Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Gurmaanidele
Pärnu söögikohad
 
lii654 01. jaanuar 2012, kl 21.46
Väga hea lause siin kellegi poolt - kui Steffani nii halb on, miks ta siis kogu aeg täis on?

Ma tõesti ei oska Steffani fenomeni öelda, mulle jääb see nii arusaamatuks!!??
Ise käin pärnus paar korda aastas ja Steffanis olen käinud ka vast 4 korda, iga kord väga pettunud! Viimane külastus oli eile, sain isegi 4 erinevat asja maitsta- lasanje, mõtetu plöga, kreveti pasta- vastik! kana pasta- pasta on nii pehme, et see ei anna kuidagi pasta mõõtu välja, pigem ütleks mingi makaroniroog, ceasari salat kanaga- kan aoli tõsiselt rõve, kastet ei saanud ceasari kastmeks küll nimetada!
Ühesõnaga mida inimesed seal küll leiavad? lisakas sellele oli seal nii külm, et pidi jopedega sööma- ajuvaba, et lähen nö restorani ja söön jopega! Pitsad on iga kell Peetri pitsas paremad-mahlasemad jne.
Niiet steffani fännid, äkki ütlete midagi konkreetset mis seal head on ja mis on üldse parimad söögikohad olnud, kus elu jooksul käinud olete?

Aga teemasse, siis käidud kohtadest soovitaks Jahtklubi, Ammendet- viimases hinnad krõbedad, aga väga maitsev! Tahaks kunagi si si-sse ka jõuda!
 
Pipi 03. jaanuar 2012, kl 23.08
Ei teagi Pärnus tõeliselt head söögikohta, kuhu alati tahaks tagasi minna.
 
pärnakas 11. jaanuar 2012, kl 14.38
supelsakstes head koogid ja salatid.Muud pole proovinud.Jahtklubis ka head toidud.Mahedik meeldib ka.Steffanis käin siis kui keegi Pärnust väljaspoolt tahab sinna minna ja ei taha kuskil tühjas restoranis istuda.Interjöör on seal mõnus ikkagi.Pizza ise jah rasvane ja juustune liialt.Porta 2 korrus-head supid.Pubides käin joomas ja kiirtoidukates käin ainult suure näljaga ja kui aega vähe.Soovitama turistidele neid küll ei hakkaks.
 
meeldis 16. aprill 2012, kl 22.53
Kohvik Uku Väike-Rääma tänaval. Meeldiv teenindus, head söögid, suhteliselt soodne ja kena interjöör.
 
Uku 22. aprill 2012, kl 17.57
:D:D Uku on tõesti väärt koht! Kiluvõileib ja lõunamaine!
 
gurmaan 23. aprill 2012, kl 14.50
Ammende ja Papli!
 
n40 23. aprill 2012, kl 19.38
Minule ka Ammende meeldib väga. Paplist pole kunagi midagi kuulnud. Mis koht see on?
 
ingrid 26. aprill 2012, kl 09.38
n40: Kapten Kurgo villa. Papli 13. Nimi vist ongi neil Papli kohvik. Njaa, vaatasin järgi, ongi nii.
http://www.kohvikpapli.ee/et
Ise käisin seal paar aastat tagasi pojaga õhtust söömas. Söök oli väga hea, isegi ootamatult hea. Teenindus siiski üsna tagasihoidlik ja atmosfäär polnud ka suurem asi. Ei ole hull mahategija, aga minu jaoks jäi midagi olulist puudu.
Veelkord, toit oli tõepoolest väga maitsev.
 
gurmaan 26. aprill 2012, kl 12.48
Papli kohvik on neile, kes toidu esikohale seavad. See on seal tõesti tipptasemel, muule ei maksa tähelepanu pöörata! Fine dininguks ei sobi. :-)
 
puhkaja 26. juuli 2012, kl 23.03
Tahan kiita Tex-Mexi. Olete saanud asjad palju paremini toimima:)
 
marie 27. juuli 2012, kl 01.41
Seffani fenomeen on odavus, mis annab vaestele petutunde restoranikülastusest. Normaalsetel inimestel ei tohiks sellesse sööklasse asja olla.

Mis puutub aga parimasse Pärnu restorani, siis meie pere vaieldamatu lemmik on Supeluse 28 asuv itaaliarestoran Si-Si. Kena juugendvilla, tasemel teenindus ja muidugi hõrgud söögid. Võin julgelt soovitada.
 
ingrid 27. juuli 2012, kl 09.57
: ))) Kuule, marie, sa oled ilmselgelt sellest kambast, kes siin öösel on sisiid hirmsasti kiitnud. Tore, kui sulle meeldis. Aga tegelikult pole suurel osal eesti peredest sellesse sisiisse asja. Ka minusugusel rotil mitte, olen sinna sattunud väliskülaliste hõlma all. Rääkida nn. normaalsetest on siinjuures kuidagi taktitundetu. Või mis.
Juugendvilla on kena jah, teenindus - ka üldiselt kena, hõrkude söökide osas aga tuleb arvestada, et kui rahakott lubab, maksate ka selle tillukese gurmeejunni eest, mis keset suurt taldrikut laiutab.
 
Kanamuna 29. juuli 2012, kl 02.12
Ai kurja, miks vaja Steffanit maha teha väitega, et inimestel tekib petlik kujutlus sellest, et on sattunud restorani? Halleluuja ausalt. Steffani on parim koht Pärnus ja seda mitte ainult minu arvates. Ütle seda tuhandetele inimestele, kes seal käivad ja on valmis paar tundi oma toitu ootama, kui rahvast puupüsti täis. Ootamine on asja väärt. Seevastu Si-Si'sse ei tõmba miski... Inimesed armastavad Steffani "sööklat", sest seal on mõistlikud hinnad, hubane atmosfäär ja sõbralikud teenindajad. Ja mis kõige tähtsam - megahea toit. Selle nimel tullakse isegi teistest linnadest kohale. Minu süda Pärnus kuulub Steffanile.

Ka Tex Mex on meeldiv koht.
 
nuhvits 30. august 2012, kl 17.10
See peaks olema Armeenia restoran Eliisabeti kiriku kõrval. Shashlõkk on olemas ja lõhe on ka väga hea.

PS: mahedik on mõnus, aga toidu puhul jääb natuke elegantsist puudu (mida kirjelduste järgi justkui ootaks)
 
Krips 24. september 2012, kl 15.50
Appi, see Armeenia restoran! Kunagi ei lähe enam sinna-kaua pidi toitu ootama, söök oli maitsetu ja leige. Ootasin armeenia kohta suuremat maitseelamust, väga pettunud olen.
 
pärnakas 24. september 2012, kl 22.44
No Steffani toite söön vaid siis, kui ise tõesti teha ei viitsi aga jube nälg rämpstoidu järgi on. Keegi teine ju toitu koju ei too :)
Kui ise kohta valin, siis ikka ju Steffanisse ei läheks, veel vähem soovitan külalisele.
Armeenia restoranis (Eliisabeti kiriku taga) on megahea teenindus ja toit. Sai seal juubelil käidud ja tol momendil oli mul kahju, et mul kõhtu rohkem ei mahtunud. Olen veel käinud liharestoranis, Eliisabeti kiriku vastas , mulle väga meeldis. Kuid mees tellis lambalihast miskit ja see olevat jama olnud. Sushi restoran (nimes küll kindel pole- asub Citi läheduses), väga meeldib. Viib keele alla, kohal pole käinud, olen saanud sealset sushivalikut külalisena teise inimese kodus :))
Pubi toitudest päris head veel Sweet Rose-i toidud ja Nikolai Lehtla omad.Ning sööklatoitudest head ja soodsad on Posta 2-s Lokaalis (oli vist sellin nimi), 3 korrus. Mc`ist ja Hessist ei ole mõtet kirjutada, seda peaks igaüks teama, mis seal toidu valikus on...
 
pärnakas 24. september 2012, kl 22.54
Lisaks Bravo Burgerist
Kord käisime ka seal mehega. Või siis üritasime käia. Bussika juures olevas Bravo Burgeris. Meie ees oli 1 klient. Järjekord oli suht pikk, peale meid. Teenindajaid oli 3. Üks tegi burksi ja teised 2 vaatasid seepe tv-st. Kui abikaasa palus, et teda teenindataks ja müüdaks vahepeal üks coca- cola, siis ei tehtud temast väljagi. Ootasime 15 minti, ei mingit teenindust. Enamus järjekorras olevaid inimesi, peale meid, lahkusid. Seega järeldused saate ise teha.
Esimene ja viimane kord, kui mina Bravo Burgerit külastan- vahet pole , et neid 3 erinevas kohas on. Ning teenindaja on teatavasti firma (pole vahet on tegu kaupluse-, putka-, resto-, pubiga) visiitkaart. Ning, kui teenindaja on selline nagu Bravo Burgeris, siis sorry, aga sõnad lihtsalt puuduvad... Maximas saad ka parema teeninduse osaliseks.
Kui tahad burksi, siis seda saab Mc`st ja Hessist.
 
naine 12. oktoober 2012, kl 17.53
Hiljuti sai Pärnus käidud ja siis läksime sööma Aleksandri pubisse.
Täiesti maitsetud toidud. Ei soovita.
 
Kaisa 02. veebruar 2013, kl 21.53
Mina sõin Kaubamajaka söögikohas Cafe Peccadello. Kodus hakkas meeletult halb ja oksendasin kõik välja. Arvatavasti oli midagi halvaks läinud.
 
Informeerija 04. veebruar 2013, kl 10.37
Kõik Pärnu söögikohad on siin välja toodud asukohtadega: http://mapsons.com/#category:1437&keyword:...
 
mitte pärnakas 07. märts 2013, kl 14.46
kas keegi on proovinud kohvi ahoy sushibaaris?
Tundub, et naad ise on oma kohvi üle väga uhked:)
http://www.ahoy.ee/kohv/
 
ahoy kohta 10. märts 2013, kl 11.07
kohv on tõesti hea seal! vahepeal nad kutsuvad võistlustel käinud baristasid ja külastades saab väga laheda kogemuse. mul üks sõbranna kutsus mind kaasa vabariigi aastapäeva paiku sööma ja kohvi tegi siis üks mees, kes jagas huvitavaid nippe, et kuidas kodus teha kohv põnevamaks ja see kohv, mis tema tegi oli väga super. teenindaja rääkis, et mees pidi ka rahvusvahelistel baristade võistlustel käima. niiet tõesti võtavad päris tõsiselt kohvi seal majas. :)
 
Pärnu 25. märts 2013, kl 15.00
Passion cafe on täitsa kena koht,hubane ja teenindus on meeldiv,söögid on maitsvad ja kiiresti saab kätte ka.
 
ahoy 30. aprill 2013, kl 20.22
AHOY Sushi Bar, soovitan soojalt..Super hea sushi ja nii head kohvi, kui seal, kuskilt mujalt Pärnus ei leia..seal on ka soodsad päevakad ja mõnusad salatid!
 
Kew 09. november 2013, kl 23.26
Küsitakse, mis on Steffani fenomen. Minu jaoks on see nostalgia (esimesest kohtumisest on möödas 10 aastat) ja paksul põhjal Ameerika stiilis pitsa. Midagi muud ma seal ei söö, sest see pole nende teema.
Huvitaval kombel oleme oma seltskonnaga alati kohad saanud ning pole pidanud toitu kauem kui 15-20 minutit ootama ka siis, kui ruumid ja õu rahvast täis on.
Loomulikult ei ole Steffani restoran. Samuti ei ole Tartu Dolce Vita restoran, kuid mis on ometigi väga paljude inimeste meelispaik. Seal söön ma alati pastat ja teatud magustoite. Muule ma raha ja aega kulutama ei hakka, sest see pole nende teema.
 
Liina 19. aprill 2015, kl 20.46
Ei hakanud uut teemat tegema, tõstan seda. Küsin uuemat infot.

Vaja veeta Pärnus 4 päeva nüüd üsna pea ja leida kolmel päeval endale lõunasöögikoht.

Linna ei tunne, aga kaardiga saan muidgi hakkama. Elan muuli lähedal.

Restoranide nädala lehed vaatasin kõik üle, mitu korda, aga otsustasin teadjamatelt küsida. Tahan süüa hästi, maitsvalt, mitte pizzat :-)

Ainsad kaks kohta, kus ma olen käinud viimase 15 aasta jooksul, on Ammende ja Jahtklubi. Hea meelega võtaks nüüd kolm uut kohta.

Ammende maine minu jaoks ülepaisutatud. Ma sõin seal mitu aastat tagasi eelroa, prae ja kuna kõht ikka oli tühi, veel ühe eelroa ja salati. Uskumatu. Väga väikesed toidud. Ma pole mitte kunagi elus mitte mingis restoranis, ja ma söön palju väljas, endale pärast kerget eelrooga ja praadi isegi magustoitu suutnud sisse pressida. Selles mõttes oli Ammende ikka klass omaette.

Jahtklubis olen käinud lausa 2-3 korda, viimati 2012. Siis oli rohkem selline söökla-õhkkond. Ma ei kujuta end ette seal poolteist tundi veinipudeli taga head toitu nautimas. Ja teenindaja oli eelviimati erakordselt nipsakas. Neiu ilmselgelt ei soovinud olla ettekandja. Viimati nägin sedasama neiut ka saalis kõrgilt ringi kõndimas, aga õnneks teenindas ta surmtõsise näoga ja taldrikuid lauale kolksutades kõrvallauda. Sinna ma enam ei tahaks minna, kuigi toitude üle ma ei kurda.

Olen jala.

Wesset? Menüü kuidagi ei kutsu.
Fookus? See pole ju kunagi lahtigi. Ilmselt on siis ka jube täis, kui lõunaks minna. Miks küll üks restoran on niimoodi avatud? KUidas nad ajastavad värske tooraine ostmise...hmmm.
Raimond? Hmmm, imelik, miks nad ei osalenud restoranide nädalal. Onju kahtlane? Seal on vist endine Ammende peakokk. Olen kuulnud mingit kõmu, et põhimõtteliselt on road sarnased endistele Ammende omadele. Kui nii, siis ma kõhtu täis ei saa.

Palun abi! Kui on abiks, ma loen mõned oma lemmiksöögikohad muudes linnades üles (fine dining pole hetkel ju kõneks, seega neid ma ei loe). Suvalises järjekorras, kuidas meelde tulevad: Elevant, Krua, Meatmarket, Oko, Põhjaka, Kaks Kokka, Zebra, Platz, Polpo.

Kuhu minna :-)
 
endine pärnakas 21. aprill 2015, kl 16.41
Mahedik. Seal sama peakokk, kes pooleldi Raimondis (ja varem oli Paplis). Koht selline Segasummasuvila, kuid menüü ja toidud on hingega tehtud.
Lemon Lounge'i kööki ka kiidetakse, Hommiku tänaval.

Ise olen Ammende fänn ja ei ütleks, et portsud väikesed. Ja Raimondis on ka väga hea köök, kuid see selline tunduvalt rohkem enese näitamise koht.

Si-Sist hoia eemale. See on täielik haip. Maja on ilus.

Aga üldiselt on Pärnus toidukohtadega raske! Tase on väga kõikuv.
 
Liina to Endine Pärnakas 22. aprill 2015, kl 19.54
Suur-suur tänu :-)
 
Liina 30. aprill 2015, kl 15.25
Annan teada, et käisin Pärnus ära, sõin väljas ainult ühe korra ja mitte üksi olles Ammendes. Mulle meeldisid maitsed (vodkamajoneesiga veisetartar oli imeline), aga mul on paar okast ka sellest külastusest.

Mis värk neil nende menüüdega on? Miks neid ei jätku või mis sellega on? Kuidas see saab nii olla, et eelroad loetakse peast ette (ettekandjale oli meelde jäänud täpselt kaks eelrooga viiest-kuuest-seitsmest, mille seast ta siis palus einestajatel valida). Ja jah, need teised eelorad olid ka olemas, nagu teiste külaliste laudadelt näha oli.

Miks küll, taeva nimel, on restoranikülastusse sisse programeeritud vestlus teenindajaga tualeti asukoha teemal? Ei, ma saan aru, et peen sisekujundus ei luba WCd vastava sildiga märgistada, aga taiplik disainer leiaks lahenduse. Natuke naljakas on kuulda igast kõrvallauast vestlust teemal - kus on kemps.

Ülejäänu puudutaks teenindust lauas. Kuna ma olen siin anonüümselt, siis ma ei hakkaks reaalseid inimesi kirjeldama. Ühesõnaga - tekitas kerget muret. Ei, ei nad ei teenindanud halvasti.
 
Pärnakas 08. mai 2015, kl 12.13
Minu lemmikud:Lime lõugne,Piparmünt,Wesset,Kalamajakas.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!