Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Rahamured
Soovin pakkumisi refinantseerimislaenuks.
 
jahah 09. november 2016, kl 14.58
Noh, tegemist on tuntud küla-hullukesega, kes endale ette kujutab, et on kange ärimees. Ei leia selline ühtki normaalset naist, pole hirmugi.
 
Ardi Soovik 10. november 2016, kl 06.37
Ma elan tööst, mitte laenudest. Laenud aitavad mul lihtsalt rohkem tulu teenida. Mul laenude tagasimaksete viimane aeg on 2019 kevad. Seega ei maksa valesti aru saada, nagu ma otsiksin laenu selleks, et tasuda mingit maksetähtajani jõudnud laenu.
Ma tasun igakuiselt laenumakseid u. 800 eur ja laenu otsin selleks, et igakuist makset vähemaks saada. Seda just intresside arvelt. Sest ega 13% intress pole just kõige soodsam. Samas on aga inimesi, kel raha pangas vaid seisab pea olematu intressiga. Kui saaks sellise inimesega kokku, siis mina maksaksin talle näiteks 6-9% ja kasu oleks ju mõlemapoolne.
 
investorinna 10. november 2016, kl 11.47
häda on ainult selles, et sinusugusele ullikesele keegi ei laena. paku kasvõi 50% intressi.
tõsiselt hale mees, plekib iga kuu ligi 2 tonni alimentideks ja võlgade tasumiseks ja sellest veel vähe, kerjab uut laenu.
ei saa aru inimestest, kellel terve elu laenude peale üles ehitatud. kui keegi laenu ei annaks, siis jääks elu seisma ja ehk mõned tited ka seemendamata?
 
Ardi Soovik 10. november 2016, kl 21.54
Kuni eelmise aasta märtsini mul ju laene polnud. Seega ei kehti minu kohta väide, nagu oleks mu elu laenude peale üles ehitatud. Aga siis oli vaja teha 2 suuremat investeeringut. Ka nende jaoks oli pool raha olemas ja poole siis laenasin. Laenu võtsin 15500eur 28 000 euriseks investeeringuks ja 8000eur 19300 euriseks investeeringuks. Ehk siis 47300 jaoks oli mul omal vabu vahendeid 23 800 eur. Praeguseks on laenude kogujääk alla 20 000 eur.
Ja ka ei jää elu seisma kui soodsamat laenu ei saa, siis maksan lihtsalt praegust edasi kuni laen on tasutud.
 
Hoia jumal laenudest 10. november 2016, kl 22.02
See on ikka õudne kui koguaeg kellelegi võlgu olla. Ma ei taha ja ei peagi, jumal tänatud, isegi 10 eurot võlga.Tuleb nii elada, et jätkub.
 
Ardi Soovik 11. november 2016, kl 19.36
No mõned ju võtavad 30a laenu. Minu laen oli 10 korda lühem ja sellest ka kuuendik juba tasutud.
 
Ammustest aegadest 11. november 2016, kl 20.14
Vaatan, et Ardi sul elu tänapäeval suht kesiseks muutunud. Vanasti..mõtlen siis veneaega või 90-date algust oli sul raha, nagu putru...olid ju miljunäär(Rbl). Ajasid äri mitmel rindel. Nüüd räägid mingist 20-40K eurist, kui ärimehele kohastest summadest, mis laenudega kokku kogutud.
Mul poeg ajab vaikselt äri, mille kuu puhas kasum on samas suurusjärgus. Ära nüüd midagi valest aru saa, ega ma paha pärast, kuid sinusuguselt ärimehelt oleks lihtsalt rohkem oodanud.
 
irw 21. november 2016, kl 22.44
Ardi sul hakkas omal ka piinlik, et lasid pooled kommid ära kustutada?
 
oehh 22. november 2016, kl 21.11
pange see teema ometi kinni. Kaua see külahulluke siin suurt "ärimeest" mängib ja ise ennast mõnitab ja teistel mõnitada laseb. Vaeseke arvas, et kui teeb foorumisse teema, siis keegi äkki usubki, et ta mingi rahade liigutaja on. Ise ei jaksanud ennst enam peegli ees ära ülistada, lootis et äkki foorumis on keegi, kes teda peabki millekski. Tühi vaev, soovik on nii tuntud tühikargaja, et võibolla uus-meremaalt mõni esimese hooga usuks seda mulinat siin, mis ta enda kohta laia lõuaga jahvatab.
 
Ardi Soovik 23. november 2016, kl 23.16
irw Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ardi sul hakkas omal ka piinlik, et lasid pooled k
> ommid ära kustutada?
Ma pole lasknud ühtegi postitust kustutada. Need kustutused on tehtud kellegi teise algatusel.
Ma polegi mänginud suurt ärimeest. Olen väike-ettevõtja. Minu tegevust kajastab minu firma koduleht http://lintsaekaater.ee/
Seega pole mingist ülistamisest juttugi. Tühikargamisega ma ei tegele ja üle oma varju hüppamisega samuti mitte. Tegutsen-arenen tasa ja targu. Seda mis ma enda kohta räägin saab igaüks neti vahendusel järgi uurida. Näiteks https://www.e-krediidiinfo.ee, http://www.taust.ee/ vms. Sealt saab uurida mis ettevõtted mulle kuuluvad, millise ettevõtte juhatuses ma olen, minu ja ettevõtete maksekäitumine, minule ja ettevõtetele kuuluvad kinnistud jne.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Ardi Soovik 23.11.2016 23.27.
 
oehh 23. november 2016, kl 23.39
Sa, Soovik, oled tühikargaja ja täiesti mõttetu külalollike pealegi. Pealegi pooletoobine, kes pakub lahkelt lugemiseks teemasid, kus sa sõna otseses mõttes ennast pealaest jalatallani täis oled s....nud. Sellest sa ju alustasid seda teemat, et tuletasid kõigile meelde, kui topakas ja nõme sa oled, ja kui uhke, et ennast täis suudad pa.....da. Teiste abi pole vajagi, selle töö teed rõõmsalt ise ära ja oled uhke pealegi.

Pange see teema ometi kinni, kaua võib mingit hullukese üle irvitada, kuigi paistab, et tema võtab seda kõike suure meelitusena. (aitab ise agarasti kaasa enda mõnitamisele)
 
Ardi Soovik 23. november 2016, kl 23.52
Mina algatasin teema üldse selleks, et leida olemasolevast soodsama laenuintressiga laenu.
 
oehh 24. november 2016, kl 12.28
Ardi Soovik Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mina algatasin teema üldse selleks, et leida olema
> solevast soodsama laenuintressiga laenu.

Ei noh, parandamatu imbetsill. Saa aru, need nõdrameelsed, kes sinusugusele laenu hakkaks andma, neid pole veel hullarist välja lastud. Ja neil pole nagunii raha. Ükski normaalne isik, kel raha on, hoiab seda raha sinusuguse eest kümne luku taga, eriti peale sinu "vaimustavat enesereklaami", mida sa siin juba lehekülgede kaupa vorbid.
Igaüks, kes siin mõnedki su eneseupitused onläbi lugenud, naerab ennast haigeks paljalt mõtte peale, et võiks sellisele külahullule mingit laenu anda. See on tegelikult hale nali, vaimselt ebastabiilne tüüp muudkui jahvatab siin oma suurtest äridest ja laenudest.
 
Ardi Soovik 24. november 2016, kl 23.04
Ma ju sain laenu, milles probleem. Ei olnud hullud ja olen ka varem sealt saanud. Lihtsalt intress on kõrge.
Ma olen vaimselt vägagi stabiilne ja sinusugused nõdrameelsed, kes näevad mingeid soovunelmaid, mind ei kõiguta.
Selle asemel, et mingid luulusid minust näha, parem guugelda. Ma olen oma ala tipptegija, isegi konkurendid ajakirjanduse vahendusel tunnustavad mind. http://www.eramets.ee/uudised-1/sa-erametsakesku...
Ja ka mina olen ka vahel ajakirjanikele jalgu jäänud. https://m.postimees.ee/section/3019/3690803
Ja ma olen korduvalt juba öelnud, et mul pole suuri ärisid ja suuri laene. 20 000 pole mingi suur laen. Kui sa mu kodulehelt hinnakirja vaataksid ja arvutada oskaksid, siis näeksid, et mul pole probleem oma laenukohustusi täita.
Aga mis teha, kui sinu piiratud aju ei oma analüüsivõimet.
 
raviarst 25. november 2016, kl 08.46
palju sul see invaliidus % on?
 
Ardi Soovik 25. november 2016, kl 11.02
raviarst Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> palju sul see invaliidus % on?

Pead küsima Oeh-lt endalt, mina tema puudeastet öelda ei oska. Pealegi on terviseandmed ju salajased ja erinevalt äriregistri, kinnisvararegestri jms on terviseregister isikuandmete sa.lajasusega kaitstud.
 
oehh 25. november 2016, kl 15.06
Ardi Soovik Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> raviarst Kirjutas:
> ----------------------------
> ---------------------------
> > palju sul see inv
> aliidus % on?
>
> Pead küsima Oeh-lt endalt, mi
> na tema puudeastet öelda ei oska. Pealegi on tervi
> seandmed ju salajased ja erinevalt äriregistri, ki
> nnisvararegestri jms on terviseregister isikuandme
> te sa.lajasusega kaitstud.

Kuidas peaks oeh sinu vaimse puude astet teadma? Justnimelt need andmed on salajased, aga sinu postitusi lugedes ei teki üldse kahtlustki, et sinu puue on 100% ligi, ehk siis ajude asemel on sul ainult põhk kahe kõrva vahel. Nii lolle inimesi, kui soovik, satub siia foorumisse ikka üliharva ja veel selliseid, kes ise üldse aru ei saa, kuidas nad ennast järjest ja järjest täis lasevad ja lolliks teevad.
 
Ardi Soovik 25. november 2016, kl 17.53
oehh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ardi Soovik Kirjutas:
> -------------------------
> ------------------------------
> > raviarst Kirju
> tas:
> > ----------------------------
> > ------
> ---------------------
> > > palju sul see inv
>
> > aliidus % on?
> >
> > Pead küsima Oeh-lt enda
> lt, mi
> > na tema puudeastet öelda ei oska. Peal
> egi on tervi
> > seandmed ju salajased ja erineva
> lt äriregistri, ki
> > nnisvararegestri jms on te
> rviseregister isikuandme
> > te sa.lajasusega kai
> tstud.
>
> Kuidas peaks oeh sinu vaimse puude a
> stet teadma? Justnimelt need andmed on salajased,
> aga sinu postitusi lugedes ei teki üldse kahtlustk
> i, et sinu puue on 100% ligi, ehk siis ajude aseme
> l on sul ainult põhk kahe kõrva vahel. Nii lolle i
> nimesi, kui soovik, satub siia foorumisse ikka üli
> harva ja veel selliseid, kes ise üldse aru ei saa,
> kuidas nad ennast järjest ja järjest täis lasevad
> ja lolliks teevad.
Minul puuet pole, mina ei käi teiste teemades teisi inimesi solvamas alusetu laimuga.
 
oehh 25. november 2016, kl 21.08
Ardi Soovik Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Minul puuet pole,
> mina ei käi teiste teemades teisi inimesi solvamas
> alusetu laimuga.

Sinul on väga ränk puue. Ükski normaalne inimene ei tule ennast foorumisse lolliks tegema ja siis muudkui jätkab enda täis pasandamist lisaks sellele, et kõik vastajad teda mõnitavad. Ja vaatamata korduvatele soovitustele teema ära lõpetada, on sul nii kange valu enda lollikstegemist jätkata ja jätkata ....

Saa aru, ükski mõistusega inimene ei tule sulle laenu andma. Need hullud kes võiks anda need istuvad alles hulleris ja kujutavad endale ette, et neil on raha. Täpselt samuti, nagu sina kujutad endale ette, et oled suur ärimees ja investor ja ei tea mida veel. Tegelikkuses oled sa pooletoobine külahull, kelle üle ilmselt külarahvas ei viitsi enam isegi naerda. Nii täis oled ennast juba laskunud. Ja oma külast oli sulle vähe, vajasid oma napakusele laiemat reklaami, no said, kas ei aita juba?
 
Ardi Soovik 25. november 2016, kl 21.42
oehh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ardi Soovik Kirjutas:
> -------------------------
> ------------------------------
>
> > Minul puue
> t pole,
> > mina ei käi teiste teemades teisi in
> imesi solvamas
> > alusetu laimuga.
>
> Sinul
> on väga ränk puue. Ükski normaalne inimene ei tul
> e ennast foorumisse lolliks tegema ja siis muudkui
> jätkab enda täis pasandamist lisaks sellele, et k
> õik vastajad teda mõnitavad. Ja vaatamata korduvat
> ele soovitustele teema ära lõpetada, on sul nii ka
> nge valu enda lollikstegemist jätkata ja jätkata .
> ...
>
> Saa aru, ükski mõistusega inimene ei tu
> le sulle laenu andma. Need hullud kes võiks anda n
> eed istuvad alles hulleris ja kujutavad endale ett
> e, et neil on raha. Täpselt samuti, nagu sina kuju
> tad endale ette, et oled suur ärimees ja investor
> ja ei tea mida veel. Tegelikkuses oled sa pooletoo
> bine külahull, kelle üle ilmselt külarahvas ei vii
> tsi enam isegi naerda. Nii täis oled ennast juba l
> askunud. Ja oma külast oli sulle vähe, vajasid oma
> napakusele laiemat reklaami, no said, kas ei aita
> juba?

Ma olen korduvalt öelnud, et ma pole suur ärimees ja investor, olen väike-ettevõtja.
Ka see on laim, et külarahvas minu üle naerab. Kui väidad vastupidist, siis paluks nimesid ja alusta enda omast.
Kui soodsamat laenu ei leia, siis pole ka mida halvasti, maksan olemasolevat edasi.
Ja oma napakusele tegid just sina endale reklaami. Normaalne inimene ei lähe teise teemasse teist inimest laimama.
Kuna sinu ajunatukene ei suuda aru saada, sellest mida kirjutan. Alates juba sellest, et järjepanu näed luulusid, nagu mina oleksin öelnud, et olen suur ärimees ja investor ja tood deda korduvalt esile. Samamoodi on sul kujunenud kinnisideeks nagu külarahvas naeraks minu üle. Pöördu oma raviarsti juurde ja palu kangemad rohud välja kirjutada, äkki need aitavad.
Ag ok, ma pean täna varem puhkama minema, homme on Kaitseliidus mingi laskevõistlus, soov oleks taas hea tulemus lasta.
Hulludele teadupärast ju automaatrelva ei usaldata, võivad lollustega hakkama saada. Sellega lükkan ümber ka selle sinu poolt esitatud alusetu laimu.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Ardi Soovik 25.11.2016 21.53.
 
oehh 26. november 2016, kl 12.04
Mitte keegi ei laima sind peale su enda. Sina oled endale väga pikalt ainult negatiivset reklaami teinud ja seda hästi paljudes teemades, (mida muide ise pakud kõigile lahkelt lugemiseks, muidu äkki keegi on midagi unustanud)

Mis nimed, võta lahti näiteks oma naiseotsimise teemad ja loe terviseks, kuidas ennast seal lolliks tegid. Mingist mõistusega inimesest Need nüüd küll tunnistust ei anna. Ja veelkord, selline pidev enesekiitus ja ülistamine, mida sa siin pidevalt korrutad, see ei näita kuskilt otsast, et tegemist oleks mõistusega inimesega. Ja eks külarahvast tunned ise piisavalt, ega keegi ei varjagi, mismoodi külahullu suhtutakse. Uhkus nii kangeks juba läinud, et isegi oma külarahva nimesid enam ei mäleta?

Samuti vaata oma pikka jahu investeerimise teemadel, kus samuti pikka aega lolli mängisid. Mis sa arvad, et inimestel on nii lühike mälu või?

KÕik see ettevõtluse ja investeerimine ja kaitseliit, see on lihtsalt sinu haige ettekujutus. Tegelikkuses oled kõike labasem külatola ja täielik tühi koht, kes kuidagi ei suuda leppida, et ta ei mahu rikaste TOP-i ja peab siis oma eneseuhkust delfi foorumis mingi tobeda mölaga upitama.
 
oehh 26. november 2016, kl 12.05
Ja idioodi idioodiks nimetamine ei ole laim, vaid lihtsalt fakti konstanteerimine.
 
Ardi Soovik 26. november 2016, kl 17.09
oehh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mitte keegi ei laima sind peale su enda. Sina oled
> endale väga pikalt ainult negatiivset reklaami te
> inud ja seda hästi paljudes teemades, (mida muide
> ise pakud kõigile lahkelt lugemiseks, muidu äkki k
> eegi on midagi unustanud)
>
> Mis nimed, võta l
> ahti näiteks oma naiseotsimise teemad ja loe tervi
> seks, kuidas ennast seal lolliks tegid. Mingist mõ
> istusega inimesest Need nüüd küll tunnistust ei an
> na. Ja veelkord, selline pidev enesekiitus ja ülis
> tamine, mida sa siin pidevalt korrutad, see ei näi
> ta kuskilt otsast, et tegemist oleks mõistusega in
> imesega. Ja eks külarahvast tunned ise piisavalt,
> ega keegi ei varjagi, mismoodi külahullu suhtutaks
> e. Uhkus nii kangeks juba läinud, et isegi oma kül
> arahva nimesid enam ei mäleta?
>
> Samuti vaata
> oma pikka jahu investeerimise teemadel, kus samut
> i pikka aega lolli mängisid. Mis sa arvad, et inim
> estel on nii lühike mälu või?
>
> KÕik see ett
> evõtluse ja investeerimine ja kaitseliit, see on l
> ihtsalt sinu haige ettekujutus. Tegelikkuses oled
> kõike labasem külatola ja täielik tühi koht, kes k
> uidagi ei suuda leppida, et ta ei mahu rikaste TOP
> -i ja peab siis oma eneseuhkust delfi foorumis min
> gi tobeda mölaga upitama.
Korratakse lastele ja rumalatele. Seetõttu kordan ka sulle veel, kasuta guugli otsingut, seal leiad nii ettevõtete kui kaitseliidu jms kohta. Seega loe enne läbi, mida internet minu kohta annab ja ära tule mind laimama. Naiseotsimine ei puutu sellesse teemasse üldse, naine mul on leitud ja enam jupp aega enam sellega ei tegele.
Rikaste topi mittekuulumine ei häiri mind karvavõrdki.

Kõikides minu teemades on läbivateks joonteks:
1. Ma ei karda omada oma ja vahel ka peavoolust erinevat arvamust, ning ma ei karda ka seda välja öelda.
2. Mind ei kõiguta teiste arvamus, olgu see heakskiitev või halvustav, ma ei muuda seetõttu oma joont.
3. Ma ei valeta, ega liialda. Kui ma ei taha rääkida mingist asjast, siis ma ei räägi, kuid valetama ka ei hakka.
 
Panka 26. november 2016, kl 20.56
Ei huvita teievaheline kanakitkumine. Üks on selge: vajad laenu, mine panka! Kes see ikka hakkab võõrale laenu andma, kui omadki ei maksa tagasi.
 
Ardi Soovik 26. november 2016, kl 21.18
Panka Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ei huvita teievaheline kanakitkumine. Üks on selge
> : vajad laenu, mine panka! Kes see ikka hakkab võõ
> rale laenu andma, kui omadki ei maksa tagasi.
Paraku ei soovi ükski pank tagatiseks metsamaad. Neile sobivad hooned, sobib ka põllumaa, aga metsamaa mitte. Ainus, kes metsamaa tagatisel laenu andis oli Kehtna Hoiu-laenu ühistu. Aga intress on suht kõrge 13% aastas. Pangad annavad küll igasugu käendus-, tarbimislaene ja krediite, aga intress on veel kõrgem.
Sellest, et mul on metsamaad üle 40 hektari ja väärtusega üle 100 000 euri ei ole paraku pangalaenu saamiseks abi.
Mul on soov intressikuludelt kokku hoida.
 
Mine metsa, Soovik 26. november 2016, kl 21.59
Pole su metsa kellelegi vaja.
 
teadja 27. november 2016, kl 14.47
Metsamaa on just pankade jaoks kõige ihaldusväärsem, sest sellel on reaalsem väärtus kui mingil heinamaal ning on võlgade ilmnemisel väga lihtne realiseerida. Sinu nn mets on aga soo peal, kus kasvavad kidurad kased ja mõned männid ning sealt ei saa isegi kaminasse korralikku puud. Sellepärast pank su metsa ei tahagi.
 
Ardi 27. november 2016, kl 17.51
teadja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Metsamaa on just pankade jaoks kõige ihaldusväärse
> m, sest sellel on reaalsem väärtus kui mingil hein
> amaal ning on võlgade ilmnemisel väga lihtne reali
> seerida. Sinu nn mets on aga soo peal, kus kasvava
> d kidurad kased ja mõned männid ning sealt ei saa
> isegi kaminasse korralikku puud. Sellepärast pank
> su metsa ei tahagi.
Mul pole ühtki metsa soo peal.
Kõige märjem tükk on see siin 50403:002:0203, aga ka siin on peal 1200tm kasvat metsa, millest 600tm saaks kohe maha võtta ja plaanin seda jaanuaris-veebruaris tehagi.
Lisaks minule kuuluvad metsakinnistud:
24001:001:0043
24001:001:0013
24005:001:0023
24005:003:0105
71801:006:1089
14001:001:0714 ostetud märtsis
14001:001:0172
14001:001:0713 ostetud märtsis
27701:001:0331 ostetud otoobris
66903:003:0336 ostetud novembris
Pangad ei soovi tagatiseks metsamaad olenemata asukohast.
2010 aastal sain Swedist 245 000kr laenu metsamaa tagatisel, maksin tagasi 2012 aasta sügisel. Kui tänavu talvel tahtsin laenu võtta, siis öeldi, et metsamaa ei sobi enam tagatiseks, vaatamata sellele, et mul swedi hüpoteek peal. Uurisin ka teistest pankadest, sama jutt.
Praegu pole hüpoteeke peal vaid viimasel kahel kinnistul. Pooltel on peal veel swedi hüpoteek, kuigi laenu pole ja laenu sealt ei saa. Ja pooltel siis Kehtna HLÜ hüpoteek. Laenujääk siis alla 20 000eur.
 
ohhohoo 27. november 2016, kl 22.24
Õppige no elama ilma laenuta. Uskuge see palju kergem.
 
Ardi 28. november 2016, kl 15.10
Õpi elama ilma siin mögisemata!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!