Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Õigusabi
soojuspumba müra
 
dexic 29. märts 2018, kl 15.16
Küsimus selline, et kas mul on õigus paluda naabril õhk- soojuspump eemaldada maja seinalt, kui see tekitab mulle liigset müra. Teda ennast see ei häiri niipalju, sest tema magmistuba asub veidi eemal, aga minul on otse magamistoa seinas ja olenevalt tsüklist on müra küllalt vali. Olen seda talle ka öelnud, kuid tema vastus on see, et see on tema mugavus...., aga minu heaolu polegi siis oluline ??
isemaag 13. aprill 2018, kl 21.08
dexic Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Küsimus selline, et kas mul on õigus paluda naabri
> l õhk- soojuspump eemaldada maja seinalt, kui see
> tekitab mulle liigset müra. Teda ennast see ei häi
> ri niipalju, sest tema magmistuba asub veidi eemal
> , aga minul on otse magamistoa seinas ja olenevalt
> tsüklist on müra küllalt vali. Olen seda talle ka
> öelnud, kuid tema vastus on see, et see on tema m
> ugavus...., aga minu heaolu polegi siis oluline ??
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Sul on õigus anda selline ületrampiv naaber mustlaste kätte toimetada, tark rahvas need mustlased. Sul on õigus õppida enesekaitseks mõne märgi joonistamine ja kuidas töösse panna. Ausalt see mõjub väga hästi. POLITSEI EI SAA MIDAGI TEHA!
Kalev Kaev 18. aprill 2018, kl 09.50
Palju sõltub sellest millises majas Te elate. Korrusmaja, ridaelamu jne. Nt korrusmaja välisilme muutmiseks on vaja linnavalitsuse luba. Kuna seinad on kaasomandis siis võiks uurida uut Korteriühistuseadust. Muide soojuspumpa saab asetada ka maapinnale metallist alusele.
 
dexic 19. aprill 2018, kl 16.44
Maja on kaasomandis, seega mina elan all ja naaber, kes soojuspumba paigaldas, elab ülevalkorrusel... Jah, olen seda talle ka öelnud, et paigaldagi maapinnale, aga tema vastab, et temale tekitab see liigselt kulutusi ja energiakadugi suurem. Ja kui tema paigaldabki selle maapinnale, siis nõuab ka minult poole tööde teostatud maksumusest, mis on muidugi naljanumber... aga tema põhjendab seda sellega, et siis oleks ka minu heaolu ehk rahuldatud, kui maapinnal on.
Tegelikult käisin seda asja uurimas ja mul pole õigustust seadusega seda nõuda, vaid peame kokkuleppele saama, aga jah.....
 
Juuratudeng 24. aprill 2018, kl 16.09
Tere

On küll õigustus olemas. Olen Tartu Ülikooli magistrant, praktiseerin advokaadibüroos ning lõpetan kooli. Kui soovid, koostan su naabrile õiguslikult korrektse nõudekirja ning vajadusel kirjutan valmis ka hagi kui soovid rikkumise lõpetamist nõuda kohtus. Samuti võin hagi valmis kohe kirjutada ning selle saad saata oma naabrile, kes võib-olla otsustab ise kokkulepet pakkuda. Keegi ei keela seda sama hagi ka hiljem kohtusse esitamast. Nõudekirja hind on 30 eurot. Kui soovid lisaks või ainult ka hagi, siis hind eraldi kokkuleppel. Ma ei küsi palju.
Kontakti saad aadressil: koolikirjutised@gmail.com (kirjutan ka esseesid/referaate tudengitele lisaraha teenimiseks)
Parimat!
 
Fiskars 24. aprill 2018, kl 17.48
Enne kui läbi juristide hakkad raha põletama osta oksakäärid ja lõika toru läbi lihtsalt.
 
dexic 26. aprill 2018, kl 23.43
Fiskars, see oli küll päris huvitav ettepanek :D

Juuratudeng - aitäh abi pakkumast, vb võtangi Teie abi vastu, ootan/vaatan veidi, praegu on kõik rahulikuks jäänud millegipärast.
 
to dexic 27. aprill 2018, kl 15.54
Ilm läks soojaks :D
 
dexic 12. juuni 2018, kl 17.15
Küll peatselt kütmist vajavad ilmad ka tagasi tulevad ja siis jälle jama majas . :)
isemaag 17. juuni 2018, kl 04.48
Väga huvitav tehnoloogia:
Вибро динамик или чем победить шумных соседей.
https://www.google.ee/search?q=%D0%92%D0...
Täiesti arusaamatu, milleks selline aparaat leiutati. Aga ehk ongi just sellise sihtmärgi tarbeks.Toimetatud 1 kord(a). Viimati isemaag 23.06.2018 02.36.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!