Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Loomulik ilu
 
Aleks59 05. juuni 2010, kl 22.32
Miks paljud naised arvavad, et peavad iga hinna eest nooremad välja nägema, kreemid, krohvid, pilatesed, joogad...Avaldan teile saladuse, et ei ole siin ilmas leiutatud võluvitsa, mis vananeva keha nooreks teeks, no ei ole. Mul ei ole midagi jooga ega Pilatese vastu kui sellega tegelemine ei pane naisi arvama, et noorus tuleb tagasi. Kui naine on olnult ilus noorena, siis on ta seda ka vanemana st. kui sisemine ilu harmoneerub välisega, mitte ükski naine ei saa varjata oma sisemist tühjust puudrikorra alla ja kreemidega siluda tigeduse jutte näol.
Miks ma kirjutan...kohtasin hiljuti omavanust naist pargis jalutasin, hakkasime juttu ajama...minu vanune tundus olevat, hakkasin huvi tundma, sest tal olid säraga silmad ja loomulik naeratus, tutvusime ja praegu oleme koos, mul vedas, sattusin kokku toreda inimesega, tal on huumorimeel ja oskab ennast vaos hoida, kui midagi ei meeldi, ei kuku tänitama.
 
naine 05. juuni 2010, kl 22.35
Muidugi, oled ju armunud! Ilu on vaataja silmades, fakt see!
 
õunasüda 05. juuni 2010, kl 22.44
Ihhahaa-ahhahaa...
 
Aleks59 05. juuni 2010, kl 22.58
To õunasüda: Kas sa oled mära, täkk, ruun, muul?
To naine: Armunud jah, aga on ka naine kuhu armuda.
 
vanaema 05. juuni 2010, kl 23.09
Palju õnne! AGA ARU MA EI SAA,MIKS VEEDAD SIIS IKKA KALLIST LAUPÄEVA ÕHTUT SIIN JUTUKAS?????
 
õunasüda 05. juuni 2010, kl 23.11
Aleks - kõik kokku:)
 
Aleks59 05. juuni 2010, kl 23.12
To vanaema: Tema on oma lapselast hoidmas ja ma omaette.
 
heh 05. juuni 2010, kl 23.14
ega kõike seda tehta selleks, et noorem paistaks. vaid selleks, et keha oleks heas vormis, tervis korras ja enesetunne hea.
imelik, et alati vastandatakse - need, kes enda eest hoolitsevad, on tigedad ja tühjad ja need, kes ei hoolitse ja ei tegele, on nii head ja sisemiselt õhkuvad. on teie elu tõesti nii mustvalge?
 
Aleks59 05. juuni 2010, kl 23.14
To õunasüda: Kena kompott siis.
 
Aleks59 05. juuni 2010, kl 23.18
To heh: mustvalgena näed elu sina, mina pidasin silmas neid, kel peale ihuhoolduse ei ole aega vaimse hooldusega tegeleda ja , kes om ihu peamiseks peavad.
 
õunasüda 05. juuni 2010, kl 23.18
:))))))))))))))))
 
talbot 06. juuni 2010, kl 08.55
välimuse eest hoolitsemist küll maha tampida ei sobi ja kui väline annab kindlust vaimule, siis ongi boonuseks hingehooldus.
teemaautor otsijana vajab ehedust, mida leidub igas otsitavas. originaalsuse avastamise teeb keerukaks avastamise teekond, enamik lihtsalt ei viitsi süveneda lihtsuse tõmbevälja, mis nõuab karmilt iseteadlikku arusaama ümbritsevast.
lihtsus on maailma kõige keerulisem omadus.
 
no 06. juuni 2010, kl 09.00
teemaautor just hoopleb, et tal oma käes, ei otsi kedagi
 
naine 06. juuni 2010, kl 09.07
Kommijad ,pidage piiri.Õige jutt mehe poole pealt ja teie kohe hammastega kinni.Mis salata,kui lugeda üldiselt kommentaare,on ikka naistel eesmärk nuurem välja näha.Aga mõistusest ei räägi keegi.
 
susinaine 06. juuni 2010, kl 09.21
See on tore kui inimesed leiavad teineiteist. Jääb nats arusaamatuks teemaalgataja lause ..oskab ennast vaos hoida, kui miski ei meeldi, ei kuku tänitama. Algusee oskavad kõik ennast vaos hoida ja anda endast parema. Aga eks aeg näitab. Õige on kui saad teisega suheldes tunda ennast iseendana.
 
naine 50 06. juuni 2010, kl 09.33
Alex50
Kust selline arvamus, et ainult sinu sõbratar on selline? Järelikult oled niipaljude naistega suhelnud?
Sina räägid üht, teine mees tuleb räägib vastuupidiselt: kui keha pole, pole tähtsust, mis kahe kõrva vahel on!
See nüüd kaasaegne suhtumine ju, kui oled sale, oled 100% naine.Vastupidiselt oled ammu mahakantud ja surmaotsusele alla kirjutanud.Jumal hoidku, kui siin julgeb keegi mainida, et ta pole sale!
 
susinaine 06. juuni 2010, kl 09.33
Juhtusin eile telekast vaatama filmi Raimond Valgrest. Väga andekes inimene, väga ilusad laulud. Aga samas ise nii õnnetu. Kahju. Armastus - tohutu igatsus, ootus, kannatus ja lõpuks täielik allakäik.
 
to naine 50 06. juuni 2010, kl 09.36
Kas sa ise ka nii mõtled nagu kirja panid?
 
susinaine 06. juuni 2010, kl 09.42
Juhtus näpukas. Vabandan väga.
 
Siiri 06. juuni 2010, kl 10.21
Kõge targem on aeg,sest tema avab kõik,nii kirjutas siin kunagi Kotkas.
 
kena proua 52 06. juuni 2010, kl 15.07
Esiteks miks aleks kolab mööda parke naist otsides,s eal ikka jalutatakse kahekesi või tehakse sporti(jooks, käimine). Mis aga meeliats aleksiga tutvuma naist, kes millegipärast pargis lihtsalt otsis meest, isegi ei kartnud. Tänapäeval käib üksi pargis naisterahvas vaid sel juhul, kui tal pole enam midagi kaotada.
Mis aga aleksit häirib, on see, et miks nii palju mittemutiliku välimsuega naisi ringi liigub, tal jääb raskeks niimoodi naisi muttideks, moorideks ja eitedeks sõimata, mis on tema teine lõbi naistelehel. vaatamata sellele, et naisi saaks kiyusata, et näe, leidsin pargist ühe paksu ustavate silmadega viinanina, vedasi ta koju ,jootsin täis aga ikkagi on hea käia naistelehel naisi sõimamas, vaatamata, et saan öelda, mul on loomulik naine,kes on nii vana nagu on.Jah, aleks, kõik naised ei suuda paraku olla ega käia ajaga tasemel, mis nõuab head välimust ja ükski naine ei taha vananeda...Mis on terve, loomulik ja elujaatav.See on naise sisemusest ja olemusest ning teadmistest, intellektis kinni, kuidas ta end noorena hoiab,(mitte räägib, et tunneb-see tundmsie värk on vale) tervislikke eluviise peab, ennast korras hoiab. Siis püsibki kaua noorena.Nii sisemus, välimus ja suhtumised.
 
kp-le 06. juuni 2010, kl 16.15
C, istu ja tule mätta otsast alla. Tunnetus on väga oluline, kuna mõni inimene ei saa enam sporti teha. Aga ta oskab koguda ja puhastada energiat ning rõõmsalt edasi elada.
 
Kas 06. juuni 2010, kl 16.35
kena proua jutul on mingi iva ka, ei, ikka vana laul. Mis sa rahmeldad oma kirjavigadega tekste kribada. Tee endale selgeks mida sa öelda tahad ja siis kirjuta.Aga palun midagi uut. Need paksud mutid,noored mehed,kepikõnd ja nn tervislikud eluviisid hakkavad juba ära tüütama.
 
nostalg 06. juuni 2010, kl 19.08
Autor: Aleks59
Aeg: 06-05-10 22:32
...tal on huumorimeel ja oskab ennast vaos hoida, kui midagi ei meeldi, ei kuku tänitama.
-----------

Võiksid oma kaasast eeskuju võtta. Kellele meeldib kodune memmeke, kellele aktiivne toimetaja- kindlasti ei ole sinu arvamus lõplik tõde. Minu silmist kustuks küll viimanegi tuluke, kui peaksin loobuma pilatesest ja enese eest hoolitsemisest. Ei usu, et see minu vaimseid huvisid kuidagi piiraks v vähendaks.

Tavaliselt hoidun kehakaalu ja sisemist ilu lahkavatest teemadest, aga selle autori kriitikale ei saanud küll vastamata jätta.
 
Kuu 06. juuni 2010, kl 19.38
To nostalg: Ma sain asjast nii aru, et pahaks ei pandud pilaatest, vaid seda, et see on osadele naistele ainuke arenemistee. Mis puutub tulukestesse, siis paljudel ei ole seda olnud ei pilaatesega ega ilma.
 
kena proua 52 06. juuni 2010, kl 19.42
kelle pilaates, kellel käimine, kellel jooksmine aga tervisesport on elu alus, see hoiab kaua noorena ja ilusana...Lisaks enda korrashoiule ja normaalsele intiimsuhtele, siis on naine kaunis, kui hormonaalne tasakaal on paigas.
 
nostalg 06. juuni 2010, kl 20.02
Kuu

vast nii see teema tõesti mõeldud oligi.
Las ikka igaüks otsustab ise, kuidas oma elu elada. Peaasi, et see teiste elu ja olemist ei häiri. Õnneks on inimesel vaba voli endale sõpru ja elukaaslasi valida just enda väärtushinanngute alusel.
 
õunasüda 06. juuni 2010, kl 20.33
Miski ajab naeru peale, mis teha...
 
Forsyte 06. juuni 2010, kl 20.51
Ajab küll naerma,kuigi püstitatud teema on OK. Aga eks igaühel on oma arvamus.
 
sirel 06. juuni 2010, kl 21.31
Jagatud rõõm on mitmekordne, arvas Aleks59, kui selle teema püstitas, aga vastutasuks sai...........
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!