntsid ja habe tuleb kindlasti katta kinni.
 
milla 07. oktoober 2009, kl 15.46
Läänemerd nimetatakse, Idamereks, Baltimereks ... mis veel?
No selle Balti mere ääres on palju riike, aga ainult Eestit, Lätit ja Leedut kutsutakse Balti riikideks?
 
õunasüda 07. oktoober 2009, kl 16.17
http://www.youtube.com/watch?v=t6SGeUg2abw
et veel ilusamaks läheks
 
mmmm 07. oktoober 2009, kl 17.10
nii mõnus tänase ilmaga kerra tõmmata soojas toas ja nurruda:)), sai osturallil ka rallitud nüüd naudin toas olemist, juba mõelda vaestele kodututele:(, tean ühte, kes üüris oma maja Nõmmel väljamaalastele ja ise elab "kuuse" all, imelikud inimesed:P
 
mii 08. oktoober 2009, kl 08.54
Jälle ilus ilm täna. Nii ta on. Naudime tänast päikesepaistet, kellel see võimalik!
 
Rozza 08. oktoober 2009, kl 09.01
Ilm ei ole mitte ainult ilus ja päikeseline vaid ka soe! Heale ilmale jätku!
 
õunasüda 08. oktoober 2009, kl 09.08
Nojah, eks igaühel ole soojast omamoodi arusaamine:) lõt-lõt-lõtt... aga hea seegi, et külmem pole...
 
kraaks 08. oktoober 2009, kl 09.17
hommikust, kes ärkvel!
tõesti ilus ilm täna :)
eile õhtul mõtlesin...täna magan end välja. aga mõtteks see jäigi, sest igapäevane varane tõusmine on oma jälje jätnud. olin üleval enne kukke ja koitu. ongi hea...saab vaikselt jalutama minna. mulle meeldib...kui nõmmekad hommikul ahju alla tule teevad...õhk on mõnusalt suitsune. igal korstnal oma suitsulõhn.
 
Rozza 08. oktoober 2009, kl 10.15
õunasüda
Joo midagi kuuma (teed või kohvi), see paneb vere käima ja annab sooja. Võrreldes paari varasema päevaga on täna tõesti parem ilm.
 
mööduja 08. oktoober 2009, kl 10.47
õunasüda -- aga raputa endale suhkrut peale ja poe ahju --- nii hää soe ---
 
õunasüda 08. oktoober 2009, kl 11.27
Tänan hoolitsuse eest, paraku kõige vastikumad aastaajad kätte jõudnud..., elame üle:)
 
Rozza 08. oktoober 2009, kl 11.48
Ka mulle ei meeldi see külm, märg, porine ilm ja lõputuna näiv pimedus.:)
 
muhk 08. oktoober 2009, kl 19.32
mis ilmal viga, ilm peab ikka olemas olema.
 
Rozza 08. oktoober 2009, kl 20.31
Ilm võib ikka olla, aga ta võiks soojem ja valgem olla.
 
Mes 08. oktoober 2009, kl 20.33
Mine taskulambiga ahju peale Rozza
 
Rozza 08. oktoober 2009, kl 20.40
Ahju pole, taskulamp on küll olemas.
 
õunasüda 08. oktoober 2009, kl 21.51
Rozza, raputa endale ka suhkrut peale:), mulle aitas, täna vähemalt.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!