Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Ennustajat Pärnus
 
Nips 09. märts 2014, kl 20.36
Soovitage head ennustajat Pärnus. Kus olete ise käinud ja oli hea vestelda ning usaldusväärne. Sammuti kelle ennustus täppi läks?
 
mari 11. märts 2014, kl 10.37
soovitan enet, ise käinud viimasel aastal kaks korda ja kõik läks täppi, kuid enamus asju siiski väikese mööndusega.
kui lubas et perre tuleb uus nägi, siis see ei olnud mitte inimene vaid lapsele kingiti kassipoeg jne.
kuuldut peab oskama ka tõlgendada
 
jüri 11. märts 2014, kl 11.30
Ütle siis veel, et vaesel rahval pole raha. Käia ennustajate juures selleks, et teada saada: perre tuleb kassipoeg.:)
 
Nips 11. märts 2014, kl 16.01
Ene teeb fantast mõnusat oraali ja neelab alla ka
 
mari 11. märts 2014, kl 16.17
käisin hoopis teise asja pärast, aga muuhulgas mainis ta seda fakti ka.
kuna otsustasin siis et ju siis poeg toob minia majja või saab lapse... aga juhtus hoopis teise poja peres see kassilugu ):

ja siis ta ennustas veel et mu mees hakkab jooma. ja joob ennast surnuks. ma muidugi naersin laia suuga selle peale, sest mu mees ei võtnud niikaua kui mina teda teadsin - üle 25 aasta, mitte tilkagi. lihtsalt ei maitsenud talle. õlut veel, aga mitte midagi kangemat. oli mis ta oli, läks kuidas läks, poole aasta pärast külmus mees lumehanges täis peaga surnuks otse maja ees, ei jõudnud ennast enam tuppagi vedada. ja me lihtsalt ei tulnud selle pealegi.
 
Nips 11. märts 2014, kl 16.48
Jube :/ Olen ise ka kusjuures mõelnud Ene juurde minna. Aga äkki oskad hinda ka ligikaudu öelda, paljuga peaks arvestma?
Uriinia 11. märts 2014, kl 18.41
Kõik inimesed ootavad juba kannatamatult, millal keegi küsib:
Palun andke Pärnu Ene "kantaktid".
Ja siis tuleb teadja, kes kõlgutab need "kantaktid" siia.
Kõik aliased kiidavad.
Kõik, eranditult kõik.

Te kuradi šarlatanid, nöörite oma elu puntrasse elanud inimestelt viimase veeringu hinge tagant.
 
nujah 11. märts 2014, kl 18.49
nagu see lapse needusejuttki seal tagapool..
 
hkhjkh 12. märts 2014, kl 09.58
Ainukene ennustaja, keda ma Pärnust tean on ka seesama Ene. Olen käinud ta juures juba umbes 4 aastat ja esimesed aastad läks kõik jutt täppi aga nüüd millegi pärast lähevad, vaid mõningad asjad täppi, kui üldse lähevad ja ka kuidagi omamoodi, mitte täpselt sõnasõnalt nagu tema räägib, võibolla on asi minus. Aga üldiselt on väga hea ennustaja ja keegi pole kahetsenud, kellele olen teda soovitanud.
 
lkshfslkdhflsdfsjlhdf 12. märts 2014, kl 10.55
Rahval on ilmselt raha nagu ratsahobusel s'tta, et joostakse 4 aastat järjest pidevalt ennustajate vahet, suutmata mõista, et tegelikult ollakse ennustajatest sõltuvuses. Maksta ennustajatele raha selleks, et saada teada: täditütrevennanaiselehmalellepojale tuli perre uus nägu, see oli kassipoeg! Ja kui raha otsas, siis hiljem kurdetakse et nälg on majas ja tulge appi!
 
hkhjkh 12. märts 2014, kl 14.52
ja sul on vist terve persetäis närvirakke, et selliste asjade pärast ärrituda?
 
hkhjkh 12. märts 2014, kl 14.54
aa ja ps! ära sina selle pärast muretse, miks kellelgi raha otsa saab, see ju ei puuduta sind ega su lähedasi.
 
irw 12. märts 2014, kl 15.02
Sellise suuvärgiga kliendid on vist ennustajate püsikliendid.:D Haridust neil pole ja ei tule ka.
 
eelmisele 12. märts 2014, kl 15.15
Kas inimesed, kes usuvad vaimudesse, ennustustesse, ufodesse, maagiasse, loitsudesse, vanarahvatarkustesse, loodusravisse jms on harimatud ropendajad?
 
Harimatu uriinik 12. märts 2014, kl 15.26
Kas nad just ropendajad on, aga harimatud kindlasti.
 
eelmisele 12. märts 2014, kl 15.58
urmas sõõrumaa, kes on üks eesti rikkamaid inimesi arvestab oma tehingutes kuuseise ja usub astroloogiasse. kuradi harimatu selline :D
 
harimatule uriinikule 12. märts 2014, kl 16.03
Ja kas ka sina Harimatu Uriinik oled harimatu, et siin müstikanurgakeses oled, kui kõik kes taolistesse teemadesse usuvad ON harimatud?
 
kõikidele 12. märts 2014, kl 16.04
ühesõnaga jutu point on see, et haridustase ei määra inimese uskumusi!
Uriinia 12. märts 2014, kl 16.25
Nähh siis, foorum on alustanud iseseisvat elu...
 
:))) 12. märts 2014, kl 17.29
Urmas Sõõrumaa nüüd vaevalt ennustusliinil ripub. Tal on seda ärivaistu vast ikka rohkem kui teie pangakontod kokku. Aga lohutuseks ennustuste tagaajajatele: raffas räägib, et sääl Kükametsas vasakut kätt ümber parema metsatuka pidi olema tasuta ennustuse koht, hea energiaga teine puha ja hoitakse suures saladuses. See pidi olema Suur Kivi, millest tunnel on läbi puuritud. Kui nüüd säält tunnelist ennast läbi roomate, siis kõik teie soovid täituvad. Paksukestel ja masajalgadel muidugi pidi olema raskusi, need kurask jäävad sinna tunnelisse kinni ja kiljumist siis oi kui palju.
Uriinia 12. märts 2014, kl 18.01
Karupoeg Puhh tuleb meelde.

Täiendus: Aga Sõõrukas peaks oma kerega ka jäneseurust välja mahtuma...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Uriinia 12.03.2014 18.02.
 
mari 18. märts 2014, kl 09.18
viimati küsis 15 euri
 
to mari 20. märts 2014, kl 08.47
Kus kandis ta Pärnus asub? Kuidas kontakti saab? Palun kirjuta mulle lanemets@hot.ee
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!