Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Eesti on õigusriik?
 
irvitan 22. mai 2010, kl 10.35
naised saunas räägivad poliitikast, hehee! Endal pole terminidki selged.
 
Le 22. mai 2010, kl 11.51
Irvita edasi, aga ühtlasi ei teeks paha ka tutvuda mõiste "termin" sisuga. Öökima ajab juba selle sõna väärkasutamine ja -kohtlemine.
 
Ei saa aru 22. mai 2010, kl 17.17
Alles reedel kirjutasid lehed kambast kes prostituute peksid ja vangis pidasid ja seda pika aja vältel. Ja nagu õigusriigile kohane,said tingimisi. Ma ei te ühtegi teist riiki,kus ma elada tahaks,aga jääb küsimus,kas õiglust on olemas. Ilmselt ei ole,sest kui ei ole absoluutset tõde siis ei ole ka absoluutset õiglust.
 
Le 22. mai 2010, kl 21.44
Absoluutset? Oi jaa...Aga ma ka ei tea ühtki teist maad, kus ma elada tahaks.
 
Jahh 24. mai 2010, kl 19.53
Eesti on vägagi õigusriik, kui kuulud sutenööride, narkoärikate või mõne muu TULUSA äri ajajate hulka.
Kes otsib eetikat jms vanavara, see peab vist pettuma või mujale otsima minema, nagu kena proua 52 juba eelpool soovitas.
Paljud noored ongi siit plehku pannud, ehkki mitte eetikat, vaid raha otsima, sest mujal euroopas(ka austraalias) makstakse isegi kokale palka, mis võimaldab üürida korterit, moodsaid riideid osta, reisida, eesti liisinguid maksta jms teha.
Kujutage ette, KOKALE, mingile alamklassile....
Saksamaal elavat ka töölisenärakad hästi...uskumatu...kuhu see maailm niiviisi jõuab...
Hea, et väike Eesti oma maksusüsteemiga paljudele eeskujuks võib hakata.
 
Ei saa aru 24. mai 2010, kl 23.29
Erki Nool tegi ajuhiiglasele kohase avalduse,et töötute abiraha on täiesti piisav,1000 krooniga saab ju lahedalt ära elada.Meil on kõik nagu Euroopas, mitte aga sotsiaalsed tagatised.Erki Nool on unustanud,kuidas ta selle töökoha sai,just nendesamade häältega,kes on ehk praegu töötuks jäänud. Nüüd kui uued valimised tulemas hakkab poliitikaringkondades kiire,vaja Eestimaale tiir peale teha. Kuidas muidu hääled kokku saada. Inimesed ,vaadake kelle poolt te hääletate. Ja ikka ei tea ma ühtegi teist riiki,kus elada tahaks.Kodu ja pere siin,vanust ka piisavalt.
 
hehh 28. mai 2010, kl 21.13
seda õigust nt.sõnavabadusele saate jälgida siin foorumis-inimesel on õigus rääkida hallidest häbemekarvadest või oma seksielust, kuid kommenteerida Kuslapiga juhtunut , selleks õigust ei ole ning ka kõik sellealased teemad on kustutatud moderaatorite poolt.
 
to hehh 28. mai 2010, kl 21.37
oleks et kommenteerida, aga siin õhutatakse vaenu ja laimatakse süütuid lapsi.
 
tule taevas appi 28. mai 2010, kl 21.40
Hakkab jälle pihta:SSSSSSSSSSSSSSSSSS
 
Uhh 28. mai 2010, kl 23.55
To to hehh: Need süütud lapsed ja nende abistajad esinevad liiga palju, delfis mitu nendepoolset teemat, kasulikum oleks vait olla, selle asemel,et ennast sisse rääkida, loogikavaba jutuga. Ei usu neid enam keegi. Vastaspool on vait-tark tegu, las räägivad ja lisavad veel midagi oma versioonile juurde, mida keegi ei usu.
 
eelmisele 29. mai 2010, kl 08.44
nii rumal ikka annab olla, vana ja arenemisvõimetu biomass.

jumala eest, vähemalt nii tark võiks ikka olla, et osata oma lollust varjata, mitte avalikult exponeerida!
 
to eelmsiele 29. mai 2010, kl 09.55
lolli juttu ajad sina, ise ei saa millestki aru aga esimene asi hommuku-kohe teisi sõimama.pätid peavad saama oma karistuse ja ema, kes ei oska lapsi kasvatada on lihtsalt jobu.
 
yyy 29. mai 2010, kl 11.36
Vabakasvatuse tulem. Lapseeas neid väntsutatakse ja tiritakse igale poole kaasa, jäetakse üldse üksi või hoidja hoole alla. Kodus trambivad ja kisavad, sest mamma ju lubab. Kui vähegi suureks kasvavad, ei ole neil mingit austust ei teiste ega ka vanemate inimeste vastu.
 
to-tajale 29. mai 2010, kl 12.03
mis sa kiunatad nüüd? eelmisele väljendus ehk robustselt, kuid mina sain ta mõttest aru küll, kõik ei ole must-valge, te pimedad.

Jah, Eesti ON õigusriik, jumal tänatud.

Kui siin viimased kommijad võimule saaks, oleksime keskajas tagasi, mul on hea meel, et staniliku kasvatuse saanud ja sellest siiamaani lugupidavad vanad varsti väljasurevad.
 
tajale-le 29. mai 2010, kl 12.45
Stanilik kasvatus, mida kaasaegsema nimetusega nimetatakse vabakasvatuseks, ongi imbunud meie noortesse rullnokkadesse, kes arvavad et võivad läbustada kus tahavad, pole vahet, kas kodus või kolhoosi kraavis. Haridus ei anna haritust, ükskõik kui palju nende mammad-papad omale diplomeid ei korjaks.
Kui nad ise kord vanaks saavad, hakkavad nad keema tõelises põrgukatlas, kuna nende lapsed ja lapselapsed tõstavad nad kas koridori nurka või hoopis ukse taha. Vaevalt et vanadekoduski neile ruumi järkub, sest käbi ei kuku kännust kaugemale.
Palju õnne, tänased mammad, oma saatust te kujundate ise!
 
skiso 29. mai 2010, kl 16.25
maisaa mitte mõhkugi aru :(

http://www.overstream.net/view.php?oid=n8axucl8txuz
http://www.overstream.net/view.php?oid=mgmfs3uvsjek
 
hehh 29. mai 2010, kl 17.08
süütu laps- kas 16-17 aastane noormees, keda pole õpetatud isegi seadusi ega öörahu austama? (see ema on oma õpetusega tõeliselt hiljaks jäänud.)
Loomulikult poleks vaja olnud sinna korterisse minna, kuid Kuslap järelikult ei teadnud, et tegemist on kasvatamatute jõmpsikatega...
Ta ise on 72 aastaselt ikka tõeline jõumees:ühte täies jõus noorukit kägistas, teist peksis sussiga ja kolmadal kaksas sõrme otsast...
Siit õpetus-kutsuge naabritele ALATI politsei, kui nad rikuvad ühiselu reegleid.
Mis teeb kogu selle loo ebaõiglaseks-aga see, et korteriomanik ei saanud öörahurikkumise eest trahvi-kas tema seisab seadusest kõrgemal?
Kas süütutel lastel on lubatud hilja öösel sõprade juures külas olla ja pidutseda?
Tahaks tõesti teada, kes on nende laste vanemad ja millega tegelevad ,et oma süütute laste jaoks aega ei leia...
 
aff 29. mai 2010, kl 17.21
Siia foorumisse pole vist mõtet veel nädal aega nägu näidata, sest möll Kuslapi ümber on ära tüüdanud ja hallidest karvadest midagi kaasa rääkida ei oska, vara veel, loodan muidugi, et minuni seniilsus ja debiilsus ei jõuagi, a mine tea, äkki olen kunagi üliagar selliste teemade vorpija. Ei me ette tea...:)

Nii palju võin küll öelda, et mina isiklikult ei sündinud pensionärina, puberteet ja noorusega kaasnev möll ja trall pole mulle küll võõras - ehh olid ajad, kui sai nina täis tõmmatud ja makile punn põhja keeratud:) Meil oli selline maja, kus kui ühel eestlasel oli sünnipäev või mõni muu joomapüha, siis pidu panid kogu maja eestlased ja vene mammid oigasid ja hoidsid päid kinni, et opjat estontsõ guljajut. Aga arusaajad naabrimutid olid, tolereerisid noori.

PS.Nüüd olen ma korralik keskealine ja tulevikus saab minust kindlasti ülikorralik pensionär. Aga kellel noorus vahepealt ära jäi, sellel paistab tigedus üle ääre ajavat, vist oli nii paganama raske sünnist saadik ülikorralik olla:)
 
Tõde 29. mai 2010, kl 17.23
Kui päris aus olla, siis Eesti ei ole õigusriik.
 
hahh 29. mai 2010, kl 18.50
_Mis teeb kogu selle loo ebaõiglaseks-aga see, et korteriomanik ei saanud öörahurikkumise eest trahvi-kas tema seisab seadusest kõrgemal? Kas süütutel lastel on lubatud hilja öösel sõprade juures külas olla ja pidutseda? Tahaks tõesti teada, kes on nende laste vanemad ja millega tegelevad ,et oma süütute laste jaoks aega ei leia..._

Süütute laste vanemad kiidavad meie õigusriiki ja arvavad, et möllu tegemine käib igati asja juurde. Süütute laste vanemad ei teavad, et probleemi lahendamine hiljem kohtu kaudu toob omale raha teenimise võimaluse. Süütute laste vanemad arvavad, et korra rikkumise eest ei olegi vaja neile trahvi määrata, sest kõik on ju kunagi olnud noored. Süütute laste vanemad ei saa kunagi vanaks. Nad on oma mõtetes igavesti noored ning panevad pidu ja viskavad viina isegi siis, kui nad on 70-80 aastased ätid.
 
Tohoo tonti 29. mai 2010, kl 19.27
mehe viinapudel muutus kohtukulli küünte vahel lutipudeliks, muidugi on Eesti õigusriik.
 
mania grandiosa 29. mai 2010, kl 20.00
a lahe oli telekast vaadata seda kriminaali toetuskontserti. :D
kohapelane rahvas oli loll, pime ja kurt, ega nemad saanud aru, et Kuslap rütmist ettetormas ja orkester talle kuidagi järgi ei jõudnud.
rahval sellest savi, peaasi et sai oma süütut ohvrit näha. hahahaa

korraldajale, Mäele siis, rakenduvad kindlasti sanktsioonid, see on vaid aja küsimus ja siis on toetajad käpuli. vahva, et need "kenad näod" linti saadi, sest siis kergem tuvastada, kes on riigi vastu ja vägivalla poolt.
 
kas 29. mai 2010, kl 21.04
loll olla loll ei ole?
 
Haigutaja 29. mai 2010, kl 23.02
Kuule mania grandiosa, sul vist läks pampersi asemel pähe, see juhtub siis kui pamperseid ei vahetata kuigi tihti. Vanainimese asi, ikka unustatakse vahel.
 
ic 30. mai 2010, kl 11.41
see mania grandiosa on mingi noor inime, kes äsja vahetas lutipudeli viinapudeli vastu.
 
mania grandiosa 30. mai 2010, kl 12.23
TO
Autor: ic
Aeg: 05-30-10 11:41

sulle sinu arvmus, aga nii ongi. elad - näed.
 
hehh 30. mai 2010, kl 14.37
mania grandiosa esindab õigusriiki, kus kõik teisitimõtlejad võetakse arvele, nimed kirjutatakse üles ja näod võetakse lindile ning siis tuleb kättemaksutund.Siberisse?
Noormees on tõeliselt hiljaks jäänud oma sünniga, Stalini aeg oli juba ammu ära.

Affile-no sinu noorus möödus tormiliselt seetõttu, et sinu vanemad ei suutnud sulle nähtavasti piisavalt armastust anda, seega võime sulle vaid kaasa tunda.Mure ja ahastus uputatakse ikka viina sisse ja püütakse teistele kättemaksuks halba teha.
Oma lapsed kasvatad tõenäoliselt samasugusteks affideks nagu ise olid, mitte arvestama teisi inimesi ja nende õigusi, isenenda õigusi aga alati valmis kasvõi kohtus kaitsma.
Edu sulle!
 
Zenon 30. mai 2010, kl 17.21
Olin ka kontserdil ütlen seal oli koos parim ja intelligentsem osa Eesti rahvast.
 
hehh 01. juuni 2010, kl 10.32
kõige kummalisem on jutt näppude ukse vahele LÖÖMISEST.
No kellel ei ole kord elus näpud ukse vahele JÄÄNUD?
see on siiski õnnetusjuhtum, mitte tahtlik tegevus.
Ja kui minu lastel näpud ukse vahele jäävad,otsivad nad kiiresti külmkapist mitte viinapudelit, vaid jääd.Traumat ravitakse külmaga, seda teab isegi 4 aastane ...
 
eelmisele 01. juuni 2010, kl 16.38
Traumat ravitakse külmaga, seda teab isegi 4 aastane ...

ja trauma tekitajat õnnistatakse kohtukorras seaduse järgi. 1/1
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!