Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Gurmaanidele
Halb kogemus Seiklusjuttudes
 
reet 22. veebruar 2002, kl 13.04


to: Mina

tubli! :)))
 
pole seal söömas käinud 22. veebruar 2002, kl 13.48
aga kui kliendid ikka rahul pole?
siis on ju viga pubis, personal peab oskama
kliendi ka viisakalt ps..e saata
 
dd 22. veebruar 2002, kl 16.04
Mulle millegipärast tundub, et Hiire ego ei mahu kuhugi ära ning et teda vaevavad nii mõnedki kompleksid... No offence...
 
Hiir 22. veebruar 2002, kl 17.52
Huvitav tõdeda, et minu isik nii paljudele siinkirjutajatele huvi pakub... paari kirjutatud rea järgi üritatakse lahata juba minu isiksuslikke probleeme lapsepõlveni välja - nagu psühhoanalüütikud kohe...

Ok, ma ei viitsi enam arutada seda teemat, nagu te näete, ei ole mina ainus, kes Seiklusjuttude teenindusega rahul pole - neid on teisigi. Ja kes siin arvas, et ma käin Seiklusjuttudes edasi, eksid, minust ja veel paljudest klientidest olete te (Seiklusjutud) ilma jäänud.

Ja veel paar põhitõde hea teeninduse kohta. Teenindaja peab teadma, et rahulolev klient räägib oma kogemusest viiele tuttavale, rahulolematu viieteistkümnele - nagu minagi, vaadake, kui pikk jutuajamine on sellest probleemist kujunenud ja kui paljud inimesed on Seiklusjuttude halvast teenindusest teada saanud! Kui see teenindaja, kes meie laudkonda teenindas - oleks oma tööd hästi teinud, poleks paljud teised inimesed sellest vahejuhtumist üldse kunagi teada saanudki....
 
exklient 22. veebruar 2002, kl 18.40
loen ja imestan et inimesed siiani seiklusjuttudes käivad.ise külastasin kohta selle algusaegadel ja juba siis oli tajutav teenindajate hoiak "meil siin nii mega pleiss et mis TE siit tahate?".toidud kah pubidele tüüpilised,ega poldki nagu rohkem põhjust sinna jalga tõsta.häid kohti ju küllaga...
 
dd 23. veebruar 2002, kl 03.08
to: exklient
"Seiklusjutte maalt ja merelt" avati u. 2 aastat tagasi suvel, olete äkki liiga kitsarinnaline.... pole 2 a. seal käinud ja kritiseerite praegust olukorda....? Natuke imelik...
 
dd 23. veebruar 2002, kl 03.11
to: Hiir
tsiteerin:
Huvitav, kas Hiir sügaval sisimas oma urus on "rahul" et see ettekandja lahti lasti tema laimu ja sita pärast?
Aaaa! Aga miks sa siis seal edasi söömas käid kui see nii rõve koht on ja sa selle laimamiseks nii palju energiat oled oma väiksest hiireihust kulutanud?
 
Peep Mall 23. veebruar 2002, kl 03.34
Tere hiir. Tead. Kui nüüd tõesti nii oli, et juust oli pannkoogis lisand, kalad ja krevetid olid ilusti seal sees, sa pool pannkooki ära sõid enne kui avastasid et sulle juust ei maitse ja teenindaja ei olnud 30 tundi teie laua juures mölisemas siis ma oleksin üsna rõõmus kui sina räägiksid oma sõpradele, kes on arvatavasti samasugused kui sina (sarnased inimesed enamasti on rohkem sõbrad) mõnda kohta kus mina töötaksin ei tuleks.
Inimestest kes hädaldavad, kuigi süü ka neis endas on, õhkub negatiivsust. Tihtipeale suhtutakse neisse enne halvasti kui nad jõuavad ise millegagi hakkama saada. Kui inimene on juba meelestatud hädaldama iga pisi asja peale, siis on lihtsalt ebameeldiv temaga suhtlemist alustadagi. Seda ei saa päris teaduslikult tõestada, kuid see on nii. Mõned inimesed on ebameeldivamad kui teised. Ja samas mõned on meeldivamad. Et sellest ebameeldivusest lahti saada selleks peab inimene ise teistmoodi mõtlema hakkama ja egoismist vabanema...
 
Peep Mall 23. veebruar 2002, kl 03.34
Tere hiir. Tead. Kui nüüd tõesti nii oli, et juust oli pannkoogis lisand, kalad ja krevetid olid ilusti seal sees, sa pool pannkooki ära sõid enne kui avastasid et sulle juust ei maitse ja teenindaja ei olnud 30 tundi teie laua juures mölisemas siis ma oleksin üsna rõõmus kui sina räägiksid oma sõpradele, kes on arvatavasti samasugused kui sina (sarnased inimesed enamasti on rohkem sõbrad) mõnda kohta kus mina töötaksin ei tuleks.
Inimestest kes hädaldavad, kuigi süü ka neis endas on, õhkub negatiivsust. Tihtipeale suhtutakse neisse enne halvasti kui nad jõuavad ise millegagi hakkama saada. Kui inimene on juba meelestatud hädaldama iga pisi asja peale, siis on lihtsalt ebameeldiv temaga suhtlemist alustadagi. Seda ei saa päris teaduslikult tõestada, kuid see on nii. Mõned inimesed on ebameeldivamad kui teised. Ja samas mõned on meeldivamad. Et sellest ebameeldivusest lahti saada selleks peab inimene ise teistmoodi mõtlema hakkama ja egoismist vabanema...
 
Katz 23. veebruar 2002, kl 13.20
Austatud PeepMall ja dd, kes te öised kirjutajad ûhes isikus oma purustava jôuga sisemist viha ja pettumust talitseda ei suuda, elage seda mujal välja - minge trenni, armatsege ja nautige elu. Eelkôige aga hoiduge eemale omasugustest üleolevatest tattninadest. Laske end hinnata teistel, jätke enesehinnang oma teada. Kui siin kedagi virisejaks tituleerida, siis vôiks nagu aja tagasi pöörata ja vaadata, et esimene kôneleja avaldas vaid oma isikliku halva kogemuse siinses foorumis. Kes aga kriburadapidi virisedes ja ennast ôigustades järgi tuli - see olid ju SINA, kes sa erinevaid nimesid kasutades omale näiliselt poolehoidjaid leida soovid.
 
. 25. veebruar 2002, kl 11.10
katz, sina oled just see, kes peaks mujale oma sisemist viha välja valama minema! kui sa nüüd hästi loed, siis nendes inimestes just õhkub positiivsust (õigemini nad toetavad seda)ja selles yhes kirjas rohkem, kui kogu sinu elus kokku. ja katz - korruta täna endale terve päev - LÄHEN TRENNI, ARMASTAN JA NAUDIN ELU (ehk hakkab midagi külge)!
ja esimene kõneleja vingus ja jonnis ja valetas, et sa teaksid ning temalegi soovitan trenni minna, armastada ja elu nautida (kuigi ma arvan, et see nii lihtne pole nii negatiivsetel inimestel).
 
dd 25. veebruar 2002, kl 15.22
to: Katz

Kui ma juhtun oma kommentaari kellegagi ühe ja sama öötunni jooksul avaldama, ei tähenda see seda, et ma olen temaga üks ja sama isik....
 
kurb 01. märts 2002, kl 12.53
Naised jäävad ikka naisteks.kahju kui teil tõesti midagi muud teha ei ole kui oma suud liigutada ja sellega sitta külvata!igaljuhul jõudu teile!Ja see ei käinud mitte teenindajate vaid klientite kohta!!!Minge imege kuskil ja hakkab pärast palju kergem!ja siis avastate et ei olegi nii tähtis see jutt millest siin niipalju kirjutatakse!
 
Katz 06. märts 2002, kl 11.09
Su enda kommentaar oli ka mõttetu.
 
Lill 14. märts 2002, kl 21.57
Mine sa ka @!#$. Mille eest ma siis maksan? Maksakastet saan ma kodus ise kaa teha ja kui tellin toidu ning mulle tuuakse midagi muud, mida ma juhuslikult ei söö, siis peaksin olema hea mees ja selle alla kugistama või lillepotti pistma, et teenindaja ennast halvasti ei tunneks? On kohti, kus tunned ennast kui kuninga kass. On kohti, kus tasub mainida, et hei, mul õlu ei ole hea ja saad uue asemele. Nii see ju käibki? See, et sa oled kibestunud ja ei oota eriti midagi ei tähenda, et kõik peaks sellised olema. TEatav summa raha antakse ka teeninduse eest, nii et loomulik, et ootan siis parimat kah selle papi eest ...
 
Lill 14. märts 2002, kl 21.59
eelmine oli naiskale
 
tuhkur 31. märts 2002, kl 13.43
Mina ei saa aru, miks Teenindaja siis lahti lasti, kui asi oli nii, nagu tema väidab? Tööandja ei usu teid või? Ei usalda? Kas kohe ühe juhtumi pärast? Kas tõesti luges üks pannkook teie vallandamise kasuks, kui ta muidu teaks teid kui ausat ning tubli teenindajat?!? Come on, see ei saa olla nii!
Eks seal köögis pidi olema ju teisigi tunnistajad, kui te Hiire hambajälgedega pannkoogi tagasi viisite. Kes nägid, et sealt OLI pool söödud. Vaevalt, et seda juhtumit seal köögis ühegi kolleegiga ei arutanud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!