Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Loomulik ilu
 
kaanekaunitar 06. juuni 2010, kl 21.36
kulla inimesed, te panete naisele rumalust pahaks, mis õigusega?
Ma hoolitsen oma näo ja keha eest, meigin, kannan moodasid riideid, ma ei ole tark, loen palju ka populaatreaduslikke ajakirju, et olla kursis uuemate teadusavastustega aga see ei tee mind targaks, olen informeeritum aga ikka rumal, võin leida netist info mis mind huvitab või hetkel eluks vajalik aga ma ei ole tark, kui ma olengi rumal, kes väidab, et mul pole õigust avaldada arvamust oma mõistuse tasandilt ja kas on ikka ilus heita mulle ette millegi puudumist, mis pole minu võimuses.
 
kena proua 52 07. juuni 2010, kl 00.50
to vana naine,kes nimetab enanst kaanekaunitariks.Kui palju sa kaalud?80, 90, 100, 110 kilo? Ja milliste liikuvate sportlike aladega sa tegeled? Kui pikad on su juuksed? Milline oli viimane teaduses tehtud suurem saavutus? Mitte ühelegi sa ei avsta, sest järgmine küsimus oleks, aks su foto vastaks sellele.Ei avsta ju, siis miks valetad?


Miks sa valetad, su pilt seda ei näita, millest kirjutad, kes on minu pilte näinud, need teavad, et mina olen selline, kes on normaalkaalus, isegi vähem ja sale,olen eluaeg enda välimuse eest hoolitsenud(mitte alles 50+ avastanud enda jaoks kannaviili nagu siin paljud) ja tänagi andis mu välimusele hinnagu 59 aastane mees : hinne 100 ja välimus 35. 20 aasta nooremana ma talle tundusin.Nii tuleb elada, mutid!
 
kp 52 le 07. juuni 2010, kl 08.27
kaanekaunitar on väga enesekriitiline ja kindlasti ennast hinnata ei oska, ma teen seda tema eest, sest tean teda kaanelt ja olgu see sulle kp teadmiseks ja su küsimustele vastuseks.
Ta on väga sharmikas naine. Väikest kasvu, kehakaaluga on kõik korras, ta on vägagi normaalses kaalus. Väga kõrge kauni rinnapartiiga. Tal on ilusad tihedad juuksed, mitte poisipea, vaid stiilselt lõigatud. Väga säravad hambad ja väga särav isiksus.
Ta on abielus.

Kindlasti ei ole tema fotot tutvumisportaalis, sest milleks talle see, tema ümber on mehi murdu.
Oleks kõigil naistel niipalju tarkust, oleks maailm palju õiglasem ja parem.

Ah mis ma räägin, pole kp-l sellest kasu, sest temast "kaunimat" ta ei tunnista. Ma tahks neid naisi koos näha, see oleks allest rumal vaatepilt, kp kahvatu vari
 
IRW 07. juuni 2010, kl 08.47
--------------tema ümber on mehi murdu.


----irw,irw,irw
 
to IRW 07. juuni 2010, kl 09.03
nii ongi.......
kas sul pole kujutlusvõimet, et aru saada, mõnikord lihtsalt on nii, aga kuna kaanekaunitar on abileus siis nad jätavad ta külmaks, või ega mina ka ei etea, ehk ta ise ütleb.............
 
hommik 07. juuni 2010, kl 09.08
KENA PROUA aga mida sa oled selle nn.viimase peal iluga saavutanud?
Haiglas sanitar olla ja kodus ainult netis kommida,pole ju mingi saavutus.Miks kõik mehed sind naeravad?
 
to to IRW 07. juuni 2010, kl 09.36
Klubisse kuulumine tagab ilu. Kui ilu ei olegi, siis ilu eest kannavad klubikad hoolt, kirjutavad ja joonistavad klubikaaslased abielus mõttehiiglastest kaunitarideks.
 
ei pea 07. juuni 2010, kl 09.41
kedagi ilusaks joonistama ega ilusaks mõtlema, kõik paistab välja isegi siis kui klubisse ei kuulu. On silmad, kõrvad ja muud meeleelundid ja võime kõike tajuda, ehk nagu öeldakse südamega tundma, mis on mis ja kes on kes.
 
Le 07. juuni 2010, kl 10.57
Oi, Aleks, oled nii armsalt naiivne. Ütled, et "Kui naine on olnult ilus noorena, siis on ta seda ka vanemana". Ma julgeks öelda, et noored on ju enamasti kõik ilusad: kui mitte muud, siis sarmikad kindlasti. Siis aga...Vanema põlve ilu tuleb õige eluga välja teenida. Heade, õigete mõtetega (sealhulgas ka kohati väga raskete otsustega). Elunägemise, andestamise, mõistmisega. Kehakultuur (see sõna pole praegu vist moes?) on väga tähtis, toetab vaimu, samuti kreem ja puuder (arvan, et valdav osa "poisse" 50-60...99 vaatab rõõmsama meelega mõõdukalt meigitud kui halli naise poole). Üks asi veel: inimese tõeline isikupära ilmneb ikka alles kusagil keskea lähenedes, suured kunstnikud armastavad modellidena isegi vanu inimesi. P.s. "halli naise" all ei mõelnud halle juukseid. Need on sada korda kenamad kui näiteks mõne "kõrvalmaja Carmeni" üleöö süsimustaks võõbatud õlgadeni salgud.
 
sirel 07. juuni 2010, kl 11.07
Kas keegi teist juhtus vaatama ETV saadet esimesest Eesti Vabariigi ajast, seal rääkis üks Juta nimeline vanaproua, no oli alles ilus inimene.
 
mii 07. juuni 2010, kl 11.37
Arvan, et loomulik ilu ongi see, mida mehed ei märka. Kui on väga värvikaks värvitud, seda märgatakse. Kuigi mehed on erinevad ja on ka neid mehi, kellele meeldiv väga värvitud naised.
Aga loomulikku ilu võib natuke kaasa aidata, just nii, et seda ei ole märgata, vaid on aimata.
Igal naisel omad nipid ja oleneb ikka sellest kellele tahetakse meeldida.
Üldkokkuvõttes võiks 50+ juba tagasihoidlikust nimetada vooruseks, aga seda ka mitte alati.
 
kena proua 52 07. juuni 2010, kl 12.19
iseendale kirjutad, vana naine, mingi kaanekaunitar sa pole,see on puhas vale, täielik vale....Mina ju tean, millise kaaluga ja välimusega see mammi on...:)))

Autor: kp 52 le
Aeg: 06-07-10 08:27

kaanekaunitar on väga enesekriitiline ja kindlasti ennast hinnata ei oska, ma teen seda tema eest, sest tean teda kaanelt ja olgu see sulle kp teadmiseks ja su küsimustele vastuseks.
Ta on väga sharmikas naine. Väikest kasvu, kehakaaluga on kõik korras, ta on vägagi normaalses kaalus. Väga kõrge kauni rinnapartiiga. Tal on ilusad tihedad juuksed, mitte poisipea, vaid stiilselt lõigatud. Väga säravad hambad ja väga särav isiksus.
Ta on abielus.

Kindlasti ei ole tema fotot tutvumisportaalis, sest milleks talle see, tema ümber on mehi murdu.
Oleks kõigil naistel niipalju tarkust, oleks maailm palju õiglasem ja parem.

Ah mis ma räägin, pole kp-l sellest kasu, sest temast "kaunimat" ta ei tunnista. Ma tahks neid naisi koos näha, see oleks allest rumal vaatepilt, kp kahvatu vari

Murdu mehi,IRWWW!ühel paksul mammil, kust kohast sinna kolkasse kapsatünnide vahele need mehed marsivad aga see, et too mammi pidevalt tutvuskuulutusi välja paneb: see on küll õige.
 
oi oi 07. juuni 2010, kl 12.21
kp sa ei oska üldse lugeda
 
sirel 07. juuni 2010, kl 12.23
Kodus olen mõnikord" voodist väljakaranu" välimusega, siis mu eluruume jagav laps teeb märkuse. Temale meeldivat hoolitsetud ema.
 
Le 07. juuni 2010, kl 12.48
Oi, Sirel, kui õige tähelepanek. See on ju nii levinud, et oma lähedastele, kes peaks olema kõige kallimad inimesed, näidatakse oma kõige viletsamaid külgi, loppis nägu ja sassis juukseid sealhulgas. Eks sellega ole nii ja naa, aga minu sõbranna näiteks alati rõhutab, et tema ei lähe ka aleviku kõrvaltänava poodi ilma meikimata, üldse ei lähe lohakalt välja. Kusjuures ta mõjub väga loomulikult; ei paista mingi palavikuliselt üleslöödud vuhvana.Eks see ole vist harjutamise asi.
 
jah 07. juuni 2010, kl 13.07
mõnele on kaasa antud anne, olla loomulik ja ilus.
kole on vaadata neid kadedaid naisi, kes peavad iga hinna eest olema kõige ilusamad. kahju kohe neist, sest nad on naeruväärsed ja inetud nii ihult kui hingelt, eriti sõnadelt, mida ka siit lugeda võib
 
sirel 07. juuni 2010, kl 13.43
Le
Tegelikult näeb poeg anamasti ikka "üleslöödud" empsi ja seepärast ta märkabki kohe, kui midagi teistmoodi.
 
melilotus 07. juuni 2010, kl 13.57
Seoses viimaste kirjutistega tuli meelde , kuidas kunagi ammu
ütles mulle ämm,et iga naine peab päevas leidma iseenda jaoks kasvõi 15 min.Ja veel,et kui elu tundub nii raske ja meel on väga kurb,mine osta endale üks asi ,nii väike ,kui tahes aga just ainult iseendale.
Veel tuli meelde ,kuidas oma emaga metsas marjul käies,avastasin ma ,et tal oli taskus väike peegel ,mida ta kasutas siis kui metsast välja tulime.See oli väga muljetavaldav ja jäi mulle meelde kogu eluks.Metsa ma küll peeglit kaasa ei võta aga nuustiku
välimust endale ei luba.
 
sirel 07. juuni 2010, kl 14.01
melilotus
Vot, vot, minu emal oli alati väike ümmargune peegel taskus igalpool, kasvõi peedipõllul. Minule see meeldis, siis ei olnud temal ega minul kunagi nina porine. Kasutan ise samasugust moodust.
 
Le 07. juuni 2010, kl 18.38
Näete siis, jõudsime pargist peedipõllule. Aga kauneid naisi võib igal pool kohata ja kapsatünnide vahel ka vägagi.
 
Kuu 07. juuni 2010, kl 18.39
Hapukapsad haisevad jubedalt.
 
Päike 07. juuni 2010, kl 19.49
Hapukapsad haisevad jubedalt, kui nad mädanema lasta.
Hullemini haiseb mõni juustusort, vaid mõned pesemata sokid haisevad veel jubedamalt.
 
üle prahi 07. juuni 2010, kl 19.56
hais on surnud rotil seina vahel
 
Meteoor 07. juuni 2010, kl 20.04
Hullem hais on higi ja lõhnaõli segune paksu naise hais.
 
õunasüda 07. juuni 2010, kl 20.27
Ise pole kursis aga kõige jubedam hais pidavat rootslaste kääritatud heeringal olema, surströmming on tema nimi. Eri Klasi eluloost lugesin.
 
Puhh 07. juuni 2010, kl 20.31
Loomulikust ilust loomaliku haisuni.
 
Jupiter 07. juuni 2010, kl 20.40
Imehea on kõhna naise higilõhna ja Prantsuse parfüümi kooskõla - mmmmm! Erutav!
 
kena proua 52 07. juuni 2010, kl 20.45
Jupiter
Sa oled siis prantsuse abielu pooldaja.
 
Jupiter 07. juuni 2010, kl 21.01
higi+parfüüm kena proua nahal - mmmmm, see ongi saavutus!
 
kena proua 52 07. juuni 2010, kl 21.03
Nii ja mis ma selle konstanteeringuga peale hakkan.:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!