Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
mõlgutused...
 
ss 13. veebruar 2008, kl 08.42
jah, ka aluga vestlemine ja vaidlemine õppetund, sest näiteks tema peale ärritudes peaksid õppima enda kohta midagi. miks ärritud, mis on sinu nõrgemad küljed.
 
ssile 13. veebruar 2008, kl 08.52
mis õppetund on alu peale ärritumine, tead alu näitab minule isiklikult lihtsalt seda, et ongi olemas lapse tasandile oma mõistusega kinnijäänud isendit, kuigi sellist kohtan esmakordselt, eriliselt rumal isend, haige ja õnnetu ei muud.
selliseid on kindlasti veel aga need hoiavad oma pudrumulgu seal kus midagi öelda- mõelda ega arusaada ole lihtsalt kinni.
saingi õppetunni, et minul oli järjekordselt õigus, ALU ONGI HAIGE....punkt
 
Esmeralda 13. veebruar 2008, kl 08.57
Nõuka ajal alu sugused olid kuss või kinnises asutuses, nüüd trügivad inimeste keskele oma kibestumust ja rumalust peale pressima, saamata ise arugi mida tähendab tegelikult sõnavabadus.
Eks saatus ta ühel päeval paika paneb, kaua võib seda haiget taluda.
 
ss 13. veebruar 2008, kl 09.14
ka see on õppetund, et arvad alust nii. või teisti. aga tegelikult alu provotseerib ja naudib et kõik ärrituvad. see on iseküsimus, mis see tema kohta näitab, aga see näitab ka ärritujate kohta ühteist
 
ssile 13. veebruar 2008, kl 09.18
alu sugusele ei ole õigustust, minu silmis kui ka paljude teiste- on ta väga halb ja rumal isend.
mida on alult õppida- mida???
seda, et lollid teevad präeguses Eestis mida ise tahavad, karistustunnet mitte kartes.
ise ta oma väikeses hingekeses ammu väriseb, las väriseb edasi, ega loll ei lõpetagi ennem kui lõpp käes, tark oleks ammu kompromissele läinud ja endasuguste autistide foorumi loonud, seal teineteist toetanud-targutanud-leppinud kakelnud või professionaalse arti otsinud..M.O.T.T.
 
kräu 13. veebruar 2008, kl 10.19
Tuhat vabandust, aga mida on alu halba teinud? miks te teda nii koledasti vihkate? aru ma ei saa.
 
Topaas 13. veebruar 2008, kl 15.44
Kahjuks, kohtun igapäev inimestega, kes jätavad endast kohtlase ja karistamatu mulje, neid ei huvita teiste tunded ja sellest rääkimata, et end kellegi asemele panna ja arusaada neist...ohh eii...Mul hakkab nende nõmedustest pea valutama(nagu antud hetkel) Ning inimesed, kes on haritud , mõtlevad , et ahh mis sa ikka hakkad enda närve , selliste arulagedate tüüpide peale raiskama aga pahaaimamatult sa siiski seda teed....Ning lõppude lõpuks on viha nii suur , et sa pead neile midagi ütlema, algselt võibolla peeneirooniaga , mis neile kohale ei jõuagi ja nad arvavad , et niisama lõõbid nendega...Nad mõistavad ainult enda tasandil väitlusi, mis pärast tekitavad inimesel, kes haritud ja vaimne, nõmeda tunde, kuna tekib sama idioodi tunne.Ma tahan öelda, et inimestel on see karistamatus nii suur , et nad lihtsalt sülitavad su peale ja hüplevad rõõmsalt edasi, ning seadused ei tee neile ka midagi, kui nad varastavad,petavad või tapavad...viimaseljuhul saavad ainult 5 aastat türmi ja kogumoos...Ning ühes eelmises teemas väitis üks, et need kurjategijad veel sünnivad järgmisesse ellu elama nagu kuningakassid ja ausad ja haritud inimesed saavad kannatuste osaliseks...no vot...kas siis see tähendab , et me kõik peaksime käituma nagu viimased dibiilikud? Hmmm...vähemalt on mul enseaustust ja ei hakka tühikargajaks nagu mõned. Ning see alu asi, ahhh...min ta ei ärrita , ta on lihtsalt üks õnnetu ja kuri hing, kes pöörab kõik sõnad vastupidiseks ja kurjaks, et saaks jälle näägutada ja teisi maha teha, mitte oma muresid ja probleeme tunnistada...ikka on ju teised pahad ja kurjad..mitte sina eks...Ja ma ei imesta, see on igapäevane nähtus. Õnneks mul on valikuvabadus , kas langeda nendega pikemasse vestlusse või mitte...igastahes sellistele alu-sugustele ja põhjendasin, et ükskõik mida nad siin tigedusega väidavad , jään mina oma põhimõtetele kindlaks ja ei hakka neile vastu vaidlema, sest lihtsalt ei viitsi vaielda..:D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!