Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Loomulik ilu
 
Forsyte 07. juuni 2010, kl 21.06
Mis te naiste kallal naaksute,seiske Selveri kassasabas kell 6 õhtul ,siis tunnete töölt naasnud meeste pesematuse ja higi haisu.
 
Jupiter 07. juuni 2010, kl 21.34
Proua peab parima tulemuse saavutamiseks lihtsalt vanni minema, pesema, kreemitama ja puhtale nahale lõhnad piserdama.Lihtne!
 
Jupiter 07. juuni 2010, kl 21.37
Forsytele - mehed teevad rasket füüsilist tööd, seejärel lähevad kodus peenele abikaasale kaupa ostma, et süüa teha. Kaasake ju nii väsinud pikast päevast, see on mehe hoolivus.
 
Forsyte 07. juuni 2010, kl 21.49
Need mehed,kes mulle silma on hakanud,ostavad paar õlut ja suurtes pudelites,ehk teevad õllesuppi???
 
Jupiter 07. juuni 2010, kl 21.52
Minu pilk ei peatu naistel, kes ostavad Kissi või muud kraami. Õnneks meeldib mulle jälgida asjalikke naisi.
 
Forsyte 07. juuni 2010, kl 21.59
Sa ,Jupiter ,arvad et sihilikult selliseid mehi vaatan.Tegelikult lasen oma silmal hoopis teistsuguste meeste peal puhata. Kuna käin lahtiste silmadega ringi siis näeb nii üht koma teist.
 
valulla 07. juuni 2010, kl 22.05
Hais vs lõhn... ühele üks, teisele teine. Parfüüm on selline salakaval vedelik, mis ühe inimese nahal puhkeb sümfooniaks ja teise omal sõnnikuhunnikuks. Seepärast peab parfüümi eriti hoolikalt valima.
 
näu 07. juuni 2010, kl 22.10
Mulle ka üks ilma sõnnikuhaisufarfüümita valulla. Ja lõhna pead hoolikalt valima, kohe hästi hoolikalt, kui välja lähed. Need, kes sporti teevad ei tohiks üldse mingit parfüümi kasutada.
 
näu 07. juuni 2010, kl 22.13
valulla sa haised, nagu mingi rott, kuskil seinavahel.
 
õunasüda 07. juuni 2010, kl 22.22
Teemaalgataja hakkab oksele, halastame ta peale:)))
 
näu 07. juuni 2010, kl 22.31
Raimond Valgre oli üks armetu joodik, pole ka ime, et selliset teemast lõpuks oksemaiguline lõpp kujunes.
Kus mu rott on?
 
näu 07. juuni 2010, kl 22.33
 
Aleks59 07. juuni 2010, kl 22.44
Mida ma veel lisaksin siia teemasse...ehk seda, et enamikuga teist ei tahaks kohtuda, mind ei huvita haisud, just see nende esiletoomine. Teile teadmiseks , et on ka selliseid haisusid, mis meeldivalt nina kõditavad, just kevadine sõnnikuhais kui maad väetada on vaja, sest see saab uue elu aluseks, mis sest, et kapsastele, peetidedele, kartulitele.
Lisan veel, et inimene on kõige ilusam siis kui ta on see, kes ta on ja oma olemuselt ilus inimene ei pea seda kellelegi tõestama, ta on just selline nagu ta on, ja sellest saab aru iga mees.
To näu: Oled näide sellisest naisest, kelle peale meeste pilk peatuma ei jää, rumalus ja tigedus on ilmselt ka sinu näole pitsseritud.
 
kena proua 52 07. juuni 2010, kl 23.10
raimond Vlögre olis uur loomekunstnik ja tema looming oli tol ajal oma ajast ees. Seda mängitakse igavesti . Need mõned homo sovjetikused, kes siin 50+-sis kaagutavad, ei nemad tea Valgrest ega midagi...neile anna Magomajevi laule lõugade vahele küll kiidavad.
 
kuule, 07. juuni 2010, kl 23.15
kenake, mine magama. Näpukesed sul mitmepäevasest mööda netti märatsemisest juba ammu segi. Homme on jälle päev ja saad hommikul tööbörsile minna.
Head ööd.
 
Tere Jupiter 07. juuni 2010, kl 23.29
Nätsa Jupi ka teemasse sõna saanud, sa juba pensil we, juba nönna vana, et penssi saad või see va invaliidsuse oma?
 
kraaks 08. juuni 2010, kl 09.15
õunasüda

ma sõidan puhkuse ajal Rootsi...seal lasen oma kohalikel sõpradel endale "strömmingu" korraldada :)))
ma pean oma silmaga nägema, milline see kala välja näeb ja ninaga nuusutama, kui jube see hais võib olla :)
see mõte keerleb mull sellest ajast peas ringi...kui lugesin läbi Klasi raamatu.
nalja peab saama ja söömaaeg peab toimuma...muidu ei tasu Rootsi mitte purjetadagi :DDDD



Aleks59

ma arvan...suurem osa naisi (ka mehi) teeb sporti ja hoolitseb enda välimuse eest mitte kellegi pärast...mitte selle pärast, et noorem välja näha, kellelegi meeldida, vaid enda hea enesetunde pärast...selle pärast, et seda on harjutud juba lapsest peale tegema. nii mõnus on peale trenni minna koos trennikaaslastega basseini...sauna ja miks ka mitte, hiljem kohvikust läbi põigata.
enese eest hoolitsemine on nii sissejuurdunud tegevus...nagu on seda söömine ja magamine.
 
kaanekaunitar 08. juuni 2010, kl 10.45
kraaks, ma pole sinuga nõus, ma olen endaga igal juhul rahul aga ma tahan meeldida oma mehele, tahan, et sõbrannad oleks veidi kadedad ja tahan, et mu lapsed võiks olla uhked mu üle ja nende pärast ma seda kõike teen ja kui kõik on kena siis on enda üle veel eriti hea meel, see on ühiskonna surve, mille oleme nii omaks võtnud, et arvame selle enda sooviks.
 
kraaks 08. juuni 2010, kl 11.03
kaanekaunitar

mina tahan kõigepealt meeldida iseendale...tunda end oma trennide ja enda eest hoolitsusega hästi. ma arvan...kui olen endaga rahul ja rõõmus...küllap siis on minuga rahul mind ümbritsevad inimesed.
kellegi pärast end muutma, nahast välja ronima ma ei hakka, oma tegemisi-trenne ei jäta. ma pean inimestele, oma lähedastele meeldima sellisena nagu olen. minu eesmärk ei ole kadeduse tekitamine, minu lapsed on minu üle uhked mitte ainult minu välimuse pärast, vaid ka minu tegemiste pärast ja selle pärast, kes ma olen.
ja nii palju on minus kindlat meelt ja iseteadvust...et tean, mis mulle sobib, on hea...et mitte lasta ennast ühiskonnal survestada.

väga ülbe jutt :DDDD
...on ju nii, aga ma tõesti arvan nii...sest see on minu elu, mida elan endale, mitte teistele :))))))
 
kaanekaunitar 08. juuni 2010, kl 12.16
to kraaks, ei ole ülbe jutt aga mu mõte oli pisu teine, ma mõtlen, et päris sügavale enda sisse vaadata inimene ei oskagi, ka sa ilma trennita endaga rahul poleks, ka sa meeldid endale meikimata vähem, ei mäleta, kes see oli kes ütles, et ühel või teisel viisil me ikkagi müüme ennast ja ma olen tõesti loobunud endale valetamast, jälgin ka moodi mitte enda pärast kuid see on lõbus ja ma naudin seda.
 
kraaks 08. juuni 2010, kl 12.46
kaanekaunitar

kas ma ilma trennnita endaga rahul poleks?...kindlasti ei oleks, sest trenn aitas mul saada tagasi selleks, kes olin enne ja olen praegu. see on pikk jutt, mis ei kuulu siis.
kas me ikka müüme ennast alati...ehk on ikka palju meie enesetundes. ma ei tea, kuidas teised, aga ma võin tuua mõned kõige lihtsamad näited enda kohta. ma ei tunne ennast hästi, kui ei ole peale sööki hambaid pesnud, kui mulle endale tundub...mu soeng hakkab välja kasvama, sama on riietusega...see peab mulle sobima, jne.
mingi sisemine mina õpetab, juhendab ja annab nõu, kuidas, millal ja mida :)))
loomulikult ma naudin eelkõike ISE kõiki protseduure ja "imenippe", mida teen enda heaks. ja ega see paha ei ole, kui need teistele mõju avaldavad...:DDDDD
 
Le 08. juuni 2010, kl 13.02
Vaat see ongi huvitav, kui palju see "mingi sisemine mina" (Kraaks)
allub sellele, mis on "ühiskonna surve" (Kaanekaunitar). Kaldun arvama, et me kõik oleme manipuleeritavad. Minu meelest samuti on mood jms lõbus mäng, mida ei pea just ignoreerima. Ei, enamgi veel: ega inimest ju ei aktsepteerita, kui ta väga palju erineb, peavoolust maha jääb. Vähemalt nn keskmiste inimeste puhul on see nii. Ja nende peal ju maailm püsibki.
 
kraaks 08. juuni 2010, kl 13.15
Le

mida sina nüüd välja lugesid :DDDD
kas ma kuidagi andsin mõista... et kannan lillasi krimpleenpükse, varba otsas hüvasti noorust ja peas mummulist rätikut...oi jee! :DDD

ma tõstan osaliselt käed püsti...nii poolde masti. mulle meeldib moodne riietus, meik ja kõik muu, mis sinna kuulub. aga tunnistama te peate...te teete ja kannate seda kõike eelkõige enese enesetunde heaks...või ei ole see nii. kui ühiskond teile moodi ja enesehoolitsust peale ei suruks, kas kõnniksite ringi, küüned kui vikatid ja juuksed kui varesepesad? :)
 
mii 08. juuni 2010, kl 13.35
Me kõik sõltme teistest inimestest sama palju kui iseendast. Öelda, et kõike me teeme vaid teiste pärast, et teistele meeldida on vale. Samuti ei saa me kõike enda pärast teha, sest oleme sotsiaalsed olendid ja paljugi on vaja teha ka seda mida ei taha, vaid peab.
Kuidas keegi oma tegevust"peab" motiveerib, on igaühe enda teha.
Kes mõtleb, et ma tahtsingi seda, kes võtab omale kannataja poosi ja kurdab terve elu, kui raske tal on. Mulle meeldib olla vahepeal.
 
kaanekaunitar 08. juuni 2010, kl 13.39
noh ise vastasidki, lillad krimpleenpüksid ongi vastus, ühiskond ei kiida heaks, stretšteksa puhul ei kardaksi hukkamõistu, geelküüned ei ole tänapäeval naljakas aga kümne aasta pärast on fuih nagu krimpleenpüksid, ma väidan, et enesetunne sul ikkagi sõltub teiste arvamusest ja see ongi enese "müümine", mis polegi halb, selline on elu.
Ma olen ikkagi selle poolt, et pole mõtet endale valetada et enda pärast ja samuti pole mõtet selle pärast põdeda, vaatad kallimale silma ja näed seal ennast, oledki müüdud.
 
õunasüda 08. juuni 2010, kl 13.56
kraaks - kui peale strömmingut ellu jääd, käin nädal aega lillade krimpleenpükstega, hüvasti noorustega ja mummulise rätikuga:))))
 
kraaks 08. juuni 2010, kl 14.21
kaanekaunitar

inimeste muutust ei mõjuta ainult mood. kogu muutus tuleb inimkonna, aja ja tehnoloogia arengust.

ma pean tänama ühiskonna arvamust...sest kurb ja kole oleks see maailm naiste-meestega, kes ainult tänu ühiskonna arvamusele enda eest viitsivad hoolitseda :)))))))



õunasüda
ma ei tea mitte...sa pead vist "moerõivaid" varuma hakkama. mul on kõva ja treenitud süda...vaatepiltide ja haisude alal :))
 
õunasüda 08. juuni 2010, kl 14.37
Ega mina siis süüdi ole kui sul peale toda hüva rooga värvitaju ja materjalitunnetus paigast ära on:), sa pead lihtsalt uskuma!, et mu kalossid tegelikult hüvasti noorused on jne.:))) Mina ka ju täitsa siiralt usun, et sa kogu rootslaste maiuspala aastavaru nigu niuhti nahka keerad:)))
 
kaanekaunitar 08. juuni 2010, kl 14.44
ei hjakka ma siin üles võtma kõiki inimest mõjutavaid tegureid, mood nagu haakus teemaga, loodan, et sa seda väikest vaidlust liiga tõsiselt ei võta.
 
kraaks 08. juuni 2010, kl 14.50
õunasüda

ära ärgita mind maiuspala üle piiri tooma...spets sinu jaoks...nii moe pärast :))))



kaanekaunitar

nii ebatõsine inimene...kui olen mina...ei võta ebatõsiseid teemasi tõsiselt :)))
loodan...et sinagi mitte :)))
käsi selle peale!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!