Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Gurmaanidele
Pärnu söögikohad
 
söögifänn 22. november 2010, kl 20.18
kiidan väga steffanit, väga suur menüü ja palju head toitu. bravo burger küll pole mingi kohvik aga seal on väga head toidud, friikad ja burgerid. eriti hea olid pannkoogid. menüü pole küll nii suur kui steffanis, aga hea vaikne koht. kahju ainult et see väljas on. talvel pole eriti hea süüa seal, muidugi saab toidu kuhugi kaasa võtta.
 
mitte kohalik 22. november 2010, kl 22.45
Kus asub Bravo Burger?
 
google on su sõber :) 23. november 2010, kl 10.21
3 Bravo burgerit Pärnus on:
Kesklinnas bussijaama vastas
Supeluse ja Suvituse tänava nurgal(endise Sämmi burger)
Raekülas, Rae kaupluse kõrval
 
mitte kohalik 23. november 2010, kl 10.38
Tänud:) Ma maalt ja hobusega.
 
google on su sõber :) 23. november 2010, kl 10.47
palun :) oled või teist poolt maakera aga net on sul ju ikka olemas ja google leht ka avaneb...
 
Mnjah 23. november 2010, kl 13.07
Googel võib mu sõber olla, aga bravoburger.ee kodulehel pole asukohti ikka kirjas. On ainult, et Bravo Burger pakub kvaliteetset ning soodsat kiirtoitu Pärnu kolmes paigas.
 
! 23. november 2010, kl 14.22
google on su sõber!!! see inffi polegi pärit bravo kodulehelt.
aga esimesel otsingulehel toob selle infi välja küll.
 
? 27. november 2010, kl 20.37
Port Arturis pidi saama Kebabi süüa. Kas keegi seletaks täpsemalt kus?
 
soovitan 27. november 2010, kl 23.19
supelsaksad.
 
kah Pärnakas 28. november 2010, kl 03.08
Si-Si on vaieldamatult lemmik. Sealt saab "õiget" Itaalia pizzat (mitte sellist Ameerika varianti nagu Staffanist). pubidest meeldib Aleksandri... kuid pubile omaselt saab sealt pubi toitu - ehk siis mitte midagi suurepärast. restoranidest on hea menüüga ka Villa Wesset, kuid interjöör annab soovida.
Pärnus on jah restorane vähe. Ega ma enda külalisi peale Si-Si ei julgegi mujale viia. Lõunat saab söödud ka Bravo lounges ning kohv on hea Piccadillys ja Kontserdimajas Cellos ja Teatrikohvikus.
 
jah 28. november 2010, kl 11.02
Kui kasutada otsingut, siis Si-Si kohta leiab ainult negatiivseid kogemusi ja kommentaare.
 
kah Pärnakas 28. november 2010, kl 23.42
see on seepärast, et suur osa pärnakaid ja teisi eestlasi on harjunud pubide friikartul-juustušnitsel-juustupallid-sibularõngad menüüga. Pärnu rahvas muidugi ka Steffani pizzaga. Kui lähed Si-Si'sse lootes süüa kartulit ja sousti või rasvast nõretavat pannipizzat, siis oled ilmselgelt vale koha valinud. Si-Si on restran ning restorani nime vääriline. Hoolikalt valmistatud praed, puhas keskkond, viisakad töötajad. See ei ole väga kiire koht. Sinna minnakse mitmeks tunniks.
Koht gurmaanidele.
 
... 29. november 2010, kl 18.51
Kas keegi on käinud Argentiina liharestoranis Nikolai tänaval?
 
n38 06. detsember 2010, kl 23.25
Arusaamatu, et keegi pole nimetanud siin poole sônagagi Ammende Villat. Miks?
See on rahvusvahelise klassiga restoran. Imemaitsvad söögid, suurepärane atmosfäär ja teenindus.
Unustage ära need urkad, mida te siin leierdate. Steffani ja muu selline on JAMA.
 
haha 07. detsember 2010, kl 15.45
Kui Steffani on jama, miks siis on maja koguaeg rahvast täis.
 
hihi 07. detsember 2010, kl 21.36
miks steffani täis on? aga sellepärast, et pärnakatel on selline maitse. nagu meie mees.
 
höhö 08. detsember 2010, kl 16.03
Kõikidel pole rahakest nii palju, et käia söömas Si-Sis ja Ammendes.
 
ha-ha 10. detsember 2010, kl 02.42
parem söön vähem, aga see-eest maitsekalt ja tervislikumalt.
 
n38 14. detsember 2010, kl 21.42
Oi, kui valed arusaamad meil ringi liiguvad! Kas te teate, et maksin maitsetust praest "Supelsakstes" rohkem kui gurmee toitu nautides Ammendes? Sest arvasin, et Ammendes on üüratult kallis. Aga vastupidi- seal oli väga hea tase, mis maksis vähem kui see üleshaibitud "Supelsaksad". Nii et marss Ammendesse!
 
mmm 02. jaanuar 2011, kl 22.07
argentiina liharestoran on väga okei. õdus interjöör, maitsvad toidud, väga lai toiduvalik - leiab nii tavalisemat kui erilisemat toitu, hinnad sõbralikud. mulle meeldib.
 
Maiasmokk 03. jaanuar 2011, kl 22.17
Minule ka La Bocca väga meeldib. Sealne Caesar-i salat viib keele alla.
 
arsen 20. juuni 2011, kl 10.57
kes oskab kommenteerida pärnus avatud gruusia restod,ja mis 2011 aasta keskpaigaks eelnevatele postitustele saab lisada lähen just pärnu ja šašlõkki nt sööks küll ..,aga küsimus,kus.
 
pärnakas 20. juuni 2011, kl 18.59
Olen kuulnud Si-Si kohta samuti ainult head, plaanis ise ka sel nädalal järgi katsetada. Aleksandris on ka alati head toidud olnud. Ja Fixuse vastas on Reldor ja sealt saab jah sellist , pigem sööklatoitu, aga head. Hinnad ka soodsad. Tex Mex meeldis mulle varem, eelmine aasta sain suure pettumuse osaliseks, rohkem ei lähe ka. Ja endale veel meeldis Hiina-India-Tai restoranis, asub Pärnu hotelli juures Rüütli tänava lõpus. Hinnad muidugi väheke kõrgemad, kuid toit väga hea.
Steffani pole pizzade poolest just parim, samuti ooteaeg on üüratu. Olen 2 korda käinud ja kolmas kord kindlasti ei lähe. Mulle meeldis Campa pizza rohkem, kahju, et seda enam pole.
Ja Rüütlihoovis, on ka head toidud endiselt, vähemalt siis olid, kui mina viimati käisin ja see oli talvel mingi aeg. Ah jaa, Citis ka head toidud, kuid seal vähe ruumi ja maksta saab ainult sulas.
 
--- 20. juuni 2011, kl 20.02
Citi-s on menüü juba väga nigel, valik väike. Hinnas samuti kõrged.
 
pärnakas 21. juuni 2011, kl 09.43
Kui tahad odavalt süüa, siis peadki külastama kohti nagu Kännu, Männi, Georg, Joonas jne. Kui sa aga tahad head toitu ja mitte igapäevast, siis tuleb ka raha rohkem maksta. Oleks väga naiivne arvata, et saad Citist resto toitusid.
Mulle on soovitatud ka restorani, mis asub Pühavaimu ja Kuninga tänava nurgal, ei mäleta täpselt oli see Armeenia või Gruusia. Aga pidi olema head toidud. Hindadest pole mõtet rääkida, kuna tegemist siiski restoraniga.
Pubi toit ja resto toit on erinevad ning hinnadki erinevad. Mida keegi süüa tahab, oleneb ju sellest. Kõigil pole võimalik restos käia, seega on hea teada ka neid kohti, kus on hea "pubi toit". Sellistest tavalisematest kohtadest meeldis mulle veel Vana-Pärnu lõpus olev pubi. Vist oli Bangalo, minu lemmikuks oli grillkanafilee shampinjonikastmega. Kah tavaline pubi toit, kuid hästi tehtud. Vahepeal oli see toit üsna kallis, vist 96.-eeki , aga viimati kui käisin oli hind kas 70.- või 75.- ja antud toidu eest pole see palju. Euro ajal pole jõudnud veel kuskil söömas käia ;)
 
Hehh 22. juuni 2011, kl 18.29
pärnakal on vist mõistus kokku jooksnud:D
 
to hehh 13. juuli 2011, kl 16.28
ma küll ei saa aru, millises osas pärnaka mõistus on kokku jooksnud? ei räägi vale juttu.
 
pärnakas 28. juuli 2011, kl 12.12
Si-Si-sse kahjuks maj.põhjustel jõudnud pole. Küll aga olen käinud paar korda Kentuky Lõvis (end. Gildi). Toidud on head, veidi küll krõbedamad hinnad, aga minu arust seda väärt. Minu jaoks paras pots, mees ütleb, et jääb veidi nälga ;) See ka ikka rohkem pubi toit, kuid mitte selline, mida igast pubist saaksid
 
TÜHJAKÕHU LIISU 27. detsember 2011, kl 18.17
Lemmik söögikohad Kaubamajaka uus tont-teab-mis nimi sel oligi söögikoht, kus vanasti asus mingi Hiina vms aasia restoran ning Villa Wesseti restoran Supeluse-Tammsaare nurgal. Need on tõesti super! Veel olen käinud Lepa kohvikus ja Steffanis. Alexander oli ka hea.
 
Kondine gurmaan 27. detsember 2011, kl 18.23
Hiinakas Rüütli tänaval on ka hea. (keegi mainis siin ka seda)Kahepeale läks 21 raha, aga toidud tuleb tellida kahepeale, muidu ei jaksa ära süüa. Normaalsed restoranihinnad, kes soovib midagi erilist. Tavatoidunautlejale sobib Veerev õlle ka oma friikate ja megasuuruses õllega. Aga kleepuvate laudadega tuleb sel juhul ka arvestada.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!